K&G Partners

Opinie o K&G Partners

anonim 2008-10-24 11:11:57
Witam,mam pytanie?Czy trudno o awans w tej firmie?Jak z zarobkami?
. 2010-03-31 18:29:24
Pensja kiepska i robota niejaka, bezstresowo to chyba jedyny plus, możliwość rozwoju żadna. Swego czasu bardzo fajni ludzie pracowali, ( usunięte przez administratora ) Ludzie sami odchodzą, gdzie indziej lepsza kasa :)
Ewela 2010-11-12 13:06:11
Bardzo dobra atmosfera, fajni ludzie. Możliwość zdobycia praktyki zawodowej i rozwoju w branży. Dostępne narzędzia potrzebne do pracy jak tel i samochód Pracują tu osoby z dużym doświadczeniem i sporą wiedzą w tym temacie. Można tu awansować i spróbować się w tej dziedzinie. Pensja stała i dodatkowo prowizja co dzisiaj na rynku pośrednictwa w nieruchomościach jest rzadkością :) Polecam tą firmę bo zawsze można liczyć na ich wsparcie i pomoc.
ok 2010-11-16 15:05:11
Świetna atmosfera, pieniądze zawsze zgodnie z umową i na czas. Podstawa +prowizja zabezpiecza słabsze miesiące. Polecam:)
boy 2010-12-26 19:59:59
Nie zgadzam się z tą pochlebną opinią o ww firmie, dementuje - pensja bardzo niska, a prowizja korporacyjna - także perspektywa zarobku żadna, tylko bardzo duży obrót może wygenerować dobre wynagrodzenie, ale skoro inne firmy przy podobnej pensji zapewniają znacznie wyższą pensję to wybór jest wiadomy.
anonim 2011-10-28 11:40:34
Kiedyś w firmie pracowałem i złego słowa nie mogę powiedzieć. Szefostwo moim zdaniem bardziej niż w porządku, atmosfera też ok. Jest podstawa całkiem niezła a nawet samochód do użytku pracowników co w innych firmach ze świeczką szukać A że na rynku jest załamanie to już nie wina firmy. Ja ktoś z natury z życia jest niezadowolony, albo ma ambicje w kosmos wystrzeloną to na każdą firmę będzie narzekał.
Malwi 2013-05-31 22:08:20
raczej zdecyduje się na coś innego, bo różowo to nie ma
kora 2016-05-12 12:05:20
Własnie maja umowę o prace, wczesniej widziałąm ze mieli kilka ofert pracy i myslalm ze moze sie zalapie do nich jednka nie odezwali sie do mnie. Zrobilam kurs specjalisty ds, kadr i plac, jak wiecie czy szukaja na to stanwosiko dajcie znac
Zostaw swoją opinię o K&G Partners - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie K&G Partners