Coca-Cola HBC

Opinie o Coca-Cola HBC

Pablo33

Czy w CC daja umowe zlecenie teraz na stanowisku handlowca? Kumpel mowil ze jest to umowa o prace, a tu nagle na rozmowie lekkie zdziwienie..

jacek
@Pablo33

Od stycznia tylko umowa zlecenie kolego. Nie ma już umów o prace w związku z podwyżka średniej pensji jaka została przeforsowana przez rząd. Ale to nie tylko Coca Cola tak robi a wiele innych firm. Docelowo myśle ze w drugim kwartale już będzie 80% umów zlecenia zawieranych.

Trocki
@Pablo33

Pewnie na support chcial Cie wrzucic, czyli ta sama robota a bez premii i przez zewnetrzna firmę zlecenie

@Pablo33

Proszę o niewprowadzanie zainteresowanych w błąd. Zatrudniając się bezpośrednio przez CC HBC podpisywane są tylko umowy o pracę (żadne umowy zlecenia itp). Zachęcam do kontaktu i aplikowania a szukanie informacji na tym forum nie jest koniecznie dobrym rozwiązaniem. Pracuję w tej firmie i mam wątpliwości czy takie wpisy ‚negatywne’ są dokonywane przez pracowników - raczej byłych. Duża cześć pracujących których znam jest dumna z tego. Zachęcam

Karol
@Trocki

Przez firme zewnetrzna jest umowa o prace tymczasowa.. ale nadal umowa o prace.

Karol
@Damian

To w takim razie na jakie stanowisko szukaja do dzialu handlowego na umowe zlecenie?

@Karol

Jeśli masz taką ofertę to zapytaj o to. Ja nie słyszałem o takim stanowisku (napewno nie PH).

jureczek
@Karol

Na umowę zlecenie szukają do działu tester napoi alkoholowych. Będziesz testował gina i wódkę w ramach kampanii reklamowej z nami taniej

I am
@jureczek

Tester napojów? A co to za wynalazek? ;) na czym to bedzie polegac?

Mick Jagger

Hejka, Powiedzcie, czy ktos sie orientuje czy warto aplikowac na stanowisko audytora rynku? Jakie sa warunki, kasa, auto?

sztan
@Mick Jagger

A gdzie szukają audytora?

To pepsi dla nas
@sztan

W zielonej gorze

Kamasutra
@Mick Jagger

Lepiej daj sobie spokój, bo jak trafisz na ruda to szybko uciekniesz.

Zelazna Dama w du...je..na
@Mick Jagger

Nie idź tam chłopie radze Ci dobrze. Audyt od lat powiazany z BDsami i walki kręcą na cala Polskę.

Pawel Sztywnapala

w Katowicach tez

IpadPad
@Mick Jagger

Oczywiście, rze warto! Dostaniesz białą fabje i hulaj dusza piekła nie ma :-) Kasiurka super! Starczy na obiad w pracy bo w domu nie zdożysz zjeźdź raczej w ogule...

Damian

Dla PH Auto jest jednym z narzędzi pracy i służy do celów służbowych + dojazd praca-dom. Oczywiście jest miesięczny limit na km do celów prywatnych. Warunki jakie często są stosowane w większości firm z rynku FMCG w Polsce.

PawelGda

Jak wygląda teraz proces rekrutacji na Ph? Ile etapów i o co pytaja

Kinley

Już niebawem wejdą jeszcze nowe pojemności Kinley : 150, 180, 220, 275, 350. BD nie znają potrzeb rynku, natomiast są zatrudniani do marketingu specjaliści po studiach, którzy mają potwornà wiedzę i doświadczenie. Nie mają i nie znają ograniczeń. Chcą się wykazać i za pół roku jeździć już służbowym autem i wrzucać foty na fb. A zespół HR odznaczy w swoim MBO potworny, niewyobrażalny, niebotyczny sukces.

Przedstawiciel Handlowy

2 kierownikow. Ktorzy sie spoznili. Od jednego smoerdzialo potem a drugiemu walilo z kopary. Pytania wyuczone z czasopism. Krakow wiecej sie po was spodziewalem

Jak dla dzieci w przedszkolu

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Kimdżongung

Powiedzcie mi jak trzeba mieć zrytą czachę żeby wpaść na pomysł kolejnej pojemności kinleya w puszcze?

ja wszechwiedzacy
@Kimdżongung

boteraz preferancje konsumenta sie zmienily, dokladnie po roku , teraz klient na raz pije tylko 250 , za rok bedzie pil 200 ml :D

sztan
@ja wszechwiedzacy

Mi zawsze zostaje około 50 ml. Nie daję rady wypić 250ml. Także dobry ruch że strony CC

mos
@sztan

mi zostaje 20

Sengir

Witam jakie są stawki dla przedstawicieli handlowych w Warszawie? chodzi mi konkretnie o podstawe? czy sa jakies widelki?

Hhh
@Sengir

3400 brutto, w Warszawie 3800 brutto. Starszy PH może mieć 4400 brutto podstawy. Do tego premie oczywiście, ale to inna bajka.

Go

Drodzy forumowicze wszystkie obraźliwe wpisy są zgłaszane odpowiednim organom

Ha ha
@Go

Nareszcie ktoś wziął się za to

Za co
@Ha ha

Za siebie niech się wezmą . Prawda ich boli bardzo boli . Organy wewnętrzne ich bolą po alko chyba

bd

żebyś się nie zaskoczył uważam że dobrze bo forum miało pokażać jaka firmą jest Cola a nie czytać o tym że ktoś z kimś sypia czy nie sypia

aa hbahv
@Za co

ale widać ze ciebie najbardziej boli

@aa hbahv

chyba ciebie mały człowieku który nie masz … żeby otwarcie mówić co cie boli tylko pisać anonimy

@Ha ha

Skoro tutaj piszą tylko nieroby to dlaczego wchodzisz i piszesz(no chyba, a raczej jesteś nierobem). Dalej, powiedz mi gdzie jawnie w firmie się możesz wypowiedzieć na temat błędów w zarządzaniu managerów wysokiego szczebla. Boli mnie fakt i patrząc na działkę Ic mam wrażenie ze w ciągu najbliższych dwóch lat zwinięty ja całkowicie. Mam wrażenie że ,,niebieski” weźmie co będzie chciał a my na dziadowskich punktach będziemy kręcili wirtualne ankiety( oczywiście po audytach).I jak jesteś taki ,,rób” to wykaz się w tej kwestii abyśmy chodzili dumni po rynku a nie jak dziady po kebabach i Chińczykach( oczywiście tych nieświadomych) Podpisał się kolejny dumny nierób. Miłego dnia U ja cz

Aaaa
@Go

Też tak uważam po co płuc jadem jak można na spokojnie i kulturalnie wyrażać swoje zdanie

Biała Gwiazda

Czy to prawda, że CCHBC będzie miała w ofercie Krasnystaw i Danone?

Dobre

Klient

Dlaczego w tak dziwny sposób zbieracie koncesje i opłaty? Po co te durne oświadczenia?

@Klient

Żeby było z pompą.(usunięte przez administratora) Prawnikom firmy sprzedającej amerykańską oranżadę potrzebne są podpisy.I dlatego wprowadzanie będzie opóźnione o kilka miesięcy(patrz ilość oświadczeń).

cedc

No to wychodzi, ze lepiej zatrudnić się u któregoś konkurenta i zajmować się tylko napojami ew. u któregoś producenta alko i zajmować sie tylko alko. Pieniądze wszędzie podobne a pracy mniej i naprwde moźna być w czymś dobry....

Jasiek
@cedc

To się zatrudnij i nie narzekaj. Najlepiej jak zrobisz to odrazu.

Denimo
@Jasiek

No i tak pewnie zrobi większość ludzi, bo robić robotę trzech ph za zwyczajną pensję to się chyba nie kalkuluje

Były

Albo najgłupsi . Najwięksi frajerzy . Murzyny do roboty za grosze

Denimo

W innych firmach płacą adekwatne pieniądze vs. obowiązki. Jak tak dalej pójdzie to zostaną frajerzy, a najlepsi pójdą zarabiać prawdziwe pieniądze

Corpo Colo Mouse

PEPSI przejeło już prawie całą gastronomię. My z CC nie mamy już niczego dla klientów. A PEPSI ma szeroki wachlarz gratisów. Ceny PEPSI względem CC mówią same za siebie. Bajki o tym ,że nie będzie REDa możecie sobie opowiadać na dobranoc. Będzie i to jeszcze gorszy. Skody z (usunięte przez administratora). jeżdżą za nami regularnie. Ja miałam ostatnio dwie reklamacje ale się obroniłam bo miałam zdjęcia ;-)! Teraz to już ja przygotuje niespodzianki (Przedstawiciele wiedzą o co codzi) dla audytorów ;-) Zobaczymy kto lepiej fotki robi? Pa kochani i powodzenia!

Blue Beats 2.0
@Corpo Colo Mouse

Całej jeszcze nie wzięliśmy ale daliśmy sobie czas do 2021 wymieść całość! Jeszcze więcej narzedzi, przed sezonem większe struktury i większe budżety na kontrakty. W sumie wyglada to tak jakbyście nie mieli ani budżetów ani narzedzi ani ludzi...

Cologlo
@Corpo Colo Mouse

I ceny Coca-Cola , każda hurtownia ma taniej Coca-Cole niż my . Producent ma dużo droższe niż pośrednik . No super. Tylko walczyć o Target. Dzięki oddaje kluczyki i zwalniam się z tego czegoś . Pa

jureczek
@Corpo Colo Mouse

Bo CC zamierza wyjść z kanału gastro. Jest nierentowny. BD IC do zwolnienia i zobacz jakie oszczędności.

To sen ja

Damy rade, już nie takie rzeczy robiliśmy ????????????

Wo_man

Czy na biznes deweloperów przyjmują tylko facetów?

Biuro
@Wo_man

Z reguly tak.. w biurach rzadza kobiety, w terenie mezczyzni, ze wzgledu na specyfike pracy..

@Wo_man

To nie jest robota dla kobiet.. malo ich bierze udzial w rekrutacjach, a poza tym w tej pracy czasami trzeba przerzucic palete coli itp., w starciu z facetem jestescie troche bez szans... o czym swiadczy stosunek zatrydnionych kobiet do mezczyzn na stanowisku BD

@Biuro

rzadzą zwłaszcza kobiety w warszawie warszawą rzadzi kobieta wieczny nierób a teraz rządzi wszystkimi stl nie pakuj się bo się zarobisz z taką babą

Nie tylko
@Wo_man

Co nie znaczy, ze kobiet nie przyjmują ;) Pracują kobiety na trasach i są również przyjmowane.

Wo_man

Czy na BD przyjmuja tylko facetów? Moja siostra ostatnio startowala, ma wysokie kompetencje i kilka lat doswiadczenia itp. a i tak przyjęli jakiegos faceta..

Ccccccccc
@Wo_man

Niech się cieszy, praca w CC w obecnej chwili to porażka czekamy na lepsze zmiany...

Rero

Jak odczucia Wasze po ogłoszonych zmianach? Jak nastawienie na nowe rejony?? Jest energia w nogach?

j23
@Rero

Chciałbym powitać moich kolegów z całej Polski. Teraz jesteśmy prawie w jednej lokacji. Za rok będziemy w lokacji z Łotwą, Białorusią i Ukrainą pewnie, a na zebrania przyjdzie nam śmigać do Kijowa albo Mińska.

Mariooo
@Rero

Bardziej niż nad rejonami to bym się zastanowił jak będzie wyglądał i ile będzie trwał dzień pracy BD po dołożeniu do dystrybucji alkoholu, potem kawy i jeszcze jakiś hydro srydro.

jola
@Mariooo

Dzień BD będzie trwał dwa dni.

sobb
@Mariooo

No i co z kasą o ile ją zwiększą?

molo
@sobb

Kasy Ci nie zwiększą, ale będziesz miał możliwość rozliczenia swoich kumpli z realizacji celów jakie im założysz. Jak się spiszesz to po 12 latach cię awansujemy.

Fanaberian
@sobb

Nie licz na większa kasę, bo takiej nie będzie. Dziś sami zaopatrujemy nasz stoły świąteczne, bo firma pożałowała własnych produktów, aby delektować się bąbelkami z rodzina. Otóż kupujemy sobie sami, ale produkty naszej kochanej konkurencji, czyli znakomitej firmy PEPSI. Wesołych Świat z PEPSI na stole.

Cracovia fan
@Fanaberian

Jak pojawia się Pepsi, to warto poruszyć wątek baby-chłopa rudej z Katowic? ten okropny babsztyl jeszcze tam pracuje?

burn

Nic nie tonie, po prostu rynek się zmienił, dlatego co roku jest mniej BD. 10 lat temu model dystrybucji wymagał posiadania armii PH w terenie.

Noooo
@Fanaberian

Co ryczysz . Dostałeś bony , Ci przez agencję Interkadra nic nie dostali .

@Noooo

A niby dlaczego ci z interkadry cokolwiek mieliby dostać?Jesteście zbieraczami zamówień,żadnej odpowiedzialności,i macie całkeim niezlą kasę za nic nie robienie.

J24
@j23

Dlaczego z innymi krajami skąd taka informacja

@Mariooo

A ktoś wie czy będą podwyzki

Średnio dobrze nie bedz

Rero

Też tak myślę ciągle zmiany nie wróżą dobrze

24 h

Nie

Nie ma

nooo
@Jożin z bażin

(usunięte przez administratora) kasa 2200 netto , auto bez możliwości użytkowania . Też mam odpowiedzialność . Mylisz się , ale może w każdym mieście jest inaczej . Zbieraczem to Ty jesteś truskawek u bauera. Tak sam ciśniemy o zamówienia jak każdy BD.

nooo
@Jożin z bażin

To zatrudnij się w interkadra (usunięte przez administratora) , (usunięte przez administratora) i głupku . Myślisz, że jesteś taki kozak, (usunięte przez administratora) Otóż nie jesteś zwykła pała (usunięte przez administratora)

Niecierpliwy

Kiedy ten nowy red?

@nooo

Czyli sam przyznałeś,że jesteś zbieraczem zamowień.Dobrze że się zgadzamy.

@nooo

Z takim poziomem to nawet przez interkadrę nie powinni cię zatrudniać.Caluję.

Oooloo

Jak tam BD?

@Oooloo

Super nareszcie dobre zmiany

taaa
@burn

tak sie zmienil ze przyrosty osiagaja dwie cyfry :D

@Cracovia fan

O kogo Ci chodzi? Jak miała na imię?

Corpo Colo Mouse
@Rero

Od teraz Cola Energy czyli kolejna energia z 4 liter. Ludzie się znowu mają z czego śmiać bo tego czegoś nikt nie chce kupować. RED BULL się pije a nie jakieś wynalazki i to w takiej cenie!

Yaki

Czy planowana jest podwyżka plac dla bd w związku z wprowadzeniem alkoholu do sprzedaży?

trolololo
@Yaki

W ramach premii dadzą Ci polizać korek od jakiegoś premium spirit, a w kolejnym roku będzie jeszcze dystrybucja rajstop i patelni - to też oczywiście nieodpłatnie żeby firma mogła się rozwijać

Kawałek

Żeby dystrybucja alkoholu ruszyła z kopyta proponuję wprowadzenie alkoholowego dwunastopaka. Starsi stażem pamiętają. W następnym roku w naszym portfolio znajdzie się również śmietana, wędzona makrela oraz klucze do kół.

Klienci
@Kawałek

Jakie alkohole dystrbułuje Coca cola ?

@Klienci

O Panie,długo by wymieniać.W każdym razie ładujemy bagażniki i jedziemy wykurzyć z rynku cedc,diageo itp.Już my wam pokażemy gdzie mamy wasze półeczki.Teraz klienci będą mieli alko PREMIUM.

Adam*

Gdzie lepiej jako przedstawiciel na sklepach czy na gastronomi ? Gdzie łatwiej zrobić premie ?

Dddd
@Adam*

Różnie w obydwu jest łatwo jak rzetelnie się pracuje

Gaz
@Adam*

Wiadomo, że gastronomia . Pytanie bezsensu. Myślisz, że tu chodzi tylko o sprzedaż . Masz setki zadań dodatkowych . Ważniejszych od sprzedaży.

Sk
@Dddd

Chciałeś powiedzieć , że zależy jakich klientów masz na swojej trasie , jaki masz region miasta śródmieście to nie obrzeża . Jacy konsumenci w danym regionie stare babcie czy młodzież itp. Itp

adam*
@Sk

JEstem na sklepach mam możliwość przejść na gastro.

Jożin

Jednym z lepszych.I dlatego uważam,że bredzisz.

kozak w necie ....

chetnie bym zobaczyl Twoje wypociny :)

Xddddd
@kozak w necie ....

To popatrz

Magik

Firma jest idealnym pracodawcą. Wieczne wyjazdy, spotkania, integrację, degustacje, kongresy. Jak w jednej wielkiej rodzinie. Specjaliści żyją ze sobą jak partnerzy nie zważając na swój stan cywilny. I to wszystko za pośrednictwem otrzymanego wyposażenia technicznego i pod aprobatą przełożonych, którzy wręcz namawiają do wspólnej pomocy przy każdym pojawiającym się problemie. Oraz oczywiście do wspólnych wypadów. Wszystko w myśl teorii work together-live together. Polecam tą firmę przede wszystkim ludziom, którzy cenią sobie wyżej kontakty towarzyskie niż zarabianie pieniędzy. Bo tych w tej firmie raczej nie zrobicie:)).

Obserwator
@Magik

Święta prawda ciągle imprezy o zdrady to normalka w tym korpo

Ile zarabia przeciętnie handlowiec w Coca Coli?

wppl

2295 zł przez interkadre , 2500 przez coca cole

@wppl

Czy w Horeca & On the Go też na starcie oferują tylko 2500 netto podstawy?

Zostaw merytoryczną opinię o Coca-Cola HBC - Warszawa

• Jak się pracuje w Coca-Cola HBC?

Zobacz opinie na temat firmy Coca-Cola HBC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 302.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Coca-Cola HBC?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 233, z czego 7 to opinie pozytywne, 156 to opinie negatywne, a 70 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Coca-Cola HBC?

Kandydaci do pracy w Coca-Cola HBC napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Coca-Cola HBC