awi systems u services ltd

Frankfort

Opinie o awi systems u services ltd

2009-07-26 11:52:54

pisanie opini anonimowej jest przedewszystkim karalne-to raz a dwa
na to stac jedynie poprostu kanalie a tych kanalii z przykroscia stwierdzic czeba ,ze coraz wiecej jest.

czlowiek ktory jest sumienny i zdyscyplinowany i sam sie szanujacy nie pozwoli sobie na jedno zle slowo o awi systems ltd.
bo porostu bedzie klamal a klamstwo poprostu krotkie nogi ma.
awi systems u. serwices ltd.
projekt manager
widera
2009-07-26 12:12:24
w zwiazku z naruszeniem podstawowych zasad lojalnosci ludzkiej
i czynieniu tym samym szkod firmie i jej dobrego image na rynku
bedziemy zmuszeni publikowac wszystkich pseudo rzemieslnikow ktorzy sie u nas beda zglaszac do naszej firmy a okarza sie poprostu oszustami majacych na celu wyludzenie pieniedzy za niewykonane zlecenie !!!!

procedura jest normalna - kontrakt - wykonanie zlecenia - odbior zlecenia -wykonanego bez poprawek a o ile sa to ich usuniecie-
a jak ich ktos nie usuwa to sa one usuwane na koszt tejze osoby zgodnie z warunkami umowy - wystawienie rachunku i albo wyplata gotowkowa wzglednie przelew bankowy zgodnie z okresleniem umowy.
te zasady sa bezwzglednie przestrzegane i nie inaczej.
[usunięte przez moderatora]
hades 2010-07-29 22:07:41
- pierwsze - mnie nie interesuja zadne umowy o prace i to jest moja definitywna odpowiedz !!!!!!!!!!!!!!!! to są dokładne słowa pana [usunięte przez moderatora].

Który tak ładnie gada tylko i nic więcej i sam oszukuje bo mówi co innego a potem jest całkiem inaczej mówi o umowie a potem się wycofuje z danego słowa mam kopie tych słów na mejlu
SK 2012-03-25 12:24:38
Propozycje pracy wkleje na tym forum jak będą zwolnienia w firmie Saking.
Na dzień dzisiejszy już się zapowiada praca dla około 90-100 osób.
Dodam jeszcze dla zinteresowanych zarobki są dużo wyższe jak w Seking.
aaa 2012-03-25 18:51:17
Czyli będą zatrudnienia w najbliższym czasie??
Ryszard 2012-03-27 13:38:40
Ile się jeszcze razy ciołku będziesz pytał o to czy będą zatrudniać??? Ta firma to dno i dla niej nie ma już ratunku. Może jakiś ratunek by był ale na pewno nie z takim dyrektorem.
pol 2012-04-02 11:49:53
Dojeżdża ktoś z Kobióra? Chodzi mi czy warto pociągiem do Żwakowa i autobusem na Strefową czy lepiej z dworca pkp Tychy autobusem lub busem
Ja 2012-04-02 22:39:27
Najlepiej jest tylko narzekać...
Myślę, że jeśli robi się to, co powinno i nie oszukuje to można śmiało pracować w tej firmie
www 2014-09-04 12:29:18
czy potrzebują monterów płyt Promat?
misi 2015-01-12 14:18:51
nie słyszałam, żeby ktoś się jakoś wyjątkowo na nich skarżył, a poza tym firma już kilka lat jest na rynku, więc widzicie, że tutaj nie ma co się sprzeczać, a nawet mają już jakiś zaplanowany rozwój jeśli chodzi o dokładne dane to nie mam takich informacji, ale słyszałam, że od nowego roku ma sie juz coś dziać.
jurek 2015-03-17 13:55:47
dziwne- strona nie dostępna..na inforpracy widnieje ale bez żadnych ofert. po wypowiedziach wyżej widać że ktoś tam pracował i zna dobrze tę firmę. co się takiego stało że doszliście do wniosku że oszukują.. jakieś konkretne sytuacje spowodowały takie wnioski- jak się podzielicie możecie pomóc komuś dokonać dobrego wyboru.
bodzio 2015-03-31 20:56:18
AWI systems to niemiecka firma z Maintal która działa zarówno w branzy budowlanej jak i branżach przemysłowych. W swojej firmie zatrudnia obecnie około 20 pracowników, także dostać się tutaj do pracy to nie jest wcala taka porsta i oczywista sprawa jak wielu pewnie mogłoby się wydawać. Ktoś z Was pracował u nich?
Mak 2016-05-12 15:06:33
Wiesz co, ja Ci powiem tak koleżko że niemieckie firmy to sa nawet lepsze niż nasze polskie i trzeba to zrozumieć i trzeba to ogarnąć, bo taka jest prawda i tyle
Zostaw swoją opinię o awi systems u services ltd - Frankfort
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie awi systems u services ltd