No Limit Transport

Opinie o No Limit Transport

anonim 2009-05-22 02:42:36
Poza spedycją to kiepsko płacą ale każda miernota może się tam utrzymać. Płacą pod stołem, jak się kiedyś ktoś na nich wkurzy i naśle różne ispekcje i urzędy to firma leży. Kiepsko zorganizowani wewnętrznie. Szefowie często udają [usunięte przez moderatora] i wypierają się wcześniejszych ustaleń i postanowień. Wszystko załatwia się na gębę więc łatwo się potem wyprzeć. Stawiają na amatorszczyznę, z czystego skąpstwa. Właściciele, w interesach, mieli wiele intuicji i dlatego firma zaszła tak wysoko ale teraz brakuje im profesjonalizmu. Na okrągło zwalniają ludzi w nowo powstałych oddziałach, więc jeśli chcesz się do nich zatrudnić to uważaj, bo w najmniej odpowiednim dla ciebie momencie podsuną ci wypowiedzenie. Mnie też załatwili jakiś czas temu (z kredytem 200 tys. zł) ale już mi złość przeszła. W końcu wyszło mi to na dobre bo szybko znalazłem/znalazłam nową pracę i zarabiam teraz prawie 2 razy więcej. I wszystko na papier!!! Nie wszystko jest złe. Robili kiedyś fajne bale magazyniera, ostatnio chyba nie było bo zaproszenie nie dotarło do mnie. Na narty jeździliśmy.Jeden z właścicieli jest mistrzem europy w wyścigu na 1/4 mili.
Kiedyś, na początku istnienia tej firmy było bardzo fajnie ale z czasem pogoń za coraz większą kasą zepsuła właścicieli i rodzinną atmosferę pracy. Brak szacunku dla pracowników, mimo czynionych pozorów, jest coraz większy. Ruchome godziny pracy to wielka zaleta. Nikt się nie pieni jak przyjdziesz później abyś tylko przepracował 8 godzin. Oczywiście mowa o pracownikach biurowych a nie magazynowych.
niestety anoniom 2010-01-27 05:40:47
Też jestem nieszczęsnym pracownikiem tego bałaganu brak kierownictwa a jak jest to nikompetentne. Nikt nic nie wie poprostu czeski film
anonim 2010-05-10 13:31:37
Pracowałem w Poznańskim oddziale i tragedia, idziesz do pracy nie wiesz kiedy wrócisz, bałagan żeby nie pisać dosadniej- [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i na magazynie i w biurze, pieniądze małe, a na pewno za małe żeby tam pracować, jak jesteś bezrobotnym [usunięte przez moderatora] to możesz spróbować swoich sił osobiście odradzam. Kierownik oddziału w Poznaniu albo gra [usunięte przez moderatora] bez kompetencji , albo nim naprawdę jest. Tak, czy siak tragedia.
Zbigniew 2011-12-08 16:34:59
Znam kilka osób pracujących w tej iście "Polskiej" firmie. Ludziom zabierają premie za nic. Codziennie [usunięte przez moderatora] i wykorzystywanie. Omijać NO LIMIT Warszawa ul. Księżnej Anny szerokim łukiem. Praca po 10-12 godzin dziennie. Kierownicy to banda kretynów i prostaków, którym wychodzi [usunięte przez moderatora] słoma z butów. . Same układy koleżeńsko rodzinne. Jeśli chcesz sobie zmarnować życie lub jesteś masochistą pracuj lub jeździj dla nich.
soso 2012-02-16 21:51:51
odradzam pracowac w tej firmie, straszny bałagan jest ze wszystkim, wykorzystuja ludzi, szukaja młodych by zatrudnić po jak najmniejszych kosztach. pracowników nie szanują. nikt nie potrafi pokierowac ta firmą i dlatego tak to wszystko wygląda. kierowników jest więcej od pracowników. śmieszni są Ci ludzie tam..
anonim2014 2014-02-10 04:42:56
Ja również odradzam pracę w tej firmie. Najpierw obiecują Ci kokosy a potem dostajesz najniższą pensję. Kierownictwo byle jakie. Przy zwolnieniu pracownika wyręczają się kimkolwiek byle samemu tego nie robić. Nie załapujcie się nawet na staż. Jak nie ma co robić to jest fajnie, a jak już Ci nawalą pracy to jest dla nich oczywiste że masz siedzieć po godzinach i nadrobić za poprzednika. Bałagan totalny, poniżanie ludzi, a zamiast rozmów donosicielstwo. Niektórzy kierownicy pozbawieni kompetencji. Brak słów. ZALECAM TRZYMAĆ SIĘ Z DALEKA!!!!
irek 2016-05-17 22:54:43
firma No Limit Transport poszukuje aktualnie pracowników @rejno, na stanowiska specjalista ds. Kadr i Płac, brygadzista , spedytor międzynarodowy, Projektant- Programista SQL, kierowca.jest w czym wybierać
Zostaw swoją opinię o No Limit Transport - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie No Limit Transport