Eurobank

Opinie o Eurobank

anonim 2009-02-20 19:33:14
(usunięte przez moderatora), Bardzo solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca praca, jednakże dzieki możliwość rozwoju i szkoleń oceniam tę pracę jako dobrą.
Atmosfera i ludzie tam pracujący są przyjaźni i pomocni
anonim 2009-02-26 10:56:29
Słowa kojarzące się z EFG Eurobank Ergasias S.A ( Polbank) (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): stresująca
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako: dość dobre
Atmosfera i ludzie tam pracujący są beznadziejni liczy się tylko sprzedaż (każdy ma klapki na oczach o niczym innym się nie rozmawia jak o klientach i realizacji planów sprzedażowych).
Od jakiej stawki można negocjować pensję? 3000
Najbardziej podobało mi się w EFG Eurobank Ergasias S.A ( Polbank): nic
Najbardziej nie podobało mi się w EFG Eurobank Ergasias S.A ( Polbank): godziny pracy, (usunięte przez moderatora),
anonim 2009-04-22 14:35:57
Słowa kojarzące się z EFG Eurobank Ergasias S.A ( Polbank) (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):rozwojowa
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .niski
Atmosfera i ludzie tam pracujący są na średnim poziomie.
Od jakiej stawki można negocjować pensję?tajemnica, ale sporo.
Najbardziej podobało mi się w EFG ludzie pracujący ze mną, Eurobank Ergasias S.A ( Polbank):
Najbardziej nie podobało mi się w EFG Eurobank Ergasias S.A ( Polbank): brak profesjonalizmu i niekompetencja przelozonych, brak informacji potrzebnej do pracy.
jasia 2009-07-08 16:39:52
dobra firma bylam zadowolona :))
xyz 2010-11-18 16:38:43
Najgorszy pracodawca na jakiego trafiłem od początku kariery zawodowej. Zero podwyżek, zero możliwości rozwoju ale za to ciągłe nadgodziny, zmiana m-cznych planów sprzedażowych w ciągu miesiąca (oczywiście podwyżka), beznadziejna atmosfera, błędnie naliczane pliki premiowe, reklamacje dotycząc premii ciągnące się miesiącami (czasami nawet około roku!!!), kadra zarządzająca niekompetetnta i demotywująca. Beznadzieja
rusałka 2016-03-16 12:21:10
Cześć! Ruszyła rekrutacja na Doradcę Klienta w wielu miastach Polski, m.in. Koszalin, Gorzów Wlkp., Jelenia Góa i wiele innych. Oferują pracę na pełen etat na podstawie umowy o pracę w oddziale bankowym, super opcja!
Zostaw swoją opinię o Eurobank - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eurobank