Coca-Cola HBC

Opinie o Coca-Cola HBC

Dział HR CC HBC

Nie polecamy pracy przez agencję Interkadra. Będziecie robić to samo co nasi etatowi BD tylko , że za 2 tysiące. Nasi STL e będą manipulować Wami i wmawiać Wam głupoty że dostaniecie umowę przez CC. W Krakowie natomiast jest to mało realne musielibyście się podlizywać lub odrazu mieć znajomości. U nas w firmie kolesiostwo to standard jak pokazuje historia . Ogólnie nie polecam - a w dodatku ludzie fałszywi i dwulicowi. Ogólnie szkoda nerwów. A jak traficie na tego wąskiego STL a to macie cyrk w standardzie, koleś jest tak zakłamany że szok.

Hashtag

Hashtag # jedziemy z krakowskimi STL ami # przyłącz się na Facebooku

@Hashtag

krakowskie STLe to fajne ziomki, z nimi to możemy pojechać sobie na grilla jak sie pogoda zrobi

Aaaapier
@Narcyz

No i tak się to robi. Uczyć się od kolegi . Zaraz będzie premia i awansik i nie trzeba nawet pod stół wchodzić jak w Białym..

Ali
@Narcyz

Jak się pogoda zrobi . He he he . Pogoda się nie robi. Co za mòzgi są tymi STL ami . Poza tym nie miłe i agresywne widocznie jak coś się powie nie odpowiednio o nich. Kasa na stół i się żegnamy kłamco i oszuście. Się nie zrobi pogoda he he co za mózg :-)

Poznań
@Ali

Dokładnie pogoda jest zawsze i ona się nie robi tylko jest albo deszczowa lub słoneczna można powiedzieć ładna lub brzydka ale to też nie bo dla jednych ładna będzie deszczowa a dla drugich ładna to będzie słoneczna i na odwrót. Ach i jeszcze napisze w jednym poście bo mi się nie chce pisać kolejnego . Przychodzi ratownik medyczny do babci i pytą ją dlaczego Pani nie bierze leków psychiatrycznych a babcia po nim jedzie nie rozumiesz człowieku że ja nie muszę brać . Ja biorę leki na nerwy a nie na (usunięte przez administratora) ie łba. Nawet na (usunięte przez administratora) jest taki filmik. Ale ten kolega dobrze jedzie na rap kontrowersy Red bula może startować.

Witam , zauważyłem regularne wpisy odnośnie regionu Kraków , chciałbym nadmienić : pracownicy odchodzą nie od firmy, a od swoich szefów, a takiego zatrzęsienia zwolnień z informacji od mojego kolegi to chyba dawno nie było . A to dopiero się zaczyna .... ktoś się tym zainteresuje w tej Warszawie czy dalej będzie zamykał oczy że nic się nie dzieje :) jeszcze przyjdzie czas kiedy STL i DSM będzie wsiadał do pewnie już Toyoty i sam na rynek jechał ...

Jack
@Kraków

Tylko który STL z Krakowa ma pojęcie o pracy w rynku kolego ? Jak tam same ćwierć inteligenty bez polotu . Myślę, że ludzie przejrzą na oczy i nie będą aplikować do tej organizacji jak nie chcą się krzywdzić . Masochistą tylko tu przyjdzie do pracy. Już długo na pilocie koncernu pod nazwą CC nie pociągną .

Krakow number 2
@Jack

Już jest problem z znalezieniem odpowiednich osób, a jeżeli już są.. hmm to coz bez doświadczenia i widać od razu jak to wygląda... a za chwilę wraca Pan który pracuje po 15 godzin tyle ze zarabia 5 cyfrowe kwoty... ale o tym zapomina mu się ...

Ziom
@Kraków

To chyba nie wiecie co we Wrocławiu się wyprawia. 3 stl w pół roku poszło w Polske

Haha
@Ziom

Widać tak dobrzy byli zaraz przyjdzie kolejny

GGW

Dobra odpuszczam jednak kolega ,, Narcyz" mnie przekonał. Idę do pracy od jutra będę obierał jarzyny tak kończą psychopaci. Błaha ha ha ha Ojjj ha ha ha ha Oj błaha co za mòzgi , ale dobrze mi pojechał widać że kumaty typek. Dobrze jedzie z tematem, musisz używać tylko bardziej dosadnych słów ale dobrze lecisz z tematem.

Przedstawiciel Handlowy

2 kierownikow. Ktorzy sie spoznili. Od jednego smoerdzialo potem a drugiemu walilo z kopary. Pytania wyuczone z czasopism. Krakow wiecej sie po was spodziewalem

Jak dla dzieci w przedszkolu

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
ABC

Płakałem dziś przez tego Pana co się podpisał ,,Narcyz" , a więc tak płakałem , że nie wiem . Choroba psychiczna bardziej mi się uaktywniła poza tym leki psychopatyczne podrożały. He he he Zamknę się w sobie teraz i będę szlochał. Bardzo dobrze że mnie wyrzucił Pan STL chociaż sam jeb** łem kluczyki , ale niech będzie bo ja się teraz rozpłakałem , że tak po mnie pojechałeś. Dlaczego jest Pan taki nerwowy i nieprzyjemny. Nie panuje Pan nad emocjami nie nadaje się Pan na stanowisko. No ale skoro Pan tam pracuje to widoczne nadaje się Pan. Ja teraz będę płakał i czekał aż mi urwysynu przyniesiesz w zębach moje pieniądze które mi się należą.

Przedstawiciel handlowy

Kandydaci na stanowisko Przedstawiciel Handlowy za pośrednictwem agencji. Niech Was ręką boska broni zatrudniać się to przez pośrednika. Będę Wam obiecywać i manipulować Wami . Praca taka sama jak bezpośrednio przez CC tyle że za ułamek tego co pracownik CC . Absolutnie nie Mnie już okłamał STL , uczcie się na moich błędach

Alkyg

Dobrze proszę Pana przepraszam . Ma Pan racje. Faktycznie może dobrze Pan mówi będę kury wyprowadzał . Dziękuję Panu. Tak wolałem zrobić miejsce dla Pana. Bo jest Pan super mechanik . No wie Pan choroba nie wybiera jedni są chorzy psychicznie tak jak ja drudzy chorują wenerycznie tak jak Pan. Dlaczego jest Pan tak niemiły dla mnie osoby chorej psychicznie? A skąd Pan wie że nigdzie mnie nie zatrudnili ? To widać że Pan uja wiesz. Jestem cienias i slabiak masz rację. Mocny to Ty jesteś w gębie ale nie takich gasiłem gnoii . A jak Pana godności ? Masz jaja to się przedstaw osobie chorej psychicznie czyli mi i wrzodowi takiemu jak ja.

A w Krakowie

Panie STL u z Krakowa dlaczego Pan zatrudnił swojego znajomego na stanowisko BD - pyta SCM . Na to STL mówi no bo on jest bardzo dobrym człowiekiem mojej żonie siatki w Lewiatanie do bagażnika wkładał . Takimi kryteriami kieruje się STL w Krakowie. Chamstwo , draństeo , kumoterstwo , nepotyzm, wyszydzanie ludzi z agencji . Weź sobie wszystkich kumpli zatrudnij - ja nawet nie chciał b już . Bo nie będziesz mnie to ile idiotę .

XXX

To już ustaliłeś że jestem niezrównoważony - spoko - nie zmienia to faktu że za wykonaną pracę należy mi się wynagrodzenie . Proszę firmę o wypłacie tych należności . Sprawę oddam do sądu . Poszukuję ludzi którzy również zostali (usunięte przez administratora) przez firmę CCHBC . Jeżeli są takie osoby to pisać - zgadamy się i zrobimy zbiórkę na adwokata lub radcę prawnego . A kandydatom proponuje kilka razy przemyśleć pracę dla tej organizacji przez Interkadra oraz OEx Cursor jako mercz mobilny - poza tym drodzy mercze skoro macie pracować 168 h 5 dni w tygodniu to powinniście mieć umowę o pracę a nie zlecenie jakie wciskają Wam kierownicy w tej firmie. Oni mają umowy o pracę i dobre pensje nie pracujcie na tych ludzi. Walczmy o swoje - to jest bogata firma stać ich na godne wynagrodzenia dla pracowników również agencyjnych. Pamiętajcie nie jesteście gorsi i ja Wam mówię ponieważ tam byłem i widziałem jakich ludzi zatrudniają bezpieczeństwo przez CC jednym słowem niekompetentnych . Ludzi po znajomości i wiem to bo to widziałem na swoje oczy . Nie dajmy się wykorzystać więcej tym ludziom . Jeżeli są tutaj ludzie (usunięte przez administratora) to pisać zbieramy kasę na prawnika i idziemy składamy pozew zbiorowy będzie łatwiej nam wygrać z nimi .

Odp
@XXX

Jak uciec przed przemocą psychiczną narcyza

@Odp

Najlepiej wypłacić mu te pieniądze bo faktycznie mu się należały skoro obsługiwał stały rejon. Firma rzeczywiście postąpiła nieuczciwie . Z takimi jak on trzeba potrafić rozmawiać - narcyzm to nie jest choroba psychiczna tylko stan osobowości . To są ludzie całkiem miło, uczynni, pomocni , ale jak ktoś im nadepnie na odcisk zamieniają się w bestie - potrafią zmienić życie innej osoby w piekło . Są to osoby potrafiące manipulować i maskować się bardzo długo. Myślę że jak firma zachowa się jak powinna zachować się odrazu czyli uczciwie wypłacić . Nie rozumiem dlaczego on też był na stałym rejonie CC chciało zaoszczędzić kilka stówek . Albo jeżeli go wpisali to powinien dostać umowę i warunki naszej firmy. SCM z STL em pewnie widzieli desperację tego gościa i byli przekonani że będzie robił to samo na agencji. Nieporozumienie

Katarzyna
@Odp

Zachować się jak człowiek by trzeba a nie jak Pan i Władca i na zasadzie my STL e Pany wszystkiego i rozdajemy karty . Karma zawsze wraca i jak Bòg Kubie tak Kuba Bogu . Zachowało się się jak samolubne koty .

@Marta

nic mu się nie należy, externale 2 lata temu nie mieli żadnego systemu premiowego, chłop sobie coś uroił i prubuje wskorac cos na tym forum i mysli, ze mu sie uda, jak ma racje to niech idzie do sądu i ją udowodni, a tak naprawde nie ma nic poza skrzywiona psychika i żądzą zemsty , któa sie karmi od ponad 2 lat zawracajac ludziom glowe tutaj

Werix

Odpowiedź krakowskiego STLa do pracownika agencji. ,, No przecież firma Ci płaci " he he człowieku żonę sobie zatrudnij przez agencję za te ochłapy 2 tysiące . Tobie też płacą i naście razy więcej i co robisz poza pierdzeniem w krzesło w Staniątkach ?

@Werix

ty to się nie nadajesz, żeby 5 groszy ci zapłacić a co dopiero 2 tysie

qwerty

Coca Cola znajduje się na liście wstydu, czyli firm, które nie chcą się wycofać z Rosji i chcą wspierać putinowski reżim.

Nie polecam
@qwerty

Wstyd

Nie polecam

Skoro zarabiasz w Rosji, nikt dla Ciebie nie będzie pracować. Booycot !

Mistrz

Ale tam u Was w Krakowie kierownicy muszą przeginać... ze tak się komuś pisac chce.

QQQ

Ciekawe czy te durne meile te (usunięte przez administratora) STLe sami wymyślają czy jakiś trener im daje te szablony . Teksty typu ,, udowodnić musimy komuś że to zrobimy " he he to rusz (usunięte przez administratora) zza biurka i ruszaj udowodnić ale po co Ty masz pacholkòw od tego Krakowski STLu

HPG

Koledzy z agencji pracujący w tym czymś . Sprawdźcie mi proszę czy STL e w Krakowie mają wideorejestratory w autach ? Sprawdźcie dyskretnie w okolicy lusterka czy jest kamerka . Dziękuję Wam

Lolo
@HPG

Nie mają, bardziej chyba indywidualnie jak ktoś chce. A jakiego nagrania szukasz?

Mariola z Krakowa

Drodzy, Pewne info ! Wymieniają nam flotę i teraz będziemy jeździć taczkami z gnojem. Myślę, że wkoncu to zmiana na lepsze bo na taczkach zmieści się więcej niż w skodach ;)

ZZZ
@Mariola z Krakowa

A STL e powinni dostać łady Samary , albo nic nie powinni dostać . Worek na plecy i do roboty bo nic nie robią poza pisaniem meili. To ludzie przepraszam świnie .

Ja pamiętam jeszcze jak trzeba było zatańczyć kankana żeby Cię wzięli na pomagiera . Ogólnie w Krakowie jest (usunięte przez administratora) i te same mordy w układu od lat . (usunięte przez administratora)

Kraków stop 5

No w Krakowie nepotyzm niestety jest . To akurat prawda .

Wycofanie się z Rosji i Białorusi. Oficjalnie. Jak nie to nie (będę pił) - codziennie około 1 litra.

Hsg

Typie przestan to pic tak czy siak !

Barbara

tak samo

W Krakowie pracuje jeszcze Maro Lakocy ? Pamiętam jak byk dyrektorem tarnow/Rzeszów i przyjechał do niego regionalny z wawy. Wraca do Wawy i krzyczy w biurze ,,ten lakoczy to się nawet do tarcia chrzanu nie nadaje,, Marus pozdro trzyj chrzan !

Ja byłem merczem mobilnym przez agencję OEX dla tej firmy coca cola . Traktują ludzi jak (usunięte przez administratora) , masz umowę zlecenie wyrzucają ludzi jak psów z dnia na dzień w 2020 roku . Ogólnie jesteś traktowany jak(usunięte przez administratora) każdy po tobie jedzie jak po miotle , kierownik z CC , BD z CC , koordynator, panie na sklepie . Jesteś szczotką do zamiatania . Nie polecam acha i każdy kto śmie się odezwać jest traktowany jak walnięty na głowę no bo Ty masz służyć ich . Masz być sługa dla CC . Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Coca-Cola HBC - Warszawa

• Jak się pracuje w Coca-Cola HBC?

Zobacz opinie na temat firmy Coca-Cola HBC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 302.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Coca-Cola HBC?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 233, z czego 7 to opinie pozytywne, 156 to opinie negatywne, a 70 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Coca-Cola HBC?

Kandydaci do pracy w Coca-Cola HBC napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Coca-Cola HBC