Opinie o Big Star Limited Sp. z o.o. w Kalisz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Big Star Limited Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Big Star Limited Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Big Star Limited Sp. z o.o. w Kalisz

@NiCk

Witam! Czy w firmie Big Star obowiązuje jakiś dresscode?!

xyz

Koszulka, bluza, niskie trampki, spodnie. Na początek dostajesz tylko 2 koszulki.

Maggie

Hej, spodnie sobie kupujemy, natomiast koszulki pracownicze płaci agent

WINONA

Cześć, jak wygląda u was sytuacja z odzieżą BHP? Pytanie tylko do sklepów agencyjnych. U nas wymagają, ale mamy same sobie zakupić... Jestem ciekawa jak to wygląda w innych salonach.

Można właśnie w tym miejscu liczyć na taki dodatek? Ewentualnie czy firma proponuje jakieś premie lub inne możliwości na dodatkowy zarobek? :)

Olie
@WINONA

I to jest głupota.Jeśli wymaga to niech płaci. Jeśli nie płaci to ubierasz , co masz w szafie. Ubrania w pracy się też niszczą.

Maggie
@WINONA

Hej, spodnie sobie kupujemy, natomiast koszulki pracownicze płaci agent

colt

Jakie są aktualne zasady premiowania jeżeli sklep wyrobi wskaźniki?

ADELA
@colt

Takie jak były. Kierownik i zastępca za każdy wskażnik mają 100 zł.

Colt
@ADELA

A jeżeli wyrobi sklep i pracownik target?

Zzz
@ADELA

Kiero 150 brutto Z-ca 100 brutto jeżeli wskaźniki są na 100% Jeżeli chodzi o wyrobienie planu sklepu na 100% to trochę więcej

Sprzedawca

Rekrutacja na zapleczu. Bardzo fajna pani kierownik, miła, sympatyczna.

Ostatnie stanowisko pracy gdzie się pracowało , jakie były moje obowiązki, pytanie co zrobić jeśli klient chce oddać towar a zwroty tylko na kartę podatkową.

Atrea

Jak wyglądają u was od nowego roku zarobki jako doradcy klienta?

klopi

Zależy od kogo słyszałaś. Do mnie nic takiego nie dotarło. Ale zazwyczaj jak ktoś coś pisze na GoWork to potem się to dzieje. Może zmieniają premiowanie wyników?

sznapsznap

Oj firma napewno to odczuje :) fala wypowiedzeń i niechęć do pracy. Ciekawe czemu nie ma konkursów w tym roku, Ciekawe czemu rks outlet zwolnili. Zamykaja sklepy, otwieraja nowe z mysla ze sie im powiedzie. A to błędne koło.

Katrina
@klopi

A myślicie, że mogą nam zabrać kartę lunchowa ?? Chyba raczej firma by tego nie zrobiła.. co myślicie ?

Freja
@Katrina

Przecież karta lunchowa to nie jest premia tylko stażowe. A co do premii to podobno jest to tylko plotka, chociaż nie zdziwiłoby mnie to gdyby to ukrócili.

@Freja

Chyba raczej frekwencja

Julaa

Witam interesuje mnie praca na Stanowsku sklep internetowy / magazyn Ktoś coś wie jak tam jest ?

nie

Póki przełożony nie robi nic wam, pracownikom to nie rozumiem po co takie wpisy. Krzywda wam się nie dzieje, ty też pewnie ogrzyca ale co z tego. Tyle się mówi o shamingu o body positive a niektórzy się zatrzymali w poprzednim wieku.

Croped

Jeśli już tak często przyjeżdzają to jaki jest cel ten wizyty?!

Beti

Hej zastępcy jak nowe aneksy? Zadowoleni? Jakie stawki macie?

Kiki

Naprawdę to nie żart a wy ile macie jako zastępcy ponoć wszyscy mieli dostać podstawe

Terry
@Beti

A jak kierownicy ? Czy dostaliście już jakieś aneksy ? Jaka różnica między sprzedawcą?

Wróżka

Dostaniesz 4700 brutto

frania
@Wróżka

4700 jako kierownik?

Olix
@Kiki

ja mam 5600 brutto. nie wiem czy to duzo. z obowiazkami sobię radzę ale już z brakiem luzi do pracy NIE!. samotne zmiany sa okropne. Najgorsze gdy wejdzie odpowiedzialność materialna. Dla mnie porażka! nie ma ludzi do pracy a jeszcze nas będą obciążać kosztami. Ta firma nie szanuje pracowników.

klopi

Rozumiem niedowierzanie ale bierzcie pod uwage ze sa regiony i miasta ktore sa wieksze stad wieksze zarobki.

Kiedy będzie zaktualizowana lista spodni bhp? Obecnie na sklepie nie mamy nawet 1 modelu z wykazu jaki jest bhp. Co mam wziąść skoro lista jest stara i nie mam spodni na sklepie?

basic

Była jakiś czas temu aktualizacja BHP. Możesz WZIĄĆ spodnie z całej listy spodni basic

Mam aktualna listę i spodni nie mam na siebie. Jestem szczupła Katriny Adele są od dużych rozmiarów ja potrzebuje w24. Proszę firmę aby można było na bhp pobierać dowolne spodnie jakie są dostępne na sklepie aby jakoś prezentować sklep i firmę. Skoro mamy 1 parę na rok to chyba zasługujemy na wybranie tych które dobrze na nas leżą.

AMELA

Popieram. Z rozmiaru 24 dostaniemy tylko melinde ale ile można nosić to samo. Szkoda, że inne modele zaczynają się od 25 bo tak naprawdę nie ma co wziąć na bhp...

Ola

Doradca klienta w Big Starze jaka jest stawka?

Kajdhakak

Nie zgodziłabym się z tym, bo jeżeli my jesteśmy w pracy sami - to tłumaczenia musimy pisać my - nie kierownik. To po co nam jest kierownik ??? Jeżeli są 3 osoby w pracy. Praktycznie prowadzimy pojedyncze zmiany. Każdy wie co ma robić w pracy. Teraz nawet sprzedawca pisze wytłumaczenia…

Hanka

Nie jestem kierownikiem? Skąd taki pomysł. Po prostu napisanie maila, rozliczenie reklamacji, zrobienie przesuniecia itd. nie stanowi dla mnie żadnego problemu.Pracowalam w dużych sieciówkach i tam to dopiero kierownik jest niczym bóg. Także kiero w BS to nic w porównaniu z takimi molochami . Moja kierowniczka jest mega!

@Kajdhakak

Ale o jakich wytłumaczeniach mowa? Czytam Was jako kandydatka na doradcę i nie wiedziałam, że jest coś takiego w obowiązkach? Komu i z czego trzeba się mailowo tłumaczyć?

Ksksksfk

Dostajesz maila z raportem kpi i przy okazji tłumaczenie dlaczego nie jest wyrobiony wskaźnik spodni. Jest ankieta to wypełniania i wypełnia to osoba która prowadzi zmianę. A to powinien wypełniać kierownik sklepu. Bo to on zarządza sklepem i pracownikami i to on powinien napisać plan założeń czy inaczej plan poprawy na kolejny tydzień żeby zwiększyć sprzedaż spodni.

@Ksksksfk

Liczysz ile brakuje Ci spodni do zrobienia planu, dzielisz na dni, które zostały do końca miesiąca i wychodzi Ci ilość spodni, które trzeba sprzedać. Dzielisz na pracowników i po sprawie. Minuta roboty i tyle hałasu o to. A ankiety o produktach każdy sprzedawca powinien wypełniać, bo to Ty obslugujesz klientów, wiesz jakie są ich uwagi do danego produktu. Ankieta zajmuje nie więcej niż pięć minut. Błagam. Kierownik ma po to przyjeżdżać w dzień wolny?

Milena

Od rozliczania kierownika z jego obowiązków nie jest sprzedawca tylko RKS. Sprzedawca powinien jeszcze raz przeanalizować zakres swoich obowiązków, który dostaje przy podpisaniu umowy. Tam jest dużo więcej niż tylko obsługa klienta. Jeżeli coś ponad to mu nie odpowiada to powinien zmienić pracę na taką, w której będzie odpowiedzialny tylko za podstawowe czynności na sklepie. Tyle. Wiadomo, że w małych sklepach, gdzie są po trzy etaty lub mniej Kierownik nie może pracować 200 godz w miesiącu, bo komuś się nie chce napisać maila. Czasem trafi taki obowiązek na sprzedawcę i ja akurat nie widzę w tym problemu.

@Milena

No z tego co wiem to sprzedawca nie ma napisane w umowie, że jest odpowiedzialny za tłumaczenia. I proszę zacznij czytać to co jest napisane. Bo mam wrażenie że ty piszesz jednym, a ktoś o drugim. I to zmień pracę już staje się nudne. Wy macie prawo do narzekania co do pensji, ale jak sprzedawca napisze czy dostanie więcej to jaka dostała odpowiedź ?? Że za samą sprzedaż ma dość więcej.. No to w końcu uważa ktoś, że sprzedawca tylko sprzedaje czy nie… i koniec już tej dyskusji bo wy nie musicie robić nic a biedni jesteś po mało dostajecie. Dostajecie tyle na ile zasługujecie i wcale się nie dziwię że kierownik ma 4700 bo nic takiego nie robi.

@…

To może Twój kiero nic nie robi. Moja kierowniczka robi wszystko. Dlatego też, jeżeli nie ma jej akurat w pracy, mogę napisać wytłumaczenie, zrobić symulację, ankietę itp. Korona mi z głowy nie spadnie. Zawsze możemy na nią liczyć, a ona może liczyć na nas. Tyle w temacie.

Qr

Czy w tej firmie nie może być stabilizacji, co chwilę jakieś zmiany. Najpierw zrezygnowali z koordynatorów później z zastępców kierownika a teraz jeszcze coś innego wymyślili. Najlepsze jest to ze miesiąc przed zmianami szkolili nowych koordynatorów a tu po miesiącu komuś w centrali urodził się pomysł żeby zmienić na regionalnych. Uważam, ze to nie był dobry pomysł. Jak byli koordynatorzy sklepy były dopilnowane a tak jak regionalny ma 300km to ja się pytam jest co miesiąc na każdym sklepie aby wszystkiego dopilnować?! Nasz po roku bycia na tym stanowisku powiedział ze nie był na wszystkich sklepach.

Patryk

Wydaje mi się, że rozdzielą outlety na obecnych regionalnych, żeby zaoszczędzić. Zwykłe przypuszczenie

Diana
@Qr

Nie zgadzam się, od tego jest kierownik na sklepie żeby było wszystko dopilnowane. Koordynator wprowadzał tylko zamieszanie bo nie wiadomo od czego było takie stanowisko. A teraz każdy jest na swoim miejscu:))

Zakntetesowna

Czy w tej pracy przysługuje godzina na karmienie?????‍????

Zast
@Zakntetesowna

Tak. Jak masz umowę o pracę i jesteś matką karmiącą to jak najbardziej. Skontaktuj się z kadrami.

Archie

Doradcy/asystenci czy słyszeliście o jakichś podwyżkach?

Ewelona

Cześć, ile macie samej podstawy jako kierownicy?

Dokładnie. Nawet regio tyle nie ma

Ferm
@Ewelona

Na jaką podstawę może liczyć kierownik ?

Dżalapindo

Czy macie na swoich sklepach lodowki, mikrofale? Czy kupowaliscie za swoje ?

Luna
@Dżalapindo

Mamy kuchenkę mikrofalową zakupioną po zgodach firmy, lodówkę tez posiadamy ale zakupioną z władnych pieniędzy. Poszukajcie coś w dobrej cenie i kupcie jeśli otrzymacie zgodę. Pracując po 11 godzin nie chce się jeść kanapek tylko normalny domowy obiad. U nas każda z dziewczyn ma obiad

Clara

Czy są jeszcze jacyś zastępcy kierownika i kierownicy którzy nie dostali podwyżki ?

Zoe
@Clara

Podwyżki? Jeszcze aneksów z wyrównaniem nie wszyscy dostali XD

lulok
@Clara

Każdy dostanie aneks do końca stycznia :)

M.S.

Jest to moja pierwsza i ostatnia opinia o tym pracodawcy i powiem tylko tyle - pierwszy i mam nadzieję, że ostatni raz spotkałam się z takim Zarządem w centrali. Brak słów i komentarza na reakcje, a w zasadzie ich brak, w stosunku do opinii i wielu próśb pracowników, którzy odwalają kawał dobrej roboty z poziomu sklepów. Mówię tu zarówno o sprzedawcach jak i kierownikach. Do końca października pracowałam jako kierownik w jednym ze sklepów w sieci w Zachodniopomorskim. Byłyśmy zespołem, który dość często plasował się na czołowych miejscach w rankingach odnośnie KPI, wykorzystywaniu promocji itp. Bardzo przykrym faktem jest to, że dopóki robiłyśmy kasę i nie prosiłyśmy o nic centralę/naszą "cudowną" RKS to wszystko było w porządku. Sytuacja zmieniła się, kiedy parę miesięcy po nowym roku zaczęłyśmy wnioskować o proste, przyziemne a zarazem ważne dla nas sprawy, wtedy to mam wrażenie zaczęłyśmy przeszkadzać naszej RKS, która poprzestała na wizytach czy odpowiadaniu na maile. Krótko mówiąc, wymagane od nas było wiele, wiele też było zabierane czy też ukrócane brakowało natomiast wsparcia i przychylności w stronę pracowników. Nie będę wspominać już o absurdach, o których pisane było we wcześniejszych postach, natomiast powiem tylko że w 100% się w nimi zgadzam, nie jest to w żaden sposób nadmuchane. Smutnym faktem jest również to, że firma nie jest elastyczna co do osób uczących się. Tak też było w moim przypadku. Jak można (mam na myśli tutaj osobę, której podlega kilkanaście jak nie kilkadziesiąt sklepów, która powinna brać pod uwagę wiele aspektów i próbować chociaż znaleźć wyjście z sytuacji) zasugerować komuś ultimatum, dając do zrozumienia, że albo szkoła wyższa wekendowa, albo praca - BO PRZECIEŻ WYMYŚLONE ZOSTAŁY MATRYCE. Uważam, że od takich osób powinno oczekiwać się odrobinę sensownej argumentacji, bo wydaje mi się, że wygospodarowanie w grafiku dwóch wolnych sobót w miesiącu na rozwój osobisty nie powinno być problemem. Opanujcie się, bo tracicie na prawdę wielu dobrych pracowników. Niestety, moim zdaniem są w tej firmie czarne owce, które psują całą atmosferę i cenzurują wiele rzeczy. Mam porównanie, ponieważ pracowałam w firmie jeszcze zanim cała struktura firmy się zmieniła i zanim pojawiły się nowe twarze w centrali i RKS. Serdecznie za to dziękuję Paniom z kadr, które zawsze udzielały pomocy w postaci merytorycznych odpowiedzi, bez pretensji, czego nie mogę powiedzieć o samych przełożonych. Jednym z niewielu plusów są dziewczyny z mojego zespołu, które okazały się cudownymi i sumiennymi współpracownikami. Jest wiele rzeczy o których mogłabym tutaj wspomnieć, ale daruję sobie wypominanie komuś braku kultury. Bez pozdrowień.

M.S.
@M.S.

I bardzo wielka szkoda, że nikt z działu HR nie zadzwonił zapytać jaki jest powód wypowiedzenia umowy kierownika z pracodawcą.

Wielkopolskie
@M.S.

Ja też się zwolniłam stamtąd i do mnie również nikt nie zadzwonił...

Byla
@M.S.

Bo oni nie lubią ludzi mądrych- i zaradnych, poprostu się ich boją. Wolą tak zwanych słupów, ludzi z (usunięte przez administratora) którzy nic nie widzieli, nic nie mieli i za 5 zł więcej będą niszczyć innych, będą robić co im karzą. Bo takimi można rządzić , a mądrymi nie. Pozdrawiam moje RKS

Luka
@M.S.

Też pracowałam w tej firmie kilka dobrych lat było super do pewnego czasu jest co wspominać(czasy Marty G., Dawida B i Kamili). Ale krótko mówiąc, gdy pojawili się koordynatorzy za dużo mieszali w zespołach i doprowadzili do rozpadu i nienawidzę się (gdzie było ok),ale nagrodę dostali od życia, że wrócili na salę sprzedaży. Hahahaha ???? ???? ????. My teraz wspominając, niektóre super czasy z BS śmiejemy się z ich. Pozdrawiam ???? ???? ????

KK

I ciągle słyszę że firma jest w bardzo trudnej sytuacji i nie mogą dać podwyżek :(

Florek

On ma bardzo małe dochody z bigstara, polecam sobie poczytac. Nie wiem czemu dalej probouja to utrzymac. A przeciez nie bedzie ze swoich wykladac. Najwiecej dochodow ma własnie z firmy meblarskiej. Big star to chyba tak zeby sie nie nudzic

XYZ
@Florek

Na stronie gov po numerze KRS idzie dokładnie sprawdzić ile i kto dostał dywidendy co do złotówki.

Julia

Praca w stresującej atmosferze, ludzie którzy pracują trochę dłużej uważają ze osiągneli nie wiadomo co, pomimo tego ze jedyne co robią to układają towar w sklepie. Jak dla mnie praca tylko w okresie studiów żeby dołożyć do wakacji i mieć na drobne wydatki.

@Julia

to na jakie wynagrodzenie mogą liczyć pracownicy, którzy tylko układają towar na sklepie? najniższa krajowa? i czy umowa o pracę wchodzi w grę? napiszcie, bo szukam jakiegoś miejsca, w którym podjęłabym pracę...

Zostaw merytoryczną opinię o Big Star Limited Sp. z o.o. - Kalisz

• Jak się pracuje w Big Star Limited Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Big Star Limited Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 880.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Big Star Limited Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 835, z czego 52 to opinie pozytywne, 265 to opinie negatywne, a 518 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Big Star Limited Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Big Star Limited Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Big Star Limited Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 540 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Big Star Limited Sp. z o.o.