COLOR Trading Sp. z o.o.

Opinie o COLOR Trading Sp. z o.o.

admin 2015-06-08 02:01
Czekamy na nowe informacje o firmie COLOR Trading Sp. z o.o.! Podziel się z nami swoją opinią i rozpocznij dyskusję na temat firmy.
Elemelek 2017-02-01 04:55
Od kiedy w firmie jest nowy dyrektor nie polecam. Zwalnianie ludzi, mobbing I zastraszanie. Brak perspektyw. Nie polecam a wręcz odradzam.
abcd 2017-05-28 00:11
W firmie rządzi dyrektorek z przerostem własnego ego - "korpoludek". Jak mu nie schlebiasz wylatujesz. Firma od kilku lat "robi bokami". Szkoda czasu i energii.
Kamil 2017-06-28 21:23
W firmie nic się nie dzieje. Marne perspektywy rozwoju i brak profesjonalizmu.
fyfu fyfu 2017-06-30 23:40
marne wyniki i kłopoty finansowe, zmiana zarządu, roszady kadrowe, zwolnienia i odejścia dobrowolne. Ot cała firemka.
ms. nemo 2017-07-19 19:15
Baśka wyluzuj :))))) ile mozna się ukrywać pod różnymi nickami i pisać takie głupoty :)))) Ciao!
ms. nemo 2017-07-19 21:53
Zuza wyluzuj :))))) ile mozna się ukrywać pod różnymi nickami i pisać takie głupoty :)))) Ciao!
ms. nemo 2017-07-19 21:54
Kamil wyluzuj :))))) ile mozna się ukrywać pod różnymi nickami i pisać takie głupoty :)))) Ciao!
ms. nemo 2017-07-19 22:03
Izka wyluzuj :))))) ile mozna się ukrywać pod różnymi nickami i pisać takie głupoty :)))) Ciao!
ms. nemo 2017-07-19 22:05
Spoko, luzujemy :D - Ciao !
różne nicki 2017-07-19 23:09
To kiedy impreza ? Oj, kasy ni ma :(((
hehe 2017-07-20 10:44
Zabolało co?
:D 2017-07-21 00:07
Popraw sobie lepiej stronę internetową tej firemki bo masz tam byki merytoryczne.
nick 2017-07-21 07:14
Firma zwalnia pracownicę z pracy z ponad 20-letnim stażem z powodów ekonomicznych z dnia na dzień proponując jedną pensję, ostatecznie godząc się na dwie (wykorzystując szok kobiety). Do tego cztery sprawy sądowe z byłymi pracownikami. Zastanówcie się dobrze, zaniem się tam zatrudnicie !
nick 2017-07-22 12:04
Dla ścisłości - tan ponad 20 letni staż to właśnie w tej firemce.
... 2017-07-26 21:08
Kamil - kiedy wdrapujesz się na wulkan aby odtrąbić sukces firmy ?
... 2017-08-05 08:33
Kamil - widać, że osobiście wdałeś się w dyskusję. To kiedy wywalasz kolejnych, a może trochę opadły ci już pióra ? Dalej wozisz się na plecach innych ?
Kowalski 2017-08-26 02:01
W tej firmie będziecie zasuwać na wypasioną pensyjkę pana dyrektorka, który nie będzie rozmawiać z tymi, którzy do niego nie raportują bo to poniżej jego godności. Jeśli jednak nie będzie czegoś wiedział ( bo braki wiedzy ma takie jak brak jedynek i dwójek w uzębieniu), to przybiegnie do was w podskokach i szykanowaniem nie przyznania premii będzie sprzedawał waszą wiedzę i waszą pracę jako swoją.
Barbara B. 2017-08-28 07:53
Właśnie odkryłam to forum. Widzę, że w poprzednich postach zostałam wyrwana to tablicy prawdopodobnie przez dyrektora Kamila T. Pracowałam w Color trading prawie 9 lat jako główna księgowa i po pół roku pracy nowego dyrektora zostałam zwolniona m. in. za "szykanowanie pójściem na zwolnienie lekarskie w razie nie uzgodnienia podwyżki". Zaiste, życzę każdemu pracodawcy aby jego pracownicy przychodzili do pracy z boreliozą będąc przez miesiąc na silnym antybiotyku, kiedy zbiera się na mdłości i kręci w głowie, mając pełne prawo do zwolnienia lekarskiego ale z niego nie korzystając. Pozdrawiam cię Kamilu T. i życzę więcej pokory i szacunku dla ludzi. Mam nadzieję, że już nie straszysz za zamkniętymi drzwiami zwolnieniami z pracy. I proszę, nie nasyłaj pracowników, aby robili wywiad na mój temat. Bardzo sobie tego nie życzę.
Barbara B. 2017-09-10 23:21
Firma nie wypłaca należnych wynagrodzeń, o wszystko trzeba walczyć w sądzie. Dyrektor -Kamil T. twierdzi w obcesowy sposób, że są to premie uznaniowe, choć de facto są regulaminowe. Przyznaje je w sposób stronniczy i nieuczciwy. Firma ostatnio umieściła na swojej stronie filmik z eleganckim laboratorium w Japonii, ale szkoda że nie umieściła budynku, w którym pracują pracownicy w Polsce. W zimie tak zimno że siedzi się w kurtkach, dach przecieka, okna nieszczelne, a wykładziny brudne i od lat nie prane, trzeba wdychać unoszący się z nich kurz. Wizytator z Japonii - niejaki Pan Koichi O. , który marzł, zażyczył sobie aby mu palić w kominku ł. Dodatkowo ogrzewał się wentylatorem nastawionym na ciepłe powietrze, który zużywa full prądu. W jego pokoju można było udusić się z gorąca. Jednakże jak wrócił do Japonii, pisał maile , że "wie iż zimą w budynku jest jak w lodówce, ale należy jeszcze ograniczyć koszty ogrzewania". Takie traktowanie pracowników, którzy w Polsce mogą pracować w warunkach urągających wszelkim normom.
hatakumba 2017-09-11 22:46
Barbaro nie zapominaj że japończycy to już taki naród że wycisną z każdego ile się da. Polecam historię. Dodam jeszcze może że w zimie pracownicy biurowi pracują w rękawiczkach a okna są uszczelniane starymi kocami. Dobrze że są firmowe bluzy i w nich można się ogrzać.
hehe 2017-09-13 09:29
Widocznie dla nich w Polsce można stosować standardy jak w "Chinach w kolorze blue" (polecam). Wielki mi ARKRAY hehe.
Zostaw swoją opinię o COLOR Trading Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie COLOR Trading Sp. z o.o.