spedimex

super dobra praca
gnom 2011-12-17 03:14:39
Podejmując prace w firmie Spedimex Łódź musisz się godzić na:
-bezpłatne nadgodziny
-przychodzenie do pracy z popołudniowej zmiany na ranną
-niepisany w umowie ale słowny akord
-prace na wszystkich możliwych działach jakie istnieją
-pracujące soboty
-syf na stołowce,że o toaletach nie wspomne i szatni,bo pani sprzątaczka ma ważniejsze sprawy na głowie!!! mam na myśli drugi magazyn:) bo pani z pierwszego jest ok i wie co należy do obowiązków sprzątaczki
-jeżeli nie ma pracy w Łodzi to wysyłają Cię do Strykowa

ach można wymieniać bez końca,odradzam prace w tej firmie,szkoda czasu i nerwów
Dąb 2011-12-28 12:33:03
Jeden wielki bajzel same [usunięte przez moderatora], drzewa genealogiczne, brać siekierę i robać. Jeżeli tęsknisz za [usunięte przez moderatora] to tylko tam a najlepsze MEGA DRZEWA!!! [usunięte przez moderatora]. temat dla psychologa. Jeszcze nie wspomnę a the beściakach Pan wyżelowany Logistyk Roku inni oddziałowi menedżery PR w gazetach piszą co to za wspaniała firma po prostu ZIEMIA OBIECANA. Nadzwyczajne Perpetoum mobile!!!

Jeżeli jesteś [usunięte przez moderatora] to tylko tam.
er 2016-04-04 19:18:15
wiecie co mnie zaitneresoaly praktyki w dziale obslgui kleinta w Strykowie od nich..ciekawe jak atmosfera bo wiem ze spore dosiwadcznei tutaj mozna zdobyc
Zostaw swoją opinię o spedimex - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie spedimex