Opinie o Record R.Nowak M.Sawicki M.Choszcz sp.j. w Słupsk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Record R.Nowak M.Sawicki M.Choszcz sp.j.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Record R.Nowak M.Sawicki M.Choszcz sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Record R.Nowak M.Sawicki M.Choszcz sp.j. w Słupsk

KKKKKK Nowy wpis

Nie polecam tej firmy pracowałem tam jakiś czas temu kierownictwo i ci wszyscy to jest jakiś żart ???? ludzie nie maja pojęcia o pracy i wyglądają jakby nie mieli żadnego wykształcenia zero jakiegokolwiek poziomu w wyglądzie a co dopiero w wypowiadaniu się ???? auta stare obrzydliwe w środku z niby przebiegiem 190 tysięcy ale to zanim od Turka były przywiezione z placu w Niemczech klienci niezadowoleni z jakości obsługi przez sprzedawców jak i kierowców ja sobie jeździłem jak mi się chciało i się nie przejmowałem ani czasem ani pogodą ???? szkolenie bhp jak wspominał kolega przechodziło się tylko podpisem i dowidzenia kiedyś to zgłoszę jeszcze bo mam film z tego szkolenia i myśle ze ktoś odpowie za to jeszcze toalety samemu trzeba było sprzątać z której się nie korzystało wiec miałem to gdzieś ???? do tego magazynierzy nie umieją układać towaru połowa leżała gdzie indziej tak to jest jak się zatrudnia chłopców co nie maja doświadczenia ???? Kiedyś kazano mi łaskawie dla magazynierów i Pana Z magazynu Kar…. przywieźć wodę z Lidla to ich wyśmiałem ???? No i nie polecam z kierowców Pana Wojt… I Olk… same marudy i jeszcze cię sprzedadzą każdemu ????????

GS 1313 Nowy wpis

Odradzam każdemu prace w tej "firmę" obiecują złote góry i jak to wspaniale tu nie jest a później się okazuje że kombinują na każdym kroku żeby uciąć z premii to chyba jedyne czym kierownictwo się zajmuje. Jako kierowca pracujesz po 10-12 godzin za grosze, ludzi jest na styk więc jak ktoś nie mam w pracy to musimy się dzielić towarem nie wyrabiamy i musimy wysłuchiwać pretensji od klientów a potem od kierownictwa bo ich nie obchodzi że jak robisz dodatkowe kilometry to nie dasz rady wszystkiego objechać na czas. Stan techniczny samochodów to woła o pomstę do nieba, najlepiej jak byś wszystko za swoje pieniądze wymieniał i naprawiał.

Przemek

Najdziwniejsze co mnie spotkało w tej firmie to szkolenie bhp od pana .... które trwało tylko jedną minutę i chodziło tylko w nim o podpis więc sama firma za siebie już mówi :)))))) Żadnego szkolenia nie było ani nic ......

@Przemek

Faktycznie tak samo miałem

Halina
@Przemek

Rozumiem, że jesteś pracownikiem firmy? Napisałeś o jednym szkoleniu bhp a ja zastanawiam się czy były w firmie na późniejszych etapach jeszcze jakieś inne prócz podstawowych. Możesz napisać czy firma szkolenia w ogóle organizuje oraz na jakie można liczyć?

Przemek Nowy wpis
@Halina

Nie jestem pracownikiem firmy już od ponad dwóch lat

Marcin Nowy wpis
@Halina

u mnie to samo z BHP, podpis i tyle chłopa widziałem. Absolutnie na żadne szkolenia nie możesz liczyć

XXXXXXXX

Nikomu nie polecam pracy na terenie Bydgoszczy w tej firmie mowa tu o filii na ulicy Grunwaldzkiej jeden wielki dramat nie płacone nadgodziny w autach brak radia co chwile coś się psuje co chwile coś do wymiany stare auta które mają na liczniku około 170-180 tysięcy a w rzeczywistości 400-500 tysięcy nie ma konkretnych zadań do wykonania że tak powiem co wypadnie danego dnia to robisz czyli jak masz swoją trasę to jeździsz ją dopóki kto inny nie pójdzie na urlop czy coś innego to przechodzisz na jego trasę brak osób sprzątających toaleta do sprzątania przez magazynierów oraz osoby jeżdżące co jest wielkim śmiechem na sali hah :) niewiadomo o której się skończy prace wyjeżdzasz około 7 wracasz po 16-17 dlatego nie polecam i najlepiej jak tam pracujesz to jak masz więcej czasu nie wracaj na filie tylko jak masz coś po drodze stań sobie tam i odpoczywaj bo auta mają gps bo jak za szybko wrócisz to albo będziesz jeździć po mechanikach po odbiór innych aut albo po wodę dla państwa z magazynu hahah :)

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Record R.Nowak M.Sawicki M.Choszcz sp.j.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
szok

@Były pracownik Cyrku jak to im więcej pracujesz, tym mniej zarabiasz..?

Były pracownik Cyrku

W tej firmie jest ciekawy system wynagrodzenia im więcej pracujesz tym mniej zarabias,. nawet nie ma z kim tego wyjaśnić bo każdy zwala winę na tego wyżej. Odejść normalnie też nie można bo robią problemy, w takim cyrku to jeszcze nigdy nie pracowałem. odradzam pracę w Recordzie.

Przemek

Dla mnie to spoko firma, może nie wszystko jest idealne ,ale czy gdzieś tak jest?

Bydgoszcz

Firma Record to dramat nie warto tam pracować. Samochody to w większości to złomy co jest śmieszne bo Record zajmuję się sprzedażą części samochodowych dla Intercarsu, wózki widłowe na magazynie też nie są lepsze żaden nie ma UDT. Warunki pracy to jakiś żart jak brak światła w niektórych miejscach, z dachu się leje woda podczas deszczu odzież roboczą to ogrodniczki które w tydzień max dwa się rozwalają na nic więcej nie można liczyć co doskwiera zwłaszcza zimą oraz podczas deszczu gdy trzeba rozładować dostawe i nikogo nie obchodzi że pada częste problemy z niezgadzającymi się wypłatami a jak człowiek się poprosi o wyjaśnienia to usłyszy tylko pretensje i oburzenie kierownictwa. kwitków wypłat nie ma bo po co to komu. Jedyne co się dla nich liczy to sprzedaż.

Ra

Szukasz dobrej pracy u uczciwego pracodawcy ktory przestrzega praw pracowniczych to omijaj z daleka firme Record

Vvh
@Ra

TORUŃ tu jest dopiero wyzysk i walki

@Vvh

Aż tak źle? Chcę złożyć papiery...

XYZ
@anonymous

podzielam opinię, omijać szerokim łukiem gdzie się da tą firmę....

@anonymous

lepiej sobie daruj te firme.co jakis czas oglaszają sie na olx bo taki przemiał ludzi...

Stefan

@były pracownik a gdy pracowałeś w RECORD to często zdarzały się sytuacje, że musiałeś zostać po godzinach? Jak wyglądają kwestie formalne współpracy? Firma oferuje umowę o pracę? Stabilność zatrudnienia, to obok innych czynników, ważna kwestia na rynku pracy. Zainteresowani użytkownicy forum chętnie dowiedzą się jak sytuacja wygląda w przypadku RECORD.

@Stefan

umowa o prace od najnizszej krajowej.reszta pod stolem jesli dostaniesz cos wiecej.po godzinach to norma tylko ze za darmo.byłem tam kierowcą...na magazynie jest jeszcze gorzej nawet nie masz czasu zjesc....nikt się tobą nie przejmuje.

Dla zainteresowanych którzy chcą iść pracować w tej firmie radzę omijać te firmę z daleka.Nie przestrzegają praw pracowniczych,wyzysk na maksa(za nagodziny trzeba się domagać lub straszyć żeby wypłacili),samochody to trupy chociaż ze mają dostęp do części za groszę,(co najważniejsze dla zainteresowanych auta w razie wypadku nie mają NNW tylko samo OC wieć w razie wypadku nić nie dostaniesz jeśli nie masz swojej polisy prywatnej-jak usłyszałem za drogo wychodzi szefowi bo ma dużo aut w firmie),radzę uważać na pana cwaniaczka bhp-owca w razie wypadku nic nie podpisuj a idz do prawnika o poradę.Miałem wypadek w tej firmie i nawet nikt nie był w szpitalu-więc samo mówi za siebie tylko kasa jest najważniejsza do póki jesteś przydatny....dla zainteresowanych którzy mają wiecej pytań odpowiem-pisać.JEŚLI NIE CHCESZ MIEĆ PROBLEMÓW I CHCESZ BYĆ ZDROWYM CZŁOWIEKIEM OMIJAJ Z DALEKA FIRMĘ RECORD SP.JAWNA.

Łukasz

W tej firmie pracowało już pół Słupska i nikt tam nie chce przychodzic. Obiecują złote góry a jedyne co możesz liczyć to najniższa krajowa i 100-150 premie płacone pod stołem. Jedyny plus że płaca na czas

jkw

A mógłbyś opisać coś więcej na temat tej firmy ??

Zostaw merytoryczną opinię o Record R.Nowak M.Sawicki M.Choszcz sp.j. - Słupsk

• Jak się pracuje w Record R.Nowak M.Sawicki M.Choszcz sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Record R.Nowak M.Sawicki M.Choszcz sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Record R.Nowak M.Sawicki M.Choszcz sp.j.?

Record R.Nowak M.Sawicki M.Choszcz sp.j.
1.4/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Przemysłowa 23/24
    76-200 Słupsk

Record R.Nowak M.Sawicki M.Choszcz sp.j.