Coca-Cola HBC

Opinie o Coca-Cola HBC

Miras

Jak tam wykładacze towaru?

Nikita
@Miras

Elegancko. Za 3 tys to ja moge byc merczem.

Ja.

Zaskakuje mnie fakt, że firma zamiast podejmować kroki mające na celu poprawić atmosferę, stara się karać ludzi którzy nie boją się otwarcie zwrócić uwagę na problem. Słowo pracownika nie jest w ogóle brane pod uwagę, jest traktowany jako trybik czy cyferka-PLka. Zawsze tak było, jest i będzie. Ankieta my voice, nie wszędzie wyszła dobrze, co z tym zrobimy? Niech będzie co dwa lata :D Każdy temat który wskazuje na niefunkcjonowanie pewnych obszarów jest skutecznie zamiatany pod dywan, a fałsz i obłuda nie zna granic. Wymagane wyższe wykształcenie na ph fmcg czyli mercza...Zabawne. Firma dobra na rok max dwa jako trampolina, tylko i wyłącznie. Firma nie godna zaufania i szacunku pracownika.

zszokowany

To co sie dzieje to masakra ! Wiem, że lista już jest do zwolnienia. każde miasto duże po 2/3 osoby. W poznaniu podobno zwolnia ludzi którzy sa w firmie od 8/10 lat + masakra

Karp
@zszokowany

Ilu ludzi trzeba(usunięte przez administratora) aby utrzymać się w tej (usunięte przez administratora) firmie ponad 10 lat. Znam takiego jednego. Kierownik się zmienił a on z trasy transakcyjnej w niedługim czasie wskoczył na konsultacje, a konsultanta który był najlepszym sprzedawca cofneli na transakcje. Tamten myslal, że będzie sprzedawał tirami, ale kubeł zimnej wody. Potem zaczęły się telefony, weź mu pomóż :D

Karp
@Karp

Tamta osoba nic się nie nauczyła, (usunięte przez administratora)znam historię o 3 następnych, nawet po rero i zmianie STLa dalej był ich faworytem. Tak się zdobywa stolki.

niko777
@zszokowany

Ale to są dinozaury. Oni maja już wszystko głęboko w d. Także nie ma się co przejmować ze ich zwolnią. Dostaną odprawę i wrotki do pepsi.

Pepsi $ever
@niko777

Ale My Was nie chemy ....berety zjebane

Pepsi $ever
@Karp

Po primo - nic nie robiąc jesteśmy nr 1 w kategorii Ice - Tea (Lipton) Secundo - nic nie robiąc zdobyliśmy 9% rynku napojów typu cola wg Nielsen Dziękujemy Wam z sytemu CC H BC

Gin
@Pepsi $ever

Po primo nie jesteś z Pepsi buraku bo wiedziałbyś ze jesteście liderem ilościowym w SSD a nie tylko ice tea. Secundo, jesteś z Pepsi i przy okazji tempa dzida która nawet nie wie cl sprzedaje (kto gdzie jest liderem).

@Pepsi $ever

Dlaczego nie urośliśmy, bo: -skanowanie sprzętu -mercz - liczenie asortymentu, liczenie półek w czterech kategoriach, liczenie regałów(Red) -wieszanie klikklaków i dostawianie 8mej expo( ha po co?) - dotarcie nowości - dotarcie Power SCU - zmiany standartów - zmiany cen - przeceny - prewizyty do Mit - inwentura punktów oddanych do hurtu I po tym wszystkim możemy się wziąć za sprzedaż, ale już nie ma czasu Miłego???? -

czyzbyś miał na mysli lokacje Poznań ? xd

Jożin z bażin
@Skoczek

A w międzyczasie odpowiadanie na kolejne kilkanaście maili, wysłanie super fotek z rynku, zrobienie prezentacji, estymacje - sracje, odwołania Red, wypełnienie kilku mega ważnych tabelek..Paranoja. Więc nowi-ambitni przygotujcie się na niezły ubaw:) Parasol ochronny to tylko pierwsze 3 miesiące :)

Pepsi 4Ever
@Skoczek

Dlaczego nie rośniecie w Nielsenie - systemie CC HBC??? Dlaczego się ograniczacie??? Dlaczego nie wykorzystujecie możliwości, które daje rynek (Nestea w HOOPie padło!!! Nam w Nielsenie Lipton wciąż rośnie!!!) No FuzeTea - mimo zapewnień Stoyanowa - nie daje Wam przyrostu Kolejne Expo - jednak CCC - cena czyni cuda - ale Czy u Was to expo działa cuda. Raczej nie I tak sprzedaje się core CSD jak to nazywacie - ale Wy z uporem maniaka szukacie możiwości - Kochamy Was za to!!! To Wasze standardy i Wasze Zoo - chcecie zmieniać i lubicie to zmieniajcie i ceny też zmieniajcie - u Nas mimo wszystko ceny jakoś nie rosną...

Wesolek

Jak dlugo jeszcze bede takie wyssane z kija targety na reda?

Jożin z bażin
@Wesolek

Pewnie nie krócej niż chore targety sprzedażowe.W marcu większość kolejny miesiąc za podstawę.Ważne że Jakk grila zorganizuje.

Przedstawiciel Handlowy

2 kierownikow. Ktorzy sie spoznili. Od jednego smoerdzialo potem a drugiemu walilo z kopary. Pytania wyuczone z czasopism. Krakow wiecej sie po was spodziewalem

Jak dla dzieci w przedszkolu

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Panowie jak tam u was red index? U mnie super robie przyrost -10% haha:p

kk
@Jasiek

Praca w cc to praca dla idei. Najważniejszy jest target donosów na kumpli. Tylko wtedy awansujesz.

@kk

Masz racje. Ja widze tu u nas w krakowie jak awansuje sie na ph od kluczowych. Reguralna podpierdzielanka.

Niemiec
@Ciocia0

Zal Ci pewna cześć ciala sciska? Daj juz spokoj tym ludziom. Niech awansują. Zajmij sie soba. Zawsze możesz sie zwolnic

@Niemiec

Nic mi stary nie sciska. Doskonale znam historie 1 z grzaniem gratisami po.sklepach za 4 expo i dilerka do kocykow= sukcesor. A po calej trasie 2 jezdzilem i slyszalem ,,ten pan umawial sie z nami na 3 tyg,, albo tu do placenia jest 15x0,5cc... na prawde w tej lokacji sa ludzie ktorzy na to zaslugiwali :) bym zapomnial ze 1 i 2 to nadzwyczajne konfitury i gwarantuje ze nie jednego z nas rzucali na tapete stla albo staremu.

Zwolniony

nie cygań :)

Cracow

A my w krk siedzimy ppd namiotem z zarzadem... masakra... w ogole nie szanuja naszego wolnego czasu !!!!!!!

kleo
@Cracow

Radzio przestań już się glupiomadrzyc tak jak na hgmm. Już raz stary cię wystawił na pośmiewisko a ty dalej bronisz przegranej sprawy. Ostatnio jak poszedłem po fakturę za wasza imprezkę stl-ową do lokalu to tak mi było wstyd ze myślałem ze się pod ziemie zapadnę. Nasz klient/szef lokalu określił was mianem dzikusów. Jak można taka popelinę odwalić? Przecież to wstyd. Wiem ze sprawę zamietliscie pod dywan i się dogadaliście, ale wstyd i konsternacja pozostanie. A swoją drogą to gdyby wasze żony wiedziały cieście wyczyniali to rozwody murowane.

Tiger
@kleo

Przeciez w tej lokacji to normalne. (usunięte przez administratora)

@Cracow

Zacznijcie siebie szanować to firma zacznie może was. Wolny czas jest dla rodziny, znajomych, hobby,nie dla firmy.O 16 to telefon się wyłącza, to samo na urlopie, chorobie. No ale jak kto lubi, tylko potem nie płakać że nie szanują.

LouisFigo
@Jasiek

Przciez tu jest kilku matolow co na prywatny dzwonia bo dostane cerepy od innego ph.

@LouisFigo

Pewnie matoły też do 17 tej pod sklepem stoją. A nuż ktoś sprawdzi i zobaczy jakich ma wspaniałych ludzi w zespole :)

karol
@Tiger

Ale stlowi chyba nie wypada koksić? Przecież na tych stanowiskach powinni być ludzie którzy świecą przykładem. A nie ze co impreza firmowa to burdy, zadymy, panienki itp.itd

@Cracow

Nikt Ci nie karze siedzieć.... ale jedzonko było dobre ??

Bolek

Najlepsze ze (usunięte przez administratora)wiedza. Takie tepe jak ci stlowie

Ciocia0

Nie jem z byle kim wiec nie jadlem nic.

Dyrektor z Warszawy
@Ciocia0

Donosi to jeden typ z Ostrołęki. Specjalista kilku swoimi donosami zniszczył . Mówimy nie...a teraz zastępca a jakże!!!!

Stary człowiek też może

Co tam słychać w Białymstoku? Co tam u Zenka?

Ph

Aplikuje na ph do cc. Czytam to forum i powiem Wam szczerze ze chyba sobie dam spokoj...

nick

Jak czytam te motywy to naprawdę wam współczuje. U mnie w lokacji Wrocław naprawdę nie ma takich problemów. Może poza wyborem na stl pewnej pani, gdzie niektórym o wiele bardziej doświadczonym zrobiło się wyraźnie przykro.

Navy
@nick

To ty chyba w innym Wrocławiu pracujesz niż ja. Wszystko co opisują tutaj na stronie ma 90 procentach pokrycie w rzeczywistości we Wrocku. A koleżance New stlce to wiemy że jest z lapanki by zwalniać ludzi. Zresztą jednego jużzwolnila do spółki z kolegą stlem.

Ololo
@Navy

Hah, przecież ludzie zwalniani są z dnia na dzień, kolejni już na celowniku. Kolejne plany naprawcze i czarne owce. Oszukiwanie - stl do tego namawia, a później afery, ze bd oszukują. Nie dajcie się robić w jajko - stl się wybieli a wy dostaniecie dyscyplinarkę. W każdej lokacji tak samo, tylko czekać na pozwy sądowe.

Gargamel

I co lizusy ze Szczecina posypały się wam plany naprawcze xd

GK
@Gargamel

to ile osób dostało plany??

@Gargamel

łahaha przyszła kryska na matyska

Hunter

Byłem dzisiaj na dniu próbnym jako merchandiser mobilny dla Coca Coli (przez firmę zewnętrzną). Warunki tragiczne. Żeby się wyrobić trzeba pracować 12-14 godzin dziennie a pieniądze śmieszne. Nie polecam nikomu!

Hahahaha przykra prawda :p Teraz to na handlowcow w sroli sie mowi merczowie :p

Stary człowiek i może
@Ciocia0

Pomysł skopiowany od Pepsi tylko tam merchandiser zarabia lepiej niż przedstawiciel. Żal aż ściska

Kameleon
@Hunter

Sam napisałeś, że byłeś w firmie zewnętrznej, więc nie wpisuj takich informacji w temacie Coca Coli, bo to nie ta firma.

jjjjjj
@Hunter

Jak cię ludzie ostrzegali to nie wierzyłeś. Musiałeś się przekonać na własnej skórze. Teraz w CC jest wyzysk i nic puki co się nie zmieni

Kinga

Jak tam w stolicy malopolski ? Pezeczp juz komus podziekowal?:p

olek
@Kinga

Za tydzień będzie rozdanie

Peppa

A inne lokacje ? Wrocław Poznań jak tam ?

@Peppa

Papiery dajo wszendzie, najwiękrze w depocie na kresach.

Z prowincjii

U nas też dajo.

Student

Chłopie, idź do szkoły, bo z każdej roboty Cię (usunięte przez administratora)

Oko
@Student

Bo my tu tak na Kresach muwim i tak piszem, nie każdy jest geniuszem.

komodo

Zna ktoś już może szczegóły nowego systemu premiowego dla BD FC?

DER

@Ciszek

95% targetu jaki masz na SRO

Somsiad
@Xxxxx

Zarobim tylko potstawe i nic więcej. Niby człowiek wiedzioł ale się troche łudziłł...a stond trza uciec.

Mietek napletek

Drodzy BD.Musicie mieć świadomość tego,o czym firma doskonale wie,ale liczy na Waszą niewiedzę.Firma NIE MA PRAWA Was zwolnić z powodu niezrealizowanego budżetu,lodowki,której nie zeskanowaliście,Sro czy innego chorego sztucznego wskaźnika.Mam rację drogi dizale HR?Wiem,mam :) Jeśli już Was zwolnią to potem w zębach przyniosą Wam odszkodowanie.Tak jak to miało miejsce w przypadku chłopaka z Rzeszowa.Dla przypomnienia link poniżej.Gdyby nagle zniknął to wpiszcie „poszedł na wojnę z korporacją”.Bądźcie świadomi,nie bujcie się ,walczcie o swoje :) (usunięte przez administratora)

N8ewiarygodne
@Mietek napletek

Jak ja się cieszę że mnie i kolegę zwolniono w styczniu i w lutym z odprawa. Przynajmniej średnia do odprawy była porządna. A teraz wam powyliczaja z golej podstawy.

Hrk
@Mietek napletek

Kolega z Kalisza tez poszedl do sadu i oczywiscie wygral z cc :) naprawde warto isc walczyc.

Buldozer
@Hrk

Dzisiaj w Bydgoszczy polecial eFsiaK. Zwolnienie z totalnego partyzanta.

@Hrk

To chociaż na samochód mu starczyło jak cola swój zabrała xd

Patologia!

Dzisiaj w Szczecinie jeden z lepszych BD przyjechał rano na firmę omówić PDFa i dostał wypowiedzenie. Jako powód wpisali mu brak realizacj SRO od września do grudnia, brak raportowania 250 ekspo na pale i brak 4 w roku REDa. Wypowiedzenie już dawno mieli wydrukowane - tylko datę musieli wpisać... Patologia!

YebacCole
@Patologia!

Jak dostal odprawe to ok :) jal nie to do sadu :) to nie powod do zwolnienia :)

@Patologia!

Czyli zabawę czas zacząć, oczywiście z pozwami.☺️

Ja pytam
@Patologia!

A w czym on niby taki dobry był?

cc77
@Patologia!

W Białym poleca ludzie którzy nie realizowali budżetu z kolei ,a parametry wszystkie dostarczali.

młody jurny
@cc77

z moim kolegą kłamczuchem już się pożegnali:(

Pomorze
@Patologia!

Zaczyna się w Szczecinie bo nowym Stlem jest chłopiec z wielkim ego a małym.... Nie wie jak wejść scmowi w .... to zaczął zwalniać ludzi. Tylko niech pamięta o powiedzeniu Nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka!

Powyżej 100km to nie zdrada
@Pomorze

A że wilków było kilka to pojawi się (usunięte przez administratora) i kiłka????

Śledź
@cc77

Dostarczyć to możesz samochód w poniedziałek!!

Tulipan
@Patologia!

Wypowiedzenie,a plan naprawczy to chyba różnica matolku lizuxie swojego stl'a

ditrr

Hej. Czy mieliście już prezentacje po swoich lokacjach apropo wprowadzenia od września opakowania 0,450ml kosztem 0,5? Dotyczy tylko gazowanych.

Max
@ditrr

Wprowadzić to oni powinni odrobinę oleju do swoich pustych łbow...

krak
@ditrr

elo. na razie szkolenia/prezentacje są na poziomie zakładów produkcyjnych. zmniejszy się tez burn do 0,2 i cappy w pet do 0,275 ale cappy to od nowego toku domyślam się.

tt281123
@krak

O cappy to nie słyszałem. O reszcie tak. Ceny pewnie te same bedom

Awanssie

PYTANIE zagadka, jak zdobyć awans w firmie?

Iam
@Awanssie

posiadajac trochę oleju w głowie i będąc zaangażowanym.

Wujek
@Iam

Tak jest w kazdej innej firmie. W coca coli trzeba lizac rowy i ciagnac paly :)

Skoczek

Czytając tak posty o zwolnieniach mam wrażenie że firma zrobiła sobie zwolnienia grupowe rozłożone w czasie dwóch m-cy. Prośba o dopisywanie się w tym miejscu ile osób z jakiej lokacji dostało wypowiedzenie. Będzie to jakaś informacja w sądzie. Pozd

teresa

wawa 12 osób

Wie co i jak
@Skoczek

Przeczytaj sobie ustawę o zwolnieniach grupowych. Firma nie może sobie tego rozłożyć . Po prostu teraz zwalniają aby mniejsze/lub wcale odbrawy dawać

młody jurny

strajk oglosic i do zwiazkow zawodowych

Zostaw merytoryczną opinię o Coca-Cola HBC - Warszawa

• Jak się pracuje w Coca-Cola HBC?

Zobacz opinie na temat firmy Coca-Cola HBC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 302.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Coca-Cola HBC?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 233, z czego 7 to opinie pozytywne, 156 to opinie negatywne, a 70 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Coca-Cola HBC?

Kandydaci do pracy w Coca-Cola HBC napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Coca-Cola HBC