Coca-Cola HBC

Opinie o Coca-Cola HBC

Terma Uniejòw

Firma CC HBC polska za niedługo zakończy działalność w Polsce . Szykują się odprawy .

odprawa
@Terma Uniejòw

podwyzki ida jakies 150 zl brutto od q4 a Ty o odprawach piszesz :D

Renia
@odprawa

Będą odprawy . Coca-Cola przechodzi pod Interkadra . Oni będą za 2 tysiące robić . Desperacja = miska kaszy polanej słoniną.

Trololo
@odprawa

Całe 150 brutto? Ja cie kręcę, to teraz będzie można żyć jak król

Felix
@Trololo

Potwierdzam CChbc kończy działalność w PL. Managery załamane bo stołki znikną.

Trolo
@Felix

I kto uwierzy w takie bzdety i fake newsy.. ???? Ale fakt, powinni ten grajdołek w przyszlosci zamknac.

Ktox
@Felix

Coś więcej wiadomo w tym temacie?

Kierownik Zespołu Sprzedaży Poznan/Pila/Gniezno ktoś coś?

Coca-Cola szuka ludzi przez pośrednika? Wszyscy tak tam robią ? Widziałem ofertę , ale to co oni dają w tej agencji to miska kaszy bez słoniny bo słonina droga . Tam wszyscy tak robią czy jest podział na parobków i tych od pieniędzy do rządzenia ?

Alicja

Zależy jakie głębokie masz gardło .

Przedstawiciel handlowy Zbysz

Dlaczego nie ma coca-coli w sieci Kocyk w Krakowie? Kto dał (usunięte przez administratora) STL?

Uliana

Tak. STL zawalił .

Master
@Przedstawiciel handlowy Zbysz

Ale alkohol jest , jest ... coli nie ma bo są braki .. dziwne bo inne firmy nie maja problemow z aluminium i kierowcami ... widocznie mało CC płaci:)

Były ph

Niebieskich stać czerwonych nie

Jacek
@Master

Nie ma coli bo Pepsi kupiło ich . Najlepsze sklepy w centrum miasta . Co za(usunięte przez administratora) rządzą w tej firmie. Oddać kurę która znosi złote jajka .

Przedstawiciel Handlowy

2 kierownikow. Ktorzy sie spoznili. Od jednego smoerdzialo potem a drugiemu walilo z kopary. Pytania wyuczone z czasopism. Krakow wiecej sie po was spodziewalem

Jak dla dzieci w przedszkolu

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Były_niedoszly

Rekrutacja na specjaliste ds. rozwoju rynku to porażka, chaos, bałagan... Sama rozmowa to tez poeazka, chaos, balagan..

Nimi
@Były_niedoszly

Zależy czy znasz STL-a czy nie . Jak znasz to masz już prace jak nie to się bujaj. W Coca-Cola to widać najbardziej. Aż pali w oczy .

Kamila
@Nimi

Jakie to prawdziwe.

Tinder

Opowiem wam bajkę jak zmora ciągnął pa...ke. Panie dyrektorze,przepraszam, były dyrektorze z Lokacji Białystok jest pan zerem. Nic nie osiągnąłeś w tej lokacji a to ze tu trafiłeś było konsekfecją pierwszego zdania które napisałem... Jedyne co tu osiągnąłeś to bogate konto na Tinderze, ale szkoda ze nie byłeś tak aktywny w pracy i na rynku jak w internecie... czyżby twoje groupies kierowniczki nie były wystarczająco kompetentne???? Chłopie zgaś światło i wracaj skąd przybyłeś.

mm
@Tinder

Kolego to ze facet był niekompetentny wie cała Polska. To ze szedł po trupach do celu tez. Nawet fakt ze poświęcał mniej czasu na prace niż inni jest bezsporny, nie mówiąc już o błędnych decyzjach kadrowych. Ale pierwsze zdanie twojej wypowiedzi może ci przysporzyć problemów, czego ci oczywiście nie zycze, bo wypełni się zgadzam z sednem twej wypowiedzi. Tylko jednak na forum publicznym nie wypada tak ostro.

Jożin z bażin
@mm

A Co jest obraźliwego w pisaniu, że ktoś ciągnął paczkę?

Przyszły rok
@Jożin z bażin

Z nowym managerem doświadczycie tyle nowych rzeczy, że jeszcze zatęsknicie za poprzednim. W lokacji z jakiej odchodzi, to korki od szampana już wystrzeliły. Zamienił stryjek siekierkę na kijek.

Mędrzec
@Przyszły rok

No i po co było tak pyszczyc im gorzej oczernicie waszych bosow tym wyżej pną się do góry matoly

Znachor
@Mędrzec

Święta prawda a matoly piszą denerwują się i tak to nic nie daje szkoda pary lepiej iść na piwo

leo messi
@Mędrzec

Akurat tego o którym mowa nie ma już wsrod nas. Postanowił kontynuować karierę poza strukturami naszej ukochanej firmy. Przyłączcie się zatem do podziękowań za wkład i zaangażowanie, a także bądźcie wsparciem dla D.Z. na nowej drodze jaką obrał, choćby nie wiem jak trudna i wyboista była. ps. a tak już na poważnie - współczuje każdemu kto liznął wyżyn menago w cchbc ponieważ po serii porażek i miejscu w szeregu CC na rynku, a także opinii jaka się ciągnie za kadra zarządzająca i fermentem jaki te osoby wprowadzają w każda strukture i zespół, będzie mu ciężko znaleźć prace na lustrzanym stanowisku. Ani to ukrywać w CV, ani się tym chwalić na chwile obecną.

Mesi
@leo messi

A dzieje się tak dlatego że kadra ta musi pracować z największą cholota

Pracowity
@leo messi

Szczerze współczuję całej kadrze managerów że pracują z takimi ludźmi powinno im się płacić szkodliwe

Zamo
@Tinder

A ty jesteś miernym pracownikiem szkoda że tylko na to Cię stac

Zamo
@Przyszły rok

Święta prawda w lokacji był słynny a awansował

Tinder 2
@Tinder

Już jesteś namuerzony trzeba być miernym pracownikiem żeby wypisywać te bzdury

Mmmm
@Przyszły rok

Dobrze że macie nowego szefa pozna się na was i dojedzie was

od tinder

dorwać to możesz ale kilogram jabłek na rynku na bazarowej. Teraz jesteś tylko jednym z wielu bezrobotnych na rynku pracy w pl -(usunięte przez administratora)

????

W końcu karma wróciła

Bielsko Białej nowa lokalizacj
@leo messi

Panie minageru stylu zjeb...by nie jest tak że zielone to niebieskie

TT hahaha

Tomek + Tomek - Ten duet jest mistrzowski. Jakby byli ciagle pod wpływem swoich produktów. Dużo przypadkowych słów, które ciężko zrozumieć, bo są użyte w nieprawidłowym kontekście. Na niektóre stanowiska powinni robić testy iq

TT

Złego słowa nie powiem na CC, a przepracowałem tam 13 lat. Zdarzały się chwile ciężkie. Zdarzali się ludzie przypięci do stołków niczym nasi politycy. Ale doświadczenie jakie wyniosłem z tej firmy jest nieocenione, a zarobki na jakie trafiłem w 2005 roku przyjmując się do firmy to był Matrix. Wiem ze teraz jest inaczej, ale nie zmienia to faktu, ze najcenniejsza rzecz jaką wynosicie z kontaktu z tą firmą, to doświadczenie.

Krzysztof
@TT

Dobre musiałeś mieć znajomości jak w 2005 roku cię zatrudnili . To był czas gdzie młodzi wyjeżdżali za granicą bo w Polsce nie było szans na pracę . A reszta robiła za 2 zł na godzinę gdzieś. Brawo Ty .

Jasiek
@TT

Doświadczenie w cc? Błagam :) :) :) :) Chyba w rozwiązywaniu zgadywanek :) :) :)

LG
@Jasiek

niestety to prawda. cc ma b słabe "know how" w obszarach sprzedaży i marketingu. Trade jest czasem ok- zależy od tego kto jest autorem. jakkolwiek model sprzedaży ma same wady a zarządzanie przestrzenią w psd to dramat - firma jedzie na rozpoznawalości i udanym pozycjonowaniu wypracowanym poza cchbc PL

Nikos

Zastanawia mnie jedna rzecz ;) Hejtujecie na CC ( i macie racje) wiec czemu nie zmienicie pracy ? Uwazam, że po 3-4 latach w cc jestes dobrze przygotowany do pracy jako ph i na większych pieniążkach i warunkach etc znajdziesz inna pracę? Po co siedzieć w tym go.... tyle i się męczyć? Złapiecie 5 tys wypłaty to klaszczecie uszami... gdzie jako ph taka podstawę można mieć albo ciut gorsza ;) Nie wspomne o samochodzie i socjalu...

Kapitan nemo
@Nikos

O czym Ty mówisz mały człowieku . Gdzie niby tak płacą ? Napewno nie w FMCG. 5 tys nigdzie tyle nie ma . I przestań opowiadać bajki .

Nikos
@Kapitan nemo

Fmcg to jest dobre jak masz 22 lata i chcesz się cos nauczyć ;) a potem jako ph to praca dla (usunięte przez administratora) ;) Budowlanka kolego, budowlanka ;)

Renegat

Czytam sobie po raz pierwszy wpisy tutaj, dziś już szczęśliwy, bo rozstałem się z Coc Colą. To było 6,5 roku, nie powiem bo lata sukcesów a nie porażek. Pieniądze jakich wcześniej nie zarabialem itd. Ale jednocześnie lata ciągłego stresu, ciągle coś co nie dawało spokoju. Od dwóch tygodni mam inną pracę i jestem szczęśliwy. Powodzenia tym którzy jeszcze czekają na swoją szansę zmiany pracy, a dla tych którzy dalej chcą rozwijać się w tej firmie szacun! To prawdziwi twardziela.

Skoda Fabia

Jak tam przebiega wymiana nowych inwigilacyjnych urządzeń GPS?

Fagasik
@Skoda Fabia

Z kamerka z wnętrza dodatkowo? Haha

Gfg
@Fagasik

??? Ktoś cos wie?

STL

Manipulacja (łac. manipulatio – manewr, fortel, podstęp; manus - ręka, manipulus - dłoń) – forma wywierania wpływu na osobę lub grupę w taki sposób, by nieświadomie i z własnej woli realizowała cele manipulatora[a]. Umiejętność rządzenia innymi, znajomość zasad dowodzenia, prowadzenia negocjacji, aby skłonić partnera do zmiany zdania Inspirowana interakcja społeczna mająca na celu skłonienie osoby lub grupy ludzi do działania sprzecznego z ich dobrze pojętym interesem. Zazwyczaj osoba lub grupa ludzi poddana manipulacji nie jest świadoma środków, przy użyciu których wywierany jest na nią wpływ. Autor manipulacji dąży zwykle do osiągnięcia korzyści osobistych, ekonomicznych lub politycznych kosztem poddawanych niej osób. Manipulować można treścią i sposobem przekazywania informacji. Manipulację językową często stosuje się w propagandzie i podczas tzw. prania mózgu. Mimo tego, że manipulacja postrzegana jest jako zachowanie nieetyczne, często używana jest w kontaktach handlowych i negocjacjach.

Szurek

Bartlomiej i Tomasz

W sumie ciekawy

Szanowni mam do was pytanie, co jest konkurencyjna przewaga, albo jakie argumenty działają na korzyść Coca Coli vs Pepsi w gastronomii?

Sceptyk
@W sumie ciekawy

Brak produktu na planowane otwarcie gastro. Dzięki temu innowacyjnemu podejściu nas klienci gastronomiczni nie muszą wydawać pieniędzy na zatowarowanie.

OK!
@W sumie ciekawy

Może brand!?

tururu

Cześć :) chciałabym zapytać o stanowisko specjalista rozwoju rynku. Jakie są główne zadania, wynagrodzenie, czy są wyznaczone konkretne punkty sprzedaży, które trzeba odwiedzić? Proszę o jak najwięcej informacji :) dziękuję

trolol
@tururu

dowiesz sie na rozmowie jak cie zaprosza

@tururu

Tych zwolnionych z grupy Żywiec nie zatrudniamy . Ciebie tym bardziej.

Bds

Mam pomysł zróbmy tak żeby firma upadła . Nie bierzmy zamówień . Co Wy na to ? Niech zmniejsza nam ilość obowiązków .

travels
@Bds

Pasowałoby coś zrobić, bo już chyba ktoś się źle czuje z iloscią obowiązków jakie mamy

LG
@Bds

zróbmy tak -jak firma upadnie to nie mając pracy upadnie twój budżet domowy - co ty na to?

PH
@LG

Ok

Czerwony
@travels

Na budowę idź pracować to zobaczysz co to ciężka praca zamiast ferment siać to zobaczysz co to znaczy ciężka praca, tu są ludzie, którzy jeszcze chcą pracować i rozumieją trudną sytuację na rynku. Nie pozdrawiam cię kolego

Uprawnienia
@Czerwony

Dobrze się czujesz .

trolol
@Czerwony

Kolego, bajką o ciężkiej sytuacji na rynku to karmią się bezrefleksyjne popychadła. W CC zawsze jest niedogodny czas i zawsze jest ciężka sytuacja na rynku, wszystko byle tylko wytłumaczyć cięcia budżetu, premii, 300% więcej nowych obowiązków, brak konkretnych samochodów itd. I tak się toczy życie, w CC. Dlatego już dawno zrezygnowałem i jestem zadowolony, na rynku jest masa firm w innych branżach które nie dają takich durnych tłumaczeń tylko za solidną pracę dają dobre auto, dobrą kasę - mianowicie tam gdzie w cc zamyka się maksymalne wyngrodzenie z premia 120%, gdzie indziej to podstawa. Także kto ogarnięty, idzie dalej zarabia normalną kasę za normalną pracę, a nie daje się manipulować jak kukła przez STL

Janosik
@trolol

Potwierdzam i popieram w 100 % odpowiedź. Sam odszedłem niedawno i czuje się jakiś taki szczęśliwszy.

Przedstawiciel handlowy

Co się stało , że sieć Kocyk z Krakowa wyrzuciła Cole z swoich sklepów. He he he uśmiałem się. Pepsi tam rządzi na całego

Kasa
@Przedstawiciel handlowy

Panie kasa sie nie zgralo , kocyk na potege rzucal na hurty a te zalewaly rynki ,dlatego dzis mamy tyle pkt ile mamy ;)

Ojeju
@Kasa

STL do roboty!

@Kasa

STL e same orły . He he

Cześć, czy ktoś odbywał staż w Warszawie i podzieli się opinią oraz zarobkami na tym stanowisku?

Aleksandra

Wiecie co bije po oczach najbardziej w coca-coli ? Kolesiostwo. Kolesiostwo to filar firmy CC.

Red
@Aleksandra

Najbardziej widać to w lokacji Gdansk

Moderator
@Red

Co masz na myśli ?

Red
@Moderator

@Moderator jeżeli zadajesz takie pytanie tzn. Nie pracujesz w lokacji Gdansk.

Przedstawiciel handlowy

Na PSS ach w Krakowie też ich nie ma . Firma się zwija . Ostatni gasi światło.

Zostaw merytoryczną opinię o Coca-Cola HBC - Warszawa

• Jak się pracuje w Coca-Cola HBC?

Zobacz opinie na temat firmy Coca-Cola HBC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 304.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Coca-Cola HBC?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 235, z czego 7 to opinie pozytywne, 157 to opinie negatywne, a 71 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Coca-Cola HBC?

Kandydaci do pracy w Coca-Cola HBC napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Coca-Cola HBC