GfK Polonia Sp. z o. o.

Opinie o GfK Polonia Sp. z o. o.

anonim 2008-10-24 11:16:16
Warto tam podjąć prace?jak prezentują się zarobki i jaka atmosfera panuje w firmie?
robe 2009-10-03 00:29:36
nie warto
xxx 2010-04-05 14:24:45
Duże wymagania , jakies rankingi dla ankieterów a stawka na początek 9zł brutto -śmiech na Sali !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!To jest wyzsk ludzi!!!!!!!! Niech Ci ludzie z góry z GFK sie zastanowią.
farbiara 2012-09-15 14:29:02
Wiecie coś czy mają jakieś przyjęcia teraz do pracy? Czy sv są ok? Chciałabym tam pracow?ać, ale nie ma ogłoszeń, macie jakieś informacje co do pracy tam? uwagi?
sabina 2012-09-28 20:20:23
Ale przecież GFK Polonia to jest instytut badań opinii, więc czemu oczekiwałeś sprzedaży. Chyba sprawdzasz gdzie wysyłasz CV. Ja chciałabym pracować tam, ale nie wiem jacy są tam ludzie, chodzi mi o kierowników, czy są ok. Studiuję zaocznie, więc mam trochę czasu, jak tam jest z dyspozycyjnością? Szukam na różnych forach, ale nigdzie nie ma, a nie znam nikogo kto tam pracuje...
Karolina 2014-03-07 13:27:15
Witajcie.
Pochodzę z Podlasia. Poszukuję pracy jako ankieter terenowy czy możecie polecić mi koordynatora, do którego powinnam się zgłosić. Może znacie kogoś, nie tylko Z GFK, ale z innej firmy badawczej? Z góry dziękuję za podpowiedź
ankieter 2014-03-24 14:25:49
A dla mnie firma GFK Polonia to dno. Wspólpracuję (a raczej już nie wspólpracuję tylko czekam już kilkanaście miesięcy na swoje pieniądze) z koordynatoren -firma Delta Research z Poznania-GFK dobrze wie że Delta nie płaci ankieterom za ich badania i mimo licznych zgłoszeń do GFK o tej sytuacji ciągną wspólpracę-dla nich jak widać nie liczy się ankieter a żeby badanie było zrobione. Jak ono jest robione nie ważne, byleby zrobionę na sztukę i kolejne-ja pracowałem w Delta Research i powiem tak-gdybym był klientem i widział jakość wykonania badania nigdy bym się do takiej firmy nie zgłosił-Delta sama namawia ankieterów na odwalanie popeliny i lewizny badania w ogóle nie są rzetelne, wyniki nie są prawdziwe, trzeba robić tak żeby nikt się nie przyczepił-tylko po co klient wydaje kasę na robienie badań skoro wynik jest wielkim przekrętem?! Nie wiem z kim jeszcze wspólpracuje GFK ale dla mnie firma ta skoro wie i przymyka oko na coś takiego co dzieje się w Delta Research i pozostawia w tej sprawie brak reakcji jest takim samym dnem jak firma Delta Research. I tyle w temacie...
bydle 2014-08-23 23:27:38
No jeżeli tam pracuje wiecej takich jełopów jak ten który mi dzisiaj i przedwczoraj próbował robić badanie i udawał tajemniczego klienta to gratuluję. Klient o lewiźnie i zachowaniu ankietera został poinformowany - uświadomiony został, że pieniądze na badania poszły w błoto
Mar 2014-09-06 23:51:40
To jakieś dziady, a nie renomowana agencja badawcza. Z tego co widać jaka płaca takich mają pracowników, nie mylić z - jacy pracownicy taka płaca, bo to zupełnie co innego w tyn przypadku. Dzwonino od nich do mnie. Jak z jednym pytaniem o opinię czegoś nie zgadzam się, zadają mi drugie - A gdyby już pan to miał. Myślę sobie, co za idiota to układał, przecież to drugie pytanie, zaprzecza odpowiedzi poprzedniemu. Nie mogę mieć pretensji do tych co wywiad przeprowadzają i widać,że strasznie się męczą takim klepaniem bez sensu, tylko do tych co to formułują. Mnie też już to zaczynało denerwowac, bo ta rozmowa trwała za długo, a pytania były przewrotne, aby zmylić człowieka.
monta 2014-12-17 22:20:48
Jeżeli pracowaleś w podobnej branży, albo zajmowaleś siępodobnymi rzeczami to można próbować, jeżeli nie to zapomnij. Ja w jednej firmie pracowalam przez kilka lat ankieterka. W tym czasie byłam też studentką.Po skończeniu szkoły, poszlam do tej firmy osobiście, to powiedzieli,że nie mają naboru na konkrente stanowisko. Na stronie internetowej pisali,że poszukują osob na dwa wolne miejsca. Gdy o to zapytalam, powiedzieli,że to nieaktualne. Jedynie akiety mogę klepać. Wyszłam bez słowa nawet.
Ankieter 2015-12-02 15:11:28
Fatalnie! Nie płacą w terminie ,nie rozliczją badań które robilam .czekam na rozliczenia już ponad 4 miesiące. Niegrzeczne panie w dziale ternowej realizacji strasznie wazne zapominaja,że to dzięki ankieterom pracują tu gdzie pracują-wszystkim odradzam
nie polecam 2015-12-30 13:30:54
Robiłam badania. To było 2 lata temu, teraz ta firma zeszła na psy, kłamią w żywe oczy.
emgie 2016-01-20 21:25:35
@paoa a jako Data Quality and Statistics Junior Specialist dobrze płacą? nie musisz podawać konkretnej kwoty, wystarczy określenie ;) zastanawiam się czy w przyszłości nie szukać pracy w GFK.
Ankieter 2016-06-13 19:56:23
Już przy drugim dniu szkolenia szanowni przełożeni przez 40 minut mieli coś lepszego do roboty niż po mnie zejść. Sami ankieterzy są OK, ale za to przełożeni nasi kochani - obowiązki wykonują z łaski, są sztucznie mili do czasu gdy wypruwasz sobie flaki, jednak gdy zdarzy Ci się potkniecie to monitorują Cie bardzo dokładnie i z nieukrywaną satysfakcją wypomną. Oczywiście to jest normalne, tylko, że są przy tym bezczelni. Zarobki (12/h w dzień powszedni, 14/h w weekend przy czym praca nie zawsze w weekend jest), jeżeli ktoś chce pracować rano to od razu mówie, że może sobie poradzić, zawsze jest jakaś wymówka... praca wiec jest na ogół od 15 do 21, czyli tak naprawdę dzień jest zmarnowany. Rozumiem specyfikę pracy, ale nieuczciwie mówią, że można pracować rano (owszem można, ale jest 2 razy mniej miejsc), umowa jest na zlecenie, zlecenie raczej jest (2/3 razy w miesiącu nie ma pracy w dzień powszedni + świeta). Podsumowując - idźcie do konkurencji albo do Maka, bo przełożeni są do tego na czym siedzą cały dzień.
ewelina 2016-09-19 16:28:07
a jest teraz rekrutacja na ankietera telefonicznego? duzo w ogole maja tam stanowisk komputerowych?
anonim 2016-10-08 19:52:04
Teraz moge odpisac na ten post.
Zostalam nie dawno zwolniona...sama nie wiem dlaczego...zwolniona za ,, porozumieniem stron.,,.zastanawiam sie czy nie skontkatowac się z kims ,,wyzej,, i poinformowac jak traktuja ankieterow.
Ale to nie ma sensu chyba....supervisorzy moga robic co chca..podobno szkodzilam firmie...jakos przez ponad rok nie szkodzilam..Wiadomo ze ankieterzy wymieniaja sie numerami telefonow do innych instutow nie jest to zadna tajemnica.
Jak zaczelam prace w firmie..sutucja była normalna ,potem wpowadzono wyscig szczurow.na niektorych projektach,na większoci projektow..np przy projekcie gdzie pracuje 5-8 osob 1 najlepsza osoba ma 2 zl brutto dodane do godziny pracy a najgorsza lub 2 najgorsze ma odjete..to powoduje ze np ten kto mial pecha i mimo ze zrobic 16 ankiet bzwbk moze pracowac za okolo 7 zl netto na godzine. Niektore projekty są ok i z sensem...ale ogolnie to jak mnie potraktowala firma zwalniajac mnie ,za to ze dalam komus telefon do innej firmy gdzie nie ma wyscigu szczurow..taka byla odpowiedz ...ze szkodze firmie...Ludzie ktorzy pracuja jako ankieterzy telefoniczni w gfk wolą isc do innej firmy jeśli te maja projekty. dodatowo okna w biurowcy sie nie otwieraja a klimatyzacja dziala słabo..w starej siedzibie mozna je było chociaz otworzyc i byly wiatraki...ale to akurat nie jest wina superwizorow...Ogolnie jednak firma płacila na czas lub nawet przed 10 tym ,system tez nie psuje się i dobrze nalicza czas.
anonim 2016-10-08 19:53:52
Teraz moge odpisac na ten post.
trttr 2016-10-08 20:23:44
kurcze no mi to się wydaje że jednak zawsze mimo wszystko musi być jakiś powód przecież do zwolnienia
Zostaw swoją opinię o GfK Polonia Sp. z o. o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GfK Polonia Sp. z o. o.