TVAB POLSKA (AQ Wiring Systems Sp. z o.o.)

Opinie o TVAB POLSKA (AQ Wiring Systems Sp. z o.o.)

Wreszcie PO2 sie ogarnia... Brawo Panie i Panowie, Brawo

Gruba ze zgrzewania i tak została...

jest spoko

Cenzura nastała i cisza w eterze, nikt się nie żali, po prostu nie wierzę! Gdzie te gaduły co smutki i złości tu wypisywali w swej nerwowości? A może się wszystko już pozmieniało? Brygadzistka wróciła ta dobra jak anioł. Święta nastają, więc dalej do pracy. (usunięte przez administratora)musimy kochani rodacy!

Ona już każdemu nadepnęła na odcisk, tylko nie swoim dwóm ulubionym koleżankom z (usunięte przez administratora). Zresztą każdy ci to powie że ona niszczy atmosfere na swoim dziale

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie TVAB POLSKA (AQ Wiring Systems Sp. z o.o.)? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

A co się takiego stało i komu tak nadepnęła (usunięte przez administratora)na odcisk że tak o niej piszecie ??Ja uważam że jest spoko chociaż czasami też mnie wkurza ...

fanfara

Widze że wkońcu ktoś poruszył temat dotyczący Pani(usunięte przez administratora). To jest straszna osoba, pod wzgledem prywatnym jak i tym służbowym. Nie warto z tą Panią nawet rozmawiać, tyle osób straciło przez nią prace. Ta Pani już uszu nie powinna mieć bo tak z nich strzela. (usunięte przez administratora)był to mu wszystko kablowała i to jeszcze kłamała tak aby jej to pasowało. Z(usunięte przez administratora) jest tak samo. Też im wszystko kabluje, naprawdę rozumiem to bo są takie osoby w każdej firmie. Ale nie rozumiem po co te kłamstwa i obłuda. A wiecie co jest najśmieszniejsze? To że jak wokół opisywanej Pani nie ma z wspomnianych brygadzistek to sama im obrabia (usunięte przez administratora) Podczas drugiej WŚ na taką osobę mówiło się "podwójny agent". Szkoda że dziś nie ma za to kary śmierci;p. Naprawdę, uważajcie i unikajcie tej Pani.

11102013

Chodzi o to że jak posłuchasz samej siebie to zrozumiesz , mówisz że nie lubisz fałszywości ani zazdrość a niestety sama taka jesteś i wiem to z własnego doświadczenia że tak jest , więc może ty też spójrz na siebie a nie robisz z siebie nie wiadomo jaką mądrą i wyuczoną a sama zapieprzasz na produkcji i wszystkich obgadujesz, pomyśl o tym . A i jeszcze jedno skoro jesteś ty na tyle odważna i czepiasz się innych to ciekawe dlaczego się nie podpisałaś ?????

?

Do tego że przez 8 godzin (usunięte przez administratora) innym a sama masz, zresztą dobrze wiesz jaką masz!? A o twoim poziomie inteligencji (bo o tym też warto wspomnieć) mogę powiedzieć tylko tyle co o wzroście bezrobocia, jest dość niski -_ :) Mówisz że jesteś wredna, masz "peszka", trafił swój na swego ;) Do miłego :)

?

Cytuję "Mam radę dla wszystkich, zamiast czepiać się innych, zacznijcie czepiać się najpierw siebie, a sami zobaczycie, że wy wcale też tacy doskonali nie jesteście" i..taka... mała.... prośba.... taka tyci tyci POSŁUCHAJ SAMA SIEBIE :) Miłego weekendu panno(usunięte przez administratora)

bea
@

Na pewno posłucham, chociaż nie do końca czaję do czego pijesz :) Również miłego weekendu

bea

Też się nad tym zastanawiam. Nie pracuję tu długo, ale na tyle żeby wyrobić sobie jako takie zdanie na temat pracowników, brygadzistów itd. Osoby, które tu jeżdżą np. po brygadzistach czy potrafią powiedzieć to co tutaj wypisują prosto w twarz konkretnej osobie? W sumie tyczy się to wszystkich osób, które obsmarowują innych z imienia i nazwiska, a są na tyle 'odważni', że swoich danych nie podają. Łatwo jest napisać, ulżyć swojej głupocie niż podejść i powiedzieć, że coś jest nie tak. Czy ci, którzy tak się czepiają innych są pewni, że sobie nie mogą nic zarzucić? Wspomniana niżej p.(usunięte przez administratora), co z nią jest nie tak? Odkąd tutaj pracuję nie spotkałam się z jej strony z chamskim zachowaniem, jeśli o coś zapytałam pomogła. Oczywiście ma swoje humory i czasami wydaje mi się, że nie do końca sobie radzi z obowiązkami, ale nie jest taka straszna jak tutaj piszecie. To tylko człowiek! Powiedzmy, że wy nie macie gorszych dni. To samo tyczy się p.(usunięte przez administratora)i innych "beznadziejnych" brygadzistów, od których z tego co tutaj czytam uważacie że bylibyście lepsi. Dzień, w którym zostalibyście brygadzistami pewnie byłby ostatnim dniem tej firmy. Co do inżynierów, a czy to są roboty? Nie mają prawa się pomylić? No przepraszam bardzo, ale skoro co poniektórzy tutaj są tacy świetni i w ogóle to niech składają cv i może wam się uda... a przepraszam- większość z wypowiadających się tu ludzi nie może pochwalić się wyższym wykształceniem. W takim razie droga wolna, a nuż jakaś uczelnia Was przyjmie i wrócicie tu do pracy i pokażecie wszystkim 'nieudacznikom' jacy Wy jesteście zajebiści. I nie trzymam tu żadnej ze stron. Nie rozumiem po prostu ludzi, którzy są aż do tego stopnia zakłamani, bo w pracy pewnie podlizujecie się do każdej z obrażanych tutaj osób. Dwulicowość i zazdrość nie znają granic. A to wasze 'do biura dostaniesz się tylko jak dasz (usunięte przez administratora)' itd. Mam wrażenie, że czytam 'wypociny' siedmiolatków, którym powiedziano, że nie dostaną zabawki, chociaż cofam, nawet one nie są takie głupie. Każda osoba pisząca tutaj w ten sposób niech zajmie się pracą, a nie pisaniem głupot. Może w końcu wasze szare komórki na coś się przydadzą. Mam radę dla wszystkich, zamiast czepiać się innych, zacznijcie czepiać się najpierw siebie, a sami zobaczycie, że wy wcale też tacy doskonali nie jesteście. I co do fałszywości innych. A wy to fałszywi nie jesteście? Wasz tok myślenia jest po prostu zabójczy. Zresztą nie odpowiada wam? Zwolnijcie się. Nikt was na siłę tam nie trzyma. A teraz tak z innej strony. Co do samej pracy, nie jest zła. Ludzie wydawali mi się w porządku, przynajmniej Ci, których miałam przyjemność poznać. Chociaż teraz nie jestem tego taka pewna, bo tu są mili, a później pod najróżniejszymi nickami wypisują co wypisują, no ale powiedzmy, że ogólnie w pracy są spoko. Co do zarobków, na pewno bywa lepiej, ale nie jest też tak źle. Co do przełożonych. Podpadła mi jedna osoba, nie mam ochoty z nią pracować, ale ogólnie nie spotkałam się- piszę konkretnie o swojej osobie- z jakimś chamskim zachowaniem, więc tu też nie jest źle. Więc pracę bym poleciła. Jedyne co tak na szybko mi nie pasuje to przerwy. Jak dla mnie takie 5minutówki powinny być 2+ ta śniadaniowa, ale cóż nie można mieć wszystkiego.

?

Z jakimi ludzmi człowiek pracuje?

?

Nie pracuje od roku u was jakieś zmiany;)? awanse;)? Ciekawe akcyjki;)?

?

(usunięte przez administratora)o co ci chodzi

450-75

2 tygodnie i po be(usunięte przez administratora) li dla każdego kierownika do (usunięte przez administratora)

nowa

Nie nawiedzę pracować na (usunięte przez administratora)tak mnie wnerwia ta pinda , bezczelna , chamska i na dodatek zarozumiała, fałszywa baba. Nie wiem jak pracownicy mogą ją lubić , Sama pewnych rzeczy nie widzi a zarzuca komuś złą pracę , ale ona jeszcze zobaczy jak kiedyś ktoś na nią coś doniesie jak ona ludzi traktuje i jaka jest dla nich miła i życzliwa to aż jej w pięty pójdzie i się skończy jej wywyższanie.

gość

żółci mają we łbie zmiksowane szambo zamiast ludzkiego mózgu,zero ludzkich odruchów jak zaprogramowane cyborgi,ale do czasu jak ze stołka zlecą,potem mózg się regeneruje,ludzie bez własnego zdania nie są ludźmi.

nieznajoma

Nie ma jak zółte z Penty- Vce :-)

pietro

Po co smutki, po co złości, teraz mamy czas miłości. Nie ma się co żalić, nie Wy pierwsi i nie ostatni. Pozdrawiam i Wesołych Świąt

gość

Zgadzam się z przedmówcą,pisanie o swoich żalach pod przykrywką nie jest w prządku.Chcę powiedzieć że żółtym w tym zakładzie może być każdy bez względu na doświadczenie i wykształcenie a twierdząc że,byłaś dobra w tym co robiłaś to wpadłaś w samouwielbienie,bo dużo ci do tego brakowało.Mimo równouprawnienia w zakładzie każdy patrzył na twoje niedociągnięcia przez palce.Samo siedzenie na stołku nie uprawnia cię do takich twierdzeń.Lepsi byli i przed tobą i będą po tobie. Gratuluje złudzeń,braku samooceny,zawiści w stosunku co do następcy i tchórzostwa.te ostatnie cechy dyskwalifikują cię ostatecznie ze stołka brygadzisty W każdym przypadku za błędy pracownika odpowiada bezpośredni przełożony a błędy zdarzają się wszystkim o czym oczywiście zapomniałaś.Stanowiska nie są dożywotnie.

A. twoje wypociny pod przykrywka na nic sie zdały generalnie kazdy wie kto dodał ten post :\\\\\\\\ i powiem Ci ze smiac mi sie chce jak to czytam tak se zastanawiam jaka rodzinna atmosfere stwozyłas wszyscy wiedza ze w (usunięte przez administratora) ie miałas to co mówia do ciebie pracownicy wykonywałas posłusznie wszystkie polecenia czarnego a on bez mrugniecia okiem Cie zdegradował

Zostaw merytoryczną opinię o TVAB POLSKA (AQ Wiring Systems Sp. z o.o.) - Łódź

TVAB POLSKA (AQ Wiring Systems Sp. z o.o.)