DSA Investment S.A. WROCŁAW

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o DSA Investment S.A. WROCŁAW

Małgorzata

Polecam definitywnie współpracę z GK Votum S.A. oraz spółką Dsa Investment ponieważ pracuję tu od początku i pomagam potrzebującym. Firma godna zaufania. Oferuje profesjonalne szkolenia, solidne narzędzia potrzebne do pracy z klientami oraz rzetelne i merytoryczne wsparcie współpracowników na każdym etapie. Zapraszam do współpracy bo warto zabezpieczyć swoją przyszłość i pomagać w tym innym. @Pracodawca

Wiktor

Rewelacyjna współpraca i kontakt z przełożonymi. Profesjonalnie przygotowane szkolenia. Rzeczowo, profesjonalnie i bez ciśnień. Aż chce się pracować. Do tego dochodzi przecież jeszcze fakt że robimy dla ludzi coś naprawdę fajnego i ratujemy niejeden budżet rodzinny. Cieszę się ze trafiłem na ta firmę.

Dzień dobry Pani Agnieszko, każdego zainteresowanego zapraszamy na spotkanie rekrutacyjne, bez względu na posiadane doświadczenie. Najbliższe spotkanie odbędzie się w dniu: 03.04.2023 r. i zapisy ruszą już wkrótce przez formularz zgłoszeniowy, jaki można znaleźć na stronie: https://www.projekt-frankowy.pl/ Pozdrawiamy serdecznie

Grażyna

Pracuję w DSA już 22 lata. Polecam GK VOTUM. Mamy tu liczne spółki, każdy znajdzie coś dla siebie gdzie może rozwijać się w pracy poprzez pomoc innym ludziom. Szkolenia są na wysokim poziomie. Firma solidna, uczciwa, polecam!

@Grażyna

Bardzo dziękujemy Pani Grażyno :)

Joanna G

Współpracę z DSA podjęłam kilka miesięcy temu, na razie jedyne czym jestem zawiedziona, to że nie jestem również klientem. Pomagamy ludziom takim, jak my - oszukanym przez banki przy wsparciu ekspertów i systemu szkoleń, a przy tym możemy zarobić. Ile? To zależy od nas samych: możliwości czasowych, zaangażowania i dyscypliny. Jeśli ktoś lubi wyzwania, zdobywanie nowych kompetencji, pomaganie innym i sobie przy okazji, ta praca jest dla niego.

@Edward

Panie Edwardzie, zapraszamy do kontaktu oraz na spotkanie rekrutacyjne, jakie organizujemy cyklicznie, a szczegóły można znaleźć pod adresem: https://www.projekt-frankowy.pl/

Natala Nowy wpis

Kojarzę, ze w tamtym roku firma prowadziła masowe przyjęcia, zatrudnili chyba 500 pracowników? Może orientujecie się jak obecnie wyglada sytuacja z przyjęciami, chodzi mi o stanowisko sprzedawcy. Znalazłam starsza ofertę i pisali tam o wynagrodzeniu prowizyjnym, ciekawi mnie czy nadal nie gwarantują podstawy?

Anna Nowy wpis

Firma super oceniam jako klient i teraz jako współpracownik. Uwielbiam pomagać ludziom i wiem z doświadczenia, ze DSA Investment pomaga. Sama doświadczyłam dobra i teraz serdecznie i gorąco polecam tych ludzi.

Marcin Nowy wpis

Współpracuje z Dsa od marca 2022 r i jedynie czego żałuję, że trafiłem do tej firmy tak późno. Widząc jednak jak firma się rozwija to wierzę, że najlepsze przed nami.

Alina Wachnicka Nowy wpis

Każdemu polecam współpracę z tą Firmą

Kamil Sz

Witam, mogę potwierdzić wszystkie pozytywne wpisy. W DSA Investment pracuje niedługo, ale to wszystko prawda co tutaj ludzie piszą o szkoleniach, kadrze managerskiej, kierowniczej, prezesi to wspaniali ludzie, którzy na szkoleniach dają z siebie wszystko. Przekazują ogrom wiedzy w sposób uporządkowany i przystępny. Polecam.

Emilia

Jednym z aspektów, który bardzo doceniam, jest atmosfera panująca w firmie. Zarówno kadra kierownicza, jak i współpracownicy tworzą otwarte i przyjazne środowisko, co sprzyja efektywnej komunikacji i współpracy. Dobre zarobki pomagając innym to naprawdę bardzo satysfakcjonująca praca:)

Basia
Użytkownicy czekają na odpowiedź 21 dni.

Czy istnieje praca idealna? Podobno nie ale praca w DSA jest temu bliska. - szkolenia, webinary, materiały edukacyjne na wyciągnięcie ręki, - brak wymuszonego planu, sam ustalasz ile pracujesz i jak, - wsparcie na każdym kroku, - kontakt z dyrekcją, prezesami i innymi przełożonymi nie sprawia trudności, a podczas rozmów z nimi nie czujesz się gorszy bo są to osoby, które są tu również dla Ciebie, żeby Ci pomóc jeśli tego potrzebujesz, - wynagrodzenie - dla wielu najważniejsza rzecz. Jeśli poświęcisz swój czas, zaangażujesz się i będziesz pracować to zyskasz spokój finansowy szybciej aniżeli myślisz Mogła bym pisać jeszcze wiele ale napiszę tylko na koniec, że szczerze polecam!

Alina Wachnicka

Pracuję w DSA od 2003r, praca jest z konkretną firma, zawsze jest wsparcie od kadry zarządzającej, każdy kto chce się rozwijać ma drogę otwartą aby tylko ze wszelkich pomocy jakie daje Firma chciał skorzystać.

Współpracuję z DSA Investment S.A. i Votum S.A. już od wielu lat. Współpraca układa się bardzo dobrze. Każdy współpracujący ma nieograniczone niczym możliwości rozwoju. W dość krótkim czasie można zbudować swoją grupę i zarabiać ładne pieniądze. Szkolenia są bardzo konkretne i odpowiednio ukierunkowane. A co ważne szkolenia są bezpłatne.

Komarek

Polecam gorąco firmę Votum każdej osobie, która rozpoczyna swoją przygodę z handlem a także tym, którzy już w branży działają. Pomóc na każdym etapie współpracy.

Twoja przyszłość

Zachęcam każdego do zainwestowania swojej osoby do pracy w tym projekcie! Raz, że pomagasz ludziom, a dwa, że zarabiasz! I to sporo! Jeśli jesteś ambitny, wytrwały to osiągniesz tu sukces! To jest pewne - zaufaj mi!

Krystian

Konkretna firma, cieszę się że współpracuje z DSA

@dsa.pl

Świetna firma, doskonałe warunki współpracy, oraz świetne szkolenia

Lata temu widzę szukali do pracy dodatkowej. Na początku myślałam, że to aktualne ogłoszenie, no wlasnie aaaa czy nie ma czegoś teraz? Może być nawet na mniej niż pół etatu, tylko dajcie znać, jakie są opcje właśnie ewentualnie do wyboru. Pozdrawiam i dziękuję :)

Dzień dobry, serdecznie zapraszamy na spotkanie rekrutacyjne jakie odbędzie się w dniu 15 stycznia o godzinie 19:00 (online). Przedstawimy jakie są możliwości współpracy. Link do spotkania: https://votumodr.clickmeeting.com/pomagaj-i-zarabiaj-projekt-pomocy-kredytobiorcom Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia

Magdalena

Cześć, Jeśli chcesz dołączyć do zespołu to odezwij się bo teraz będzie rekrutacja. 669247834

EM

Na mojej ścieżce zawodowej otarłam się parę lat temu o firmę, z uwagi na brak doświadczenia w tym temacie i niedopasowanie do mojego charakteru, były to wtedy odszkodowania wybrałam inny kierunek zawodowy i pędziłam dalej. Teraz powróciłam tutaj i jestem w szoku, jak to wszystko jest poukładane, dopracowane i ma wszystkie kropki połączone. Bardzo mocne wsparcie ma nowy członek zespołu, jeżeli tylko chce się rozwijać ma wszystkie narzędzia do pracy , nic tylko wdrażać. Cieszę się, że los mnie pokierował tutaj jeszcze raz, bo praca ta jest zgodna z moimi wartościami i daje poczucie zadowolenia. Szkolenia są bardzo konkretne, rzeczowe i jest ich dużo , dają kopa do działania. Lubię to. Projekt SKD pomagamy kredytobiorcom w walce z bankami i cieszę się, że mam tyle pracy przed sobą. Fantastyczna perspektywa. (usunięte przez administratora)

Aktualność
Działania rekrutacyjne 2023: REKORDOWY ROK i PONAD 1000 NOWYCH WSPÓŁPRACOWNIKÓW

Systematyczność i konsekwencja w działaniu przynosi oczekiwane wyniki.

W całym 2023 roku spółka DSA Investment pozyskała ponad 975 nowych
współpracowników oraz ponad 85 konsultantów do realizowanego projektu
pomocy kredytobiorcom, poszkodowanym przez nieuczciwe działania banków.
Jest to łącznie ponad 1000 osób, szukających nowych wyzwań zawodowych w
szeregach naszej spółki.

Dewiza „Pomagaj i Zarabiaj” już drugi rok z rzędu, dynamicznie napędzała rozwój całej Grupy Kapitałowej Votum i osiągane przez nią wyniki sprzedażowe w realizowanych projektach.

Zapraszamy do lektury:

Oraz zapraszamy do współpracy: biuro@dsa.pl oraz rekrutacja@dsa.pl

Wiecie może, czy w DSA Investment S.A. WROCŁAW szukają chętnych na staż?

@Kacper

Dzień dobry bardzo rzetelna firma

Edyta

Współpraca w @Pracodawca daje bardzo duże możliwości rozwoju i zarobku z zachowaniem indywidualnych możliwości pracownika. Elastyczny czas pracy. Wynagrodzenie wpływa na czas zgodnie z regulaminem wynagrodzeń.

@Edyta

Co rozumiesz poprzez możliwość rozwoju zarobku, tzn. masz tutaj na myśli premie czy jakieś indywidualne podwyżki? Dopytam Cię jeszcze o ten elastyczny czas pracy, tzn. jak to wygląda, ile godzin dziennie trzeba przepracować, możesz je wybrać czy jak? Daj proszę znać

Sławomir Kościelniak

Świetna Firma, wspaniali ludzie, pełen profesjonalizm. Szczerze polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o DSA Investment S.A. WROCŁAW - Wrocław

• Jak się pracuje w DSA Investment S.A. WROCŁAW?

Zobacz opinie na temat firmy DSA Investment S.A. WROCŁAW tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 197.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DSA Investment S.A. WROCŁAW?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 193, z czego 188 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DSA Investment S.A. WROCŁAW?

Kandydaci do pracy w DSA Investment S.A. WROCŁAW napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DSA Investment S.A. WROCŁAW