Coca-Cola HBC

Opinie o Coca-Cola HBC

Madja

słyszeliscie że red audyt zostaje zlikwidowany???? Podobno firma która zatrudnia audytorów jest pod kreska i zaczęli wreczac wypowiedzenia.

Kiri
@Madja

Potwierdzam. To nie jest jedyny dział ktory będzie zlikwidowany

dżej

Czy ktoś odbywał tu staż i mógłby się wypowiedzieć? Na jaką kwotę można liczyć?

Ask

Jak to jest w IC, że wszyscy narażamy swoje zdrowie jeżdżąc w rynek próbując zarobić a niektóre osoby w ostatni dzień robią budżet na 200 % w tak trudnym czasie zabraniając max premii?

Tola

Jak tam robaczki widzicie kolejny miesiąc z bieda premią? Globalna firma działająca na trzech kontynentach z przychodem netto w 2019 roku - 488 milionów euro, znowu znalazła się w ciężkim położeniu i jak zwykle potrzebuje waszej pomocy i zrozumienia w "tych ciężkich dniach". Może jak WZMOCNICIE pracę i PRZYŚPIESZYCIE z tematem Premium Spirits za (usunięte przez administratora) to dostaniecie za pół roku czapkę śliwek i pojarę w ramach podziękowania.

Przedstawiciel Handlowy

2 kierownikow. Ktorzy sie spoznili. Od jednego smoerdzialo potem a drugiemu walilo z kopary. Pytania wyuczone z czasopism. Krakow wiecej sie po was spodziewalem

Jak dla dzieci w przedszkolu

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
After CCHBC

Siemaneska. Czy ktoś może zna powody przez które najlepszy trener- Bogusław pracuje teraz w kremach do rąk? Przecież on SCMów szkolił itd... Będę wdzięczny za podpowiedź. Pozdrawiam Wszystkich! 3majcie się, będzie jeszcze dobrze...

U bryg
@After CCHBC

Kto chciałby pracować dla nieroba i osoby która ma problemy z glowa taki jest szef trenerów Grzegorz

monalisa

Kiedy będzie wyjazd na sklepy? Jakie decyzje.

hahah
@monalisa

kiedy zaczniesz w cc pracowac ;)

polecam
@monalisa

Jeszcze wam nie mówili? od czwartku wracamy na rynek....

Mathan

Cześć, widziałem, że na pracuj.pl jest rekrutacja na STLa we Wrocławiu. Co to jest? FC, IC? Za kogo to?

NRO
@Mathan

Senior Team Leader - Kierownik Zespołu Sprzedaży

On
@NRO

Chyba Sales Team Leader :)

kamorra

Ile zarabia w coca cola PH ds. sieci handlowych ?

Korpokiller
@kamorra

Mizerną kasę.

krak - mag
@Korpokiller

Konkretnie ? Czyli 1950 zł? To jest mizernie.

Korpokiller
@krak - mag

Ok 3 tys. Z prowizją ok. 4. To jest właśnie mizeria. Chociaż dla nieudolnych to dobra kasa:-)

Simon

Witam. Jak się zapatrujecie na to, że wracają stacje paliw? Ratowanie struktury handlowej? Z drugiej strony zabrali nam Eurocash więc gdzie tu logika?

Coffetime

Coś już wiadomo co za kawę będziecie sprzedawać?

jjjjjjjjj
@Coffetime

zadnej kawy nie będzie. po co nam nowe wynalazki typu kinley jak gastro stoi. firma ma kolosalne straty. w wawie już się mówi ze do końca roku zlikwidowanych będzie 25 proc etatów. w dużej mierze biura i dział handlowy. co czwarty z nas straci robotę a ty się kawą martwisz. ogarnij się.

19-Divoc
@Coffetime

Pedros, mokate i vegeta...

Lodz

Czy w tej Łodzi potrafią inaczej sprzedawać czy tam tylko muszą dile robić

Jożin z bażin
@Lodz

Dile w Łodzi? No co Ty! Tutaj wszystko się opiera na byciu partnerem biznesowym dla klienta, dbaniu o jego dobro i wspólnym szukaniu rozwiązań :) I stąd te cyfry u co niektórych :)

Ttt
@Jożin z bażin

To że ty masz problem z rozumem to nie wciskaj kitu innym

Kraft
@Ttt

A co boli że się podstawę weźmie się 10tego. Masz takie same możliwości wiec nie płacz tylko rusz głową, a jeżeli jesteś zwykłym wykładaczem towaru to idź na mercza bo się widać nie nadajesz. Tyle w temacie, podkreślę ze nie jestem z Łodzi ale nie lubię zazdrosnych nierobów bez głowy.

Mietek napletek
@Ttt

Inteligencją nie grzeszysz. Chyba świetnie się odnajdujesz w firmie.

Uu
@Kraft

Ty też

Józio
@Jożin z bażin

Widzę, że kwarantanna dała o sobie znać (usunięte przez administratora) , zamiast pisać brednie polecam wziąć się do pracy bo na podstawę nie zarobisz a w wolnym czasie obejrzeć dobry film maybe "Hejter"? :)

Naucz się liczyć
@Józio

Jeśli ktoś dokłada wałkami do normalnej ceny i Wy nazywacie to kreatywnością? Wiecie jaka jest definicja kreatywności? Wg mnie to jest zwykły sabotaż. Klient ten towar i tak by kupił ale co będzie przepłacał? Wystarczy podpuścić idiotę i powiedzieć, że inni proponują mi po innej cenie i sprawa załatwiona.

T
@Naucz się liczyć

Tak, wielcy biznesmeni bo przepłacą do palety wiecej jak w programach hahaha. potem firma szuka pieniążków, ale czemu sie dziwić jak za pół darmo wyjeżdża towar

Kierowca

W dobie pandemii, dlaczego kierowcy muszą zbierać pieniądze od klientów (faktury gotówkowe) czy nie powinno być faktur przelewowych. (usunięte przez administratora)

Kratka Szkła

Kończy mi się urlop. Mam dwójkę małych dzieci. Boję się iść do pracy i siedzieć w sklepach robiąc zamówienia. Czy cc w końcu wykona jakiś pozytywny ruch? Ktoś wie ile osób z cc jest na kwarantannie?

S
@Kratka Szkła

A to ktoś każe jeździć po sklepach?

@Kratka Szkła

Przecież siedzimy w domu, więc nie wiem o co chodzi.

Oburzony
@Kratka Szkła

A co Ty księżniczka? Panie na sklepach też mają dzieci. Właśnie po to jest ten wirus bo ludzie zapomnieli o drugim człowieku liczy się tylko ja i ja i ja i moja osoba , a inni nie ważne co mnie to obchodzi. Zastanów się księżniczko jak jutro polecisz do sklepu po chleb czy mleko dla swoich dzidziusiów , że jakby nie panie w sklepie to byś nic nie kupiła . Zastanów się nad sobą!!!!!!!

SunNight.pl

Sunnight.pl - TeamSpeak3 Opis: Serdecznie zapraszam wszystkich na Publiczny Serwer TeamSpeak3 - IP: Sunnight.pl Nazwa Serwera: Sunnight.pl IP serwera: Sunnight.pl  Typ serwera: TeamSpeak3 Sloty: 256 (Licencja aktywna) Oprogramowanie: Boty 24/7 Rekrutacja do Administracji: ON

Audyt

Cześć czy audytorzy dalej pracują ? Zatrudnienie przez WTS ? Czy ten projekt już się skończył ? Jak tam się pracuje ktoś coś ?

przedstawiciel handlowy

Coca cola firmo JAK WAM NIE JEST WSTYD? Szczerze jak ? Szukacie teraz sobie przedstawicieli przez agencję NTERKADRA NA UMOWĘ zlecenie?!! Jeszcze w ubiegłym roku była to umowa o pracę tymczasową , teraz już zlecenie . Firma zarabia rękami przedstawiciel handlowego setki tysięcy złotych , a swojemu pracownikowi daje zarobić około 2 tysiące netto na rękę i to na zleceniówce. Bez urlopu , bez świadczeń, bez premii, bez auta do dyspozycji po pracy . Jak można? Tak rodzi się bogactwo jednych kosztem drugich ! Nie macie sumienia, rozeznania , ani ambicji jako firma, kieruje Wami głód zysku za wszelką cenę na ludziach w sytuacji bez wyjścia. CHCIAŁEM ZAAPELOWAĆ do ludzi - nie idźcie pracować przez agencję jako przedstawiciel do coca coli - nie warto. Albo etat przez coca cole bezpośredno , albo dziękuję. Nie dajcie się wykorzystywać!!! Dziękuję. I nie piszcie w meilach służbowych do swoich ludzi DRODZY !! bo nie jesteśmy Wam drodzy jeżeli tak nas traktujecie jak tanią siłę roboczą. Były pracownik agencyjny CCHBC. Pozdrawiam

hajs
@przedstawiciel handlowy

nie wiem co sie dzieje w tym handlu , ale obecne place to jakas zenada, 15 lat temu z premiami "najlepszy z najlepszych" itd moglem wziac po 12-15 tys , na tamte czasy , dzis 4-6 tys / o 6 nie wspomne bo widze DSR ile osob ma / , wszystko drozeje , a my tylko dostajemy programy na integracje ...masakra jakas

Zero

Mniej niż zero .

Job
@przedstawiciel handlowy

Chłopie, wiesz ilu ludzi w pocie czoła od rana do wieczora tyra na Żwirkach? Wiesz ile jest spotkań? Wiesz ile jest telekonferencji? Ile zapada kluczowych decyzji? Ile kaw przy tym idzie i mleka? Ups - i zabrakło im dnia, żeby pomyśleć o BD

Cov19
@przedstawiciel handlowy

Mało Ci ? STL musi mieć 10 tys . Tobie styknie 2 koła , a po Ci umowa o pracę po co ci urlop chorobowe . Zlecenie Ci wystarczy .

Honorata
@przedstawiciel handlowy

Od zawsze Coca Cola w Polsce traktowała pracowników poniżej normalnego poziomu. Np. 20lat temu było tak ,że po drugiej umowie o pracę zwalniali całą ekipę i przyjmowali nowych. Kiedyś i teraz ta firma nikogo do siebie nie przywiązuje . Żenujące umowy i warunki pracy ale dorobkiewicze się napalają bo hamerykańska firma. Zewnętrzne firmy prowadzone przez byłych kierowników z CC z księgowymi i koordynatorkami nie mającymi pojęcia o pracy dopełniają żenady... Kto jest inteligentny ten (usunięte przez administratora) z tej firmy w podskokach...

Jożin z bażin

W odpowiedzi na apel o wspierane drogich klientów IC poprzez zamawianie na wynos:dajcie ludziom zarobić to będą zamawiać. A tak - w życiu.

LG

Nadszedł czas aby zadbać o własne rodziny - właśnie jesteśmy świadkami jak upada nasz dotychczasowy system wartości w której często rodzina była na drugim planie. Nic już nie będzie jak do tej pory sąd cieszmy się tym co przedstawia prawdziwe wartości, mamy naprawdę mało czasu. Rozpoczęła się wojna handlowa w której celem są gospodarki napędzane naszymi rękoma, may God bless us

Mario

To co panie i panowie z IC? Miesiąc wolnego :)

obiektywnie

Oni powinni mieć już dożywotnio wolne! Nic nie mogą! Czy dojadą czy nie, bez różnicy! Szkoda tylko żeby jeżdżąc zostawiali -ślad węglowy! Wystarczy tele.

Irek88

Czy przyjeli juz kogos do Warszawy na Prage i Goclaw? Niedawno byla rekrutacjaale poki co zero odzewu.

Mietek napletek

A na wszystkich zdjęciach tacy uśmiechnięci, radośni i zmotywowani :) Tacy hamerykańscy :)

Zostaw merytoryczną opinię o Coca-Cola HBC - Warszawa

• Jak się pracuje w Coca-Cola HBC?

Zobacz opinie na temat firmy Coca-Cola HBC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 301.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Coca-Cola HBC?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 233, z czego 7 to opinie pozytywne, 156 to opinie negatywne, a 70 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Coca-Cola HBC?

Kandydaci do pracy w Coca-Cola HBC napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Coca-Cola HBC