Drewex s.a.

Wadowice

Opinie o Drewex s.a.

anonim 2009-06-15 22:31:38
Drodzy - ta firma kierowana jest z dnia na dzień zadnych perspektyw rozwojowych, jeśli pasuje to dzwoncie i poszukujcie tam szczescia ja dałem sobie spokój:)
adam 2010-06-29 18:09:09
ludzie opamiętajcie się za wczasu nie idzcie tam broń boże!ta firma i praca tam jest porównywalna do [usunięte przez moderatora]!harówa nieziemska od 6 do 17 pół godz. przerwy w trakcie pracy zero stania cały dzień w ruchu noszenie ciężkich palet praca cięzkimi pistoletami na gwozdzie wody nie dadzą a zarobki!nie pytajcie!przy rozwożeniu pizzy idzie lepiej zarobić!ja tam byłem tydzień i zarobiłem pare groszy za robote dla dwóch osób!
anonim 2011-09-06 11:44:49
biedni pracownicy-po 1000 zł miesięcznie-i za co utrzymać rodzinę -porażka!
Maciek 2016-04-21 11:44:00
Wiesz co, tak, warunki pracy poszły jak najbardziej w górę, moim zdaniem to jest wyjątkowo dobrze i pięknie, na pewno jest w tym coś magicznego, jak się lubi pracować, to jest bosko, naprawdę, Drewex okej
Zostaw swoją opinię o Drewex s.a. - Wadowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drewex s.a.