Bionantech Cosmetics

Toruń

Opinie o Bionantech Cosmetics

nina 2014-06-11 17:29:28
Praca tylko dla zdesperowanych.Wynagrodzenie najniższa krajowa,wymagania niebotyczne,premie za sprzedaż w praktyce nie zobaczysz, a do tego wiecznie zły humor szefowej.Nie polecam pracy w tej firmie - brak poszanowania godności i czasu wolnego pracownika.
B..un 2014-09-15 17:43:55
Zgadzam się z opinią Niny , właścicielce Bionantechu w łbie się przewróciło , w przeciwieństwie do jej męża , jest apodyktyczna , brakuje jej kultury osobistej , ludzi traktuje jak niewolników , a partnerów handlowych pod warunkiem że nie słyszą tego jak ostatnich jełopów
ryska 2015-11-02 20:16:38
zgadzam sie z poprzednikami, wlascicielka nie ma szacunku dla nikogo, najmniej dla pracowników którzy najlapiej jakby robili u niej wolontariat i placili za nia zus. Gdyby nie to ze produkty bronia sie swoja jakoscia pewnie dawno by juz splajtowala. Płaca najniższa, samochody- lepiej nie wsiadac jak chcesz dluzej pozyc, atmosfera w firmie grobowa, nic nie zgadza sie z obietnicami na rozmowie.
grażka 2016-05-04 22:29:41
ryska' jednak widzisz ludzie stawiaja na jakosc, niestety klienci rzadko wiedza kto jest wlascicielem i jak traktuje ludzi.
Zostaw swoją opinię o Bionantech Cosmetics - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bionantech Cosmetics