Opinie o expander.pl - Expander Advisors Sp z o.o. w Warszawa

"Expandera wyróżniają przede wszystkim ludzie, którzy współtworzą firmę. Sądzę, że różnorodność możliwości oferowanych naszym doradcom i konsultantom powoduje, że każdy może znaleźć najbardziej odpowiadającą mu formę współpracy z nami. Dzięki temu jest w stanie stale rozwijać się, a jednocześnie realizować cele całej spółki."

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Expander w Warszawa

Ojojojoj

A więc kanciarze niezli. Zadzwonili do mnie i 3 razy trzeba im było mówić ile saldo hipoteki wynosi , dosłownie jak do (usunięte przez administratora) mówienie. Według nich umowa bankowa to tam takie coś nieważne , nieważne co w umowie , bank nie musi wiedzieć, to nie ma wpływu nawet wpis hipoteki do sprzedaży mieszkania , typowo naciągacze

Klient
@Ojojojoj

Tak , zgadzam się z tą opinią ,(usunięte przez administratora) i amatorzy ,niemający nic wspólnego z profesjonalizmem więc uwaga !!! Bo może to was drogo kosztować

Spodobała mi się oferta dla mobilnego eksperta finansowego. Pierwszy raz przeczytałem o umowie agencyjnej, chciałem zapytać na czym taka umowa polega ponieważ przeważnie na tym stanowisku miałem umowę o pracę. Nie napisano nic na temat podstawy zatrudnienia tylko, że system jest prowizyjny, czyli takiej podstawy nie ma? W takim razie ile realnie się zarabia?

@Ojojojoj

W sensie okazało się, że jest inaczej? Bo nie rozumiem, na jakiej podstawie sugerujesz, że jednak jest inaczej. Ja nie wiem takich rzeczy...

@Sylwia

O co pytasz , kombinowanie i wciskanie że jest inaczej , że umowy z bankiem nieważne , to co z ekspanderem też nieważna , to może wziąć od expanderavi nieważne nie trza płacić , za darmo??

Batman
@Ojojojoj

Dla pracowników expandera jedyne co jest ważne to wciśnięcie ubezpieczenia na życie avivy :)

Klient Nowy wpis
@Ojojojoj

Macie info o pracy mobilnego eksperta finansowego? I jak wymagają od kandydatów, aby mieć chęć rozwijania kompetencji merytorycznych i sprzedażowych. Ale czy potem firma daje szansę na taki rozwój? Czy finansują szkolenia, kursy, by poprawiać swoje umiejętności?

Bianka

witam, czy jest ktoś kto zna warunki w pracy np w Toruniu ? Jaki jest system pracy, praca od - do. Jaka jest dokladnie płaca ? To prawda ze podstawa jest taka niska ?

@Bianka

Jeżeli jakimś cudem podstawę dostaniesz, zazwyczaj zaczynasz bez podstawy, sama prowizja z obietnicą podstawy po spełnieniu warunków. Moje warunki do podstawy zmieniły się 3 albo 4 razy za każdym razem jak prawie wszystko załatwiłem i poszedłem się pochwalić kierownikowi. Po ostatniej zmianie warunków rzuciłem wypowiedzenie bo miałem dość. Po mnie identyczna sytuacja spotkała jeszcze dwóch innych ludzi. Expander wypracował mocna pozycje na rynku i doi naiwnych, którzy dadzą się przekonać obietnicami o wspaniałej pracy „jak już udowodnię swoją wartość”

Ekspert
@C

Widać, że ta opinia napisana jest przez osobę, która nie ma i nie miała od dawna nic wspólnego z firmą Expander. Od wielu już lat podstawa wynagrodzenia jest Ekspertom zagwarantowana (Sieć własna) i nie jest zależna od wyniku sprzedażowego. Zasady wynagradzania oraz wysokości stawek prowizyjnych są oczywiście dostosowane do tego, w jakiej sieci chce się pracować. P.S. Mam wrażenie, że konkurencja chyba musi nadrobić zaległości przed pisaniem takich komentarzy ;)

Xx
@Ekspert

Widać ze pracujesz w HR albo masz mózg wyprany przez jakiś szkoleniowców. Tej podstawy już nie ma od dawna dla każdego, a centrala robi co może żeby zapłacić jak najmniej i przyciąć co tylko się da. Teraz Expander to tak naprawdę niezależny doradca avivy. Albo wciskasz wszystkim jak leci ubezpieczenie na życie avivy albo jesteś nic nie warty. Nie jest waZne czy klient jest zadowolony, nie ma znaczenia czy przychodzi po hipotekę czy cokolwiek innego, musisz mu wcisnąć życiówkę bo inaczej będzie trzeba się tłumaczyć i spowiadać.

Mariusz Nowy wpis
@Ekspert

Tak, podstawa wynosi 23 złote. Możesz się obkupić na cały rok :) nie siej zamętu.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Expander? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Niemarudź

Praca na poziomie chociaż wiem za co pracuje a nie Jak w Home Broker czy Metro House stawki na poziomie 60-70% dla jest możliwość podstawy czyli 50 % plus 2100 zł netto podstawy źle? to szukajcie czegoś innego albo do żabki dla marudów nie ma tu miejsc. Sam pracuje tu już rok i jestem coraz bardziej zadowolony

Jola
@Niemarudź

2100 netto ciekawe... chyba pomyliło Ci się z brutto . Śmiech na sali...

Klaps

No to idę do żabki

Chjgg

U mnie codziennie ktoś płakał wiec jak ktoś lubi taką atmosferę to polecam

Dawid
@Chjgg

Płakał w pracy, rany aż ciarki poczułem. To co tu takiego się działo/dzieje?

Chh
@Niemarudź

Czyli na rynku pracy jest tylko opcja żabki albo pośrednictwa? Widać ze fajnie cię skołczowali szkoleniowcy :)

@Chh

A jakie inne opcje polecasz? Nie pytam złośliwie, tylko normalnie.

Strogonow

Wielki Expander nie potrafi zapłacić na czas prowizji swoim partnerom biznesowym. Królowa Benia wydaje swoje dekrety kierując się swoimi prawami. Za dużo korporacji. Nie wiem z jakiego klucza są liczone rankingi. Money.pl niedługo napisze konkrety na ten temat.

@Strogonow

A ile czasu się spóźnia z zapłaceniem tej prowizji?

Jakie są mocne strony pracodawcy Expander?

D

Możliwość zmiany pracodawcy

Dorota
@D

Czyli widzę, że nie polecasz osobiście pracy tutaj. Dlaczego?

Mikołaj

Nie płacą wcale czy przycinają na wynagrodzeniu?

q

Wszedłem na rozmowę, na którą czekałem o dwóch tygodni. Przybyłem punktualnie, ale musiałem czekać godzinę bo pan kierownik jednak czasu nie ma. Doczekałem się wpuszczenia, wchodzę do sali kierownika a tam kiero siedzi wywalonymi nogami na stole i dłubie w nosie. Mówi do mnie " siadaj młody ", po czym skinął głową na krzesło przed nim. Siadając zachaczyłem białą koszulą o błoto na podeszwie pan kierownika, ten od razu złapał się za głowę i westchnął. Popatrzył chwilę w przestrzeń, pomyślał. Sięgnął leniwym ruchem do szuflady, wyjął długopis i rzucił na stół. Stwierdził że mam sprzedać mu ten dugopis, trochę siedzę zestresowany, myślę co powiedzieć. Kiero zaczyna stękać ze zniecierpliwienia, pyta sie jak ja chcę plany robić sprzedażowe, mamy nową regionalną i ciśnie na sprzedaż. Ja mówię: "Co ty gadasz? Ta regionalna Cię wali na kase". On wstał, Kiero wstał....... I łapę do mnie wystawiał, chciał mi liścia strzelić A ja zaczynam uciekać, zrezygnowałem z rekrutacji. Kiero krzyczy na mnie cały czerwony ze gdzie ja ide, jeszcze nie skończył. Zaczyna warczeć. Wyszczerzył zęby i dopiero zauważyłem że nawet zębów wcale nie ma, zauważył mój wzrok. Łapie za krzesło, mówi że zaraz ja też nie będę miał. Uciekam przez drzwi, już nigdy nie będę chciał pracować w sprzedaży. nie polecam rekrutacji.

Dorota
@q

Nie chce mi się wierzyć że tak wyglądała rozmowa rekrutacyjna w twoim wypadku...i że były takie zachowania, że prawie doszło do rękoczynów. No nie mogę Ci w to uwierzyć . Musiałby mi ktoś to potwierdzić

Ekspert
@q

Gdy czytam takie opowieści, zastanawiam się co siedzi w głowie "pisarza" :) Standardy rozmów rekrutacyjnych na pewno są różne w wielu oddziałach jak i miastach, ale żaden menadżer nie pozwoliłby sobie na zachowanie takie, jakie opisujesz @Kandydat.

D
@Ekspert

Nie zesraj się panie ekspercie

Jola

czy musisz codziennie być w pracy w ramach tych 2 umów? czy sprzedajesz w ramach umowy o pracę w czssie pracy? wiecie coś?

Janusz
@Jola

Firma Expander poszukuje obecnie pracowników na stanowisku eksperta finansowego. Pracodawca najchętniej na tym stanowisku widziałby osoby, które mają wykształcenie wyższe bądź są w trakcie ostatniego semestru studiów. Możecie napisać, na jakie wynagrodzenie można liczyć na tym stanowisku? Składa się ono z samej podstawy, czy może podstawy + prowizji? Proszę o odpowiedź.

@Janusz

Podstawa + prowizja. Obecnie tylko działalność gospodarcza, wiec jeszcze samemu płaci się ZUS i ksegową. W tej branży bez znajomosci i kontaktów nie ma sensu zaczynać w Expander, podstawę dostajesz jak sprzedasz NAPRAWDĘ dużo ubezpieczeń Avivy. Na start dostaniesz excela ze śmieciowymi leadami typu klient 8 lat temu był na spotkaniu o kredyt i masz mu sprzedać ubezpieczenie.

Kgg

Jak wygląda kwestia prowizja dla doradcy? W jaki sposób liczony jest przychód dla firmy z kredytu? Przykładowo kredyt 100 000 gotówki to ile przychodu?

@Kgg

Zależy od sieci, w sieci zewnętrznej stawki bardzo dobre (direct plus), w oddziale śmiech na sali

Gość 1

Czy firma daje pracownikom na Święta bony/paczki????

X
@Gość 1

Nic

@X

A jakiekolwiek inne benefity jak np. karta multisport? Jest to fajna forma motywacji dla pracowników a także zachęta dla przyszłych kandydatów by ubiegali się o pracę w firmie. Jeśli na nic z takich rzeczy nie można liczyć to może napiszesz jakie są inne plusy, dla których warto składać swoje CV do Expander?

@Sylwia

Termos i coś tam jeszcze dali na święta, jeszcze podatek trzeba za to odprowadzić, bo oczywiście tylko umowa agencyjna na jdg obowiązuje dla pośredników. MultiSport chyba za 100zl. Z innych bonusów na bank dostaniesz ubezpieczenie na życie bo ci kierownik będzie kazał wziąć żeby dopiąć plan. Oczywiście płacić będziesz za nie sam, pełna cenę. Pomimo tego ze Expander należy do spółki AVIVA to nie dają nawet o grosz taniej dla swoich pracowników.

insam

Jakich zarobków można się spodziewać na płatnym stażu?

Patryk

Cześć, Widzę aktualnie dwie oferty pracy w Expanderze. Dwie związane z zarządzaniem placówki, ale dwa różne stanowiska. Pierwsze to dyrektor oddziału a drugie menedżer oddziału. Czy ktoś wie jakie są różnice w zakresie obowiązków, formy zatrudnienia, wynagrodzenia podstawowego i prowizji na wyżej wymienionych stanowiskach? Pozdrawiam

Stella

Czy bardzo zmieniła się praca w firmie od momentu kiedy koronawirus zapanował nad światem?

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Expander. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Departament Expander

Witaj, oczywiście Expander posiada programy rozwojowe dla pracowników. Kluczowym jest tutaj obszar, w którym Kandydat chce pracować. Prosimy o więcej informacji - chętnie wtedy odpowiemy :)

Magdalena

Czy w firmie prowadzone są inwentaryzacje ?

Konrad

Powiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje? Trudno dostać się tu do pracy?

@Konrad

Jakie stanowisko Cie interesuje i w jakim mieście? Aktualnie poszukiwani są Eksperci Finansowi oraz Mobilni Eksperci Finansowi. Tutaj znajdziesz więcej informacji https://www.expander.pl/kariera-i-wspolpraca/#job-offers

Barnaba

Wysokość zarobków zależy od wielu składników i może ktoś nie ma pewnych umiejętności dlatego zarabia mniej?

Podpowiedzcie czy firma prowadzi może jakieś rekrutacje?

M
@Adam

Tak, na pracuj.pl można odnaleźć oferty.

zico052016

Czy ktoś z obecnych lub byłych pracowników mógłbym napisać jakie warunki są na stanowisku Doradca Klienta Kupującego w nowym projekcie Expander Nieruchomości?? jakie prowizje, jaka podstawa, czy płatności są terminowe itd? atmosfera pracy ?

Były pracownik HB
@zico052016

Jeśli chodzi o płatności to wszystko masz w terminie sprzedajesz mieszkanie wystawiasz fakturę jeśli zostaje opłacona dostajesz od razu przelew na konto możesz mieć 43 wypłaty w ciągu miesiąca jak sprzedaż przynajmniej 1 nieruchomość w tygodniu. Stawki jeśli chodzi o prowizję to nikt na rynku takich nie ma a są to 60% klient od firmy i 70% twój klient

Zostaw merytoryczną opinię o Expander - Warszawa

• Jak się pracuje w Expander?

Zobacz opinie na temat firmy Expander tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Expander?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Expander?

Kandydaci do pracy w Expander napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Expander