Coca-Cola

Opinie o Coca-Cola

Gdynia 2015-05-12 22:20:33
trzeba oszczędzać na wszystkim !!!!, teraz już nie maja na czym wiec zaczęli opóźniać nam pensje, w końcu utrzymanie tak olbrzymiiej kadry menadżerskiej kosztuje. Zgadzam się z Tobą zaległe pensje powinni wypłacić nam z uzwględnieniem odsetek ustawowych.
kierowca 2015-05-13 13:16:53
Wczoraj od 7 na załadunku,awizo na 8, wyjazd o 22 z radzymina. Od 7 oczekiwanie w Gdyni na rozładunek do chwili obecnej tylko oczekiwanie.. Zero organizacji, zero szacunku do kierowcy, jednym słowem [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] totalny
rk 2015-05-13 22:36:18
bo dyro w gdyni jest tak zarobiony ze nie ma czasu myslec o premiach BD, a potem wali parszywe żarty na HGMM o wypłatach! Żenada! Nigdy wcześniej tak sie nie dzialo, 2 miesiac z rzedu! Ogólnie jaja zaczęły się u nas dziać..
Elton 2015-05-15 16:12:31
XYZ - 2015-04-23 17:27:19 IDŹ DO LEKARZA!!!!!!!!!!!!!!!!!
POZNANIAK 2015-05-15 16:21:50
Dzisiejsze spotkanie z szanownym Zarządem w Poznaniu, oczywiście nie dało odpowiedzi na żadne z zadawanych pytań... Dyro i STL'owie siedzieli jak te myszy pod miotłą. Reszta... po co tak byliści?? Udajecie, że w Coli jest tak zajebiście, że nikt nie potrafi się odezwać, jak już ma do tego sposobność! PS. Sebastian szacun!! Kariery w tej firmie to na bank nie zrobisz!!
XYZ 2015-05-17 00:14:18
Coca Cola moją matką,żoną i kochanką :)
Colarz 2015-05-18 23:42:35
Nasz Ojciec z Poznania od handlowców na urodziny chce na prezent dostać dużą mapę Poznania
dudi 2015-05-23 20:58:03
Hej, trzy dni temu coca-cola wystawiła ogłoszenie, poszukują na stanowisko P2P Customer Service Associate, nawet mnie to zainteresowało. Może jest tu ktoś, kto pracuje w tym dziale i może polecić pracę? Jak też z możliwością rozwoju i szkoleń tutaj, bo chyba tak wielka korporacja dba o swoich ludzi, czy jest się jedynie trybikiem, który nic nie znaczy?
neku 2015-05-24 21:59:29
Jaja? To łagodne określenie. Czy to nie ciekawe że gdynia przestała robić wyniki odkąd ma nowego szefa? jakie rządy taka motywacja! RK nie nadaje się nawet do odczytywania wyników Toto lotka. Ale ogólnie jest u nas ciekawie, teraz gdynia dba o parytet żeby więcej stli mogło mieć romans ze swoją podwładną!
YYY! 2015-05-26 07:11:54
Chyba myslisz o innej firmie niz CC HBC POLSKA:)
x man 2015-05-26 17:30:19
Nasz wódz z Poznania pojechal udzielić wpsparcia w budowaniu wizytacyjnych ekspozycji było już z osiem a chciał dwanaście no i co się stało... Właściciel wyprosił go ze sklepu mówiąc że w dzisiejszych czasach za darmo umarło :) Z tego wszystkiego zostawił w sklepie swoją książeczkę z priorytetemi mca no i zarząd kręcił nosem. Oj oj ale wtopa oj oj..
Koziołek 2015-05-27 14:30:12
Oto on Panowie zajmujacy się dystrybucją ksiażeczek z priorytetami miesiąca mamy w P-niu przeogromną prośbę a mianowicie czy mozecie wysłać 8 ksiązeczek na czerwiec więcej 7 dla liderów i 1 dla Ojca? Będziemy wdzięczni i maj juz się nie powtórzy.
zbawiciel 2015-05-28 10:42:06
Dla Poznania wielkie SZA TO PA z Gdyni :)
yes 2015-05-29 20:42:25
kiedy i na jakie auta bedzie wymiana obecnej floty?
Koksu 2015-05-30 09:40:12
Pewnie na początku następnego roku,a wymiana obowiązkowo na dwuosobowe Yarisy-tak dla odmiany.
yes 2015-05-31 07:55:56
własnie slyszalem ze jezdzimy jeszcze 2 lata obecnym yarisem a patrzac czym jezdza sasiedzi z innych krajów to az zazdrosc zżera...
Konik 2015-06-09 15:49:43
co się podziało w Koszalinie?
mika 2015-06-09 19:07:11
czy ktoś coś wie o co kaman ? szeroko poszło chyba .....
mediatorr 2015-06-10 11:47:09
sza to pa - teraz kolej na gdynie, ten sam gospodarz...
Roman 2015-06-10 21:21:48
Na jakie warunki płacowe może liczyć audytor, zatrudniony przez WTS ? Wiem, że ok. 20 wizyt dziennie, możliwe wyjazdy na drugi koniec Polski, umowa o pracę tymczasową, przedłużana co miesiąc.
koszalin 2015-06-10 22:18:58
cały koszalin poleciał
liiiiiiiiiiiiii 2015-06-11 19:05:30
podziało się w Koszalinie ktoś zna szczegóły?
Alejandro 2015-06-14 08:13:00
Chłopaki skumali się z audytorem
bbbbbbbbbbbbb 2015-06-14 17:11:40
podobno oni znali sie duzo wczesniej niz audytor zaczal prace razem chodzili do liceum czy cos takiego... takie chodza ploty w miescie.
Piki 2015-06-17 08:06:48
Gdzie premia? Zapytaj się swojego STL. Jak się spóźnił z raportami to pij do niego. Co jak co ale przez 18 lat pracy tylko raz wypłata spóźniła się o 1 dzień. Twój wątek jest żałosny.
Odwolania 2015-06-18 17:18:21
Czy wiecie czy ktoś z Koszalina będzie się odwoływał ? Jak cały Koszalin poleciał to co teraz się tam dzieje ?
Pitu 2015-06-23 00:01:48
Czy w Coca-Coli nie jest tak, że każdy pracownik z góry od razu dostaje auto służbowe czy to tylko panowie managerowie rozwalają się firmowymi yarisami? Ostatnio sporo ofert od nich się ukazało, a ciekawe jest to czy to był jeden rzut ofert i znaleźli tych co szukali, czy to początek jakiś większych zmian...
xawi 2015-06-23 19:42:20
coś bez składu piszesz
itp 2015-06-23 22:22:53
Widze ze teraz ogarnął wszystkich szał na power team. To jest żałosne. Nie dosc ze nas okroili z kasy za premie kwartalne to teraz cisnom aby grac w gierki podczas pracy, zamiast sprzedawac i zarabiac kase. To co sie dzieje teraz w temacie power teamu to jest nie do pomyslenia. Jakis neptyk z braku zajecia i nadmiaru kasy powolal do zycia sztab ludzi i program kompletnie nie majacy racji bytu. Kaza 40 latką pykac w gierki po pracy albo w jej trakcie, zeby sie nie skompromitowac, ze program ten kompletnie nie ma racji bytu i zainteresowania wsrod ludzi. Nagrody sa rewelacyjne: tandetne czajniki, tostery itp. STL mowi ludziom ze jak nie beda grali po pracy w gierki to moga sie spodziewac wizyty depo na rynku. A jak beda grali to w nagrode spotkaja sie w finale z Wojtkiem, albo Michalem. To ja oglaszam wszem i wobec koledzy ze to jest mobbing. Nagrywajcie ich a pzred sadem wygracie kazda sprawe. To absurd aby zajmowac sie pierdolami, zamiast ciezka praca na rynku, bo niebiescy tez warjuja z cenami jak oszolomy.
itd 2015-06-23 22:43:10
I jeszcze jednego zapomnialem dodac. Bardzo lubie swa prace. Nigdy nie narzekalem na nic i pierwszyraz sie wypowiadam na tym portalu a pracuje juz pare lat. Jak czytam niektore wpisy to sie zastanawiam nad tym dlaczego narzekajacy nie zmienia pracy jak im nie odpowiada. Ale power team to absolutne nieporozumienie i zaczyna odnosic odwrotne skutki do zamierzen. Zamiast motywowac demotywuje. Jak widze jak moi koledzy kryja sie po osiedlach i lasach i graja w gierki zamiast pracowac to az mnie serce kluje co my robimy. Teraz gdzie jest taka walka o kazdy centymetr polki na sklepie, o kazdy centymetr powierzchi pod ekspozycje, gdzie kazda minuta jest cenna w kwestii efektywnosci i odpowiedniego zagospodarowania czasem pracy My gramy w gierki tylko i wylacznie ze strachu przed przelozonym, a program z zalozenia mialbyc dobrowolny. Rozpoczol sie wyscig szczurow i walka o punkty, gdzie nagroda jest czajnik albo toster, albo zadowolenie depo ze ma czysta glowe bo jego ludzie zamiast pracowac graja w gierki. Co my robimy? i gdzie zmierzamy? Druga Grecja nas za chwile spotka. Nie tedy droga. Jak macie juz grac w te gierki to rubcie to po pracy, bo konkurencja was wymiecie z waszych punktow, a Wam pozostanie jedynie satysfakcja z finalu z Wojtkiem albo Michalem.
wielolatek 2015-06-24 22:14:58
sie zgadzam w 100%!ja mam pracować na rynku a nie puzzle układać 5razy mam 3 dzieci i te 2 godziny po pracy to ja lekcje z nimi odrabiam i nie mam czasu na zabawy przy kompie!robie wszystkie plany volumen sop aktywnych a punktów nie dostaje bo we flocie nie wyrabiam bo mając 34 wizyty dziennie ciezko nie przekraczać prędkości a jeżdżąc po wsiach gdzie co chwila to kura to kaczka i mobil eye piszczy a kolega ma 3x w tyg galerie wiec auto stawia na parkingu i 8 godzin ani razu mu nie piknie!program porażka!
Luki 2015-06-24 22:16:06
W gdyni jest dziwne przyzwolenie na obstawianie stanowiskami szczegolnie kobiet nie koniecznie posiadajacych wiedze a raczej urok osobisty co stl wykorzystuja dla swoich potrzeb a to wszystko pod kloszem the coca cola company co zrobic kiedys na nich tez przyjdzie pora.
alex 2015-06-25 09:46:11
100 % racji w temacie power team. Ludzie zaczeli grac. Graja Telselerzy gra infolinia, graja wszyscy a robota lezy. ja tez dzis zagralem 25 minut czasu do tylu jestem. ale musialem bo jest cisnienie. power team to chyba poczatek konca zdrowego rozsadku w naszej firmie.
jpeg 2015-06-25 12:29:44
co z tego ze punkty zdobywam w powerteamie jak sa to tylko punkty wirtualne. Kasuja sie jak jeden z parametrow nie bedzie zrobiony. a sa parametry niektore niezalezne od nas. jak ktos ma trase miejska to spalanie go dyskfalifikuje juz napczatku.
Poznańczyk 2015-06-25 20:26:56
U Nas w Poznaniu to Ojciec jasno i wyraznie powiedzial na jednym z HGMM cieplejszego lata w Polsce nie bedzie(za oknem w tym dniu bylo 13)
Panowie vol nie idzie pieniedzy nie bedzie ale bawimy sie mamy gry i zabawy w powerteam.Miasto robi sie puste,zaczyna sie czas urlopow w sklepach
luzniej wiec grajmy final z Wojtkiem lub Michalem Nasz.
To jeden watek a drugi ktory mnie zastanawia, ale nie wiem do kogo go zaadresowac wiec moze Wy mi pomozecie to mysle ciekawe pytanie,a mianowicie
skoro Bd posiadajacy nagany,zostali pozbawione rocznej premii to na jakiej podstawie sa klasyfikowani i biora udzial w programie motywacyjnym
Zwanym powerteam?Czyzbysmy mieli do czynienia z brakiem konsekwencji w dzialaniach?Cisnienie na sukces tego programu jest tak duze,ze nie ma zasad
?Na chlopski rozum biorac ,skoro tu moga odbierac nagrody to dlaczego nie wyplacic im rocznej premii?Oszczednosci???
mateo07 2015-06-27 12:33:39
A skąd Ty możesz wiedzieć jaką te kobiety mają wiedzę? Rekrutowałeś je? Oj zazdrość zżera, zżera
XYZ 2015-06-27 21:04:18
Poproś swojego stla żeby Ci wytłumaczył że nikt nikogo w firmie nie zmusza do chowania się po lasach czy osiedlach i grania w gierki,czy ty zdajesz sobie sprawę w jakim świetle stawiasz siebie i swoich kolegów?Nie mówie że powerteam jest dobry bo uważam że nie,ale twoja wypowiedz jest bardzo subiektywna...
Obserwator 2015-06-29 14:03:16
Ale teraz są jaja na Koszalinie hahaha hahaha ha
farek 2015-06-29 19:46:05
co tam się teraz dzieje ?
miras 2015-06-29 22:53:06
a najlepszego jak mowia ze 800 zl jest kwartalnie za ss , a od kiedy 1 pkt rowna sie 1 zl w tym programie, jak mozna wszytko duzo taniej kupic....
wiedzacy 2015-06-29 23:05:17
w rzeszowie ponoc poszlo o mobing , hardcor na maxa , a dyr z krakowa nie chcial przejsc do rzeszowa
Gienek 2015-06-29 23:09:06
kolego co ty piszesz. W takim świetle stawia jego i moich kolegów firma. Wystarczy ze spojrzysz jak rano na Macu we Wrocku chłopaki sie zbierają i pykają w gierki zamiast robotę gonić. Pykają bo ciśnienie ostre i kto ich stawia w jakim świetle. Ja gram na sklepie podczas wizyt u klienta i uważasz ze to poważne? Bo ja osobiście sie tego wstydzę.
Gienek 2015-06-29 23:17:06
kolego już odpowiadam ci na pytanie dlaczego BD z naganami biorą udział w powerteamie. To bardzo proste. Dlatego ze nigdy nie ujrzą tych pieniędzy bo punkty jak i cała ta zabawa jest iluzja. Co z tego ze je zbierasz jak nigdy nie uzbierasz. Zobacz ilu ludzi jest w Polsce a ilu odbiera nagrody. Jak dali chłopakom aurisy w Łodzi to cały świat ich oglądał nawet na Filipinach i w Ha Noi była transmisja na żywo abyś ty mógł uwierzyć ze kiedyś tez dostaniesz.
zainteresowany 2015-06-30 17:50:58
co to jest ten powerteam ? czy to jakas nowosc ?
kos 2015-07-02 19:19:47
czy to prawda ze bd ktorzy polecieli z koszalina otworzyli swoja hurtownie i maja duzo nizsze ceny niz my ? bedac w darlowie podluchalem rozmowe sprzedawczyn...
Mickey Speed 2015-07-06 10:49:01
Kiedyś go up teraz nawet dla tych co chcą go up po miesiącu robią sit [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Patrz Zielona Góra albo bez asasmentu STL bądź też z nagana do Koszalina.System padł i już nikt go nawet nie stara się reanimować. Mamy agonie a na jesień przechodzimy do historii.
arrrow 2015-07-08 18:05:09
obecnie panuje trend na zatrudnianie ladnych kobiet , niestety nie idzie to w parze z kompetencjami jakie mieli obslugujacy moja firme panowie przedstawiciele pozdrawiam wkurzony klient.
sniper 2015-07-08 22:33:09
Jakies afery tasmowe jak w naszym Rzadzie wisza w powietrzu w P-n?Tak wszystko tam wiecie jakby ktos w gabinecie cieni zamontowal gadzety podobne do warszawskiej restauracji?No i te awanse i nominacje w ostatnim polroczu faktycznie sa takie jak opisujecie!?Zycze wam powodzenia i walczcie o swoje tak jak my tu w Rzeszowie.Byly dile i pare osob a reszta jak powietrze a teraz normalniej i wszyscy na rowni.
Dudek 2015-07-09 21:32:32
nagrywajcie wszystko i wszystkich - może jakieś pieniądze z tego będą.
cyk 2015-07-13 21:39:03
chłopaki,a jak jest w innych lokacjach z noszeniem polówek?ładnych,wyprasowanych i pachnących?bo w poznaniu temperatura powyżej 30 stop celc. a my dostajemy opierdol za to, że nosimy koszulki polówki!!!! do zrobienia mam ekspo półpalety i dwie ćwiartki i to jeszcze w koszuli!! nawet szefowa w sklepie zapytała się dlaczego nie założe koszulki,przecież jest upał,ale co miałem odpowiedzieć?
rozumiem pełne buty,rozumiem długie spodnie,ale faktu,że nie możemy zakładać polówek w upały to nie kumam.
jak dla mnie temat audytowy!!!
nie wiem, czy to jest ustalone przez "górę" czy tylko wymysł STL'a?
Zostaw swoją opinię o Coca-Cola - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Coca-Cola