Opinie o Contact Glob w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Contact Glob. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Contact Glob o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Contact Glob w Toruń

Klaudia Nowy wpis

To firma to jest call Center ? Jakie zarobki?

staszek Nowy wpis

no ale co z tego, że to jest call center skoro można u nich dobrze zarobić, no i też naprawdę zatrudniają studentów, wiec ogólnie jest sie na plusie u nich moim zdaniem. A szkolenie to swoją droga na pewno.

tierro Nowy wpis

obecnie Contact Glob z Torunia poszukuje do pracy w swojej firmie ludzi na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży - Telemarketer. Podobno mają młody zespół telemarketerów i o takich własnie ludzi dodatkowo chcieli go uzupełnić. Czy orientujecie się może jak wygląda sprawa z wynagrodzeniami dla tych młodych pracowników?

julian gołąb Nowy wpis

no właśnie, anonimowy użytkownik z poprzedniego komentarza strzelił w dziesiątkę i zadał perfekcyjne pytanie. na jakąś umowę mogę liczyć jako nowy pracownik jeśli zdecyduję się teraz na podjęcie pracy w Contact Glob? czy jest nadzieja że będzie to umowa o pracę na czas nieokreślony? dziwne że od ponad roku nikt tutaj nic nie komentował...

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Contact Glob? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

uuuuuuuu mati szalony:) bo cie jeszcze do sadu o znieslawienie podadza.strzez sie pozdroienia dla ciebie

Mati

nie wiem dlaczego marnujecie czas na rozmowe o tej "firemce" fatalnie zorganizowana tragicznie zarzadzana...... pewnie juz nieistnieje ogolnie straszna lipa ktos wyzej pisal o premiach ... pozwolcie ze sie zapytam jakich ?!?!? :P szkoda czasu i slow

Właśnie tak, czyli to?

wlasnie tak

A powiedzcie kto szefuje i kieruje tym cyrkiem. kiedyś pracowałem w słynnym CTDPe i teraz kieruje nim osoba, której imienia szkoda nawet wypowiadać. W CG też jest tak?

byla pracownica

pozdrawiam serdecznie przedmowce,po za tym,ze cyrk bez kasy to jeszcze malo profesjonalne niby "wybitny trener"pisze w cudzislowie,bo do wybitnosci mu daleko a jego komunikacja z ludzmi siada no i ten wybitny wyzywa pracownikow,przeklina i robi wiele innych rzeczy,ktore podpadaja pod (usunięte przez administratora),a koordynatorka nic z tym nie robi tylko ni z gruchy ni z pietruchy zwalnia cala grupe.jesli ta firma jeszce dziala to nie idzcie tam za zadne skarby,bo nie zarobicie,warunki do pracy zadne,presja i tylko nerwow sie nabawicie no i garba.pozdrawiam wszystkich,ktorzy ze mna pracowali oczywiscie tylko tm

po prostu cyrk na kółkach, kino bez pieniędzy...

byly pracownik

co za helloooo?moze ktos w koncu napisze prawde o cg?odwagi ludzie?zgadzam sie z panem szekspirem i przedmowcami...

helloooooo....!!!

...

kto?

karol

dobra firma byly pracowniik

anomin2

....A przy okazji warto przyjrzeć się innym słowom Szekspira (Król Lear): "Bacz, bys rzecz ujrzał w całej jej postaci kto szuka lepszego - często dobre traci" ......

widzę, że bawimy się w małą manipulację...forum jest teatrem, aktorami użytkownicy, jakby przekształcić słynne słowa Szekspira:)

pracuje teraz w CG i nie mam większych zastrzeżeń, wypłaty są zawsze na czas - tak jak w umowie, premie - kto sprzedaje ten ma, kto nie - to nie. A atmosfera też jest ok. Nie mam przynajmniej wrzeszczącego koordynatora nad sobą - tak ja w poprzednim CC.

pewnie, że zarabiasz!!:) przecież cały czas..."JEST REAL"!!:)))

po co smarujesz takie bzdury, jak napiszę jak masz na imię to Tobie będzie przykro i wszystkim co Cię z tamtąd znali... (niestety znali). Ja jakoś tu zarabiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Contact Glob - Toruń

Contact Glob
1.6/5 Na podstawie 41 ocen.
  • Szosa Bydgoska 60 A
    87-100 Toruń