Opinie o Delta Travel w Gostynin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Delta Travel. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Delta Travel o rekrutacji.

Branże: Organizacja podróży służbowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delta Travel w Gostynin

Rafał Nowy wpis

Czyżby firma przestałą działać bo widziałem informację, że jest zamknięte na stałe?

bak Nowy wpis

@Deal, chyba we wpisie poniżej chodziło o to, że biura podróży w dużej mierze odchodzą już do lamusa. Na szczęście, ludzie zaczęli zwiedzać i organizować wyjazdy na własną rękę, by coś przeżyć. Dla mnie, biura podróży za bardzo ograniczają ofertę do luksusowych (względnie) hoteli.

anioło Nowy wpis

właśnie niestety totalna cisza, ciekawi mnie czy się już zwineli czy po prostu delta travel jest mało rozreklamowana... swoją drogą gdyby się zwineli to byłoby szkoda, bo jakby nie patrzeć to są zawsze jakieś miejsca pracy, a z robotą na obecnym rynku pracy jest bardzo ciężko i każda jest na wagę złota wg mnie

PAŁA Nowy wpis

NARESZCIE THE END

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Delta Travel? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Hejka a nie ma aktualnych opini na temat tej firmy? Chce sie tam przyjac do pracy i potrzebuje informacji, cos sie tak naprawde tam dzieje i na kogo warto uwazac

bogini

bogini.Chcę się tam przyjąć, płaci kasę kierowcom? Jeżeli tak to jaka to kasa?

*****

PRACA W ZAWODZIE KIEROWCY CIEKAWA,ALE NIE W TEJ FIRMIE

FAJNIE JEST POWSPOMINAĆ STARE CZASY TYLKO JESTEM CIEKAWY KTO JEST KTO . OCZYWIŚCIE POZDRAWIAM WSZYSTKICH KIEROWCÓW OPRÓCZ JEDNEGO.

praca jak praca ale za to atmosfera do bani niepolecam nikomu

driver ty nie mozesz zyc bez tej firmy widze.dobrze ze zatrowasz zycie gdzie indziej i komu innemu.szkoda o tobie gadac

tomus1207

ci ktorzy pisza jako anonimy nie maja odwagi sie przedctawic nie bierzcie ich na powaznie sa chorzy na głowe

O kim piszecie?

*****

"na zdrowy rozum" NIE ,NIE JESZCZE RAZ NIE wysyłać swojej oferty

doświadczona

no nie trudno się domyślić....

ok

driver

krótki komentarz nigdy nigdy nie polecam nikomu pracy w firmie delta- travel z gostynina

****

Zgadzam się z tym.Co pasażer moze wiedziec jak jest w firmie? Chyba że to nie jest pasażer:) A poza tym atmosfera w firmie....każdy wypowiadajacy sie na ten temat sam wie jak tam panuje i kto tam rządzi.

W każdej Firmie trzeba dobrze pracować w Delcie też.Oceniając innych,oceń najpierw siebie,jak pracowałeś i jakim byłeś pracownikiem.Atmosfera firmie zależy wyłącznie od nas samych a nie od firmy jaką sobie stworzymy taką mamy.Pasażer

Zostaw merytoryczną opinię o Delta Travel - Gostynin

Delta Travel
2.3/5 Na podstawie 38 ocen.
  • Dietla 37
    31-062 Gostynin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042