Opinie o Diamett Flooring w Tarkowo Dolne

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Diamett Flooring. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Diamett Flooring o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Diamett Flooring w Tarkowo Dolne

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Diamett Flooring?

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Diamett Flooring? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Marcin Nowy wpis

Pracownicy się zwalniają bo firma wypłat nie płaci więc o jakiej rekrutacji mówisz

Mati Nowy wpis

Dwa miesiące bez wypłaty ale targi w Niemczech były kosztem pracowników którzy pracują za darmo i pozwalają na poniżanie przez szefostwo

Zero kontaktu ta firma to tragedia Nigdy więcej

Klient

Witam, podobały mi sie bardzo podłogi przed ich finalnym wyborem. Natomiast po złożeniu zamówienia okazało się jak firma traktuje klientów. Część zamówienia nie pasowała (nie można było połączyć podłogi - druga dostawa była niższa). Oczywiście, firma przyjęła reklamacje, czekamy już 2 miesiąc na realizację - jak nie wyjazd służbowy, to Święta, jak nie informacja, że towar już wychodzi to informacja, że towar jeszcze nie jest na produkcji i nie jest uruchomione zlecenie reklamacyjne. Dzwonie, dowiaduje się i ECHO. Brak informacji zwrotnej, a nie przepraszam jest - proszę eskalować ;) Żenada z klienta, nie mówiąc już o jakości, czy powtarzalności produktów. Hello, I liked the type of floors very much but before their final selection. However, after ordered, it turned out how the company treats customers. Part of the order did not fit (the floor could not be joined - the second delivery was lower). Of course, the company has accepted complaints, Now, we have been waiting for 2 months for their implementation - we had not final information - if not a business trip, it's Christmas, if not information that the goods are already coming out, then the information that the goods are not yet in production and the complaint order h as not been launched. I call, finds out and ECHO. I recieved info please escalate ;) Embarrassing from the customer, not to mention the quality or repeatability of products.

Klient2
@Klient

Miałem to samo podłoga okropna nie nadająca się do niczego zero kontaktu nie można dodzwonić się do biura nikt nie odbiera nie oddzwania nie odpisują na maile PRZESTRZEGAM PRZED KUPOWANIEM PODŁÓG

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Diamett Flooring.
@mar@

Jak z zatrudnieniem nowych pracowników w tej fabryce i czy dobrze płacą

Adam Wyskiel

uważam iż opinie pod nickami bez nazwisk i imion - oficjalnych danych kontaktowych z nr tel włącznie są TOTALNIE NIEWIARYGODNE - Pozdrawiam

Komunista

Zgadzam się. Bardzo chamskie i nieuczciwe podejście. Zero szacunku.

Eve
@Komunista

(usunięte przez administratora)to mało powiedziane Niech się jakieś służby wezmą za to co tam się dzieje

Czym w Diamett Flooring zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Krystyna

Napiszesz coś więcej? Dlaczego porażka? Nie ma żadnych dodatków czy po prostu uważasz że jest ich zbyt mało?

@@@
@Krystyna

Proszę samemu popracować jak w ogóle przyjmą i zobaczyć co się tam dzieje .Trzeba to przeżyć nie da się opisać.Dodatek hm…do najniższej krajowej premia 200 zł jeśli się jest cały miesiąc w pracy.Potrzebna adrenalina zapraszamy do diamett

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Diamett Flooring?

Katarzyna

Niestety nie. Pracodawcy nie potrafią przyznać się do błędów. Każda swoją winę zrzucają na pracowników. Jak to mówią z gówna z niczego dobrego nie ulepisz. (usunięte przez administratora) to za mało powiedziane

Bolszewikówna

jestem pracownicą firmy diamet w pracy szerzy się mobbing szef wyzywa pracownice od kure....od bolszewików od murzynów praca w systemie 3 zmianowym zmuszanie ludzi do pracy po godzinach ps PROSIŁA BYM SZEFOSTWO ŻEBY SOBIE NIE WYSTAWIAŁA POCHLEBNYCH KOMENTARZY I NIE ZMUSZAŁA LUDZI DO PRACY PO GODZINACH I DO PRACY W SOBOTĘ WYPŁATA NA 2 RATY szef nie ma szacunku do nikogo ciągłe wyzwiska krzyki żyć się odechciewa

Adam Wyskiel
@Bolszewikówna

każda opinia powinna być napisana pod imieniem i nazwiskiem - inaczej to niewiarygodne bzdety

Mała czarna
@Bolszewikówna

Zgadzam się z opinią w 100 procentach. Pracodawca bez szacunku do ludzi. Ojciec szefowej obrażający ludzi. Wulgaryzmy rzucane w kierunku pracowników. Takiego syfu w życiu jeszcze nie widziałam.

Mała czarna
@Adam Wyskiel

Właśnie że ta osoba pisze prawdę!!!

Dominik 3e
@Mała czarna

A jak z wypłatami? Są dobre i w terminie ?

Tymo

Jak obecna sytuacja w firmie ? Moja znajoma Ukrainka szuka pracy zeby na dłużej coś złapać i prosiła mnie o sprawdzenie informacji a nic świeżego nie widzę. Jak możecie dajcie znać jaka atmosfera kasa i warunki pracy.

Ramirez

Zastanawiam się jak aktualna sytuacja może zmienić naszą firmę.

Bartosz

Wiecie czy firma potrzebuje teraz nowych pracowników?

Gogol

Wystarczy popatrzeć w internecie, że firma ma dobra opinie jako pracodawca i jako firma!!!

Wdzięczny

Dziękuję za te opinie bo bym się w pier.....olił w ten (usunięte przez administratora)

nick

Mała dziewczynka z przerośniętym ego. Marionetka tatusia.

Pracowałam*tam

Ludzie toć to "najcudowniejsza" i przecież jedyna firma w której można podjąć pracę.. oto kilka argumentów za.. otóż wypłata rozłożona na dogodne raty :/ około pierwszego i później po około dwóch trzech tygodniach następna rzecz to jakże "przemiły" szef, który do pracowników odnosi się z niesamowitym "szacunkiem" stosując wyrażenia typu bolszewicy, murzyni, narkomani, ku..rwy, miejsce pracy - istny raj na ziemi hala bez ścian ale przecież to kurcze naturalna klimatyzacja.. do tego jakże aromatyczne zapachy kleju, lakieru, już nie wspominając o tym że ci biedni ludzie, którzy przyjechali z Ukrainy żeby sobie trochę grosza zarobić muszą mieszkać w tym jakże cudownym "apartamencie", który znajduje sie tuż na miejscu pracy czyli hali. Także z czystym sumieniem mogę polecić tą " cudowną" firmę.

@Pracowałam*tam

Praca marzeń dorabiają się na wyzysku czasy niewolnictwa się skończyły

Helena
@Kodak Black

W sposób bardzo dosadny oceniasz sytuację pracy w Diamett Flooring. Ale może być przecież tak, że wysuwasz zbyt pochopne wnioski. Jak długo byłeś tam zatrudniony? Chętnie poznamy trochę więcej szczegółów odnoście tego pracodawcy, więc liczę na to, że jeszcze postanowisz się tu wypowiedzieć.

Kodak Black

Witam chciałem wszystkich przestrzec przed firmą Diamett Flooring gdyż pracuje się tam w zatwardzających warunkach praca i zachowanie szefa uwłacza godności człowieka szef zachowuje się jak by były czasy niewolnictwa wyzwiska typu murzyny pedały kur....y bolszewiki ubeki nie polecam firmy i nie pytajcie się głupkowato o zarobki bo te są śmieszne brak premii jakiej kolwiek brak papieru toaletowego brak mydła ręczników na święta o premi czy jakiejś paczce można zapomnieć szefowa zapatrzona w siebie jak w obraz Mona Lisa

Jestem zainteresowany ogłoszeniem pracy, z doświadczenia wiem ze na starcie nigdzie nie jest lekko. Pytanie, system na produkcji w końcu 2 czy 3 zmiany? Jak wyglada sytuacjs obecna z wypłatami i umowa? W sensie całość nwm dajmy na to 2tyś netto na umowie? Czy najnizsza i premia? Odnośnie wypowiedzi które wyczytałem niżej. Nikogo nie mam zamiaru obrażać, ale Ukraińcy jeżeli się nie podoba praca w Polsce to wypier*** do siebie, i przestać odbierać pracę polakom. Dziękuję.

wypłata na dwie raty 1000 zł i po 6 tygodniach reszta premi brak nie polecam

@Nowy

Najgorsza praca jaką miałam a pracowała razem z mężem ZMUSZANIE DO PRACY W SYSTEMIE 3 ZMIANOWYM

@Nowy

omijaj szerokim łukiem tą firemke szef starszy facet nie mający szacunku dla nikogo prócz małego kundelka rasy nieznanej

@Nowy

Pełno negatywnych opinii a ty się o wynagrodzenie pytasz ????!!!! ( w t f ) jakie wynagrodzenie płacą na raty dostaniesz 1000 zł po miesiącu pracy i za resztą będziesz czekał z tydzień lub dwa coś źle zrobisz to szef cię od bolszewików wyzwie to zobaczysz ;-)))) praca w gruncie rzeczy nie jest trudna ale atmosfera w pracy oceniam w skali od 1-10 na 0,1

Христина

Єдиним,якщо можна назвати плюсом,це те,що праця не дуже важка,залежно ск.год працювати) українців заставляють працювати по 12—16год,а коли нема роботи,то по2дні сидять без діла. Власники знущаються над українцями,поселивши їх в жахливі умови житла. Покої,як вони кажуть,це пластикові перегородки приміщення. Завжди шумно,нема коли відпочити,санітарія взагалі відсутня. Люди сплять біля туалетів в смороді,без свіжого повітря,там же і їдять(((а працівників з Немалу,взагалі рахують за скотів.

@Христина

Bardzo dobrze napisane spicie w hałasie na terenie zakładu co jest nie zgodne z prawem warunki w jakich mieszkacie są tragiczne szefowa tylko patrzy jak was ukarać finansowo co również jest nie zgodne z prawem

Kodak Black

pochlebne opinie wystawia sobie szefostwo i księgowe z biura szefostwo patrzy na każdego z góry i uważa że jak ktoś nie ma kasy to jest upośledzony ciągłe wyzwiska szefa w kierunku pracowników nie polecam tej firmy tylko patrzą jak kogoś przyciąć na wypłacie Ukraińcy śpią w toaletach szatni w firmie nie ma kobiety przebierają się na stołówce i zostawiają swe śmierdzące buty gdzie wszyscy jedzą ciągłe zmuszanie do nadgodzin .....premi brak !!! za nadgodziny szefowa dodaje dwa zł do godziny śmiech na sali płacą grosze a wymagania jak by płacili po 6 tyś nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Diamett Flooring - Tarkowo Dolne

• Jak się pracuje w Diamett Flooring?

Zobacz opinie na temat firmy Diamett Flooring tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Diamett Flooring