Opinie o GfK Polonia Sp. z o. o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie GfK Polonia Sp. z o. o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie GfK Polonia Sp. z o. o. o rekrutacji.

Branże: Prowadzenie badań marketingowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GfK Polonia Sp. z o. o. w Warszawa

Wypełniałam ankiety od kilku lat, uzbierałam na bon Sodexo. Wymieniłam punkty, złożyłam zamówienie i nic... Cisza. Na wiadomości nikt nie odpowiada, bonu nie ma. Ale ankiety do wypełniania podsyłane są dalej. Nie dajcie się oszukać! Zmarnujecie tylko swój czas, ktos na was zarobi a Wy zostaniecie z niczym

Robert
@Nagrody w Ask

Cierpliwie czekałem. Zrealizowałem punkty 06.11.2023. Dzisiaj jest 10.12.2023. Pisanie, że punkty (nagrody) są realizowane 2x w m-cu - bzdura. Punkty znikły, kontakt @ nie odpowiada, kontakt za pomocą formularza nie działa. Może ktoś odpowie tutaj co się z wami stało?

były już ankieter klubu gfk

Kiedyś askgfk był dobrym panelem, oferował wiele ciekawych ankiet i nagród. W ostatnim czasie robią jednak sobie z ludzi jaja. Nie dość, że znacznie zawyżyli ilość wymaganych punktów w celu odebrania jakiejkolwiek nagrody, to jeszcze teraz skasowali nagrodę bon sodexo 50zł. Miałem uzbieranych 1100 pkt i brakowało mi jedynie 400 pkt do odbioru bonu sodexo 50zł. Tymczasem skasowali ten bon i zostawili bon za 100zł, na który trzeba uzbierać aż 2700 pkt. Przy obecnej częstotliwości przysyłania przez nich nowych ankiet dozbieram te punkty jak będę na emeryturze, to wygląda jak syzyfowa praca. Wściekłem się i zrezygnowałem ze współpracy z tą zacną firmą i wszystkim polecam taki krok. Szkoda na to czasu.

pikpok

Nie wysyłają bonów,strona się popsuła, kiedyś był to dobry panel,mieli polski profil na FB, teraz brak. Wypełniasz ankietę,przez 30 min i już po zaznaczeniu pytań końcowych ankieta 100% i wyskakuje że szukają innego profilu.

Firma GfK Polonia Sp. z o. o. poszukuje pracowników na Analityk w mieście Warszawa. Czy ktoś brał już udział w rekrutacji w tej firmie i może wypowiedzieć się na jej temat? Z ilu etapów się składa?

Frania
@Gr

Możesz powiedzieć coś o zadaniu rekrutacyjnym? Było jakieś rozbudowane czy nie? Dużo czasu zajęło rozwiązywanie tego?

Wiolka Nowy wpis

Cześć. Widziałam właśnie ofertę pracy dla młodszej księgowej. Zostało mało czasu na przesłanie CV, więc mam nadzieję, że ktoś mi szybko odpowie :). Znacie widełki płacowe na tym stanowisku? Czy wysokość wynagrodzenia jest ustalana indywidualnie z każdym kandydatem?

Wyczytałam w ofercie dla młodszego specjalisty ds. przetwarzania danych, że możliwa jest praca hybrydowa. Ja właśnie szukam teraz czegoś takiego, tylko zastanawia mnie ile właściwie dni można pracować z domu. Jest ustalony jakiś limit tygodniowy czy dają dobrowolność, byle na jakichś spotkaniach czasem pojawić się w biurze? Jak ogólnie podchodzą do work - life balance, jest zachowany?

GfK Polonia Sp. z o. o. poszukuje osoby na stanowisko Główny Księgowy. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji i chciałby podzielić się wrażeniami?

@były już ankieter klubu gfk

To znaczy, że nie ma opcji dostania kasy normalnej za te ankiety? Tylko te bony? Wgl gdzie te bony można zrealizować, w jakich miejscach? Jak one działają, bo jak rozumiem to jest załata za wykonaną prace, tak?

były już ankieter klubu gfk

Tak, bony sodexo to zapłata za wypełnianie ankiet, całkiem fajna zapłata, bo przyjmuje je np. biedronka. Ale robią wszystko, żeby uczestnik panelu ich nie otrzymał.

@były już ankieter klubu gfk

Ok, a takie bony to są oferowany tylko ankieterom? Czy pracownicy na posadach biurowych takich stałych w tej firmie bp, w dziale hr czy marketingu, to też mają poza pensją takie bony?

@były już ankieter klubu gfk

A na jakie kwoty są te bony, jest jakaś maksymalna kwota? Jakie kroki są podejmowane kroki, że robią wszystko, aby ich nie dawać? I skąd bierze się takie negatywne nastawienie?

pikpok Nowy wpis

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Finance Analyst - Accountant w firmie GfK Polonia Sp. z o. o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.

prazynka102
@Anna

Polecam zarejestrowanie się na Gfk Polonia. Tu jest zupełnie inaczej. Zarabia się na skanowaniu paragonów. Robią zakupy zbiera się punkty które następnie wymienia się na nagrody. W Ask Gfk jest problem z tym że nie wysyłają zamówionych nagród. Jeśli chcesz skorzystać z mojego linku polecającego i zacząć tak jak ja w Gfk Polonia zapraszam do kontaktu na Facebooku Grażyna Góralczyk (czarno-białe zdjęcie w okularach). Na wszystkie pytania odpowiem na messengerze. Zapraszam. Wyślę link polecający do ankiety rekrutacyjnej.

@Anna

Czy przez te 2 miesiące udało się jakoś rozwiązać tę sytuację? Bo niepotrzebnie podchodzisz do tego z tak negatywnym nastawieniem. Wiesz... czasami są awarie, system zawodzi, nie zawsze wszystkiemu jest winny człowiek a też nie każdego trzeba od razu nazywać (usunięte przez administratora) :)

krystmar

identyczna sytuacja jak moja

Zuzanna
@krystmar

To pewnie też to załatwisz z tą panią, co się tu odezwała. Próbowałaś?

Nigdy więcej GFK!!!
@Anna

Mnóstwo ankiet dla GFK , uzbieranych punktów na dwa bony Sodexo , brak nagrody , brak odpowiedzi na wielokrotne monity. Ankiety wypełniam hobbystycznie , pal licho te bonusy , bony i nagrody. Chodzi o zasady i traktowanie człowieka , jak śmiecia. Nie mają odwagi odpowiedzieć??? Czemu ??? Bo okradli setki lub tysiące ludzi !!! Ktoś się nimi w końcu zajmie .... Absolutnie NIE polecam , omijać GFK szerokim łuuukiem.

ankieter z ulicy
@Nigdy więcej GFK!!!

mam podobną opinię

Nagrody w Ask
@Anna

Nagrody są realizowane w ciagu 15 dni roboczych (dwa razy w miesiącu) - sprawdzajcie spam to znajdziecie nagrody! Wysyłacie maile w odpowiedzi na systemowe zawiadomienia (generowane przez komputer) z adnotacją aby na to nie odpowiedać - Prosze napisać na adres mail badania albo przez formularz kontaktowy.

A pieniądze na tym da się zarobić, jak za pracę? Podpisuje się też jakąś umowę?

Robert
@Nagrody w Ask

W

Pracowałam tu kilka lat temu. Praca jak praca, ale zespół bardzo miło wspominam

@W

Zespół jak zespół. opiszesz te prace? Ciekawi mnie właśnie relacja sprzed kilku lat, bo chce ją zestawić z tymi bieżącymi. Czy dużo się zmienia na przestrzeni czasu? Wiesz cos o tym zespole? Cały rotował czy może stale pracuje?

Na pracuj.pl jest oferta dla Project managera. Trochę zastanowił mnie punkt dotyczący wynagrodzeń. Brzmi on "system wynagrodzeń w oparciu o umowę o pracę". Czy to znaczy, że są różne opcje do wyboru? Czy może podstawa + premie? Ktoś wcześniej pisał, że wynagrodzenie za wypełnianie ankiet jest w bonach sodexo - czy to też jedna z opcji w tym przypadku?

Gr

Brałem udział w rektrutacji na stanowisko DS. Miałem 3 etapy: 1. Rozmowa poznawcza z szefami zespołów z zagranicy. Przybliżyli mi tę pracę, pytali o doświadczenia. Standardowy pierwszy etap 2. Zadanie rekrutacyjne polegające na analizie statystycznej. Miałem na nie 3 dni. 3. Omówienie wykonanego zadania. Ogólnie osoby, z którymi rozmawiałem były bardzo kompetentne w dziedzinie DS.

Roxa
@Gr

A długo czekałeś na odpowiedź po wysłaniu CV? Ogólnie jak długi w czasie był cały proces rekrutacji? Wiesz już czy się dostałeś?

@Roxa

CV wysłałem pod koniec czerwca. Pierwszy etap rekrutacji miałem 4 lipca. Drugi etap był zadaniem rekrutacyjnym. Trzeci etap to m.in. omówienie tego zadania. Całość trwała 3 tygodnie. Odpowiedź otrzymałem kilka dni temu :)

Frania

Emilia

A ja stronie firmy widziałam ogłoszenie dla Senior Data Partnerships Manager. Ale interesuje mnie, czy rekrutacja jest po angielsku? Bo wszystkie ogłoszenia na stronie sa właśnie w tym języku. Znaczy, że np. rozmowa kwalifikacyjna tez jest po angielsku w pełni?

@Emilia

Zapewne zależy to od jakiego zespołu rekrutujesz. Ja rekrutowałem na stanowsko Data Scientist gdzie rekrutacje prowadziło dwóch naukowców z oddziału GfK Frankfurt. Wszystkie rozmowy miałem z nimi po Angielsku, mimo iż miałem współpracować z zespołem w Warszawie. Ogólnie odbyłem z nimi bardzo merytoryczną rozmowę. Uważam, iż mindset polskich DSów odstaje w porównaniu do kolegów z "zachodu", dlatego pracując na tym stanowisku w GfK można lepiej się rozwinąć niż w firmach, które działają tylko na rynku polskim. Jest to moja obiektywna opinia, którą nabrałem po pracy w polskiej firmie działającej na rynku USA, a także na rekrutacjach w firmach pracujących wyłącznie na rynku polskim. Polecam aplikować do firm, gdzie jednak współpraca międzynarodowa jest obecna.

Luna

Po raz drugi mnie (usunięte przez administratora) Chciałam wymienić punkty na doładowanie za 50 złotych.... Z przyczyn technicznych nie mogą zrealizować Drugi przykład dwa razy doładowanie po 30 złotych Ta sama odpowiedź???????? Z przyczyn technicznych nie mogą zrealizować!!!! To ???? jak to jest

Adrian46456

Mialem 1 gwiazdke i nie przypomnieli o tym ze trzeba zglaszac przerwy. 6000 punktow i dezaktywowali konto, (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Jolanta
@Adrian46456

Można je w jakiś sposób odzyskać czy już przepadło? Jak mogę wiedzieć to ile tak miesięcznie ci wychodziło?

Beata

Jakaś opinia na temat pracy jako junior market alnalsyt? pytam, bo widzę, że szukają i chciałam się wstępnie zorientować jak praca w rzeczywistości wygląda. ktoś pracował i da znać? jakie wynagrodzenie ostatecznie wychodzi, bo nie podali?

Pliwiak

Firma (usunięte przez administratora) klientów nie płacąc za wypełnione ankiety. Prosta rada, widzisz napis GfK kasuj ankietę, przynajmniej ta pseudo firemka też nie zarobi.

Emilia

Ciekawie się tu czyta te wpisy o wymianie punktów na produkty. A ja widziałam ogłoszenie na Koordynatora sieci ankieterskiej. Piszą o wymaganiach czy oczekiwaniach. A mnie ciekawi jaka jest atmosfera wśród koordynatorów w województwach? Czy oni mają kontakt i jakoś współpracują zgranie?

ankieter online

Dlaczego nie przychodzą nagrody za punkty? Nikt nie odp na moje maile. W listopadzie zamówiłąm doładowanie telelfonu i do dzisiaj cisza. Nie doliczają się punkty za wypełniane ankiety. Co tam się dzieje? Może mi ktoś odpowiedzieć/

Gośka
@ankieter online

Mam identyczną sytuacje, punkty wymienione na doladowanie na poczatku grudnia 2019 i nic... Nie odpisuja na maile

Jason32
@Gośka

Dokładnie nikt tam nie odpisuje na e-maile to raz a wysłałem ich w ostatnim czasie ponad 10,po drugie wysyłają zaproszenie do ankiety po czasie już a po trzecie nie przyznali mi pkt za skonczone badanie masakra !!

ewa
@ankieter online

JA TEŻ CZEKAM OD PONAD MIESIĄCA CZEKAM NA NAGRODĘ, PISAŁAM ,ALE ŻADNEJ ODPOWIEDZI

gfk-dno
@ankieter online

mi tak samo nie odpisują szkoda na nich czasu (usunięte przez administratora)konta cofajcie lajki na fb piszczie negatywne PRAWDZIWE opinie

prazynka102
@ankieter online

Lepiej działać w Gfk Polonia bo tutaj nagrody za punkty się dostaje, a w przypadku askGfk jest ciężko i faktycznie nagrody nie przychodzą. Ja jestem w askGfk, ale zarejestrowałam się na Gfk Polonia i jest zupełnie inaczej. Można w każdej chwili zadzwonić czy napisać maila z zapytaniem. Są dostępni pod telefonem od 8-20. Naprawdę polecam.

Bogdan
@prazynka102

O jakich nagrodach piszesz. To coś cennego? Punkty są tylko dla klientów, czy pracownicy też mogą je zbierać?

nobody
@Bogdan

Każdy może zbierać.

@nobody

Dużo już nazbierałeś? Też bym chciała, ale nie wiem czy warto.

gosiah1
@ankieter online

mam tak samo - nagroda voucher zamówiona na początku miesiąca i cisza. Punkty oczywiście zeszły. Odpowiedzi na maile brak. Odradzam współpracę.

outsider

Jestem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną na teams'ach na 19.09.2022 (pn). Nie wiem co odpowiedzieć w pytaniu o moje oczekiwania finansowe (tak żeby odpowiedź była zgodna z kluczem rekruterów). Może ktoś poratuje i napisze, ile się tu zarabia na stanowisku MŁODSZEGO SPECJALISTY DS. REALIZACJI BADAŃ POS?

Grażyna
@outsider

A ile chciałbyś zarabiać ogólnie?

outsider
@Grażyna

2800-3000 netto

To następnym razem dzwońcie do nich. Mi normalnie przychodzą punkty za ankiety i za skaner produktów. Wymieniłem już na 2 produkty rzeczowe. Nigdy nie miałem problemów, a kontakt miałem zawsze po 1 telefonie.

Bogdan
@Piotr

Na jakie produkty rzeczowe można wymienić punkty? Dostałeś coś atrakcyjnego?

Dno.pl

Coś się musiało stać z tą firmą, mi też na maila nie odpisują. Mam uzbierane sporo punktów i chciałam wybrać przelew za punkty ale nawet nie umiem wybrać nagrody gdzie jeszcze miesiąc temu mogłam wejść w nagrody i zobaczyć na co ile pkt mi starczy. Wkurza mnie że nie odpisują, już nie będę skanować zakupów z tą firmą.

@Dno.pl

Nie da się tego jakoś inaczej załatwić? Może trzeba przejść się do firmy osobiście i sprawdzić co tam się dzieje?

Bóbr
@Aneta

Najlepiej napisać do UOKIK mnie (usunięte przez administratora) na 4000 pkt, jak to zgłaszałem im że nie dostałem za ankiety punktów to kierownik w odpowiedzi na mail odpisywał tak : XD xddd

Weronika
@Bóbr

Nie żartuj, serio? :D Co to za kierownik... I co, napisałeś do uokik? zadziałają coś?

@Dno.pl

A nie macie jakiegoś opiekuna od tego, który wspomaga w wymiane tych punktów osobom od ankiet?

ankieter

Zapomniałem hasło do logowania. Kliknąłem opcję przypomnij hasło wpisałem mail i nic, zero reakcj, żadnego maila z linkiem do nowego hasło, żadnego nowego hasła tymczasowego. Napisałem kilka maili w tej sprawie zero reakcji. W SPAMie też brak maila ze strony GFK. Co się stało, do tej pory nie miałem żadnych problemów nagrody przychodziły, hasło dało się zmienić teraz cisza.

ewmako
@ankieter

Od ponad miesiąca czekam na maila z opcji "nie pamiętasz hasła?". Do tej pory działało to bez zarzutu - mail przychodził z ciągu kilku - kilkunastu minut. Teraz dostaję maile z ankietami, a owszem. Ale pomocy w sprawie dostępu do konta - brak. Napisałam kilka wiadomości w tej sprawie (za pomocą opcji kontaktu na stronie internetowej). Nic. Napisałam więc na adres mailowy pteam-pl at askgfk.com. Po tygodniu (tak właśnie...) dostałam odpowiedź, że hasło mam odzyskać korzystając z opcji przypomnienia hasła na stronie... :)))) GFK, dzięki, na to bym nie wpadła! :)))

Iwona
@ewmako

Jeśli chodzi o przypomnienie hasła faktycznie miałam problem zero odpowiedzi, w końcu sama sobie przypomniałam. Jeśli chodzi o nagrodę wybrałam bon do biedronki na 100 zł przyszedł nr i nie miałam problemu z realizacją na szczęście. Skanuje w GfK Polonia zakupy i tam nie mam żadnych problemu No i punkty zdobywa się znacznie szybciej u z nagrodami tez nie ma problemu. Z konsultantami w razie potrzeby kontakt tez szybki i dobry

Beata
@Iwona

A kiedy odzyskiwałaś? Bo może już do teraz coś w tym systemie naprawili? Informatyka niestety również czasami zawodzi...

Gosia

Ja zamówiłam bon do Empiku 100zl.Owszem przysłali mi późno ,bo jakoś 5 tyg minęło,ucieszyłam się .Ale radosc dlugo nie trwała ,bo nr bonu jest nieprawidlowy.Pisałam maila do gfk zeby to sprawdzili ,ale echo..B

Zostaw merytoryczną opinię o GfK Polonia Sp. z o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w GfK Polonia Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy GfK Polonia Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GfK Polonia Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

GfK Polonia Sp. z o. o.
1.8/5 Na podstawie 65 ocen.
  • Ludna 2
    00-406 Warszawa