Coca-Cola HBC

Opinie o Coca-Cola HBC

Cześć, mam pytanie, chcą mnie zatrudnić w tej firmie i nie wiem czy się zgodzić. Interesuje mnie jakie dokładnie są warunki: ile jest podstawy, jakie auto służbowe( czy można go używać w celach prywatnych) oraz ile tak realnie można wyciągnąć premii

Powiedz proszę więcej

bdsm
@Kandydat

Jesli zatrudnienie przez CC to nie jest zle. Max premia 4400 brutto a podstawa zakezna od tego czy jestes mlodszym Specjalista, Specjalista czy starszym Specjalista. Na starszym to juz 5750 brutto. Do tego kasa na święta, jakies konkursy. Auto skoda fabia ake od wrzesnia eymiana na yaris cross. Można jezdzic prywatnie do 550 km miesiecznie za free, mozesz wiecej ale wtedy placis

@bdsm

A przez jakie agencje się nie zatrudniać?

Były kolarz

Pamiętajcie o jednym, Cc dyma, jest mobbing, straszenie itd, ale jak wytrzymacie 2 lata, macie drzwi otwarte do firm farmaceutycznych. Do trochę lepszego świata. Pracowałem 3 lata w Cc, potem udało się dostać do farmacji, po 12 latach w farmacji. Mam własną firmę. Cc to takie piekiełko, ale jak przytrzymasz, to masz szanse na to, ze w życiu sobie poradzisz i jazda praca będzie lekka.

@Były kolarz

Czyli mimo wszystko generalnie zachęcasz?

Były kolarz
@Lidia

Tak, jednak tylko tych, którzy mają motywację i wiedzą, ze będzie ciężko i niekoniecznie miło, jednak Cc w Cv otwiera drzwi

Free_from_CCHBC
@bdsm

Potwierdzam.

Przedstawiciel

Cześć. Chcą mnie niby zatrudnić w CC. Czekam na dokumenty z działu HR. Czego mogę spodziewać się? Nie wiem nic na temat zarobków, warunków zatrudnienia, itd.? Czy w tych dokumentach będzie wszystko napisane? Ile czeka się za dokumentami? Zaznaczam, ze chodzi mi o prace w okolicach Wawy.

Artur
@Przedstawiciel

To chcą zatrudnić czy niby bo to różnica. Nie byleś na rozmowie rekrutacyjnej, bo przecież tam się wszystko ustala łącznie z wysokością wypłaty. Chcesz tak iść do roboty w ciemno?

Zibi
@Artur

Nie w ciemno przecież wszystkiego się dowie.

Kangurek
@Przedstawiciel

No jak to, czekasz na dokumenty a podczas rozmowy nie wyniknęła konkrety??? To są te właśnie HRy. Powodzenia życzę.

Stabilny niestety

Dlaczego nigdzie na żadnych forach, nawet tutaj nie pisze nikt o zatrważającej rotacji pracowników w Coca-Cola HBC Polska w biurze w Warszawie ale nie tylko. Pracownicy na potęgę rzucają papierami. O co chodzi? Inflacyjne podwyżki dla wybrańców- to przyznam wkurzyło, ale żeby aż takie tempo wypowiedzen???

Koala

Słuchajcie ,myślałem ,iż firma Coca-cola jest solidną firmą.Niestety po tym jak zostałem potraktowany brak mi słów .Przeszedłem 4 eatpy rozmów,pierwszy HR,drugi testy ,trzeci bezpośrednia rozmowa ,gdzie miał być już ostatni etap, za dwa dni dostaję znowu zaproszenie do testów ???? Po czym nie dostaję nawet informacji zwrotnej czy firma jest na nie ,lub tak ... Wasza kompetencja sięga zera .

Kangurek
@Koala

No właśnie i tu przyjdę z pomocna odpowiedzią - zapomnij o jakiejkolwiek informacji zwrotnej. Pracownicy wew.firmy starając się o jakieś stanowisko nie otrzymują feedbacku a co dopiero ktoś z zew. HRy mamy super słabe, super niedokształcone, zadają wykluczające się pytania, nie słuchają podczas rozmowy rekrutacyjnej, ba nie mają wiedzy na temat stanowiska na jakie się ubiegasz. Stosują te swoje pseudo psychologiczne zapytania, które można na Google znaleźć. Żenada. Uciekaj. Nie zawracaj sobie głowy.

Przedstawiciel Handlowy

2 kierownikow. Ktorzy sie spoznili. Od jednego smoerdzialo potem a drugiemu walilo z kopary. Pytania wyuczone z czasopism. Krakow wiecej sie po was spodziewalem

Jak dla dzieci w przedszkolu

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Mobilny

I gdzie te wymiany na nowe crossy? Znowu obsuwa? Hahahaha

@Mobilny

Żal (usunięte przez administratora) ściska trollu?

Lupi
@Mobilny

Skoro nie dostałeś zaproszenia na wymianę tzn że masz za mało zrobionych kilometrów swoją Fabią.

@Lupi

O jakie wymiany chodzi?

Cross
@Lidia

W tym tygodniu rusza wymiana na nowe samochody, oczywiście większość fejkowych kont nie będących pracownikami nie ma pojęcia o tym ... ale to już inna bajka

Kk

Hej, zastanawiam się nad aplikowaniem do tej firmy. Czy ktoś orientuje się jak wyglądają poszczególne etapy rekrutacji w coca cola?

Flota

Wiadomo od kiedy rusza wymiana aut?

riczi
@Flota

Po 21.08, najpierw przebiegi ponad 200 tyś, w sumie chyba po 80 aut co miesiąc.

Na co Ci info
@Flota

Gdybyś pracował w CC dostałbyś maila kiedy i jak wymiany ... wszystko jest na mailu

Flota
@Na co Ci info

Moze nie kazdy stl pochwalił sie takim e-mailem z zespołem?

Lajt
@Na co Ci info

To jednak będą te Fiaty Fiorino w gazie ?

Na co Ci info
@Flota

Widzisz... tyle że flotowiec wysłał do wszystkich ... oj ludziki

Jeszcze słówko do tego co twierdzi że jestem chory psychicznie. Mistrzu , nauczycielu ja wiem kim Ty jesteś bardzo dobrze wiem. A mam pytanie do Ciebie nie marnujesz się rybeńko w tej firmie za lekarza więcej byś zarobił - no ale może Ty faktycznie lubisz lizać jajca STLa i kłaniać mu się w pas . He he Pochwal się jaki rejon piastujesz - pewnie MT leniu śmierdzący łatwa kasa i nic nie robienie a może Tradycja i rejon koło komina tam to nawet osoba z zespołem Dałna by sprzedała coca colę a Ty taki fachman się tam marnujesz . Wąski Ty gnido nie zapomnę Ci tego nigdy i zobaczysz jeszcze co się wydarzy .

Cfi7dx

Co w tym Krk się dzieje, że takie ploty chodzą po mieście? Podobno kolejna sieć bierze pepsi. Co z kierownikami jest nie tak, panowie jesteście tak dobrze jak wasz najgorszy sklep. Podobno najwięcej sklepów u lakocego. Malek wez się za robotę bo to wstyd być takim ulancem i jeszcze pepsi Cie d y m a

@Cfi7dx

He he he i bardzo dobrze niech ich każdy wydyma , karma wróci z czasem do tych zjeb..ôw. Krakowski oddział CC HBC ma być na samym dnie i trzeba wszystko zrobić żeby tak było . Ludzie na Stanowiskach STL i wyżej to same (usunięte przez administratora) po znajomości mają swoich żołnierzy w postaci BD wiemy kto nimi jest. He he Szanowny zjebie Stlu i żołnierzyku . Mam pracę i Was dymam na każdym sklepie którym jestem. Gdzie mogę to niszczę Waszą opinie tak jak Wy mnie zniszczyliście . Wąski ja nie zapominam , nadejdzie dzień w którym będziesz żałował momentu w którym zamiast mi pomóc wolałeś zatrudnić swoich znajomków i dupowłazòw . Mam nadzieję że Was z każdego Lewica . Nadejdzie taki dzień. Wąski pozdrowienia dla Ciebie skurw.... Zjeba...y Kandydaci nie zgadzacie się na pracę przez agencję Interkadra bo Was wydymają . Dziś znowu oferta na OLX . Uważajcie na nich !!!

Yaris Cross

Widzieliście już jakie piękne pisanki nam firma wykleja w nowej flocie?

Wujek
@Yaris Cross

No tak jak zawsze... dość że kolorowo to znowu materiały będę wozić na siedzeniach prdeciez tam jest śmieszny bagaznik. Może Rafik nam zalatwi przyczepki

Najlejka
@Yaris Cross

Osoba która projektowala to oklejenie jest po podstawówce .... Wystarczyło okleić na jednych drzwiach pełen czytelny napis...

Nie, pokasz

Ph

Podlinkujesz foto ?

Koledze i koleżanki prosze o pomoc, szukają na pracuju starszego specjalisty dla klienta horeca, klubu, puby, restauracje. Praca wt -sb 12-20, jak zarobkowo, rejon Warszawa, nie wiem czy w ogole aplikować, warto, jakies odczucia.?

@
@Zainteresowany

Odpuść sobie szkoda twojego zdrowia

Yoyo
@Zainteresowany

Zawsze warto. Trochę skilsow, otwarta głowa, wymień ze 3 drinki na bazie produktów CC i masz to. Fajna firma. Cisnij

ciekawska

Kto mi podpowie jak wyglada u Was w firmie assessment, z tego co czytam w necie najpierw rozmowa przez tel, następnie testy jakies online, potem f2f spotkanie z kimś z gory, koncowo jeszcze assessment, na czym to polega, nigdy w czymś takim nie uczestniczyłam. Bede wdzięczna za każdą odpowiedz

Bsb

I kolejny raz brak kdezwi za obiecana od Rafvia gratyfikavje... będę tak szanował firmę jak firma szanuje mnie. Na każdym kroku nede robil ja w walą ile się da.

mistrz
@Bsb

Co?

Bazan

Byłem ostatnio w Krakowie jeszcze bardziej niebieski niż był. Wąski ales mnie w tym momencie zaimponował.

Kandydatka

Cześć Ile postawy dostaje przedstawiciel handlowy? Obecnie . Interesuje mnie rejon Warszawa.

Starszy
@Kandydatka

Nie wiem ile na poczatku ale jako starszy specjalista masz 5750 brutto i 4400 z premii do wyjecia

Geaaas
@Starszy

Oczywiście kolega podał kwartalnie

Siano
@Starszy

Taaak miesiąc czerwiec pokazał ile osób zarobiło :P ... gruba sprawa raptem parę na zielono

Mati
@Siano

I co, nasz kochany dyrektor Rafał miał wrócić do nas z informacją o jednorazowej gratyfikacji za brak premii w czerwcu nie z naszej winy. Firma jak zawsze nas oszukuje na każdym kroku…

Yshsbvs
@Mati

Jezus wy nawet nie macie 4 do ręki podstawy... dramat

Rafał
@Siano

Premii już nie będziemy widywać

BD

Niedojda jesteś i tyle. Użalasz się tu już od kilku miesięcy . Jeden jesteś i z takimi problemami powinieneś się zgłosić do psychiatry a nie tu wylewać. SCM to już od 3 lat nie ma w tej firmie. Żyjesz w jakimś swoim wyimaginowanym świecie bo już nikt Cię nie chce nawet zatrudnić. Jesteś życiowym nieudacznikiem i nie musisz tego głosić całemu światu. Mniej szacunku trochę do siebie

Emilia

Nie do końca tak to działa i nie u wszystkich. Bogactwo doceniają Ci świadomi i absolutnie nie ma nic złego w tym, że ktoś chce go więcej :) byle nie krzywdzić przy okazji innych. Tylko jak to się w sumie ma do tej firmy, bo w sumie nie wiem o co chodzi?

Drogi dyrektorze generalny na Polskę i Kraje Bałtyckie jeżeli czytasz to forum to zapraszam Pana do Krakowa. Był Pan w odwiedzinach w Krakowie zobaczyć jak sprawują się Pana brylanty STL e z Krakowa , był Pan w Poincie na Al. Pokoju było pięknie prawda ? Tylko że szopka i teatrzyk Pan był w teatrze rekwizyty już zjeżdżają ze sceny . To piękne takie pod którym fotografował się STL Wąski już zjechało ze sceny no to przy wejściu . Reszta rekwizytów już też zjeżdża . Panie Dyrektorze było przejechać po Lewiatanach , Zachętach to by Pan zobaczył prawdziwe oblężenie cze tego spektaklu . Zapraszam Pana inkognito przejechać poaprzeć ale uprzedzam zalanie się Pan . Noi co wtedy ? Te biedne Stle pójdą na zieloną trawkę bo nigdzie roboty nie znajdą nawet do łopaty bo do łopaty trzeba mieć jakieś kwalifikacje - a oni co . Jedyne to wyubierane w drogie koszule i piękne zegarki i lansi służbową octavia lub passatem . Panie Dyrektorze jest Pan zapewne człowiekiem inteligentnym a dał się Pan zaprosić na kiepski teatr w wykonaniu krakowskich Stli. 50 lat CC w Polsce brawo .

Zenads

Gościu jesteś tak żenujący ze nadajesz się tylko do leczenia kiepska kukla teatralna to jesteś ty i całe szczęście ze już cię nie ma a wąski to powinien zgłosić ro na policję i zrobić z tobą porządek bo twoje pisanie podlega już Pod paragraf

@Zenads

Skąd wiesz kto to pisze skoro podpisał się jako anonim?

Lajt
@Zenads

Zgadzam się z Toba... ale wez pod uwagę jak się musieliście zachować wobec chłopaka, że jest tak rozgoryczony- bo o tym nie myslisz elito koka kołowa ;)

Odp

Zgadnij internet i anonimowość

Odp
@Lajt

Czytając to co pisze ten chłopak to uważam ze za dobrze się zachowali a ich błąd polegał na tym ze ktoś od początku nie zweryfikował choroby psychicznej i dopuścił go do zespołu

Jsyabwud8sb
@Odp

Problem polega na tym, że chory chorego nie rozpozna... I tu jest sedno sprawy

Roko

Szczera prawda, wszystko z kabaretu nie moralnego niepokoju

Zdrowy
@Jsyabwud8sb

Ale zdrowy chorego zawsze

Red

Anonim to się naprawdę dalej dzieje? Nie pracuje już w tej sekcie ładnych parę lat i tak wszedłem z ciekawości zobaczyć czy coś się zmieniło jak widać nie... (Pizdusie STL którzy zaraz zaczną pisać że mnie zwolnili i mam żal (usunięte przez administratora) to taka pracę jaką mam to możecie tylko pomarzyć) Pamiętam jak góra w garniturkach przyjechała na wizytację do Poznania gdzie trawę malowali od kilku tygodni i oczywiście cały sampling na to poszedł... Nawet stojaki ściągali z innych sklepów bo brakowało w magazynach ???? P.s dalej na spotkaniach każą krzyczeć Red Beats blue? ????

Czarodziej

W 1964 roku na łamach „American Quarterly” ukazał się artykuł historyka Henry’ego M. Littlefielda The Wizard of Oz: Parable on Populism[2]. Littlefield stwierdził, że Czarnoksiężnik z Krainy Oz jest nie tylko książką dla dzieci, ale i alegorią, opisującą ówczesne problemy polityczno-gospodarcze Stanów Zjednoczonych, a przede wszystkim konflikt wokół kwestii oparcia waluty USA wyłącznie na złocie bądź na złocie i srebrze, będącej głównym tematem dwóch kampanii prezydenckich: w 1896 i 1900 roku, w których o urząd prezydenta walczyli William McKinley i William Bryan. Sam Baum miał być przy tym zwolennikiem popierającego bimetalizm populisty Williama Jenningsa Bryana. Zdaniem Littlefielda na taką interpretację wskazywało wiele obecnych w utworze motywów. Droga brukowana żółtą kostką nie doprowadziła Doroty do celu, pomocne okazały się za to Srebrne Trzewiczki. Poszczególne postaci miały symbolizować różne grupy społeczne: Zła Czarownica ze Wschodu to wyzyskujący robotników kapitaliści ze Wschodniego Wybrzeża, Strach na Wróble – amerykańscy farmerzy, Blaszany Drwal zaś – robotnicy. Tchórzliwy Lew, w rzeczywistości silny i odważny, miał być samym Bryanem. Szmaragdowy Gród miał symbolizować Waszyngton, a rządzący nim Czarnoksiężnik – poprzedniego prezydenta Grovera Clevelanda. Skrzydlate Małpy, zmuszone do służby na rzecz posiadacza Złotej Czapki, miały być nawiązaniem do Indian, których byt zniszczyło odkrycie na ich terenach złóż złota. Pogląd o Czarnoksiężniku... jako powieści z kluczem wsparli i rozwinęli inni naukowcy. Według Richarda Jensena[3] Toto miał wziąć imię od słowa teetotaling, oznaczającego zwolennika prohibicji (ruch ten wspierał Bryana), samo słowo Oz miało zaś nawiązywać do politycznego sloganu Bryana 16:1 (16 uncji srebra za jedną złota). Z kolei ekonomista Hugh Rockoff w opublikowanym w 1990 roku w „Journal of Political Economy” artykule The 'Wizard of Oz' as a Monetary Allegory[4] przedstawił nieco odmienną interpretację; według niego Złą Czarownicą ze Wschodu miał być Cleveland, Złą Czarownicą z Zachodu – McKinley, a Czarnoksiężnikiem Ozem, mamiącym poddanych sztuczkami – Mark Hanna, energiczny menedżer kampanii prezydenckiej McKinleya. Teza o Czarnoksiężniku... jako alegorii sytuacji gospodarczo-politycznej Stanów Zjednoczonych w końcu XIX wieku stała się w latach 80. XX wieku dominującym w nauce poglądem. Także w polskich publikacjach z zakresu historii ekonomii Czarnoksiężnik... był określany jako powieść z kluczem[5]. We wszystkich tych poglądach przyjmowano założenie, że Baum był zwolennikiem demokratów i kandydatury Bryana. Oparte było ono m.in. na fakcie wydawania przez pisarza lokalnej gazety „Aberdeen Saturday Pionieer”, propagującej liberalne poglądy społeczne. Jednak Michael Hearn, biograf Bauma i wydawca krytycznego wydania Czarnoksiężnika..., wykazał, że poglądy polityczne Bauma były zupełnie odmienne – Hearn odnalazł np. opublikowany na łamach „Evening Post” wiersz Bauma, będący jednoznacznym poparciem McKinleya i jego programu. Wbrew teorii Littlefielda Baum nie był też orędownikiem praw Indian – przeciwnie, publikował artykuły wyrażające poparcie dla masakry Siuksów nad Wounded

Retoryk

Pierogi ruskie Szklanka ma u mnie pojemność 250 ml. Do zrobienia pierogów potrzebujesz również: czysty blat lub stolnica do wałkowania ciasta; wałek; okrągła wykrawaczka do pierogów lub szklankę średnica około 7-9 cm; bawełniana ściereczka; szeroki garnek; i cedzak do łowienia pierogów. Kalorie policzone zostały na podstawie użytych przeze mnie składników. Jest to więc orientacyjna ilość kalorii, ponieważ Twoje składniki mogą mieć inną ilość kalorii niż te, których użyłam ja. Podczas liczenia kalorii nie uwzględniłam dodatków w postaci cebulki podsmażonej na maśle, której użyłam do okraszenia ruskich pierogów po ugotowaniu. Z podanej ilości składników wyszło mi 60 pierogów ruskich. Ruskie pierogi bardzo mocno osiadły w naszej polskiej tradycji. Coraz częściej szykujemy je na świąteczny stół obok lub nawet zamiast pierogów z kapustą i grzybami. Pierogi ruskie są wspaniałe na obiad, na każdą okazję. Uwielbiają je i dzieci i dorośli. Gorąco polecam mój przepis i zapraszam do szykowania ich razem ze mną. Pierogi ruskie, 1 Pierogi ruskie, 2 Farsz na pierogi ruskie Obierz około 650-700 gramów ziemniaków i ugotuj do miękkości w osolonej wodzie. Odlej wodę, dokładnie osusz i zmiel ziemniaki lub ubij tłuczkiem na puree. Powinno Ci wyjść nie więcej niż 500 gramów masy ziemniaczanej. Puree odstaw do przestudzenia. Do miski ze zmielonymi ziemniakami dodaj też po pół płaskiej łyżeczki soli i pieprzu. Porada: Ugotowane ziemniaki najlepiej jest zmielić w maszynce lub przepuścić przez praskę jeszcze lekko ciepłe. Pamiętaj o tym, że ciepłe ziemniaki łatwiej jest przepuścić przez praskę niż zimne z lodówki, które robią się wtedy twarde. Jeśli jednak mielisz

Mieszkanie

A kto tam nie ciągnie . Sam ciągniesz a mówisz że on ciągnie. Tam jeden w jeden ciągnie

Gag
@Mieszkanie

Ja nie ciągnę dlatego mnie tam na zdjęciu nie ma ale ty jestes

Zostaw merytoryczną opinię o Coca-Cola HBC - Warszawa

• Jak się pracuje w Coca-Cola HBC?

Zobacz opinie na temat firmy Coca-Cola HBC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 303.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Coca-Cola HBC?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 234, z czego 7 to opinie pozytywne, 156 to opinie negatywne, a 71 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Coca-Cola HBC?

Kandydaci do pracy w Coca-Cola HBC napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Coca-Cola HBC