TER Enterprises

Gdańsk

Opinie o TER Enterprises

Zadowolony 2011-07-16 23:16
Cieszę się, że w firmie pracują osoby ambitne i uczciwe. Ja się wyzwań nie boję i stres nie jest mi obcy. Bardzo szanuję właścicieli firmy za etykę w działaniu i dbałość o szczegóły. Praca jest bardzo odpowiedzialna. Fajnie jest móc skutecznie pomagać poszkodowanym i wygrywać z ubezpieczycielami!

Dopóki nie zaczęłam pracować w TER, nie wiedziałam, jakie cuda wymyślają, że nie wypłacać odszkodowań. Nie raz mamy niezły ubaw, bo piszą takie bzdury...

Konkluzja: ciekawa praca i zarobić można też!
anonim 2011-09-20 13:58
a możecie powiedzieć jak wygląda praca sekretarki w waszej firmie???bo widze ,że jest oferta pracy?????
anonim 2011-09-22 11:49
no ale przeciez jutro dopiero sa rozmowy kwalifikacyjne???mam zaproszenie na jutro na rozmowe
anonim 2011-09-24 13:58
Hej, moglabys dac znac jak poszlo ma rozmowie i jakie wrazenie na Tobie zrobila firma? Sama zastanawiam sie nad zlozeniem dokumentow tam ale z tego co obserwuje ta firme, to oni stale poszukuja pracownikow, zastanawia mnie wiec czy jest tam az taka rotacja i dlaczego??? czy ktos z pracownikow bylych lub obecnych moglby mi cos o tym powiedziec? dzieki
anonim 2011-09-26 22:42
dzieki za rade :) pozdrawiam
Anonim 2011-10-14 11:36
Pilnie poszukiwana specj. ds. marketingu! Nareszcie zrobił się wakat! Nie ma już naszej \"gwiazdy\". Czekaliśmy 5 miesięcy. Dawajcie CV, warto spróbować!
szczera 2011-10-17 15:14
i... bardzo dobrze!
szczera 2011-10-17 21:09
A kto mówi, że źle? To ty APU ?
były pracownik 2012-04-25 14:27
zdecydowanie popieram
Ciekawy 2012-04-25 15:08
do: były pracownik - 2012-04-25 14:27:49 :

Masz pracę, piszesz w czasie pracy?

Tylko bądź szczera.
TER Enterprises, Tomasz Rosa 2013-05-07 16:35
Witam,

proszę o kontakt telefoniczny, (usunięte przez administratora), udzielę wszelkich niezbędnych informacji. Proszę ustalić, na którym stanowisku Pani/Panu zależy.

z poważaniem
anonim 2013-06-10 23:30
zarobki od 1.500,00 do 7.000,00 zł na rękę. Ale musisz być dobry, w tym co robisz...
anonim 2013-07-18 09:14
Witam.
Zarobki kiepskie, atmosfera jeszcze gorsza. Pracowałem tam. Ludzie odchodzą bardzo szybko.( usunięte przez administratora )...nie pakujcie się tam!!! Zero samodzielności, nadmierna kontrola- tak się nie da pracować.
johnny 2014-04-22 22:08
Ciekawa wiadomość, fajnie, że się rozwijają i stać ich na lepsze miejsca, ale czy tak samo dobrze dbają o rozwój pracowników?
Dariusz 2014-05-25 23:45
No i co z tą rekrutacją, jakiś nowy personel się pojawił w TER enterprises wraz z tą nowa siedzibą??
Poszukujący 2014-07-13 14:13
Czy osoba bez doświadczenia w likwidacji szkód osobowych ma jakieś szanse na pracę?
interere 2015-02-04 16:34
Praca w TER Enterprises poza wynagrodzeniem przynosi satysfakcję z niesienia profesjonalnej i skutecznej pomocy osobom poszkodowanym w wypadkach. Między innymi takie informacje można znaleźć na ich stronie. Są też obecnie ogłoszenia o pracę na stanowiska m. in. specjalista do spraw marketingu i specjalista do spraw dystrybucji prasy. Co myślicie o pracy w tej firmie na tych stanowiskach ?
zabrnąć 2016-03-02 00:19
Co to znaczy brnąć?
Zadowolony 2016-03-21 10:59
To zapłać za studia np. prawo medyczne lub ubezpieczeniowe - wtedy przyjmą Cię z otwartymi rękami oraz wyższą pensją bazową. Serio.
Kinga 2016-10-07 09:59
Jak długo trwa u nich proces rekrutacji, od pierwszej rozmowy do decyzji?
limona 2016-10-07 10:27
czy opłaca się u was kochani zatrudniać na stanowisko Specjalista ds. Likwidacji Szkód Osobowych? o pieniądze nie pytam, są okej, ale chodzi mo to czy byłaby możliwa jakaś realna ścieżka kariery i rozwoju
Człowiek praktyczny 2017-06-26 12:28
Rekrutacja polega na bardzo ogólnej rozmowie, najbardziej rozbawił mnie fakt wyjaśnienia pojęć, które wyjaśnione zostały prawidłowo, aczkolwiek dyrektorowi chodziło o użycie jednego słowa je rozróżniajacego przez co nie uznał odpowiedzi(słowo wymyślone przez niego w głowie ewidentnie) bo w wyjaśnieniu pojęć cała fachowa literatura go nie używa!!!!!!!! Wypowiadał się dosyć sceptycznie o pracownikach, a sam ich przyjmował i zdziwienie, iż studenci są w przewadze dobrymi teoretykami, nie zaś praktykami nie powinno go dziwić. Takie w każdym razie zachowanie iście nieprofesjonalne w tym zakresie z jego strony się pojawiło. Dodatkowo ewidentnie czuć było wyczuwalną presje w stronę własnego zysku, przy jak mniemam oferowanej pensji minimalnej , oczywiście z prowizja tj zapewne procentem od procenta, której w takiego typu sprawach, jeżeli wchodzą w grę większe pieniądze się nie zdobywa( zaznaczmy, że do momentu jej uzyskania już może danej osoby w pracy nie być:) ). Nie maja tam nosa do ludzi. Człowiek chciał spróbować nawet mając potencjalnych dla nich klientów na plecach (ale to oczywiście zostało zachowane w tajemnicy bo pierwszy etap rekrutacji to za malo by wyciagac karty przetargowe), wygrał 200 tys w swojej sprawie .... Krytykował teoretyków, odrzucił praktyków :) / Innym życze powodzenia o ile chcą pracowac w takim klimacie- z plotek wiem tylko, że panuję tam duża rekrutacja, często się zresztą ogłaszają co jest ogólnie samo przez się rozumianą wadą.
Zadowolony 2017-06-27 16:29
Jak to dobrze, że ciebie na zatrudnili ! katastrofa murowana! Kto by na ciebie miał pracować ? Ubezpieczenia to teoria, odszkodowanie to 100% praktyki.
Człowiek praktyczny 2017-06-27 17:24
To ze ktoś jest praktykiem nie oznacza ,że automatycznie nie jest teoretykiem . To znaczy ze teorie umie przełożyć na praktykę tak w kwestii wyjaśnienia .
Człowiek praktyczny 2017-06-27 17:34
Torytyk nie potrafi teorii zastosować i wcielić jej w życie , praktyk natomiast umie szybko szukać , zastosować wiedzę . Bez jakiejkolwiek wiedzy przecież nie ma szansy na skuteczne poprowadzenie sprawy . Zadowolony czytaj ze zrozumieniem .
Zadowolony 2017-06-27 18:34
Jednak miałem rację.
Zostaw swoją opinię o TER Enterprises - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TER Enterprises