Opinie o No Limit Transport Spółka Z Ograniczaoną Odpowiedzialnością w Warszawa

No Limit jest dynamicznie rozwijaj

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o No Limit Transport Spółka Z Ograniczaoną Odpowiedzialnością w Warszawa

Były Pracownik niestety

Cześć, pracowałem na oddziale w Sosnowcu na magazynie kierowanym przez Łukasza W. Szczerze nie polecam pod niżej wymienionymi: # Łukasz W. źle zarządza magazynem, ludzi garstka co na zmianę przypada 3/4 magazynierów i 1/2 brygadzistów gdzie na popołudniu aut do załadowania/rozładowania jest 5 po same brzegi, trzeba (usunięte przez administratora)kartonami po same brzegi żeby wypchać całą linie czyli tak jak nazwa firmy wskazuje NO LIMIT, a później wielce żale, że uszkodzenia na linii jakieś braki jak paczki nie leżą na swoich strefach tylko są rozrzucane po każdym kącie magazynu.na liniach totalny (usunięte przez administratora) nie możesz dać tego i tego na palecie bo firma traci więc co trzeba zrobić? (usunięte przez administratora) luzem wszystko po same kulki. Firm na magazynie przybywa a ludzi ubywa :) # Płaca. Łukasz W. (kierownik) twierdzi, że proponuje średnią z całego centrum logistycznego Sosnowca gdzie jest to kompletną nieprawdą, dostaje się przy najlepszych warunkach 3600/3700 a przy najgorszych 3k do ręki bo wiecznie za coś (usunięte przez administratora) premię, żeby tylko Łukasz W. zarobił :) # Praca na 3 zmiany? a co to takiego? pracujesz tylko popołudnie i noc z większym naciskiem na popołudnie # Na liniach totalny (usunięte przez administratora) nie możesz dać tego i tego na palecie bo firma traci więc co trzeba zrobić? (usunięte przez administratora) luzem wszystko po same kulki # Idziesz prosić na kolanach już o podwyżkę to usłyszysz jedynie że akurat ten magazyn jest na lekkim - lub na 0 więc nie ma możliwości. dodatków prócz podstawowej premii jest 0 # Brak możliwości nadgodzin # Raz mi się zdarzyło przyjść w niedzielę na popołudnie ale niestety jako normalna stawka bo nie ma dodatku # Pamiętaj jak cię proszą o zostanie dłużej za wyższą pensje. Nie łudź się na to :) Jedynym plusem w tej firmie jest atmosfera na magazynie i pozytywny kontakt z kierowcami :) Szczerze odradzam pracę z czystym sumieniem tutaj, żeby coś się zmieniło tu na stanowisku Łukasz W (kierownika) musiałaby zajść zmiana na nowego kierownika który umie zarządzać magazynem i umie przyjmować ludzi oraz z nimi normalnie jak się wchodzi zza czasu na magazyn przywitać a nie zgarbiony chodzić z głową w ziemi. Jak nikt nie doprowadzi tego do porządku w końcu chłopaków te paczki zajebi* na magazynie i upadnie to wszystko. Jeżeli jeszcze pracuje ta ekipa na magazynie jaka pracowała pozdrawiam was i trzymajcie się tam jakoś albo uciekajcie na lepsze warunki. Pozdroo od M. @Pracodawca

@Były Pracownik niestety

A dokładnie to za co premia jest ucinana? Jakieś przykłady podasz? No i z drugiej strony to za co tą premie przyznają? Czy warunki przyznawania premii i ewentualnego karania ucinaniem jej są wpisane w umowę?

Witam pracowałem w noLimit w sosnowcu krótko bo na dłuższą mete wam tej firmy nie polecam!!!! .. POWAŻNIE Zarabiasz najniższą krajowa a nawet czasem mniej... Naprawde da się zarabiać mniej na umowie zlecenie ! bo taką dostaniesz... Umawiasz się z kierownikiem na rozmowie wstępnej na określoną kwotę zapomnij że dostaniesz ją :) wiem co mówię... No limit to prawda przy załadunkach myślałem że auta mają jakieś limity paletowe ale w tej firmie NO limit to naprawdę NO LIMIT logistyka jak sobie popytka na kompie i jemu komputer powie że na tira wejdzie 60 palet towaru to wierz mi ty to sprawisz że wejdzie RĘCZNIE te 60palet towaru czasem z paletami wyobraźnia daje swoje> JA jak to widziałem TO WOW.. NIE polecam za takie małe pieniądze musisz tam (usunięte przez administratora) recznie wszystko z palety na palete z ziemi na paleta a później na ziemie nie szukaj logiki bo jej nie ma... wszystko skanujesz skanerem... TAK dobrze widzisz skaner jak w sklepie wszędzie dzwięk napierdala bo każdy skanuje i doszukuj się swojego dźwięku w połowie hali jak wózki jeżdżą jeśli są lub inni też skanują towar.. Towar trzeba przyjąć skanujesz 500 kartonów nie usłyszałeś swojego dźwięku i karton ci nie wszedł wiec ponownie skanujesz i nasuchujesz dzwieku by był odpowiedni :D i tak sobie pykasz skanerem a auta inne czekają na ciebie ( były tutaj komentarze a propo tego skanowania to prawda) Kierownik lubi po godzinach w domu siedzieć na kamerze i patrzeć co robisz źle kiedy się odbiajasz na przerwe itd... Nie ma co wam tu ściemniać czy kolorować Pisze jak jest... Ja nie widziałem że jeszcze ktoś pracuje za najniższą krajowa i co jeszcze masz z tego się utrzymać Żyć??? to powodzenia Co do premii nie istnieje... A na paskach nie ma takiego czegoś jak ile godzin zrobiłeś lub nocnych trudno obliczyć czy ci się kasa zgadza.. Pytalem dlaczego godzin nie ma tak system im daje tak mają śmierdzi to przekrętem.. Co dziennie też przyjezdzają auta pełne kartonów i oczywiscie wszystko musisz reczenie na palete ustawiać cieżkie lekkie róźnie.. Zastanów się czy chcesz Pracować ciężko za za najniższą krajową

Witam, kiedyś pisano tutaj o (usunięte przez administratora) na zmiany z tym, że od strony magazyniera, a teraz właśnie w ofercie dla spedytora wyczytałam, że również tak tryb występuje. ale czy w tych samych godzinach?

Tomasz @klient Nowy wpis

Wspolpraca z tą firmą to jakas porażka. Trzymaja przesylki ok tygodnia na sortowni a obiecuja ze dostawa bedzie na 2 dzien. Żenada. Nie wspomnę o jakimkolwiek dodzwonieniu sie do nich . Negatyw maksymalny

Nie wiecie przypadkiem na jakie wynagrodzenie może liczyć sam analityk sprzedaży? są oferty na takim portalu ale bez określonych warunkach finansowych. podkreślają w niej system premiowy, ciekawi mnie na jakiej zasadzie działa? Jakie to przykładowe kwoty, jak wyliczane?

Audiola Nowy wpis

Nie polecam firmy ,czekałem na dostawę, (usunięte przez administratora) że nie udane doręczenie, kuriera nie było wogole pod adresem

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie No Limit Transport Spółka Z Ograniczaoną Odpowiedzialnością? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)

Jak duże doświadczenie trzeba mieć, żeby pracować na operator produkcji w No Limit Transport Spółka Z Ograniczaoną Odpowiedzialnością?

Ano podobne pytanie mam o wynagrodzenie ale chyba bardziej precyzyjne, bo mnie konkret w sprawie dyspozytora interesował. na międzynarodówkę właśnie poszukują. Piszą o podstawie i premii. jakie mogą być ich wysokości? Każdy ma te sama podstawę?

ciekawskiejajo

Coś się ciekawego wydarzyło w oddziale w Sosnowcu? Widzę, że pojawiły się oferty na Team Liderów i Kierownika Oddziału :)

@ciekawskiejajo

Sugerujesz cos konkretnego? Moje pytanie co do tego jest takie… czemu nikt nie awansował tam u nich? nie można? Ile tak w ogóle lider tu teraz zarabia? Nie widzę w ofertach widełek, chyba ze masz jakieś inne? w różnych miejscach je dodają?

Były Pracownik niestety

@Były Pracownik niestety

Dora

Widzę lipcowy opis warunków pracy prosto z Sosnowca, który nie był polecany a co ciekawe na 24 dostępnych ofert z takiego portalu jedynie ta na obsługę klienta kieruje na to miasto, na innych stanowiskach nie ma rotacji? I czy w Pruszkowie jest może teraz największa? Akurat spec od HR jest teraz potrzebny. Z opisu wynika, że potrzeba min 6 miesięcy doświadczenia w wewnętrznym dziale HR, myślicie mimo wszystko, że staże mogą byś dostępne? Jak się zarabia na tym stanowisku?

Hej, czy sytuacja na produkcji się ustabilizowała? W ostatnim z wątków padła sugestia co do dużej rotacji związanej ze zmęczeniem psychicznym oraz fizycznym ale było to pisane jeszcze w ubiegłym roku i nie widziałam ogłoszeń na to stanowisko. Za to dla przykładu poszukiwany jest spec do spraw sprzedaży z opcją zatrudnienia na hybrydzie. Jak od tego roku praca na dziale wygląda i co z zarobkami? Nie zostały wprost określone.

Czy rotacja pracowników w No Limit Transport Spółka Z Ograniczaoną Odpowiedzialnością na operator produkcji jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 13 kwietnia na Praca.gov.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

KierowcaNockiLPP

Odchodzą, bo nikt tam długo nie pociągnie, psychicznie jak i fizycznie. Albo rodzina albo praca, bo po 3/4 godziny jesteś w domu.

BB

Byłem pracownikiem biurowym i dziś bardzo się cieszę, że już nie muszę brać udziału w tym cyrku. Kadra menedżerska - jedno towarzystwo wzajemnej adoracji. Gadania dużo, efektów prawie nic. Na większość tematów zupełna olewka, ciągłe skupienie na snuciu wizji o potędze, podczas gdy podstawy leżą i wołają o pomoc. Większość ludzi, z którymi miałem do czynienia pracuje tylko dlatego, że mają dużą swobodę działania (czyt. nic nie robienia) z uwagi na rozproszenie i brak kontroli, lub są zasiedzeni, lub jeszcze nie nadarzyła się okazja do zmiany. Wszelkie pomysły z jakimi miałem do czynienia były zupełnie nieprzemyślane, z czapki wyjęte. Rozwój? Perspektywy? Pod warunkiem, że wtargniesz do grona wspomnianego towarzystwa wzajemnej adoracji i razem z nimi będziesz tworzyć pozory przed zarządem i podległymi. Premia? Nikt nie wie za co ją dostaje i za co jest mu odbierana. Jedna wielka pomyłka. Nie dajcie się zwieść bajkom opowiadanym podczas rozmów rekrutacyjnych. Zainteresowanym chętnie udzielę więcej szczegółowych informacji na priv.

Joanna
@BB

Również nie polecam, byłam tylko na rozmowie rekrutacyjnej, która miałam z przyszłym przełożonym. Pani rekrutera się nie pojawiła, nikt nie wiedział, że taka rozmowa ma się odbyć. W trakcie Pan czytał moje CV, był kompletnie nie przygotowany, nawet nie wiedział jak poprowadzić rozmowę. Cieszę się, że na tym etapie firma pokazała jak u nich to wszystko wygląda.

@Joanna

Ej serio to przykre, też czułabym się opluta. :/ Wgl ktoś Ci ich polecał, że w ogóle tam przyszłaś czy przez przypadek znalazłaś ogłoszenie i tu trafiłaś?

Róża Thun
@BB

Ogólnie mówiąc to firma kogucik, jak to coś jeszcze nie zbankrutowało to aż dziwne. Nie wspomnę o oddziale w Sos............cu, tam to jest odlot. Za kilka miesięcy to zostanie chyba tylko kierownictwo i 3 osoby na magazynie a to wszystko przez niekompetentną Panią K.....sz. Jest to osoba która powinna zostać jak najszybciej odsunięta od kierowania magazynem, i ukarana za działanie na szkodę firmy. Góra powinna widzieć że oddział Sosn.... zdechł a reakcji brak.

Pełna zgoda
@Róża Thun

Jak w moim nicku. Co by nie było to wiecznie jest źle i w/w Pani coś nie pasuje. Ciśnięcie ludzi o najmniejsze (usunięte przez administratora) w zamian za dobre słowo. Za dobre słowo nic do gara nie włożę.

@Pełna zgoda

No tak, z dobrego słowa nikt nie wyżył miesiąca ;d A ile tu wpadnie na rękę tak realnie?

Bylybrygadzista
@Pełna zgoda

100 procent racji mają ludzi za woły robocze byle by się słupki z wynikami zgadzały. Stanowisko brygadzisty tylko z nazwy bo pracujesz ze wszystkimi fizycznie na równi z tą tylko różnica że to codziennie wysłuchujesz animozji Pani kierownik. Zero docenienia i pretensje nawet o to że zrobisz sobie podczas pracy mała przerwę. Najlepiej byś wszystko wiedział pilnował wszystkiego/wszystkich i naginał w pocie czoła jak Ukrainiec. W zamian i tak usłyszysz ze i tak jest coś nie tak. Ludzi do pracy brak, więcej jest ukraincow jak Polaków. Oddział trzyma się na 5,6 kumatych osobach i lepiej by dla wszystkich było by te osoby się nie wykruszyły bo wtedy to już jebn... Totalnie Odradzam i cieszę się że już tam nie muszę wracać, pozdro

Wanda
@Bylybrygadzista

Piszesz że brygadzista i tak pracuje jak inni fizycznie na równi... Okej, ale czy zarobki ma wyższe z racji tego że jest na takim stanowisku?

Katarzyna
@BB

Czy możesz wiecej napisać na temat pracy?

Robson

Dzień dobry, Czy ktoś tu był kierowcą nich? Zainteresowany jestem pracą na weekendy, jakieś opinie?

Zofia
@Robson

I jak tam? Wysyłałeś może cv? Dostałeś pracę? Jak było na rozmowie? Jakie pytania Ci zadawali?

Highlander
@Robson

Byłem u nich kierowcą i nie polecam tam pracy

Danuta
@Highlander

A powiesz coś więcej może? Niżej ktoś narzekał głównie na godziny pracy i ogólnie że jest dużo pracy, no i stawki, to o to chodzi? Czy coś byś dodał

Bolo

Czy potrafi ktoś kompetentny z tej firmy odpowiedzieć na pytanie w jakiej firmie placom 100 zł za conajmnie 15 godzin pracy jako pomocnik bo tak placom w Sosnowcu tak twierdzi mój pracodawca

@Bolo

Tak, przeważnie płacą 100 zł jako pomocnik do lodówek na dzień, ale to zależy od przewoźnika, niektórzy dają więcej..

Wanda
@KierowcaNockiLPP

Ale ile godzin dziennie się tutaj pracuje, że tylko stówkę dają?

@Wanda

Pani kochana, niektórzy pracują od 18 do 3/4 i jeszcze im na rano wpierdzielą trasę i kończą o 12/13... A inni mają trasy na 5/6 rano i 10 w domu.. Więc jakby to powiedzieć zależy jak kto (usunięte przez administratora) przylize kierowniczce"

@KierowcaNockiLPP

No jeśli do aż tak skrajnych niesprawiedliwości by dochodziło o faktycznie niezbyt fajnie by się pracowało. A kto te stawki tutaj ustala, jest ktoś ponad tą Panią do pogadania? Ciekawa jestem jak praca by się tu przeorganizowała gdyby płacili od przepracowanej godziny

Mojika

Aktualnie firma prowadzi rekrutacje na pracownika biurowego- administracja magazynowa na jakie zarobki można liczyć na tym stanowisku ?

Wolf

Jestem kierowcą no limit. Pracuje już tutaj dość długi czas. I moja opinia o dyspozytorach i charakterystyce pracy to jest poprostu (usunięte przez administratora) na kółkach jedno wielkie (usunięte przez administratora) Nie polecam żadnemu kierowcy jazdy tutaj jeździsz po 10/13godz dziennie. I nikogo nie interesuje że wróciłeś późno z trasy załadunek na 3cia i musisz się podstawić. Kierowcy odchodzą a trasy zostają i trzeba je robić to upychają innym kierowca. Ja nikomu nie polecam tej fabryki zaoraja cie a jak ci się coś stanie to mają (usunięte przez administratora) na ciebie ważny jest towar. Stawki nie chcą podnieść ale wymagania są spedytorzy daremny futer szkoda o nich pisać miękkie rury.

@Wolf

Jak to aż tyle godzin? Przecież to chyba niezgodne z czasem pracy kierowcy jest! Czy się mylę?

Zofia
@Wolf

Ja nikomu nie polecałabym jeździć po 10/13 h dziennie. To słabo jak tak tutaj trzeba się narobić za 3. A ile wynosi ta stawka?

@Karolina

A kto tam patrzy na czasy pracy, auto zapchane po sam dach i jeździsz jak (usunięte przez administratora) cały dzień, albo po nocy musisz jechać na rano bo inaczej skarżą przewoźnikowi jak nie jedziesz.. I jeszcze biuro ma pretensje jak przez coś (np wypadek, wystrzał opony, popsuty samochód kto wie ten wie, samochód się może wszędzie popsuć) że dostawa niedostarczona na czas, kierowcy śpią po samochodach, a niektórzy usypiają za kierownicą i nie daj boze później kogoś przejadą.. Cyrk i hańba..

@Wolf

Otóż to, nic nie ma wkurzającego jak odejdzie pracownik i oni ci przypisują nocke bo "nowego nie zatrudnimy, jedziesz ty" i nocka od 19/20 się kończy 10/11 bo trasy za tamtych zrobić musisz, a żeby zapłacili więcej? Hahahah, kpina!

@KierowcaNockiLPP

Nie no dobra już z tym ostatnim, że podobno zasypiają prowadząc to już przegięcie, dlatego pytałam o ten czas pracy. W takim razie dziwne, że jeszcze do żadnej tragedii z tego tytułu nie doszło? Czemu w sumie żaden z kierowców nie zgłasza tych warunków, bo nie bardzo rozumiem?

pablo

Ostatnio widziałem ogłoszenia o pracę na magazyniera z UDT(Sosnowiec).Ile można wyciągnąć na początku i jakie ogólne warunki pracy są w tej firmie?

@pablo

Jesteś serio zainteresowany tą posadą u nich czy przez przypadek widziałeś ogłoszenie i tak o się orientujesz? Masz też już swoje jakieś oczekiwane zarobki? Co jak zaproponują mniej i tak byś spróbował pracy tutaj?

@pablo

Warunki są złe, udt nie jest potrzebny bo jeździsz pieskiem(lub paleciakiem). Szukaj innej pracy chyba że chcesz skanować paczki skanerem sklepowym i nasłuchiwać z 50metrów dźwięków skanu. Komputery??? tu nawet saper przycina, wózki widłowe wyglądają jak by wróciły z wojny. Jedyny plus: nie wyrzucają za l4, jeśli chcesz zobaczyć jak wygląda strefa zero po wybuchu ruskiego atomu to jest miejsce dla ciebie.

Aneta
@123456

A ile placą za takie warunki? Wynagrodzenie chociaz spoko, czy tez zostawia wiele do zyczenia?

Dyspozytor

Stanowisko dyspozytor, oddział w Sosnowcu ma ktoś jakieś opinie ? Warte uwagi czy strata czasu?

Posiadacie jakieś informacje związane z No Limit Transport Spółka Z Ograniczaoną Odpowiedzialnością? Dajcie znać, jak wygląda poziom wynagrodzenia oraz inne warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Wasza opinia może okazać się bardzo cenna.

Bolo

Pracowałem w No limit w Sosnowcu piękna reklama 3500 zł na miesjonc a prawda okazała sje inna za przepracowane 20 dni miesjaca 2000 zł godzin ponad 300 jak nie więcej żadnej umowy kierowcy hamstwo

@Bolo

To jaka godzinowa stawka ci wychodziła? Brzmi to dziwnie, robiłeś za takie grosze?

Brico
@Marek

Skoro pracował tak dobrze jak pisał po polsku to chyba zarobił adekwatnie

@Brico

No ale po co być aż tak niemiłym. ;) Ale faktycznie niestety gość się przeliczył, a szkoda, taką stawkę to można pewnie dostać robiąc dosłownie codziennie. Ale to są właśnie błędy, jak się umowy nie podpisze. Inni kierowcy normalnie z nimi podpisują wszystko? Warunki są opisane jasno?

Zostaw merytoryczną opinię o No Limit Transport Spółka Z Ograniczaoną Odpowiedzialnością - Warszawa

• Jak się pracuje w No Limit Transport Spółka Z Ograniczaoną Odpowiedzialnością?

Zobacz opinie na temat firmy No Limit Transport Spółka Z Ograniczaoną Odpowiedzialnością tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w No Limit Transport Spółka Z Ograniczaoną Odpowiedzialnością?

No Limit Transport Spółka Z Ograniczaoną Odpowiedzialnością
2.5/5 Na podstawie 35 ocen.

No Limit Transport Spółka Z Ograniczaoną Odpowiedzialnością