Coca-Cola HBC

Opinie o Coca-Cola HBC

Jan

Czesc. Wiadomo kiedy wymiana aut i na jakie?

@Jan

Nic nie wiadomo

dziś już niebieski

Hej, Pamiętacie te czasy,jak do CCH było bardzo ciężko się dostac, zaczynało się od stażu, pamiętam ogłoszenia w SGH jaka to jest mega firma i jakie kryteria trzeba spelnic,żeby się tam dostać...dziś wszystko się zmieniło, jest wiele więcej ciekawych firm z pomysłem na rozwój,a nie klepanie tych samych regułek . .. to samo dotyczy innych niby wielkich korpo. Tak naprawdę to tam żadnego rozwoju nie ma, tylko głupie powielanie schematów.... Omijajcie z daleka ta firmę.

Widać dużą frustracje z Twojej strony. Nie powinieneś się wypowiadać jeśli nie pracujesz w naszej firmie. Prawdopodobnie pracowałeś ale najwyraźniej nie sprawdziłeś się i zostałeś odesłany z kwitkiem. Nie każdy się do tej pracy nadaje i ważne aby szybko to zrozumieć i samemu odejść. A jeśli nie pracujesz i dalej wracasz do tego wątku swojego życia to znaczy, że nie potrafisz się pogodzić z odejściem albo coś w tym rodzaju. Daj człowieku innym pracować bo wiele osób jest zadowolonych z tej pracy i Twoje wpisy działają tylko na osoby będące w Twojej sytuacji - przykład żałosny jak się nawzajem nakręcacie próbując coś przez to sobie udowodnić choć najczęściej prawda jest inna. Każdy ma wolę i może odejść w każdej chwili. Współczuje Ci że wracasz do tego zamiast żyć nową perspektywą. I proszę nie odpisuj mi przykładowo ‚kolejny korpoludek ze zrysowaną głową’ bo sam odchodziłem z innej również dużej firmy bo kilka rzeczy mi się nie podobało ale mam szacunek do tej firmy i nie wylewam żółci anonimowo na forach. To nas odróżnia. Dobrego dnia i pomyśl o sobie.

Pablo Picasso
@Tomek

Tomek, czy jak mam się zwracać, może lepiej anonimowo PLX- jakiś tam numer...napisałem swoja opinie, po to jest tutaj to forum, aby wyrazić swoja opinie. Oczywiście, jest to opinia subiektywna, z mojego punktu widzenia, ale czy mam wpisywać tutaj tylko pochwaly jako to CCH jest taka mega, super czy jak wy mówicie COOL KORPO??? Nie, bo tak nie jest. Dla mnie ta firma to jest rzeznia mozgow. Jestes w układance, trybikiem który ma cos wykonać, a jako człowiek nie jesteś szanowany. A wracac zawsze będę, bo niestety musialem przejść przez ta droge. I dziś wiem, ze NIE POLECAM nikomu pracy w tej smiesznej firmie. Oczywiście, każdy zrobi jak chce. Mnie nie bawia tytuly jaki to ja jestem STL, czy Managier tu nie wpisze bo wszystko po angielsku , choć jesteśmy w Polsce.... Pozdro dla wytrwałych. Zycie jest tylko jedno, wiec z dala od CCH

LG
@Tomek

Ludzie przychodzą i orientując się jakie układy wzajemnej adoracji istnieją w CCHBC sami odchodzą do innych firm lub są zwalniani bo nie pasują - klika zawsze się obroni. Oprócz zwykłej kliki istnieje jeszcze jeden cichy układ - w CC pracują ludzie którzy dostali się tam "z polecenia" i są nie do ruszenia. Układ jaki tam jest wychodzi poza zwykłe kolesiostwo - HR wie o czym mowa ale są za słabi aby coś zmienić

Olo

Są tez tacy genialni menago że rotacja u nich w zespolach co chwila, wyniki średnie, klienci(usunięte przez administratora) reorganizacja za reorganizacja leci, a Oni dalej siedzą i udają że coś robią.

Jk
@dziś już niebieski

Tak

KR8547J

On zna dyrektora.

Enre Brenr
@Tomek

Ale ci baniak zryli. Zapewne jesteś jednym z pociotków jakiegoś Pana managera. Dobrze wiesz, że cc zwalnia 10 % ludzi a 90%sama odchodzi z tego czegoś.

Mango loko
@KR8547J

Czy coś się zmieniło?

karierowicz
@Tomek

Ciesze sie ze "TY" machales szeroko reka i sie wybiles w tej firmie :) sa inni ktorzy machaja od dawno ale widza pewne niedociagniecia i mowiac o tym moga zapomniec o jakichkolwik awansach :)

Raissa
@Tomek

A ktoś się wogóle nadaje do tej pracy? Masz rację takich frajerów i (usunięte przez administratora) cięzko znaleźć na dłużej. Ty musisz być mało inteligentny, zwykły naiwny szcur korporacyjny, który daje się wyzyskiwac na maksa za marne grosze. Żona musi być niezadowolona jak jej przynosisz taką słabą wypłatę...heheh

Gregor
@Raissa

No wg. HR Partner nikt się nie nadaje .

Agnieszka
@LG

Tak tutaj jest dalej ?

Obserwator

Jak długo jeszcze „dobry”pracowniku bedziesz bezrobotny

Uwaga
@Obserwator

Nie wiem pewnie do momentu aż zmienią się zasady i w Polsce ustawowo zamkną wszystkie agencyjne pracy tymczasowej i firmy które w naszym kraju dostały miliony złotych z tarczy za darmo przestaną wykorzystywać ludzi którzy nie mają układów , znajomości i pleców . Tylko po to żeby się wzbogacić i dać więcej takiemu mistrzowi jak Ty . Krem do La krem Polskiego handlu jesteś tylko , że po kumotersku . Módl się żeby Ci rejonu nie zmienili bo co Ty zrobisz jak wrzucą Cię na kurniki ,, śmietniki .

Przedstawiciel handlowy

Nie polecam pracy Przedstawiciel Handlowy na rejon Katowice znowu pojawiła się oferta.

PHK
@Przedstawiciel handlowy

Trzeba dać im . Kumoterstwo.

Przedstawiciel Handlowy

2 kierownikow. Ktorzy sie spoznili. Od jednego smoerdzialo potem a drugiemu walilo z kopary. Pytania wyuczone z czasopism. Krakow wiecej sie po was spodziewalem

Jak dla dzieci w przedszkolu

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Monia

Hej, co to za stanowisko: Starszy Specjalista ds. Rozwoju Rynku Kluczowych Klientów ? To ukryte pod piękna nazwa stanowisko pH? Detal to czy sieci? Regionalne czy międzynarodowe? Rejon Bydgoszcz. Można prosić o info?

Colarz
@Monia

Tak jest to zwykle PH a sieci które obsługujesz to np. Sklep pod szyldem lewiatan :)

@Monia

Obsługa klientów sieci nowoczesnych (sieci międzynarodowe)

Samochody

Wie ktos kiedy wymiana aut i na jakie?

Drodzy kamdydaci

Drodzy kandydaci do pracy w firmie CC. Chciałem , żebyście wiedzieli i mieli świadomość w kwestii pracy jako Specjalista rozwoju rynku BD lub Przedstawiciel Handlowy przez pośrednika interkadra. Wakaty które od czasu do czasu się pojawiają są to trasy do obsługi które są położone , zaopuszczone, trasy które Wasz poprzednik rozłożył na łopatki gdzie jest masę spraw do uregulowania i odbudowania . Najtrudniej jest odbudować zaufanie klienta , żeby chciał zamawiać u Was biorąc też pod uwagę , że macie produkt kilka razy droższy niż dystrybutorzy. Szanowni kandydaci dobre rejony są obsadzone przez starych pracowników(usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora) Moje obserwacje z lokacji Kraków - jak jest gdzie indziej to nie wiem w innych miastach.

@Drodzy kamdydaci

Stajesz się już nudny z tym ciągłym pisaniem jak Ci było niedobrze. Najwyraźniej trudno Ci się pogodzić. Zanim podejmiesz kolejną pracę dopytaj dokładnie jaka jest Twoja rola. Przez agencje są zatrudniane osoby na zastępstwo (back up) w trakcie nieobecności PH , urlopu, L4 czy wakatu. Zastępstwo dotyczy całego zespołu czyli dziś pracujesz na jednej trasie a innym razem możesz na drugiej. Trasy są różne i tak samo jak zastępujesz na trasie którą obsługuje skuteczny PH, tak również na trasie gdzie są większe problemy. Nie piszesz tu że przy tych zastępstwach nie jesteś rozliczany z wyników ( twoje zarobki nie były uzależnione od wyników na trasie, nie robisz ankiet itp) Nie porównuje swojej roli do zadań i odpowiedzialności PH. Decydując się na tę pracę bardzo dobrze wiedziałeś jaki jest zakres i jakie jest wynagrodzenie. Pracujesz dla AGENCJI PRACY TYMCZASOWEJ (to jest Twój pracodawca - sprawdź co masz napisane w umowie) z innym zakresem obowiązków, która świadczy usługi dla naszej firmy i to powinieneś zrozumieć. Masz prawo zawsze wziąć udział w rekrutacji do naszej firmy i zmierzyć się w procesie. Niestety bardzo często poziom kompetencji pracowników zatrudnianych przez agencji jest niski (takie są realia na całym rynku), często jak nie zawsze są to kandydaci bez doświadczenia, często jest to pierwsza praca, osoby bez wyższego wykształcenia - nawet bez matury i w rekrutacjach nie wypadają najlepiej. Ale poprzez pracę przez agencje masz możliwość zdobyć doświadczenie i wiedzę ale widać nie każdy to docenia. Najlepiej jest pisać o ‚kolesiostwie’ czy ‚nepotyzmie’ jak nam coś nie wychodzi ale nie jestem w stanie przetrawić że w rekrutacji wygrał lepszy kandydat. Kierownik odpowiada za wyniki zespołu i zatrudnia osoby najlepsze w rekrutacji które w jego ocenie najlepiej się sprawdzą. Ale statystyki pokazują że duża cześć osób zatrudnianych na zastępstwo przez agencje są później zatrudniani bezpośrednio. Stąd proszę nie pisz bzdur kolejny raz. Daj ludziom pracować a Tobie życzę powodzenia poza Agencją bo życie sie nie kończy na pracy w agencji niezależnie dla jakiej firmy pracujesz.

@BD

No właśnie tak powinno być , a ja pracowałem na jednej trasie przez 6 miesięcy i robiłem wszystko to co etatowi BD łącznie z ankietami RED , byłem wpisany we wszystkie zadania i zakres jaki ma etatowy pracownik Waszej firmy . Pracowałem przez 6 miesięcy przez agencję i zrezygnowałem bo kumpli bokiem sobie zatrudniali przez firmę a ja dalej przez agencję miałem pracować . Tak trudno mi się pogodzić , że żyjemy w takim kraju gdzie ocenia się ludzi po tym kogo znają . . Robiłem plany , robiłem ankiety, robiłem ekspozycję i zamykałem miesiące i to wszystko przez agencję . Także jak nieveiesz to nie mów .

@BD

(usunięte przez administratora)Robiłem to samo co wszyscy ma jednej trasie , ankiety też kolego i byłem naiwny . Jeżeli firma się ze mną rozliczy to ok . Będę to ostrzeżenie pisał nawet jeszcze i 10 lat jak będzie trzeba . Każda osoba która uchroni się od rozczarowania to wiem , że to ma sens .

@Drodzy kandydaci

Nie zmienia to faktu, że byłeś zatrudniony przez agencje na zastępstwo i podpisujac umowę miales wiedzę na jakich zasadach się zatrudniłeś. Jeśli brałeś udział w rekrutacji (wszystkie rekrutacje są ogłaszane i jest o nich wiedza) to powinieneś otrzymać informacje zwrotną dlaczego nie zostałeś zatrudniony a jeśli nie brałeś udział w rekrutacji to nie powinieneś mieć tu do nikogo pretensji. Nikt nikomu nie gwarantuje zatrudnienia bezpośrednio przez CC tylko dlatego że pracujesz dla firmy przez agencję. A jeśli tak, to Twój pracodawca czyli agencja wprowadził Cię w błąd. Stwierdzeniami o ‚nepotyzm’ nie zarzucaj osobą zatrudnionym brak kompetencji. Wiem ze trudno czasem pogodzić się z porażką

@BD

(usunięte przez administratora)Przy zatrudnieniu STL mi mówił , że jak się postaram to będę miał umowę - pamiętam to do dziś , a potem mi mówili o kolejnych umowach przez agencję(usunięte przez administratora). Ja też nie wiesz to nie mów . Ja wiem jak było(usunięte przez administratora)

Obiektywy

Kumoterstwo jest wszędzie. Taka jest natura ludzka i tego nie przeskoczysz. Możesz walczyć z wiatrakami, ale po co? Zgadzam się jednak z tym, że mamy za dużo kierowników(usunięte przez administratora). Nawet, jeśli jego uwagi czy sugestie są sensowne, obiektywne i konstruktywne. Fajnie byłoby, gdyby zarząd udostępnił jakiś adres mailowy przeznaczony tylko na merytoryczne wnioski od pracowników.

Qpiona

Szanowni państwo Nie polecam pracy w tej firmie na stanowisku przedstawiciela handlowego zarobki to 2200 zł netto przez agencję , żadnych dodatków . Auto nie jest do użytku chyba , że za opłatą 1 zł za km , ale nie wolno . Auto tylko do pracy. Coca cola bezpośrednio zatrudnienia tylko swoich po znajomości szczególnie w lokacji Kraków. Pozdrawiam Były pracownik

Przedszkole

Nie polecam pracy w lokacji Niepołomic Kraków. Tutaj panuje kolesiostwo układy wzajemnej adoracji . Obcy z poza kliki jest nikim (usunięte przez administratora). Nikomu nie życzę tutaj trafić . Układy i kolesiostwo tak tu jest i to się tutaj liczy najbardziej. Ta organizacja jak politycy (usunięte przez administratora) . Obiecują marchewkę i biegaj jak chcesz ją złapać ale nigdy nie złapiesz (usunięte przez administratora) . Nie polecam .

Stl
@Przedszkole

Jesteś żenujący to pracuj tak aby być w gronie kolesiostwa

Nie Stl
@Stl

A nie pomyślał Pan Panie STL , że nie każdy chce być kolesiem i podlizywać się. Trzeba pomyśleć Panie STL . Nawet nie wiadomo kto bardziej potrafi manipulować czy STLe BDedami czy Bdesy Stylami . W każdym razie nie polecam . STLe spokojnie wiem grunt pali się Wam pod nogami(usunięte przez administratora)

@Przedszkole

Tak może tylko wypowiadać się sflustrowany handlowiec któremu wydaje się ze wykonywał bardzo robotę ale w końcu stwierdził ze to nie dla niego i odszedł a teraz ponownie chciałby wrócić bo nie poszło w innych firmach. Proces rekrutacyjny jest taki sam dla każdego , nie ma żadnego kolesiostwa i nie obrażaj innych którzy na to sobie zapracowali. Jest wiele przykładów gdzie BD awansowali z Interkadry na stanowisko BD i bardzo dobrze sobie radzą. Tobie nie wyszło trudno , życzymy powiedzenia w innych branżach.

Zgadzam się w pełni z tym wpisem. Zasady rekrutacji są wszystkim znane i sam proces jest obiektywnie prowadzony nie tylko przez przełożonego. Nie obrażaj tych którzy ciężko zapracowali na swój awans lub wygrany proces rekrutacji. Każdy powinien zaakceptować swoje porażki a nie szerzyć hejt

Nepotyzm

A czy Ty wykonujesz bardzo dobrze swoją pracę czy Ci się tylko tak wydaje. Wszystko jest uczciwie i proces jest uczciwy poza nami ,, kolesiami ,,

CC HWDP

A Tobie co się wydaje ? Wydaje Ci się , że jesteś taki dobry , że zawdzięczasz wszystko sobie, że dostałem i jesteś tu gdzie jesteś dzięki sobie? To Ci się tylko tak wydaje. Tutaj nic się nie liczy poza podliwywaniem się STLowie i SCM owi . Tutaj jest jeden proces od 20lat i nie jest on transparentny . Pracowałem tutaj w latach 2010-2015 i wiem jakie tutaj panują zasady wzajemnej adoracji . Niestety wszysto o tym kolesiostwie to prawda tutaj niestety to jest razy 1000 niż w przeciętnej firmie.

@Paweł

Sposób rekrutacji jest znany tylko , że sposób oceny jest już po kolesiosku więc nie opowiadaj bzdur . Osoba z tzw. polecenia zawsze przechodzi proces rekrutacji wzorowo to nie jest zbieg okoliczności , a osoba z zewnątrz nie ma najmniejszych szans(usunięte przez administratora) . (usunięte przez administratora) Jesteście kłamcami i tak jestem sflustrowany bo tak się zachowują ludzie na stanowiskach kierowniczych patrzą tylko na swoje a to nie są cechy prawdziwego lidera . Prawdziwy lider dba o rozwój i zadowolenie każdego członka zespołu a nie tylko wybranych . Tak mam do Was żal , tak jestem wkurzony na Was , tak jesteście kłamcami . Tak masz rację nie wyszło gdzie indziej bo tak samo zachowują się kierownicy w innych firmach które wspomagaja się agencjami tylko wykorzystać ludzi bez wyjścia i układów a potem dać etat swoim z tzw. polecenia .Nie polecam nikomu pracy w Krakowie .

Przedszkole

I jeszcze jedno nie potrzebuje Twojego fałszywego stwierdzenie życzymy powodzenia. Jesteś fałszywy i myślisz , że jesteś taki cwany i obrotny . Oczywiście , że nie jesteś lizusem i wiem kim jesteś . Sprzedaż siebie i swoje zasady za etat i dobry stołek . Powtarzam nie potrzebuje od Was nic . Pisze to po to , żeby inni myślący o pracy u Was przemyśleli kilka razy czy faktycznie chcą i są gotowi na zasady lizusostwa . No, jeżeli twierdzi , że ja sobie nie radziłem to ok , lepiej radzili sobie Ci po testach wtedy co zrezygnowali po dwóch tygodniach bo nawet nie wiedzieli po co na sklep wchodzą , a nie mówiąc już o sprzedaży i reszcie zadań . Oczywiście jesteś obiektywny mówiąc i tak mnie oceniając , że sobie nie radziłem . Tak właśnie ocenianie . Jesteś parszywym kłamcą i taka jest prawda. Resztę już szkoda mówić na tym forum bo fakty są faktami . Nachapcie się ile wlezie , ja nie potrzebuje . Jest jedna prawda której nikt z nas nie oszuka za sto lat i tak nie będzie nas . Ja potrafię żyć bez pieniędzy , Ty niestety nie i zrobisz wszystko żeby oczernić drugiego i ugrać coś dla siebie. Na zdrowie Ci życzę . Karma wraca w najmniej oczekiwanym momencie życia , myślę , że los Ci kiedyś zapłaci za te obiektywne oceny mojej osoby . Na zdrowie.

@Stl

Widać , że chłopakowi zależało . No niestety bezwzględny świat ludzie ludziom stwarzają . Szkoda , że ta pandemia nie nauczyła nic ludzi . Pieniądze nieraz nie są najważniejsze liczy się człowiek i jego uczucia widać zabrakło rozmowy i wzajemnego zrozumienia. Przykre .

Awansowali ? serio

Awansowali czy brak ludzi do pracy ? tylko nie mowie o brak byleby zalatac dziure :) bo tak mozna kazda osoba

Dek
@Przedszkole

To prawda zla energia zawsze wraca w roznych postaciach to jest pewnik i cwaniakow rozmiekcza jak chleb na plazy

Przedszkole

Ten Twój kolega sobie radził bardzo dobrze . Ten co go wtedy zatrudniłeś pamiętasz czy już nie? Jesteś fałszywy i dlatego ta firma będzie mieć taką opinię przez takich ludzi jak Ty (usunięte przez administratora). Dobrales się do koryta uznanie za to dobrze się komuś zasłużyłeś za to stanowisko i stołek ale popatrz wstecz pomyśl czy masz szacunek do samego siebie . (usunięte przez administratora)

Tarnów

(usunięte przez administratora)Szanowni kandydaci - nikt Was tutaj nie zatrudni na nic dobrego. Zazwyczaj są to rejony położone na poziom gleby i trzeba od zera działać (usunięte przez administratora). Nie polecam bo firma nie jest sprawiedliwa , (usunięte przez administratora) . Nie polecam w żadnym przypadku.

RRDoneley

Ostrzegam wszystkich chętnych do pracy w Krakowie . Wszystko jest tu po znajomości (usunięte przez administratora)

Pl
@RRDoneley

Potwierdzam .

Sztefen Burczymuchen

Jak po świętach drodzy PH. iRED już ogarnięty czy jeszcze gonicie? Tyle w nim błędów i niejasności, że szkoda gadać. Na szczęście nie będą nas z niego rozliczać.... A nie, czekaj....

PH

Zdjęcia, promocje, tabelki, promocje, ile? Ile? czemu tylko tyle? Malo! Więcej! Więcej!!! Standy, stopery, cenówki, plakaty, zdjęcia, plakaty, zdjęcia! zdjęcia! terminy, cenówki Terminy! Szybko! Szybko! Mało! Ktoś jedzie za mną? Nie, zdawało mi się. Jednak jedzie ktoś? Nie, na szczęście, nie. Wczoraj jeździł ktos po sklepach. Dziś jeździ komus innemu. Szybko, szybko bedzie nalot! Zdjęcia robią, zdjęcia? Ja robie zdjęcia, a oni mi robia! Mało! Więcej! Szybko! Szybko! Zwolnią? Nie, może nie! Zwolnią jego. Jego juz nie ma.. Jadą!!! Nie to nie do mnie...

@PH

Tak jest i tak będzie, bo mało który menago ma wizje na biznes. Umie tylko wytykać to czego nigdy sam nie robił.

gość
@PH

nie pracuję w coca coli ani w żadnej innek korporacji ale ten komentarz to poprostu HIT ! 100% prawdy najprawdziwszej

Kapitan

CC HBC Polska co. Z Wami

Gość 2
@gość

Nie pracowałeś to nie pisz 100% prawdy

Gość 2
@PH

Najwyraźniej nie jest to praca dla Ciebie skoro tak reagujesz. Już identyczny komentarz można dużo wyżej odnaleźć. Najwyraźniej ktoś nie może się pogodzić , może były pracownik… rozżalony I nie pisz tu obrażając innych pracowników czy przełożonych. Praca i firma jakich wiele na rynki. To prawda zajętość jest duża i praca wymaga dużego zaangażowania i dobrej organizacji pracy ale nikt nikogo tu nie trzyma na siłę. Wiele osób pracuje od wielu lat i nie ma potrzeby zmiany. Po prostu ta praca im odpowiada a jeśli tobie nie, to oszczędź sobie i innym czasu. Zmień ją. Firma oferuje godne warunki i zarobki na poziomie rynkowym i wielu się dużo nauczyło w niej. Niestety są tacy, którzy tego nie widza lub nie chcą i całe życie będą narzekać i nie tylko pracując w tej firmie ale i w kolejnych. Dziś nikt nikomu za nie płaci za nic nie robienie. A ludzie? W każdej pracują różni i atmosfera od tego zależy, Ty też jesteś częścią tej atmosfery tak wiec nie zrzucaj całej winy na przełożonego. Tu każdy jest odważny…

Jedo

(usunięte przez administratora)Praca dla ludzi potrafiących wchodzić w (usunięte przez administratora) STLa . Nie polecam dla zwykłych ludzi chcących uczciwie pracować.

Zasmucony

witam czy ktos moze sprawdzic co dzieje sie z gazem w cocacola 1.5l Pet nie ma nic Gazu zupelnie jak herbata to nie slychane.

Uwaga

Uwaga na pracę w Krakowie jako przedstawiciel handlowy. Nie polecam . Jedno kolesiostwo.

Interfrajer

Kochani nasza firma w ciągu dalszym prowadzi nabór chętnych desperatów do pracy w charakterze Przedstawiciela Handlowego w lokacjach . Zachęcamy do składania aplikacji u naszego pośrednika agencji Interkadra. Osoby chcące pracować bezpośrednio przez CC HBC uprzednio proszone są o wskazanie osoby polecające - proces rekrutacji skrócony do minimum i oczywiście wygrany . Zachęcamy do współpracy.

Nooo
@Interfrajer

W Krakowie jest całe kolesiostwo i śmietanka kolesioska.

Mikołaj
@Nooo

Zdrowych i Spokojnych Świąt dla Ciebie, odpocznij ????????⛄️

Agencja

Drodzy szukający pracy piszę tutaj na tym forum ponieważ Coca-cola jest jedną z firm która korzysta z firm pośredniczących do wykonania pracy na ich rzecz. Tutaj działa agencja Interkadra , Oex Cursor w innych firmach inne typy Ma service, Oex, Merservice itp. (usunięte przez administratora) Nikt was z ulicy nie zatrudni na nic dobrego tym bardziej przez agencję pośrednika mówię to z doświadczenia z kilku firm tego typu . (usunięte przez administratora) Komedia szanowni Państwo komedia . (usunięte przez administratora). Ja wiem że jest bardzo ciężko o pracę bez znajomości i układów dlatego pewnie decydujecie się na pracę przez agencję - ja jestem w tej samej sytuacji, ale jeżeli nikt się nie zgodzi na takie warunki będą musieć zatrudnić bezpośrednio przez firmę. Ja pracowałem w Krakowie w lokacji Kraków i wiem jak się tam zatrudnienia i jakie panują tam relacje . Z perspektywy czasu myślę że trzeba było się podlizywać bo niestety w innych firmach tego typu jest to samo w GŻ, Kompani piwowarskiej czy Calsberg , no niestety do innych firm bezpośrednio przez firmę też zatrudnienia się tylko kolesi po znajomości. Wydaje mi się , że to zakorzenienie rodem z (usunięte przez administratora) potrwa jeszcze z 3 pokolenia to załatwianie na boku . To nie wina CC to ludzie robią ludziom . STL e w lokalizacji Kraków to manipulatorzy i kłamcy . Nie pozdrawiam

Tomasz Swędzipała

Breaking news from Białystok. Szykuje się grubsza afera obyczajowa w Białymstoku.

Jakieś konkrety????

Sparky
@Tomasz Swędzipała

A coś więcej na ten temat?

Wszystko jedno...
@Tomasz Swędzipała

Jak coś wiesz, to napisz, nie buduj napięcia jak Bogusław w Kahoot :)

juz wiadomo
@Tomasz Swędzipała

to będzie z cyklu tych spraw: została STLem bo dała?

Baton
@juz wiadomo

Stare powiedzenie a jakie trafne, ciekawe co na to drugie połówki. Prawda nie wszyscy czytają goworka!

kali
@Tomasz Swędzipała

Przecież nie szykuje się a już wcześniej o tym pisali. (usunięte przez administratora) Temat zamieciony pod dywan przez audyt.

A
@kali

Nie zamieciony. Mamy kilka dużych spraw w bałtykach i już niebawem jesteśmy w Pl a wspomniany temat jest dla nas priorytetem. Spokojnie

B
@A

A co ze sprawą gorzowską? Analogiczna sytuacja, pewna Pani BD dała komu trzeba i została STL.

C
@B

Jak to co? Teraz zmieniła adres zainteresowania i buziaczki posyła nowemu SCM na przywitanie. Zero szacunku do samej siebie, współczuje jej mężowi oraz ich dzieciom. Nie zdziwię się jak niedługo zacznie biegać za regionalnym...W końcu lubi duże brzuchy. Audyt zamiótł wszystko pod dywan więc teraz droga Natalio i drogi Krzysztofie - damy znać waszym drugim połówkom. A Ty Bartek (SCM) lepiej dobie odpuść tą lafiryndę.

edmund
@A

Wszystko co ma wpływ na awans pracownika, a tymbarskiej jeśli idą za tym podteksty erotyczne w pracy i kobieta jest promowana przez przełożonego poprzez łóżko, powinno być zweryfikowane przez audyt. Nie można dopuścić do takich sytuacji, ze pracownicy bardziej kompetentni z większymi zasługami, stażem i lepszymi wynikami są pomijani w strukturach awansu, tylko dlatego ze SCM ma taki kaprys, albo ze spodobały mu się łóżkowe igraszki za free.

Misiek
@edmund

Ciekawe komu dala pomorska pani ic? Tu gruby brzuch tez moze byc atutem.

Hulti

W Białymstoku dzieją się cuda. Jakiś czas temu stlem została dziewczyną z 1 rocznym doświadczeniem, bo kierownik uznał że właśnie ona po nim powinna dostać schedę. Pominął dużo lepszych doświadczonych kandydatów. Mało tego zabronił im brać udziału w rekrutacji. Kolesiostwo i nie tylko. Bo tylko ona wie co mu zrobiła i jak to robiła ????

Kup wiertarkę
@Hulti

Znałem tego kierownika, lubił się ruszać. Potem miał problem z nogą ale ruchy pozostały. Nie miał gdzie spożytkować kondycji.

och, ach
@Kup wiertarkę

temat świeży jeszcze

Nie pierwsza nie ostatnia
@kali

Nie ona pierwsza nie ostatnia...

Ja pytam
@Nie pierwsza nie ostatnia

Czyli wszystkie kobiety, które awansują musiały się z kimś przespać? A gdzie wyniki, matryce, pdfy i inne?

@Ja pytam

Jak masz dobre układy to i wyniki będą , sampling i wrzuty, pdf też Ci dobrze wyjdzie bo będziesz promowany (usunięte przez administratora)

Morgen

Nie trzeba być chyba noblista, żeby w dwa lata ogarnąć temat. Podobno cc inwestuje w rozwój pracowników. Jak ktoś przez 10 lat nic się nie nauczył, a tylko lapal doświadczenie to sorry, ale czemu ktoś miałby go awansować? Czas przepracowanych nie jest wyznacznikiem kompetencji. Przykre, że kisicie się w bagnie plotek. Może jakby jeden z drugim wzięli się za pracę to coś by z tego wyszło, ale po co jak lepiej całe dnie w necie o d.. ... rozpisywać.

raz na wozie raz pod wozem

średnio na stla to trzeba 5-6 lat wyrobic jako ph, w dwa to na konsultanta kiedys bylo ciezko. ale co ja wiem jestem tylko stlem. pozdro

Nice

Up

Obserwator

A pani z Warszawy która sypia z szefem trenerow już o tym było głośno i co (usunięte przez administratora) kobieta bez kompetencji a co nadal jest na górze ta firma nie ceni pracy tylko takie lachociagi

Swedzipupa
@Obserwator

Co tam Białystok ?? Coś wiadomo?

BP
@Obserwator

OBSERWATOR SZkoda twoich wpisów ta pani z warszawy ściemnia nic nie robi poza udawaniem że pracuje a i tak ją trzymają jak miałaby mądrych szefów i współpracowników to po paru minutach rozmowy z nią dostałaby papiery do odwrotu wśród BD sa ludzie bardziej kompetentni od niej ale nie sypiają z byle kim bo maja swoje ambicje

@edmund

no właśnie to czemu do dziś audyt nie zweryfikował pani z warszawy która awans dostała za sypianie z szefem trenerów

Jurny Darek
@BD

wcześniej na hgmm w biurach były owoce a teraz w Białymstoku podają chyba szczaw i mirabelki :)

Obserwuje
@Obserwator

Przecież to do przewidzenia nawet Karol daje się nabrać wspólne śniadania i lunche tylko chyba nie z tą panią się umawia dodatkowo wszystko robi za nią z nadzieją na....

Że kto

Że kto?

BOLO
@Misiek

Pidolisz. Kiedy ustawka ;)

Pracowity
@Obserwator

Pozostaje nam nadzieja ze z tym nierobem Iza zrobi porządek ona nie pracuje z ludźmi taka firma najbardziej traci płacąc pensje nierobem może nowy szef pozna się na jej pracy a nie du...

Temr
@C

W Krakowie też jest taka. Co się dzieje w tej firmie.

kll

no

Klimek
@Temr

w katowicach także taka jest z kręconymi wlosami

Wersal
@juz wiadomo

Jakie to prawdziwe . Cała PL stoi tym .

Pono

Która ta w Krakowie ?

Cech

Bo tak ma być i ja tak mówię . Scm

Noioco
@Hulti

Tak to jest . Cała ta firma to jedno kolesiostwo.

Zostaw merytoryczną opinię o Coca-Cola HBC - Warszawa

• Jak się pracuje w Coca-Cola HBC?

Zobacz opinie na temat firmy Coca-Cola HBC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 302.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Coca-Cola HBC?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 233, z czego 7 to opinie pozytywne, 156 to opinie negatywne, a 70 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Coca-Cola HBC?

Kandydaci do pracy w Coca-Cola HBC napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Coca-Cola HBC