Opinie o COLOR Trading Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy COLOR Trading Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie COLOR Trading Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o COLOR Trading Sp. z o.o. w Warszawa

Kamdydat

Dzień dobry widziałem ogłoszenie na stanowisko Specjalisty ds. Zamowien publicznych. W benefitach oferujecie Państwo kawę/herbatę, parking dla pracowników, pączki świąteczne (sic!) Czy w pakiecie również można otrzymać świeże powietrze, ciepłą wodę w kranach i nieograniczony dostęp do toalety? Przecież to wskazuje na to że firma nie ma zbyt wiele do zaoferowania. Czy się mylę?

Lara
@Odpowiedź

Niby firma się zwija, ale jednak działają normalnie.... Widzę, że obecnie ogłoszenie jest archiwalne, ale może uda mi się jeszcze dosłać cv. Premia świąteczna tak na prawdę to nie jest pensja, bo wypada raz, maksymalnie dwa razy do roku. Ale jak to wygląda z tą premią za wyniki, poda ktoś kwoty?

Kamdydat

Aaaaaa
@Kamdydat

Ten specjalista ds. przetargów ( z biegłą znajomością angielskiego - hahaha) jest już poszukiwany chyba czwarty miesiąc. Jak widać kandydaci walą drzwiami i oknami. A tak na serio, lepiej tam nie aplikować bo firma się ewidentnie zwija.

Robert
@Aaaaaa

Znasz sytuację z autopsji? Widzę, że to ogłoszenie na specjalistę ds. zamówień publicznych było zarówno 4 m-ce temu, jak i teraz. Na stronie firmy podają, że zajmują się dystrybucją sprzętu medycznego na polskim rynku od 1990 r. Jak wygląda sytuacja finansowa firmy i ile mógłbym zarobić, jako ten specjalista?

Bbbbbb Nowy wpis
@Aaaaaa

Ten specjalista jest już poszukiwany ponad pół roku. Ktokolwiek został jeszcze w tych zamówieniach publicznych? Jeszcze trochę i naprawdę się zwiną z rynku. Przedstawiciele i logistycy też powoli znikają. Cwaniacy ciągle liczą, że przyjdą nowi, gdy pozwolą starym odejść i kolejny raz bardzo się przeliczyli.

Marzena Nowy wpis
@Bbbbbb

Znaczy duża rotacja czy pojedyncze osoby odchodzą? Ciekawi mnie bardzo, czy faktycznie gdzieś indziej oferują cokolwiek lepszego. Tak źle wypadają na tle innych firm? Gorzej płacą czy jak?

Odpowiedź Nowy wpis
@Marzena

Pani Marzenko niżej niż firma Color Trading nie można upaść. Znacznie lepszy rozwój Pani kariery widziałbym w dyskoncie spożywczym. Nawet Pani kartę na siłkę dostanie. Pozdrawiam serdecznie.

Lara Nowy wpis
@Odpowiedź

Jak dużo osób pracuje w COLOR Trading Sp. z o.o.?

Kamil Turbopompa

coraz mniej

Marzena
@Kamil Turbopompa

Dlaczego? Zamknęły się jakieś działy czy coś? Ja akurat nic nie wiedziałam o tym, żeby firma się pomniejszała. Jakieś rekrutacje są w takiej sytuacji?

Odpowiedź
@Marzena

Tak zostało zamkniętych kilka działów takich jak diabetologia, Terumo, usługi serwisowe, jednorazówka. Niestety ta firma idzie na dno i nic już tego nie zatrzyma. Pani zapytanie jest nielogiczne, bo skoro zamykane są działy w firmie to po co ma być robiona rekrutacja :) Pozdrawiam.

Mgr. Kamil Trąbka

Czy ta samurajska "firma" jeszcze istnieje?

Weronika
@Mgr. Kamil Trąbka

KRS mówi, że istnieje. A czemu miałoby być inaczej? I czemu uważasz że to firma "samurajska" bo nie wiem jak to rozumieć?

@Weronika

Szanowna Pani Weroniko, może z czasem wyzbędzie się Pani słowa "czemu" zastępując je innym, w tym samym czasie być może dowie się Pani co oznacza słowo samuraj. Ukłony.

@Bogdan z Afryki

A co to za różnica jak kto pisze. Liczy się informacja jaką się dostaje. Ty tu pracujesz? Bo chętnie dowiedziałbym się coś więcej o warunkach. Szczególnie dla nowych.

@Krzysztof

Panie Krzysio szkoda gadać kiedyś tam pracowałem ale poszłem na L4 teraz siedzę w domu pobieram 500+ mam na piwo i papierosy i nikt nie namówić mnie do powrotu chciaż nieraz już próbowali. Daj pan spokój z tą firmą!

Karol
@Bogdan z Afryki

No nie gadaj, że lepiej siedzieć w domu, jak tam pracować? To ile tam na rękę teraz dają? Może po jakimś czasie awans i pensja lepsza? Już sam nie wiem.

@Karol

Myślę że Twój poziom to takie mocne osiem stów brutto. Jak się umiesz ładnie uśmiechać to awans po okresie próbnym, czyli kolejny okres próbny. Pamiętaj że przyjdzie Ci pracować w koncernie japońskim, oni są po drugiej stronie półkuli ziemskiej i chodzą do góry nogami i w ten sam sposób myślą.

klientka z Sanoka

Kiedy kolejna akcja zbierania opinii w google bo nie wiem czy mam coś wpisać ?

Kamil Tumanek
@klientka z Sanoka

Spokojnie. Damy znać.

Aplikowałeś do COLOR Trading Sp. z o.o. na stanowisko Przedstawiciel medyczny? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Job Point Sp. z o.o.
logo firmy Technik Farmacji
Ruda Śląska
SMART-HR

Na jakie wsparcie w COLOR Trading Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Dyrektor Kamil Turbina

Kobiety w ciąży mogą liczyć na to, że jak wjeżdża towar na magazyn to noszą pakunki tylko do 30 kg...

@Dyrektor Kamil Turbina

Nie no, tak to sobie nie żartuj. ;p Kobiety ogólnie tutaj faktycznie dźwigają? Do jakiej max wagi? Tylko nie pisz, że 30, bo to chyba trochę za dużo?

Barbar
@Helena

Barabara zrobiła masę wiele lat temu. Nie ma się czego obawiać to nie ciąża. 3 dychy to ona na bajseps na łapę dzwiga z biedry. Szkoliła w atletyźmie u sławnego (usunięte przez administratora)z okolic Piaseczna.

Maćko bokser i miszcz sztuk wa
@Barbar

No jak tam Barabara na urlopie było? Podjadłaś i popiłaś na allinclusive? Jest moc? Można znów cisnąć po ludziach? No to dajesz ! Prześlij nam tu troszkę swojego ciepła, bo tego będzie tej zimy brakowało.

@Maćko bokser i miszcz sztuk wa

Ale po co od razu cisnąć po kimkolwiek, bo nie łapię?

hej Turonek,
@Maćko bokser i miszcz sztuk wa

zwróć się do swoich przyjaciół Rosjan, tylko dzięki którym już tyle lat utrzymujesz się jakoś na powierzchni, może i tym razem ciebie wspomogą.

Posłuchaj Turonek,
@Maćko bokser i miszcz sztuk wa

Śledzenie jest karalne. Uważaj.

Uwaga, pan dyrektor
@Helena

Fimy Color Trading posuwa się do śledzenia, zakłócania czyjejś prywatnośc i spokoju, szykanowania i nękania w internecie. Boję się o swoje bezpieczeństwo :(.

i jeszcze jedno-
@Uwaga, pan dyrektor

proszę zaprzestać swojego szpiegostwa i swoich śledztw, bo na to są odpowiednie paragrafy.

Obserwator
@hej Turonek,

Moim zdaniem ktoś tu kogoś podpuszcza i wpuszcza w takie tematy. Nie sądzę aby osoba pana prezesa MBA mimo że mam bardzo kiepskie zdanie na jego temat posuwała się do takich zagrywek. Miłej zabawy koleżanki i koledzy z CT...

matrix
@Obserwator

Tyle, że znów się przywalił do znienawidzonych przez siebie "Barbary" i Maćka. Więc kto to pisał ? Wg mnie nietrudno zgadnąć. Skąd wiedział o urlopie w formule all inclusive? Przyśniło się ? Nie sądzę. Człowiek jest śledzony, nękany na urlopie i nie tylko, nie wiadomo czego jeszcze można się spodziewać... :(. Jakiś totalny matrix.

Anna i Robert Lewandowski
@matrix

A ja myślę że to nie on. Chyba że coś się odkleiło od siedzenia w tej pleśni na Żołny.

@Uwaga, pan dyrektor

Nawet jeśli to chyba forum nie jest odpowiednim miejscem do pisania o tego typu sprawach? Raczej nikt stąd bezpieczeństwa by nie zapewnił?

Paragraf
@Helena

No właśnie. Wnioski nasuwają się same, co należałoby z tym zrobić.

@Paragraf

Masz na myśli powiadomienie jakiś odpowiednich służb czy całkiem inne wnioski wyciągasz?

Pan derektor...

mega żałosny, zajefajny reprezentant firmy Color Trading, której znów spadły obroty. Dam ci dobrą radę koleś na krzywych nogach w przykusym płaszczyku - spadaj.

...
@Pan derektor...

i zrób sobie masę mózgową, bo jak widać wciąż ci jej brakuje.

Irena
@Pan derektor...

A czemu Twoim zdaniem jest taki? Co takiego konkretnego zrobił?

Prawilniak

Słoneczko świeci pewnie Kamilek już od 15.30 na swoim ogródku siedzi...

Big Lępkowska

Co tam u was misiaczki, bo zastanawiam się czy mam wracać?

Kamil
@Big Lępkowska

Wszelkie powroty możliwe po moim awansie na Starszego Prezesa.

Ciekawski

A tak w ogóle to jak Wam się pracuje w firmie prowadzonej przez dwóch kolesi po AWFie? Dla mnie to jest kuriozum, no chyba że firma wymaga dobrej kondycji fizycznej chociaż patrząc na obu panów derektorów to mam wątpliwości również co do tego...

Katarzyna

biuro zostało stworzone jako open space aby sprzedaż wzrosła? a czy poza tą zmianą to czy dla podwyższenia sprzedaży były szkolenia/kursy? i jak to że właściciel naraził pracowników na zarażenia poprzez przeciągi?

zuber
@Katarzyna

Siedzieli w kurtkach - taka logika.

Klientka z Sanoka

Nakładamy embargo na tą firmę!

Big Madafaka

Dzień dobry, czy szanowna firma nadal współpracuje z Rosją?

Big Fig
@Big Madafaka

Dokładnie, czy CTG Corporation nadal bazuje na handlu z "ruskimi" czy może Kamil ma nowe pomysły na rozwój firmy, których nie ma już komu blokować?

sniffer
@Big Madafaka

Ja coś czuję, że ty handlujesz gazem z rosją.

Hej Kamil,

No to powiedz czy open space który utworzyłeś i otwarte drzwi na korytarz wzorem korporacji wpłynął na wzrost sprzedaży jak zamierzałeś ? A jak wirusy i bakterie i hulające przeciągi ? - jakim prawem narażałeś ludzi na zarażenia - prawem wymysłów korporacyjnych ? Już wiesz na co firmy handlowe wydają najwięcej kasy czy nadal uważasz że na benzynę ? Słyszałam że pan starszy kierownik cię opuścił . Buuuuu, jak przykro :( Nie będzie kogo z łapanki do sądu na świadka ciągnąć i komu się w mankiet wypłakiwać. A tak w ogóle to o co chodzi z tym "starszym kierownikiem " ? Chodzi o wiek, bo nie kumam ? Takie kurioza to tylko w Color Trading. Mimo wszystko szczęśliwego Nowego Roku. Półroczna współpraca z tobą to trauma na całe życie.

Ann

Po zdystansowaniu się do sytuacji i po zatrudnieniu w innej firmie mogę ze spokojem wyrazić swoje zdanie. Niestety trudno nie zgodzić się naprawdę z każdą negatywną opinią jaką można tu przeczytać... smutne jest to, że pan K. kompletnie nic a nic sobie nie robi z tak negatywnej opinii jaka panuje w „internecie” i wśród byłych pracowników i nie tylko myśląc, że opinie pisze wciąż jedna i ta sama osoba. W sumie nie wiem czy to z braku wiedzy o tym ( w co szczerze wątpię), czy po prostu z tak wysokiego mniemania o sobie i ignorancji. Decyzje które podejmuje ta osoba są pozbawione jakiejkolwiek logiki i sensu, myślę, że brakuje tu również odpowiednich kompetencji, poziomu, kultury i profesjonalizmu. W mojej ocenie totalny nieprofesjonalizm tego pana pod katem faworyzowania pewnych ludzi, w podobny sposób ustalania wynagrodzeń i stanowisk. Mam tylko nadzieję, że nadejdzie taki czas, w którym właściciel otworzy szeroko oczy i weźmie się za powstały bałagan, w końcu chodzi tu również o jego dobre imię. Brak szacunku ze strony pana K, brak normalnej rozmowy w sytuacjach tego wymagających; przebogata wyobraźnia tego pana, brak systemu motywującego- metoda kija nie marchewki; zwalnianie osób z dnia na dzień albo odejście ludzi, którzy przejrzeli na oczy. Plusy: poznałam też trochę fajnych , pozytywnych, kulturalnych i inteligentnych ludzi którzy w znacznej części już zakończyli swoją pracę dla tej firmy ;)

@Ann

Bardzo przejrzyście pokazuje sytuację tej firmy. Mam tylko nadzieję że Pan K otrzyma nauczkę za swoje decyzje, za zwalnianie ludzi, za kłamstwa i inne. No chyba że właściciele mają jakiś tajny plan trzymania kogos takiego w tej firmie. Pan Kurata też nie był orłem a jak daleko zaszedł

Krzysztof

Możesz napisać dlaczego są te zwolnienia? Chodzi tylko o atmosferę i brak możliwości dogadania się z kierownikiem, czy jest inna przyczyna? Np. zbyt niskie wypłaty?

Bartek
@Krzysztof

Ja dla mnie wszystko razem. Wypłaty słabe a atmosfera też nienajlepsza.

Klientka z Sanoka

Panie Kamilu kiedy mi Pan prześle te dwie stówy bo czekam od 2 tygodni?

Klientka z Sanoka

Przepraszam, to jednak nie chodziło o tą firmę!

Klientka z Sanoka

Kolejny raz profesjonalna obsługa. Duże ukłony dla Pani Lidii - wspaniała osoba, niezwykle pomocna przy sytuacjach podbramkowych.

Andrzej Strzelba
@Klientka z Sanoka

Kamilku sam se to piszesz?

@Andrzej Strzelba

Przecież widzisz wyraźnie, że opinie napisała klientka. Co ty masz do przełożonego, że tak go oceniasz? Widziałem, że jest dużo negatywnych wpisów na ten temat. Chodzi o zwolnienia, czy obcinanie premii? Weź mi wytłumacz.

@Krzysztof

To dlaczego nie podpisze się z imienia i nazwiska przecież chce wspomóc opinię na temat tej firmy? A poza tym czy to jest portal do tego aby wychwalać dostawy produktów do szpitala? Według mnie to jest ustawka na podreperowanie negatywnej opinii firmy. I na koniec albo weź albo wytłumacz (rozumiesz?)

yeti

A ty czemu nie podpiszesz się z imienia i nazwiska? A poza tym czy jest to portal do wylewania swojego żalu, publikacji wyroków sądowych, opluwania innych? Wedlug mnie to jest ustawka na deprecjację pozytywnej opinii firmy. Wytłumaczyłem. Zrozumiałaś?

Nick 2

Co to za buracka odpowiedź, jak tak można w merytoryczny sposób z kimkolwiek rozmawiać. Odpowiedź godna fasad budynku przy ulicy Żołny...

Don Basilio
@Nick 2

....i godna jego ekonoma.

Pan Trąbalski

Kamilku podobno to ty jesteś autorem kontraktów do Rosji i papierowych zysków? Oj Kamilku, Odani by się zdziwił jakie sukcesy sobie przypisałeś hahaha ale chyba byłby niezbyt dumny ? Pisz sobie chłopcze co Ci się tu podoba, może być o czubkach, żelkach, solariach, chłopach, chłopcach, gejach i czym sobie tylko chcesz. Można z tego niezłą bekę kręcić.

Wyrok sądowy

Deser. Wredota i kłamstwa pana Kamila T. w całej okazałości: http://orzeczenia.ms.gov.pl/content/$N/154505000006415_XXI_Pa_000613_2017_Uz_2018-04-16_002

Pan Andrzej
@Wyrok sądowy

O dżizas co to za firma...Czy japończyki nie widzą co tu się odjaniepawla? Kamilku chodzisz jeszcze na solarium?

yfiguikl
@Pan Andrzej

Ten bezczel najpierw nie wypłaca premii która się należy jak psu buda i po którą trzeba iść do sądu, potem wypisuje, że na premie zarabiają wszyscy, potem płaci frycowe za wywalanie ludzi na które też "zarabiają wszyscy", a potem radośnie pisze, że to "Doi bulił". Prawdziwy bezczel.

@yfiguikl

Kamilku czy to tak ładnie zwalniać ludzi z pracy, żeby wsadzić do "firmy" swojego kolegę, który z handlowca staje się dyrektorem handlowym?

Fycuihg
@Pan Andrzej

Nie dość że człowiek przychodzi tam z boreliozą nafaszerowany przez miesiąc antybiotykami aż się świeci bo taki nie ma pojęcia o firmie i cały się trzęsie ze stresu a do tego nie ma żadnych upoważnień, to na koniec wylatuje bo go niby szantażował pójściem na zwolnienie lekarskie. Kto tu ma " chory umysł"??? Kto szkalował i wypisywał paszkwile do Odaniego i Kuraty ?

yuttgfjki
@Pan Andrzej

Kamilku a jak to było z płaceniem za benzynkę w piątki po godzinach pracy przed weekendem ? Ktoś tu ujawnił ile zarabiasz, ale dwóch stówek nie chciałeś zapłacić za swoje prywatne wyjazdy, powiedziałeś, że z pracy wyrzucisz co też uczyniłeś. A potem piszesz "co to jest dziewięć pensyjek" i że to Doi płaci. Dyrektor generalny pełną gębą. A propozycja podwyżki ? 250 zł brutto od następnego roku dla głównej księgowej. Fajnie, że następna dostała 10 kafelków na wejście bo zobaczyłeś że za mniej nie przyjdzie. Smrodek miałeś, bo twoja znajoma ostatecznie nie przyszła do ct. Misternie uknuty plan runął. Widzisz jaki jesteś sknerus pomimo że to Doi płaci ? A kto ci pomagał w budżetach i na skypach? Nie pamiętałeś już tego ? A nie masz zeza od patrzenia tylko na czubek swojego nosa ?

Hahahahaha
@Wyrok sądowy

Słowo przeciwko słowu. Nic poza domniemaniem winy pracodawcy nie wynika z tego wyroku. Nie wiem skąd taka podnieta. Prawda pewnie leży gdzieś po środku – jedno i drugie butne i zuchwałe aż się w końcu pożarli. Śmieszna tylko ta „Powódka” – od 4 lat tak ją boli przerośnięte EGO, że co miesiąc pamięta aby monitorować oferty pracy, pisać opinie, sama sobie na nie odpowiadać i jeszcze z kliku urządzeń jednocześnie sama sobie lajkować te opinie hahaha. Jej EGO nie odbiega zbytnio od EGO K.T. o którym tak często pisze. Trafił swój na swego i bardzo zdziwiony hahaha. Łaziła i snuła intrygi z ówczesnym dyrektorem sprzedaży, bo sami widzieli siebie na stanowisku K.T. i się przeliczyli. WIELKA FILOZOFIA. Szok i niedowierzanie – podkopywanie przełożonego grozi utratą pracy – kto by się spodziewał? Roztropna i dojrzała osoba?

Xoxo
@Hahahahaha

No nieprawdopodobne, czyżby fascynacja i niemalże miłość doK.T. się zakończyła?, normalnie nie wierzę ! Ale bzdury od niego zasłyszane jak widać tkwią głęboko. Z 15 urządzeń korzystała aby lajkować, no tak...szkoda, że nie z dwudziestu.

Xoxo
@Hahahahaha

" podkopywała (usunięte przez administratora) z ówczesnym dyrektorem handlowym", który 3 miesiące przebywał na L4 i chyba siedząc codziennie do 18 w pracy żeby odwalać budżet dla (usunięte przez administratora) Idź się leczyć człowieku . Mniemam, że przesiadywałeś u (usunięte przez administratora) I wysłuchiwałeś tych bzdur i mu codziennie słodziłeś, ale coś się rypło.

Zorro
@Hahahahaha

Odezwał się "roztropny i dojrzały". Chodził wiecznie sfochowany i na wszystkich obrażony, samozwańczy naukowiec a teraz jeszcze i prawnik "Hahahahaha". Lojalny się znalazł. Twój ex guru, do którego tak "łaziłeś" zapewne by się zdziwił.

kurde
@Zorro

Wydaje mi się że tylko ty rozumiesz o czym piszesz.

Stanisław W.

Hej, czy ten (usunięte przez administratora)długo tam będzie jeszcze siedział bo chciałem aplikować na inżyniera serwisu ?

@Stanisław W.

Będzie siedział dopóki właściciele sami go nie wywalą. Drugich takich naiwnych, którzy chcą płacić taką kasę za takie marne efekty swojej pracy nie znajdzie. Ludzie, nie wierzcie w to co Color Trading publikuje w swoich sprawozdaniach finansowych. To są zyski czysto PAPIEROWE, generowane poprzez przewalanie papierów i przychodów między spółkami powiązanymi.(usunięte przez administratora) miał to zmienić, poprawić działalność spółki, co naobiecywał i czym się chwalił, ale tego przez 5 lat nie zrobił. No cóż, - buta, bufonada i pewność siebie to jest to z czym wkroczył. Szkoda, że tylko na tym się zakończyło.

22785/2001
@ja

Sama sie pewnie podpisywalas pod tymi sprawozdaniami a teraz publicznie gadasz takie bzdury.

K.
@22785/2001

Skoro jak przypuszczasz się podpisywała to chyba wie najlepiej co tam jest grane ?

Przypuszczacz
@K.

Podpisywala to czas przeszly wiec nie wie a byc moze wiedziala to co bylo w 2015 roku. Czasy i zarzad sie zmieniaja :) frustracja jak widac w chorym umysle zostaje na lata.

@Przypuszczacz

Poczytaj sobie Kamilku komentarze wielu osób na swój temat zanim zaczniesz wić się tu jak piskorz i obrażać innych w czym jesteś doskonały, ale przegrane sprawy sądowe trochę ciebie otrzeźwiły. Do zarządu wszedłeś na chwilę żeby coś tam podpisać a potem ciebie zdjęli haha. Cały czas jesteś prezesem w sferze swoich marzeń i zapewne tak już pozostanie.

Do Kamilka

Widzisz Kamilku , zabuliłeś troszkę za swoją wredotę i złośliwości. W sumie jakieś 9 pensyjek tego wyszło. Za nie pracowanie fajnie. Taki wielki Adonis to z ciebie też nie jest, bądź spokojny. Życzę wielu dalszych sukcesów w biznesie ha ha !

Przypuszczacz
@Do Kamilka

Doi zabulil :) co to jest 9 pensyjek...

@Przypuszczacz

Oj sorki, to było jakieś 11 pensyjek. Więcej razy już tego Kamilku nie powtórzyłeś, odechciało ci się. (usunięte przez administratora)

ktoś
@Do Kamilka

Jesteś świadoma że psujesz opinie nie kamilkowi tylko wszystkim pozostałym pracownikom ? Z niektórymi pewnie nawet się kolegowałaś...

@ktoś

Odpuść sobie już te wpisy. Sam psujesz sobie opinię I robisz wrogów. Zanim objąłeś swoje pseudo rządy to forum było czyste. Jak widać wciąż nie panujesz nad całokształtem.

ktoś
@Do Kamilka

Podsumuję twoją wypowiedz nazwą pewnej stacji telewizyjnej: TVP INFO. Twoja prawda jest bardziej prawdziwa niż innych. Jest też najprawdziwsza, niezaprzeczalna i jedyna słuszna. Prezes i Jacek byliby z ciebie dumni. Szczęść boże.

@ktoś

Każdy ma swoją prawdę jak własne cztery litery z tą różnicą, że to ty w sądzie przegrałeś a potem dążyłeś do ugody żeby nie mieć kolejnych wyroków, bo poczułeś smród. Twój styl zarządzania w tamtym czasie to wredota, ,złośliwość, gnojenie, psucie opinii i brak szacunku dla czyjejś pracy. Zapewne już tego nie ma, bo kolejnej takiej akcji na pewno byś nie przetrwał, tak jak nie przetrwał twój powiernik niejaki Odani, którego upokorzono propozycją przejścia do HR-ów. (usunięte przez administratora) w postaci komentowania czyjegoś wyglądu i ubioru jak widać pozostało.

Marzena
@Stanisław W.

A co ci przeszkadza w tym? Już bez przesady? Czytam te wątki i to narzekanie to kosmos

Pan Dyrektor

Kamilku chyba na jakąś wojnę z księgowymi poszłeś?

koko
@Pan Dyrektor

Z takimi amebami to nie wojna. To jak kichnięcie.

koko

W kurniku?

Kit
@koko

Nie taka była kiedyś powaga tej firmy, no ale czego tu wymagać od dwóch panów o imionach na literę K.

Zostaw merytoryczną opinię o COLOR Trading Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w COLOR Trading Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy COLOR Trading Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w COLOR Trading Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 0 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

COLOR Trading Sp. z o.o.