Opinie o Ab Bechcicki Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Ab Bechcicki Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Ab Bechcicki Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ab Bechcicki Sp. z o.o. w Wrocław

Żaklina Nowy wpis

Co konkretnie teraz przewozi taki kierowca – magazynier? zastanawiam się czy chłopak nie zgłosiłby się na ofertę. napisane w niej jest, że trzeba przygotować i dowieźć towar. Dużo się nadźwiga?

Anonim Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Czy firma oferuje pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, bony na święta itp.)?

Andżela Nowy wpis

Jeśli już sugerujecie na spokojnie 6 000 zł magazynierom to ile będzie mieć specjalista ds. sprzedaży redystrybucyjnej? W aktualnym ogłoszeniu zabrakło mi tego typu informacji. widzę tylko, że przypada umowa o prace, tylko na jakiej podstawie może być jeśli jest jakiś system premiowy jeszcze?

Ktoś tu napisał, że jak się wynegocjuje to tak będzie. jeśli tak to możecie podrzucić swoje średnie stawki podczas pracy jako magazynier / kierowca? Jak teraz jest dostępna oferta to piszą w niej o kwocie od 4 700 zł. zastanawiam się czy zarobki do 6 000 zł byłyby w ogóle możliwe

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ab Bechcicki Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Przedstawiciel Handlowy ds. Sprzedaży Inwestycyjnej ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

Ktoś tu o sytuacje w Gdańsku pytał, czy chodzi o handlowca może? tylko taka ofertę na ten rejon widzę z tych aktualnych. a jest tu może ktoś zorientowany w pracy młodszego specjalisty od rozliczeń w dziale marketingu? Taka oferta właśnie na Wrocław mi się ukazała i myślę nad nią. Prócz atmosfery zarobki mnie interesują. Czy zaczyna się od minimalnej skoro nie podają widełek? Co ewentualnie potem?

Aha

Jak wynegocjudzesz tak będzie. Na stałe dopóki nie znajdą kogoś kto się lepiej sprzeda ;)

hmm

Jak obecnie wygląda praca w oddziale we Wrocławiu w biurze? Proszę o rzetelne informacji. Wiem, że często odpisują obecni pracownicy na polecenie osób "wyżej"...

Yyy
@hmm

Doprecyzuj o jakie biuro ci chodzi na jakie stanowisko chcę aplikować

td

Jak jest obecnie w oddziale Gdańsk ? Widzę tutaj nie ciekawe opinie, ale sprzed kilku lat... Pytanie jak jest teraz?

Jak teraz handlowcy z warunkami mogą mieć? Widzę, że w ostatnim wątku cos pisali kiedyś o sprzedaży palet i tym podobnych, jaki wiec jest bieżący obrót? I rzecz jasna prowizje? Wystawione jest w internecie ogłoszenie dla specjalisty ds. sprzedaży, ciekawią mnie te wspomniane w opisie plany, kto je ustala i jak je oceniacie?

wielki MAG

nie wiem jak to zareklamować, obiecano 500 zł nadgodzin a dostałem 9 banknotów pięćdziesiatek, ktoś sie rypnał albo mu sie skleiły a ja nigdzie nie kwitowałem bo doręczono wieczorem w kopertach, np i .. bombki strzelił nawet na takich prostych nadgodzinach okantują

Klik

W firmie Bechcicki nie jesteś typowym przedstawicielem handlowym . Sam musisz zadbać o towar dla klienta , czyli wydzwonić dostawców , negocjować cene itd. Dostaniesz starą skode fabie i baw sie .

Elżbieta
@Klik

Co z tą skodą jest nie tak? Jak z wynagrodzeniami? Są adekwatne do ilości obowiązków? Na jakim są poziomie?

Robek
@Klik

Lepiej usiądź na styji Powiedz żeby zamówili 10 palet towaru dla lepszej ceny z którego sprzedasz tyko pół palety a resztę po roku do kontenera bo klient musi mieć, a tak jak sam kombinujesz to potem wiesz że musisz to sprzedać {dziadu}

Pracuś

Nie wiem jak w innych oddziałach, ale w Zabrzu aktualna praca to jakies nieporozumienie az sie do roboty nie chce chodzić. W biurze atmosfera poniżej krytyki, handlowcy robią co chcą a dyrektor niby fajny ale wszyscy wiemy ze sie do tego nie nadaje. Niesamowite ile sie zmienilo przez rok a niby byliśmy kiedyś jednym z fajniejszych oddziałów. Szkoda

Weronika
@Pracuś

a to kiedyś czemu ten oddział był uznany za fajny? prócz handlowców to kto w tym biurze tam siedzi jeszcze i co tak właściwie tam robią, że piszesz "co chcą"? jaki średni staż dla PH u was by był?

Były Klient
@Pracuś

A kto tam jest teraz dyrektorem? A pani K.W w biurze to jeszcze tam pracuje? Muszę się tam kiedyś wybrać bo dawno tam nie byłem.

W mieście Kalisz można podjąć prację jako Magazynier. Średnie zarobki na tym stanowisku to 3600 PLN. Co sądzicie o pracy w firmie Ab Bechcicki Sp. z o.o.?

Janek

Bez nad godzin i premii?

Mateusz

Witam, jakia stawka dla PH w regionie Rzeszowskim ? Podstawa ? Premia ?

Rafał
@Mateusz

Widzę, że interesujesz się pracą. Będziesz składał CV bo ja też o tym myślałem ale zastanawiam się czy targety są do zrobienia. Jakbyś był na rozmowie to dasz znać jakie warunki finansowe proponują?

ph
@Rafał

Z tego co wiem to targety można spokojnie zrobić.

Wiesia
@Rafał

Firma porażka omijajcie szerokim łukiem szkoda nerwów

Iza
@Wiesia

Fajnie byłoby wiedzieć, czemu tak piszesz. W końcu można przez taką opinię zrezygnować z pracy, i teraz np. nie wiem co mam zrobić. Co jest nie tak?

Jackowski

No Starik szczyt rozwoju firmy miałeś w zeszłym miesiącu. Teraz szybciuteńko równia pochyła a na końcu BĘC.

Ktoś
@Jackowski

Kto to jest starik?

Kuba

Witam, mam rozmowę na PH w Rzeszowie . Jak tam wyglada taka rozmowa? Jakie zarobki oraz jakie narzędzia (auto, tel , tablet ) dają do pracy ?

Słabo

Słaba firma na dzisiejsze czasy, bardzo duża rotacja PH. Nie chodzi o pieniądze, ale narzędzia pracy to jest cyrk. Stare auta które nadaj się na szrot. Chyba że jesteś dyr. To dostajesz lepsze auto, ale jako szeregowy pracownik to lepiej jeździć hulajnoga, nie ma takiego wstydu, pod tym względem firma zatrzymała się w 2010 roku. Nie polecam ale to do was decyzja nalezy czy będziecie aplikować na stanowisko pH. W Poznaniu wszyscy rzucili papierami i poszli do konkurencji.

Mieczysław
@Słabo

Wymieniłeś sporo minusów pracy w Ab Bechcicki. Może dla odmiany powiesz też co Ci się podobało w tej firmie? Co uważasz za największy plus tego pracodawcy? Jakie aspekty wymienisz jeśli mowa o pozytywnych stronach tej firmy? :)

Luis
@Słabo

Dlatego PH ich wyruchali i przeszli do Kas-bud, najlepsze kierownictwo stracili w Poznaniu i rzeszę pH. Śmiać mi się chcę

Wanda
@Luis

Gdyby tak było, to by wisiały ogłoszenia na PH do Poznania, a nie wiszą. Są, ale dla dyrektora oddziału w trzech lokalizacjach i dla specjalistów.

Margola

Dział księgowości Wrocław, czy ktoś z Was tam pracuje? Jaka atmosfera i zarobki? Czy warto aplikować?

AA

Pracuję kilka lat. Pracodawca b.dobry. Pieniądze zawsze na czas. Prezes to rewelacyjny gość. Wie skąd się biorą pieniądze, więc dba o ludzi, którzy mu je przynoszą. Jego syn, który jest w zarządzie to bardzo poukładany i merytoryczny człowiek, z którym zawsze można porozmawiać. Dyrektor handlowy ma zapał do pracy i mam wrażenie, że na prawdę stara się coś zrobić. Jest też wielu pozorantów w tej firmie. Dyrektorzy oddziałów w większości zarabiają gorzej niż PH i nic nie mogą. Do ich obowiązków należy m.in zamawianie srajtaśmy????. Zespoły handlowe są fajne ale stacjonarni sprzedawcy mają za dużo obowiązków i są mocno niedoceniani. PH nie powinni narzekać. No może na słabe auta z GPS. Ale z drugiej strony jak jesteś dobry nikt na nie nie patrzy. Generalnie pracę w tej firmie bardzo polecam. Duże znaczenie ma atmosfera jaką tworzą ludzie w konkretnym oddziale. Z moich obserwacji najlepsza atmosfera jest chyba w Rzeszowie i Zabrzu.

Zuzanna
@AA

Jak zarabiają w takim razie PH w Ab Bechcickim? :) Czy zarobki opierają się na prowizjach? Czy jest również podstawa (jaka?)? Prowizje jak są liczone, ile idzie dla pracownika od sprzedaży?

Szybki
@Zuzanna

Możesz podstawę wynegocjować. Ale możesz też pracować na działalności, jak powoli w większości firm. Będziesz miała prowizje ale pamiętaj że Marza też się liczy. Tylko jest bardzo duża rotacja pracowników. Rowiez ci z doświadczeniem też odchodzą bo dostają normalne narzędzia pracy, a nie jakieś auto z kosmicznym przebiegiem po kimś które jeszcze muszi sobie posprzątać.

bezpieczny

Jeśli chcesz pracować jako PH, to szukaj innego pracodawcy gdzie będziesz miał komfort psychiczny. Handlowy gotują się w starych autach bo firmy nie stać na nowe. Firma szuka dużego zarobku kosztem pracowników. Dużo rotacja, ludzie przychodzą i ten kto ma głowę na karku zawija się z firmy. I tak co miesiąc ktoś nowy. Oddział w Gdańsku nie do znalezienia, nawet samochody z towarem nje wiedzą gdzie jechać. Firma widmo. Ale to tylko od was zależy czy będziecie aplikować do tej firmy.

Klient

Jednym słowem dno...wydawało mi się ze ta firma jest profesjonalna w podejściu do klienta, a tu wielkie rozczarowanie. Totalny chaos, klient traktowany z góry, brak konkretnych informacji. Masakra...nigdy więcej zakupów w AB Bechcicki.

Zostaw merytoryczną opinię o Ab Bechcicki Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Ab Bechcicki Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ab Bechcicki Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ab Bechcicki Sp. z o.o.?

Ab Bechcicki Sp. z o.o.