Coca-Cola HBC

król melanżu

kto jest na miejsce MG?

Ic
@król melanżu

Pewnie "biegajacy" menago z którego zespołu zwolnily się 3 osoby przez jego mo.bbing

Ic
@król melanżu

Pewnie biegajacy menago byla gwiazdka unilever, który tak szanuje ludzi że już 3 od niego odeszło.

Aneta
@Ic

@Ic Czy swoją wypowiedź możesz podeprzeć jakimiś argumentami? Pisząc o mobbingu jest to jednak odważne. To pojęcie nosi znamiona przestępstwa i w Kodeksie Pracy oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegająca na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika.Czy takie właśnie sytuacje miały miejsce w tej firmie?

Endriu
@Ic

Wiesz coś więcej?

Co za pytanie
@Aneta

Nie raz i nie dwa, oczywiście, że miały miejsce.

Uśmiech

Pracowałem w tej korporacji jako PH dobrych kilka lat. Była to moja pierwsza poważna praca. Byłem młody i zachwycony!! COCA -COLA Wow! Samochód, telefon, benefity, zarobki też ok. Nie widziałem świata po za nią. Patrzyłem na innych PH na sklepie z góry. Ja mam najlepsze narzędzia i w ogóle jestem najlepszy. Dużo się nauczyłem bardzo dużo. Standardów pracy i całego FMCG. Poznałem rynek i klientów na swoim rejonie. Nie miałem wtedy jeszcze dzieci i rodziny. Spotkania do 18 mi nie przeszkadzały, malowanie trawy na zielono przed wizytacjami do 21 też nie.. Nic mi nie przeszkadzało. Chciałem być najlepszy we wszystkich tabelkach. I nawet często mi się to udawało. Byłem zapatrzony w firme jak w film dla dorosłych w najważniejszym momencie :) Narzekacie i piszecie że tak a nie tak. A że tak było by lepiej... To że ktoś liże tyłek etc to tak jest w każdej większej firmie. To normalne, jesteśmy ludźmi. Jeżeli wam się wydaje że ktoś na górze to czyta albo w jakiś sposób to do niego dotrze to jesteście w głębokim błędzie. Macie nadany nr i nic więcej. Jesteście malusieńkim trybikiem w całej tej maszynie. Chodź będziecie pracować tam 20 lat jako PH czy Kiero czy Bóg wie kto to po roku dwóch nikt ale to nikt nie będzie o was pamiętał. Chodź zostawiliście tam serce. Jeżeli wydaje wam się że stojąc w kolejce do kierowniczki w sklepie widząc gościa przed Tobą że jest jakiś gorszy, że pewnie mniej zarabia, nie ma benefitów etc etc etc to też jesteście w głębokim błędzie. Bo ten gość ma lepsze auto, zarabia więcej niż Ty, nie ma takiego ciśnienia jak Ty, realne szanse rozwoju, dobrą atmosferę w pracy i wiele innych. Coca Cola i nie tylko ale każda duża korporacja ma system wycisnąć z was co się da. Zakłada wam klapki na oczy, nie mając świadomości co się dzieje wokół was. Że jest inna praca pewnie lepsza. Że minął rok a Ty nie wiesz kiedy. Bo przecież - tydzień miesiąc kwartał rok dwa trzy... Ile razy kolega, koleżanka, dziewczyna, żona powiedziała Ci przestań już gadać o tej coca coli? Nie jesteś już w pracy, nie da się tego słuchać. Ilu pracowników pracuje w tej firmie dłużej niż 10 lat w dziale sprzedaży? 5%? Prawdopodobieństwo że lada moment was tam nie będzie jest bardzo duża a czasu i nerwów nikt wam nie zwróci. Pomyślcie o sobie, o rodzinie. Praca to coś bardzo ważnego. Pracujcie ale życzę wam aby dużo większa część waszego serducha została przeznaczona na coś innego....

Jożin z bażin
@Uśmiech

Rzeczywiście ładnie Ci sprali mózg, że do tej pory wchodzisz na gowork czytać o tym (usunięte przez administratora)

Kenny
@Jożin z bażin

Nie bardziej niz Tobie... w piatek o tej porze sie (usunięte przez administratora) dupeczki a nie siedzi na goworku :p

@Jożin z bażin

A sam siedzisz i obserwujesz buhaha

Tymek
@Uśmiech

Dobrze kolego mówisz. Przepracowałem tam prawie 20 lat. Zacząłem od PH skończyłem jako kierownik. I tak jak mówisz nie ma sensu się spinać bo nikt tego nie będzie pamiętać. Moje dzieci już sa pełnoletnie i patrząc z perspektywy czasu nie było warto tak bardzo się poświęcać kosztem życia rodzinnego. Straciłem najpiękniejsze momenty życia moich dzieci, byłem obok tego, bo CC była najważniejsza. Czasu nie da się wrócić i tych straconych chwil. Teraz bardzo tego żałuję. Rodzina jest najważniejsza. Ale wtedy człowiek miał klapki na oczach. Najtrudniejsze było to jak po tylu latach ci po dziękują bez jakiś konkretnych powodów. Jesteś już nie potrzebny. Nikt nie pamięta że kiedy byłeś dobry, najlepszy. Liczy się jak jest teraz. Warto zatrzymać się na chwilę i pomyśleć czy warto, bo potem może być już za późno.

@Uśmiech

Ja po 12 latach pracy przyznaje ci racje co do joty. Po tym czasie wiem ze nie ma ludzi niezastąpionych, ze jak nie ułożę dzis obligatoryjnej lodówki to świat sie nie załamie, ze awansując ci co liżą tyłki stl i scm. Amen ;)

zorro
@Uśmiech

Bardzo mądre słowa. W skrócie powiedziałbym: Pracujcie aby żyć, a nie żyjcie aby pracować.

Racja
@zorro

I tu się trzeba zgodzić.

delikatesy

Szanowni Państwo czy coca cola energy jest już w sprzedaży ? Jaka cena jest dla małych sklepów ? dziękuje za informacje

pomaluj swiat na niebiesko
@delikatesy

Cena jak zawsze zaporowa, w żabce była po 5.5, w promocji 3.99...tak szybko zniknie, jak się pojawiła

Kbi
@delikatesy

Generalnie wszystko co wprowadza cchbc na poczatku jest w cenie zaporowej. Tal samo bylo z Burn, monster, kb itd.

nl
@Kbi

coca cola 0,455 ponoć już na magazynach. Cena pewnie bez zmian będzie a pojemność mniejsza.

Aneta
@nl

Dziękuję za informację o produktach Coca-Cola. Czy są na forum jacyś pracownicy tej firmy? Jeśli tak, to zachęcam do dyskusji na temat warunków pracy w tym miejscu.

Cola energy
@delikatesy

Kolejny sukces jednego kwartału...

Cc

Indywidualny tok nauczania przez stla:)

Przedstawiciel Handlowy

2 kierownikow. Ktorzy sie spoznili. Od jednego smoerdzialo potem a drugiemu walilo z kopary. Pytania wyuczone z czasopism. Krakow wiecej sie po was spodziewalem

Jak dla dzieci w przedszkolu

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Sylwia

Słyszałem z w krk to kierasy np.pajeczak latają po lewiatanach i proszą żeby im kierowniczki wstawily choć 1 regał po pc nas wali... gdzie jest konsultacja? Haha

Zmora_Białostocka

Wyrazy współczucia dla wszystkich pracujących w lokacji Białystok, z powodu że zarządzana przez tą "Zmore"... firma uparcie nie chce tego dostrzec i zamyka oczy na to co się dzieje- Shame! Niestety przełożeni tego niby managera nic też nie chcą zrobić i również udają że jest wszystko ok, nawet ten psudo wychowanek G.K obecny regionalny nie umie sobie z tym poradzić- Shame! D.E.J.V - nie oczekujemy że zrozumiesz bo natury nie oszukasz a my nie mamy tyle czasu ale prosimy na litość boską przy najbliższej ankiecie daj swobodnie wypowiedzieć się wszystkim pracownikom zgodnie z ich poglądami i odczuciami jak się pracuje w lokacji pod Twoim zarzadzaniem, a nie tak jak ostatnio kazałeś zbierać wszystkich i pod nadzorem robić ankiety aby tylko wynik wyszedł pozytywny - Shame! Może warto przemyśleć ten temat i podjąć odpowiednie decyzje żeby nie skończyć jak Maciej #SHAMECocaCola

Liroy

Leć z gruzem albo arbuzem, bo na riposty jesteś zbyt miękki, nie ostry. Jak szukasz roboty, to pozbądź się z mózgu głupoty. Polska to nie telenowela, jak coś nie tak, to czeka na ciebie Wenezuela. Pięty cię bolą i są twoją „Zmorą”, zainwestuj w buty ty łbie zakuty. Coś ci nie wyszło i coś się popsuło, wszyscy z ciebie leją z głęboką nadzieją. Myślisz gdzie? Myślisz jak? Coś ci poszło, coś nie tak.

Jożin z bażin
@Zmora_Białostocka

Jeśli sytuacja z takim wypełnianiem ankiet miała miejsce i się na to zgodziliscie to sorry, ale jesteście zwykłymi małymi chłopkami, których właśnie w ten sposób powinno się traktować wy pseudo mężczyźni bez kręgosłupa. Najgorsze że przez takich frajerów nie będzie tu lepiej.

Zmora Białostocka

Drodzy pracownicy lokacji Białystok bardzo Wam współczujemy że musicie nadal pracować z tą "zmorą"... Mamy nadzieję że to co się dzieje e tej lokacji będzie wam dane opisać w jakiś ankiecie aby to dalej wyszło i może ktoś się skończy obudzi i podejmie odpowiednie kroki tak jak w przypadku MG . D.E.J.V. teraz do Ciebie- mamy nadzieję że teraz nie będziesz kazał wypełniać ankiety pod nadzorem przełożonych, daj ludziom wypowiedzieć się co myślą o współpracy z Tobą #Shame Coca Cola

km
@Zmora Białostocka

Nie liczyłbym na to ze ktoś w firmie podejmie kroki aby wyprostować temat ankiet w Białymstoku i aby sprawić ze rzeczywiście będą anonimowe. Firma lubi zakłamywanie rzeczywistości i jak widać dalej stawia na takich pseudomenago jak ten nasz przypadek z poznania. Lans i określenie wszystko jest w porządku to kanony i standardy. Przecież podjęcie kroków w tym przypadku wiązało by się z przyznaniem do błędów ze osoba tego pana jest z przypadku.

lll

nic tu się nie zmieni.

ZMORA Białostocka
@km

Jeżeli będziecie siedzieć cicho i nikt nie będzie o tym mówił i tego piętnował to ten "narcyz" jak o sobie myśli dalej będzie zachowywał się bezkarnie i bez szacunku dla nikogo wokół. Czas na zmiany....

j23
@ZMORA Białostocka

stara szkoła andrzeja p. dlaczego mnie to nie dziwi. wszystko na sztukę aby zgadzało się w papierach. każdy głos sprzeciwu albo zapytania to zmiana trasy, plan naprawczy a potem wylot.

@Zmora Białostocka

Ankieta - ważna rzecz, ocena dla managerów tym razem wystawiana w większości przez BSów w otwarty sposób. W części pytań są zaszyte obszary czy pracownicy 'mają wiedzę' 'utożsamiają się' 'reprezentują postawę' co do wartości CCHBC - a to już ocena jakości procesów oraz osób które je kreują i wdrażają. Przejrzystość. Przez lata była pisana pod czujnym okiem przełożonych w opisywanej lokacji - produkt na zamówienie? I tak i nie bo np. za 2016 rok wyniki były słabe. Ludzie z jednej stron otrzymują sygnał 'postaracie się' a z drugiej widzą możliwość przekazania szczerych odpowiedzi. Motywacja. Sales Force to drga 'zabawka' stąd uzyskanie postawy 'chcę' 'zaangażowanie' decyduje czy organizacja odniesie sukces. Zmiana. No i tu patrząc na niedawną historię wszyscy mogą dużo powiedzieć - obiektywnie należy popatrzeć na pułapki w które wpadają niektóre lokacje a nawet firmy o rozbudowanych strukturach. CCHBC przez długie lata promująca i przyjmująca postawę hermetyczną wyhodowała problem z którym poradzi sobie TYLKO wtedy kiedy odbuduje management rozumiejący potrzebę organizacji. Przez właściwą postawę, metodyczną pracę zmieni wartości które są faktycznie reprezentowane (przestaną być w końcu marzeniem HR) Czy jest to realne w przypadku CCHBC? Chyba nie - ponieważ ludzie 'zmiany' są usuwani bądź też wciągani i przerabiani przez klikę. Pozdro dla wszystkich ludzi aktywnych z otwartymi głowami

KOSZALIN żyjecie?

Co słychać w Koszalinie? Dzieje się coś ciekawego? :)

Król życia

Co sądzicie o MG? Kto następny?

nl

A kto to jest MG?

@Król życia

jaki powód zwolnienia podali oficjalnie dla MG?

Matias
@LG

Brak polotow na Gastro

a tak poważnie?

Torunian

Co się dzieje w Poznaniu? Dzisiaj pożegnali czarka! Czaro możesz czuć się wygranym! Pozdrowienia z Torunia

Czaro

Pozdro z Gdańska

lewy
@Torunian

I nic nie dało lizanie tyłka scmom. Jak był z ludzmi to się ślizgał. Jak zaczął podkopywać ludzi to wyniki spadły i poszedł w odstawke.

Prawy
@lewy

No mało :)

Wyrwal
@Prawy

Tyle głupich (usunięte przez administratora) ile nalezy. Swoje przezyl

Adi
@lewy

Czaro zawsze robił dobra minę, a swoje kolaboracje uskuteczniał. Miał dwa oblicza. Nigdy tez nie miał jaj na tyle aby mówić to o czym myśli i przeciwstawić się chorym pomysłom swych szefów. I tak dojechał do ściany i dalej już ni jak się nie dało.

Mmmm
@Adi

Jo...jo...jo Co się stało, ze czarodziej nie pracuje? Sam by nie odszedł. Napiszcie coś ludzie z PZ

PZ
@Mmmm

Pozostał smutek i żal.

k2
@Mmmm

Brak wyników i duży bałagan na rynku

mroczas
@k2

szkoda czarka ale nie mamy na to wpływu.

Anna T.
@Torunian

Czarodziej został wrobiony. Jest niewinny. A wszystkie te zarzuty są wyssane z palca.

@Anna T.

A w co konkretnie został wrobiony? Co mu zarzucają?

mroczas

zarzucają mu że handlował. Robił grube dile:)

cchbc

Na pierwsza prace ok - gorzej juz nie trafisz - bardzo duzo parametrow do spelnienia za ktore nie ma dodatkowego wynagrodzenia - spychologia - pomysly z czapy - ci ludzie z marketingu/zarządu powinni wejsc w samochod i przejechac sie po sklepach bez wczesniejszej zapowiedzi - mnostwo tematow do ogarniecia poza sprzedazowych - nie mozna mowic co sie mysli poniewaz gora odrazu krzywo patrzy

hbc ccc
@cchbc

Dodałbym do tego jeszcze ze pensje stoją w miejscu a nawet się cofnęły względem wymagań na przestrzeni ostatnich lat.

Stary
@cchbc

Rzucamy kluczykami .

Mleko

Mili Państwo, Czy orientuje się ktoś z Was co mówi "car polisa" w temacie odbierania aut przedstawicielom w czasie pobytu na zwolnieniu chorobowym? Czy pracownik/rodzina nie ma prawa używać auta w czasie L4?

Ble
@Mleko

W kazdej chwili moga Ci zabrac auto

Twaróg
@Mleko

Auto jak i IPad i telefon jest narzędziem pracy wykorzystywanym do wykonywania obowiązków służbowych. Jeśli nie realizujesz zadań to firma ma prawo odebrać narzędzia np. Aby przekazać osobie która będzie pełnić zastępstwo.

@Mleko

Nie słyszałem aby komukolwiek na chorobowym odebrali auto czy telefon. Tak, rodzina, bliscy mogą normalnie korzystać.

kris
@Mleko

Nie masz obowiązku kontaktowania się ani odbierania tel na chorobowym choćby to sam wojtek Sam z Atlanty dzwonił.

Milki
@kris

Akurat w moim przypadku jest już po fakcie. Samochód został odebrany mi przez przełożonego w trakcie pobytu na L4 czym utrudnił mi dotarcie na rehabilitację. Bardziej chciałem dowiedzieć się czy jest jakiś zapis o tym w car polisie.

olo
@Milki

To jak zabrali ci auto to jesteś praktycznie zwolniony. Jak wrocisz to dostaniesz papier

@Mleko

Zależy jak żyjesz z stl i scm. Jak kiepsko to po 2 dniach sie zjawia. Jak dobrze to i dwa miesiące ci zostawia.

@Mleko

Mili państwo ja też nie czytałem nowej carpolisy, ale po odejściu z firmy spadłem twardo na ziemię. Otóż jeżeli mieliście stłuczkę bądź szkodę z Waszej winy macie po zniżkach i podwyższoną polisę na prywatnym aucie. Nigdy ale tak nigdy nie było i nie mogę sobie przypomnieć kiedy nas o tym informowali !. Tylko bez głupich przytyków- trzeba było czytać. Dobrze wiemy jak byśmy wszystko czytali to czasu na pracę w rynku zero. Także uważajcie. Pozd

Duo

Proponuje zapoznać się z zapisami prawa. Tu carpolicy nie ma nic do tego bo żadne zapisy firmowe, regulaminy etc nie mogą stać w sprzeczności z zapisami prawnymi. Jeśli jesteś sprawcą zdarzenia, to nie ma znaczenia czyim autem jedziesz. Wchodzi na sprawcę. Druga rzecz, to jeśli zgłaszasz zdarzenie z AC to z automatu ubezpieczyciel kierującego traktuje jako sprawcę. Jeśli np. kamień Ci rozbije szybę, to musisz udowodnić, że wyleciał z pod kół konkretnego auta i wówczas zgłoszenie idzie z OC sprawcy. Niestety często idziemy na skróty i AC. W tym kraju każdy ponosi odpowiedzialność za swoje czyny a raczej powinien i to jest ok. A że TU szukają wszędzie kasy, to chyba dziś wszyscy o tym wiedzą i nie firma tu jest winna - musi się stosować też do przepisów prawa.

Mogę jak dzik

Małe pytanko, czy samochodzik wysprzątany? Jutro oddajeta kluczyki.

mmmm
@Mogę jak dzik

Ja już wysprzatałam. Jutro zdajemy w 5 osób. Dziś ostatni dzień. Trochę łezka się kręci.

Pokasz cyc3
@Mogę jak dzik

Jeden z ostrolenckich fachowców powinien oddać kluczyki.

Skoczek
@mmmm

A gdzie takie duże wiosenne porządki? Pozdro

dobrze wkładam
@Mogę jak dzik

w stolicy państwa na kresach...Białymstoku

elfik
@dobrze wkładam

U nas jutro tez trzech bd zdaje auta. Dostali plany naprawcze i zostały nie przyjęte. Zgodzili się za porozumieniem stron.

@mmmm

Zrób sobie printscreeny kilku maili i za jakiś tydzień je przeczytaj. Łezka zniknie, gwarantuję.

szwagier
@elfik

na jakich warunkach zostales zwolniony

elfik
@szwagier

za porozumieniem stron musiał podpisać. Przecież napisane. Jak nie masz

Ryba
@elfik

Ale ważne, czy za porozumieniem z odorawą 9 miesięczną, czy wypowiedzeniem 3 miesięcznym( oczywiście za porozumieniem), sprawdzam czy wszędzie jest jednakowo. Pozd

@elfik

Nic nie musiał. Ja nie podpisałem

Witam, otóż w przyszłym tygodniu mam rozmowę kwalifikacyjną, czego się spodziewać, jak przebiega rekrutacja? Ubiegam się na stanowisko Przedstawiciela Handlowego. Pozdrawiam ;)

P

Nie idź

Pffff
@Marcin

Chłopie... poczytaj dokładnie to forum i jeszcze raz zastanów się czy dalej jesteś zainteresowany rozmową kwalifikacyjną w tej firmie.

Stary i może
@Pffff

Nie idź bo zrobią z Ciebie robola. Oczywiście na rozmowie przedstawią Ci Twoją karierę ... "Za dwa lata zostaniesz kierownikiem itp" Z tonącego okrętu raczej trzeba uciekać niż do niego wchodzic...zrobisz jak uwazasz. Na początku praca przez agencję, Fiorino fiat, i jak będziesz robił plany 2500 na łapę plus okres ochronny na Reda. Potem się zacznie...ale. O tu opowiadac. Jak chcesz to idź ale wspomnisz nasze słowa. Powodzenia w zawrotnej karierze...ale to będzie raczej 1 rok potem szukanie na Ciebie haków i będą liczyli że sam odejdziesz a jak nie to przykrecą Ci śruby jeszcze bardziej.

@Stary i może

Hmm jestem w szoku co tu czytam, jednak mimo Wszystko chciałbym spróbować. Może jednak ktoś mi opisać przebieg rekrutacji? Pozdrawiam

Stary i może
@Marcin

Rozmowa: Ty i kierownik Pytania: podstawowe bez polotu, asortyment, dlaczego tu i dlaczego sprzedaż . Sprawdzą czy jesteś wygadany Finał: dostajesz pracę Tak,tak pewnie będzie 2-3 kandydatów i wybiorą tego który mądrzej gadał. Potem odezwie się do Ciebie pani z agencji i wypełniasz kwestionariusz i tyle . Tak u mnie było 4 lata temu o ile wiem to nic się nie zmienilo...jest jeszcze łatwiej bo rywali raczej nie bedzie, albo będą Ci co prace w handlu znają z kupna ziemniaków w warzywniaku.

@Stary i może

Dziękuje ;) z tymi kartoflami to zaśmiałem ????????

Te pytajniki to miała być śmieszna minka :D :D

klint Istłód
@Marcin

Nie stresuj się tą rekrutacja. Będziesz na niej tylko ty. Nikt o zdrowych zmysłach nie odważy się aplikować do tego kołchozu. Wiec możesz już nawet pochwalić się wśród znajomków ze masz robotę u Amerykanów w Coca Cola.

Karpiu
@Marcin

To jest podpucha ludzie, nie widzita?

jjjjjjjjj
@Karpiu

Tez tak mi się wydaje. Ludzie z HR nie maja co robić i od czasu do czasu piszą aby wywołać inny temat a wątki ważne żeby znikły gdzieś tam.

Dobra rada dla kandydatów
@Marcin

Marcin, Firma jest dla ambitnych i chcących się rozwijać no i oczywiście pracowitych. Dam Ci radę, nie czytaj tych dziwnych wpisów, które są pisane w 90% przez osoby już niepracujące. Firma daje duże możliwości rozwoju o czym świadczy chociaż fakt, że większość managerów to osoby, które zaczynały swoją przygodę z CC jako predstawiciele handlowi a często nawet serwisanci. Mamy ciekawe programy rozwojowe i motywujące dające dodatkowe bonusy. Zarobki na dobrym poziomie porównując inne firmy oczywiście uzależnione od wyników. Narzędzia pracy dobrej jakości i systematycznie wymieniane, pakiety medyczne, multisport, etc. Zachęcam do rekrutacji i zawalczenia o pracę w naszej Firmie. Ocywiscie Firma to ludzie i zawsze możesz trafić na różne osoby czy kierownika ale to jak wszędzie. Ja tez nie miałem szczęścia do pierwszego ale dziś mam innego i każdego dni chce mi się chodzić do pracy i ta praca mnie cieszy. Pracowałem w innej dużej korporacji i mam znajomych w kolejnych i ta na tle wypada całkiem dobrze. Oczywiście możesz stwierdzić za jakiś czas że to nie Twoja bajka To poprostu zmienisz pracodawcę. Rozmowa to w pierwszej części wywiad z HR + kilka zadań które ocenia Twoje kompetencje. Następnie rozmowa z przyszłym kierownikiem i później ewentualna propozycja zatrudnienia. Firma chce zatrudnić osoby z potencjałem i otwarte na rozwój ale tez takie które czują prace PH. Kiedyś nie zawsze tak było i stad taka frustracja na tym forum. Najlepiej jak o wszystko zapytasz na pierwszej rozmowie. Powodzenia! PS. Przede wszystkim ta Firma ma coś czego inni nie maja: super produkty!

Mack
@Dobra rada dla kandydatów

W pełni popieram. Fajna firma. Super produkty. Nie czytaj postów sfrustrowanych pokemonów.

Wojtek
@Dobra rada dla kandydatów

Zwymiotowalem... I warto dodac ze ta firma ma cos czego nie maja inne- wyjeb na pracownika :) jestes (usunięte przez administratora) do podlogi:) Pozdrawiam pracownik z Rzeszowa :)

Mack
@Wojtek

Pracowniku z Rzeszowa. Miałeś ostatnio mozliwosc wyrażenia swoich frustracji na forum. Nie skorzystałeś. Jesteś zwykłym......

Rzeszow
@Mack

Jak kiedys wyrazilem do jezdziliscie za mna po rynku przez 2 tyg jadac po mnie jak po swini. To wy jestescie zwyklymi...

Ferdek
@Mack

Własnie pokazujesz przyszłym pracownikiem jaki poziom ma ta firma , czyli zerowy . Z takim podejsciem to aż dziwne ,że jeszcze Cię nie wykopali

@
@Marcin

Idź z uśmiechem na twarzy i mów to co by chcieli usłyszeć

co za ludzie , ciagle to samo
@Wojtek

również Cie pozdrawiam , pracowniku z Rzeszowa , rozmawialiśmy ostatnio na forum przy SCM , czemu tego nie powiedziales , jak to wszyscy maja na Ciebie wywalone , jak to CI zle , jak Cie traktuja , nie umiesz kierownikowi zwrocic uwagi jak Ci jest zle ? mieciutki jestes :) znasz powiedzienie Kozak w necie (usunięte przez administratora) w swiecie , taki wlasnie jestes :) pozdrawiam , pracownik z Rzeszowa / Senior BD /

co za ludzie , ciagle to samo
@co za ludzie , ciagle to samo

a , zapomniałem dopisać :) możesz pisac ze jestes z Rzeszowa , chodz pewnie Rzeszow tylko na mapie widziales :) a jak widziales to szacun szacun :) jakies pojecie z geografii masz :)

Rzeszow rlz
@co za ludzie , ciagle to samo

A Ty chyba senior bd za 3500 brutto;p to nie z Rzeszowa bo bys pamietal jak nam stary na zebraniu mowil zeby nie mowic o tym glosno bo go wkoncu z pracy zwolnia :p

Kakol
@Marcin

Jestem byłym pracownikiem Cc tak jak większość mojej 1,2 i 3 ekipy łącznie z kierownikami..????????mamy teraz spotkania byłych pracowników..i śmiejemy się z tych co tam jeszcze robią..naprawdę istnieja inne fajne miejsca do pracy..ale musisz sam się przekonać..????pozdrawiam..

@Dobra rada dla kandydatów

Widać ze świeża hrówa z wawy to pisała, tylko jeden moj komentarz: firmę ocenia sie po jej bylych pracownikach a nie obecnych. Którzy boja sie odezwać. jeśli psioczą to wiesz ze masz spierdzielac, jak zachwalają to wiesz ze jest ok,

Marek@

Szanowni Państwo. Zapewne jakby wziąść pod uwagę wszystkie aspekty, dane i kbi płacowe i pozapłacowe, możemy śmiało stwierdzić, ze ten rok będzie dla Was bardzo udany pod względem zarobków jak i zysku jaki wygenerujecie dla firmy. Team tak trzymać. Jesteście najlepsi i pamiętajcie, że macie jeszcze dużo do udowodnienia. Produkt premium, marka premium i ogrom narzędzi jakie macie do dyspozycji, klasyfikują i pozycjonują Was bardzo wysoko. Konkurencja popełnia błąd za błędem, skupiając się na volumen zamiast marża w przełożeniu na opakowanie, koszt produkcji jak i finalny zysk pet unit. Życzę powodzenia i udanego rozpoczęcia sezonu, w szczególności dobrego wykorzystania okresu świąt w budowaniu odpowiedniego forward stock, a później długiego jakże owocnego w sprzedaż weekendu majowego. Pozdrawiam.

Tusk
@Marek@

(usunięte przez administratora)Błąd to popełniamy ciągle my oddając nasz sprzęt i rynek bez walki dla konkurencji. Tysiące lodówek, sprzętu w punktach indirect wypełnionych jest wszystkim tylko nie naszymi produktami i jeśli ktoś oddanie rynku uważa za oszczędność to brawo :-(. Zatrudnia się w "tysiącach" młodych traine managerów, którzy rynek znają tylko z książek i wdrazają coraz to nowe kbi zamiast skupić się na tym co najważniejsze - dostępności dla naszych konsumentów a finalnie zysku. W tym tępie za 3 lata Coca Colę można będzie kupić tylko za granicą Nie pozdrawiam Marku:-(

@Marek@

"Wziąść" to się możesz za swoją gramatykę.

Janusz
@Marek@

A mi w pracy na okres swiat zycza w pracy duzo zdrowia i odpoczynku z rodzina... coca cola ty poje.... firmo.

Doświadczony
@Janusz

To dlaczego nie odejdziesz skoro tak Ci źle. Mamy bezrobocie na poziomie 4% znajdziesz pracę w firmie krzak bez problemu. Zarobisz więcej i nie będziesz miał tylu celów ale... W firmie krzak dostaniesz jeden cel : obrót i jak go nie zrobisz (np jak u nas Ci się zapewne wielokrotnie zdarza) to Pan właściciel nie rozpisze Ci planu tylko zwolni od razu. Za ten jeden cel robiony na 1000szt sku zapłaci Ci najniższa krajowa a resztę wypracujemy sobie z obrotu i zapewne dostaniesz to pod stołem. Oczywiście o bonusach socjalnych zapomnij. Nikt nie jest niewolnikiem i wybór należy do każdego. Ta Firma daje Ci możliwość zarabiania i szanuj to.

fabia
@Doświadczony

A dlaczego zakładasz, znalezienie nowego zatrudnienia w firmie „ krzak”? Sam piszesz, że bezrobocie 4%, wiec inne znane marki również szukają pracowników... Uważasz, że Coca Cola to jedyna słuszna i rozpoznawalna marka? Uwierz mi, że w innych firmach (rozpoznawalność logo nieporównywanie mniejsza) wcale nie masz 1000 sku, podstawę masz porównywalną, premia równie złożona i wieloskładnikowa ale o wiele wyższa. Z auta i innych narzędzi możesz korzystać do celów prywatnych. Wystarczy trochę popytać wśród handlowców. Ale masz racje, jesli komuś zle to warto odejść....

@Doświadczony

Kolego ladnie Ci ta firma nakopcila pod kopula :p alez musza z Ciebie byc zadowoleni szefowie :p

@Doświadczony

Po kilku ładnych latach w cc i pracy w innych firmach śmiem twierdzić, ze piszesz bzdury... Cc na tle innych moich pracodawców w skali 1-6 wypada na naciągane 3+ . Otóż inni również oferują socjal, dobre auta bez limitu km, umowę o prace z dużo lepszymi warunkami, spotkania regionów za granica (oczywiście rekreacyjne a nie szkoleniowe) oraz dofinansowania do wakacji. Cc oferuje Ci beznadziejna i oklejona fabie z mega zapasem mocy aby można rowerzystę wyprzedzić, prace w stresie z natłokiem obowiązków i Panorame ale nie ta o 18:00. W standardzie jest również uczestnictwo w przez wszystkich lubianym hgmm z samego rana- marnowanie czasu i pośmiewisko w oczach innych pracodawcow. Hallooooo wake up!!! Zanim będzie za późno a Cc pochłonie Wasze umysły, praca w Cc to dobry epizod do wpisania w CV a pozniej jest już z górki. Pozdrawiam starych Colarzy!!!

Prawdziwy
@Marek@

Oo qwaaaa... co za korpo zniszczony żałosny mózg! Co to za wypociny?? Ktoś się boi o własny zad i pisze takie bzdety... żałosneeee. Bd, zmianiajcie prace... bez obaw. Przy tych wzrostach nie ma szand na godne pieniądze, ja za chwile zmykan do innej firmy. Bye

@Marek@

Szczególnie to "wziaść" motywuje. Ale to juz polszczyzna sie kłania. Kto grał w "bullshit bingo"? To przemówienie idealnie sie do tego nadaje

Wicia

Pamiętajcie ze są jeszcze związki zawodowe

@Wicia

Związki z CC? To kpina. Są po to żeby były a osoby ktore w nich Są palcem nie kiwną jak coś poważnego sie dzieje. Patrzą na siebie i na swoją karierę, jedynie w czym uczestniczą to w rozdzieleniu premii świątecznych i innych dodatków jak pan Kwij... z kato.

człowiek który utracił zaufani

Witam poszukuje ludzi którzy zostali zwolnieni w roku 2018 z przyczyny utraty zaufania firmy jak jest ktoś zainteresowany rozmowa ze mną zapraszam na kontakt telefoniczny tel (usunięte przez administratora). Albo jak znacie takie osoby to podajcie mój nr możne będą zainteresowane opisaniem przebiegu zwolnienia pracy.

@człowiek który utracił zaufani

Podaj mejla z odstępem żebym system nie wykasował a sie skontaktuje

Rudolfo el coco-colo

Zadam wam pytanie. Jaki ptak(nazwisko) pierwszy w historii został kablem.

Ciszek

WROBEL? Czemu?

Jebemnato
@Rudolfo el coco-colo

Poproszę o podpowiedź, 4 warianty.

endomondo
@Rudolfo el coco-colo

Wróbel bez dwóch zdań. To jest kanalia

Jebemnato
@endomondo

Był jeszcze taki mały z ciekawym kolorem, nie mogę sobie przypomnieć nazwy..

A z jakiej lokacji??

Goldi

oooooo matko! co to jest?! masakra ;(

Czerwony jak cegla

Głosy i imiona na pewno się zgadzają ale nie dotyczą Wrocławia ale jeszcze Rybnika. Wstyd że firma nic wtedy z tym nie zrobiła. Wasylij ilicz El rymuto by już nie pracował. A tak pod dywan. Zmiana lokacji. W końcu to on przygotowuje tabelki i interpretacje DSR

@Czerwony jak cegla

Oj pamietam el rymuto i jego zacne postępowanie. Przypomina mi dzisiejsze dzialania rzadu i zamiatanie pod dywan albo opowiastki mr Witka K. " popierdolil popierdolil ale jest ok " .

Alicja

Drodzy natychmiast to wysylac do PIP co to za (usunięte przez administratora) Nie dac sie niech go zwolnia natychmiast. Coca cola wstyd. Skad ten pseudo kierowniczyna? Jak sie nazywa? Sama chetnie pojade z tym do PiPu.

RH+

To jest stara sprawa! Gościu za to beknął!

Kinga

Czemu nikt tego nie wyslal do pip?? M o b b i n g

Ełk pięknym miastem jest.
@Kinga

Prawie jak w Białymstoku.

lolek

STL owie w tej firmie są z przypadku. Jak można operować taką łaciną i tak obrażać pracowników. Nagrania trafiły do zarządu a On pozamiatał dostawę pod dywan. Tak jak temat rzeszowski, z krk, z białego i z poznania. To po co ten kodeks postępowania? regulaminy i te wszystkie chore rzeczy, których firma od nas wymaga, dając nam w zamian takich gestapow.ów jako kierowników.

John
@lolek

A co sie dzialo w krk bo nie slyszalem?

Kiki
@lolek

Cała otoczka troski o pracownika jest tylko otoczką, aby ładnie wyglądało z boku. Firma nie szanuje ludzi, zarząd zamiata pod dywan i tak karuzela się kręci. Bardzo dobrze że CC nie jest już liderem w PL, przez lata na to pracowali i się doczekali :)

aras
@Kiki

CCHBC stacza się na samo dno. Te wszystkie listy z wytyczonymi ludźmi do zwolnienia, te chamskie i żenujące zachowanie kadry managerskiej doprowadziło na przestrzeni lat do tego, ze opinia o tej firmie jest dramatyczna. A teksty typu przyjazny pracodawca można włożyć między bajki.

aras

Kordian czy Ferdek z Rybnika bohaterem kilku nagrań. hi hi

Cat

Co na celu ma publikowanie nagrań z przed kilku lat, za które został już ukarany ? Widać, że wyciągnął z tego wnioski i potrafi stanąć murem za swoimi ludźmi, co może niekoniecznie jest wszystkim na rękę. Piętnowanie absurdów jakich w firmie jest coraz więcej, na pewno nie przysparza mu „przyjaciół „

nicki
@Cat

W jakiej On jest lokacji teraz? Chodzi o Rymuta?

STALO SIE
@nicki

Wroclaw

Ble
@Cat

Zadni taniej sensacji ...

koles
@Ble

to teraz posypią się nagrania z innych lokacji. Będzie się działo. W mojej ekipie tez z trzech nagrywa.

Czyżby Poznań..

Zajazd u Jarka
@Olo

U nas też nagrywał niejaki Krzychu nawet swoich kumpli.

CCHBC

Co miało na celu wrzucenie tego?

Olo

Prawdę zawsze zamaiatają pod dywan, nie wiesz jeszcze tego ?

Młody

@Cyk

pod dywanem?

Bolek
@lolek

Zgodzę się - w Warszawie "koleżanka" taka kompetentna, że nawet klienci się śmieją.

@aras

Masz racje. A wiesz co jest w tym wszystkim przykre? Ze jak odochodziłem z firmy to wszyscy koledzy mi gratulowali i zazdrościli ze dostałem sowitą odprawę. Przykre ze najlepsze co może cie spotkać w cchbc to odejście z odprawą. I na to wielu ludzi czeka. Jak to świadczy o cchbc jako o pracodawcy , sami sobie dopowiedzcie.

Zostaw merytoryczną opinię o Coca-Cola HBC - Warszawa

• Jak się pracuje w Coca-Cola HBC?

Zobacz opinie na temat firmy Coca-Cola HBC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 303.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Coca-Cola HBC?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 234, z czego 7 to opinie pozytywne, 156 to opinie negatywne, a 71 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Coca-Cola HBC?

Kandydaci do pracy w Coca-Cola HBC napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Coca-Cola HBC