Coca-Cola HBC

Opinie o Coca-Cola HBC

Masakra

Drodzy zarządcy CC HBC, Wszystko jest takie niepewne i kruche w naszym życiu, wystarczy chwila , chwila która zakończy lub zmieni Wasze życie więc szanujcie ludzi , szanujcie każdego człowieka tych z agencji też . Traktujcie się z szacunkiem wzajemnie. Toczycie bitwy i walki między sobą nie zważając uwagi że na końcu tego biegu i wędrówki nie ma nic . Jest 2 metry na 1 metr na komunalnym lub parafialnym . Niezależnie czy masz dziś te 6, 12 czy 22 tys. miesięcznie. To wszystko kiedyś będzie nie ważne . Wszyscy skończymy tak samo. Pozdrawiam Was serdecznie

Masakra

Czy ktoś orientuje się co to za stanowisko KEY ACCOUNT MANAGER? Warto?

Obcykany
@Zainteresowany

Główny księgowy.

Atakuj
@Zainteresowany

Fajna robota. W sumie to marzenie nie jednego handlowca. Skladaj aplikacje i do boju!

@Atakuj

Dziękuje. Pozdrawiam

Szczery boy

Jak trafisz na ogłoszenie o pracę dla tej firmy, nawet się nie zastanawiaj, przeroluj i nie wracaj do tego ogłoszenia. Chyba ze lubisz się krzywdzić. A jak nie masz pracy bo się zwolniłeś, to się zatrudnij będziesz miał porównanie jak bardzo nie doceniałeś starej pracy. A jak Cie wyrzucili z pracy to w tej wytrwasz nie więcej niż 3 miesiace, lub krócej bez świadczenia usług. To nie jest żadna firma, jezeli chodzi o Przedstawicieli.

Przedstawiciel Handlowy

2 kierownikow. Ktorzy sie spoznili. Od jednego smoerdzialo potem a drugiemu walilo z kopary. Pytania wyuczone z czasopism. Krakow wiecej sie po was spodziewalem

Jak dla dzieci w przedszkolu

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Katowice

Odradzam Wam pracę na rejonie Śląskim Katowice. Znowu pojawiła się oferta przez Interkadra . Cyrk na kołach

Nie tu
@Katowice

Bardzo merytoryczny i wnikliwy komentarz. W sumie duzo szczegolow ktore pozwalaja podjac decyzje. I w sumie po co piszesz to tu, napisz to na proflu interkadry a nie tu. To jest profil CC HBC. Kto czyta twoje posty ten w cyrku się nie śmieje XDDDDD

Białystok

Jak myślicie szykuje się kolejna afera obyczajowa w Białymstoku?

Ploteczki
@Białystok

Kto z kim i co? Daj troche pikantnych szczegółów bom ciekaw ;-)

Colki

Praca dobra jedynie do zdobycia pierwszego doświadczenia po studiach. Żadnych perspektyw(usunięte przez administratora) Doceniane są osoby które nic nie robią ale chodzą i sie przymilają do kierowników. Stanowczo nie polecam!

Przyklady
@Colki

Podaj przyklady i fakty, kto? Gdzie? Kiedy? Nazwiska? W jakich okolicznosciach? Tresc twojego wpisu jest taki sama jak na profilach innych firm, nic nie wnosi, same hejterskie ogólniki. Podwyżki są co roku, teraz kolenja ma byc w kwietniu, 10h dziennie ciekawe gdzie? - wszystko mozna z systemu wyciagnac i sprwadzic, znam BD co koncza trase o 13:00 i fajrant, jak jestes malkontentem i ciaglym narzekaczem i nie masz merytycznych argumentow to nikt nigdzie w zadnej innej firmie nie bedzie traktowal cie powaznie, odpusc sobie prace na etacie i zaloz wlasna firme, to chyba dla ciebie najlepsze rozwiazanie, komunikacja z zarzadem - masz aplikacje „Prosto do gory” i ona dziala - ludzie zglaszaja problemy i sa one rozwazywane - sprawdzilem. Co masz na mysli o docenianiu? Tutaj kazdy pracuje na siebie, masz wyniki to masz premie od nich uzalezniona, i twoj STL nie ma nic do gadania i wyplacaja kase za wyniki a nie za to ze ktos kogos lubi czy nie…

Opinia
@Przyklady

Zgadza się

Pomyłka

Jeśli jesteś faktycznie pracownikiem to jesteś pomyłką rekrutacyjną. Nikt nigdy nie powinien dać ci szansy pracy w tej firmie bo niczego nie rozumiesz, nie jestes sam w stanie poukladac swojej roboty to nie licz, ze inni zrobia to za ciebie. Telekonferencje na pewno sa lepsze niz fizyczne spotkania w biurze i jest tylko jeden HGMM w tygodniu. STL jezdzi z toba po to by rozwijac twoje kometencje, pomoc ci w coddziennej pracy, obserwowac rynek i budowac relacje z klientami, jesli tego nie rozumiesz nie dorosles do samodzielnej pracy na tym stanowisku, znajdz sobie inna prace tak bedzie najlepiej dla ciebie

Lady in red

Chciałabym poruszyć bardzo ważną kwestię, a mianowicie zjawisko dyskryminacji ze względu na płeć. Wydawać by się mogło, że w firmie tego formatu takie zjawisko nie funkcjonuje, ale rzeczywistość jest zgoła inna. Ile kobiet pracuje w Coca coli chociażby w lokacji Warszawa na tzw. "rynku" w kanale tradycyjnym jako BD? Odpowiedź brzmi 0. W całej Polsce myślę, że jest podobnie. Firmy teoretycznie unikają jak ognia określeń jak "rasizm" "homofobia" czy "seksizm" pod swoim adresem, ale to działa tylko w przypadku kampanii reklamowych czy sloganówz rzeczywistość nie idzie z tym w parze.

@Lady in red

Z góry powiem ze nie dyskryminuję kobiet. Powiem z doświadczenia. W lokacji w której pracowałem przez naście lat, przewinęło się kilka dziewczyn. Powiem Ci tylko jak się nie orientujesz, ile wazy paleta dwu litrowego pęta a to jest 48 razy 16kg i pomysł ze musisz to przeciągnąć z magazynu na salę sprzedaży. Rozerwać i ułożyć na expozycjach, polkach i innego rodzaju powtórzeniach. Wiesz czy nie ale po takiej zabawie na którą masz pół godz masz dosyć na resztę dnia. Powiem szczerze ze kobiet jest szkoda do takiej orki a te które znałem same rezygnowały bądź przenosiły się do Ic. Tam może nie dźwigasz dwulitrowego peta, ale barujesz się z lodówkami, parasolami i innymi gadżetami które lekkie nie są. Biorąc te wszystkie aspekty kierownicy nie mają czasu słuchać ze płeć piękna czegoś nie da rady wystawic bądź wstawić lub przesunąć. Sam by musiał pomagać lub angażować współpracowników a to już nie jest takie miłe. Proszę sobie dać spokój z ta pracą, to tylko fajnie wyglada z daleka bo obowiązki poza celami sprzedażowymi są 5 razy większe. Życzę powodzenia

CC
@Lady in red

Nie zgadzam się z Twoim zdaniem. Ja pracuję obecnie w Dystrykcie FC gdzie mamy 7 kobiet na stanowisku BD na 6 zespołów tak więc nie ma mowy o dyskryminacji. (W części IC kolejne 4 kobiety) Oczywiście jest to bardzo ciężka praca i zgoda z poniższym komentarzem. Proszę nie wprowadzaj innych w błąd. Ale z drugiej strony nikt nie będzie na siłę zatrudniał kobiet tylko aby zachować parytet. Proponuję abyś na przykład rozejrzał się jak wygląda sytuacja parytetu w szkołach. Nie popadajmy w absurdy.

Darek
@CC

Dlatego o pracy na danym stanowisku powinny decydowac kompetencje i umiejetnosci a nie wiek, plec czy jak to ladnie nazwales parytet zarowno w tej branzy jak i kazdej innej jak chociazby szkoly. Swoja droga fakt, ze praca jest ciezka to nie jest argumenr. Jest cala masa kobiet ktore niejednego faceta przerzucilyby przez ramie razem z grzewka coli i poszly dalej. Dlatego nie uwazam aby wrzucanie wszystkich kobiet czy wszystkich mezczyzn do jednego wora nie ma sensu. W wielu korporacjach wielu mezczyzn zostalo skrzywdzonych przez tzw. parytet i to nie jest w porzadku. Moze Pani niech sie upewni ze poszukujac pracy w tej branzy ma wlasciwe kompetencje. Powodzenia!

Patrycja
@Darek

Zgadzam się z Tobą Darku. Przede wszystkim umiejętności i kwalifikacje! Żadna firma nie powinna kierować się stereotypami. Każdy zasługuje na szansę. Bez względu na wiek, orientację, kolor skóry czy płeć. Każdy może się sprawdzić. Czy dwumetrowy facet lepiej się nada niz filigranowa kobieta w Waszej pracy? teoretycznie tak, a praktyce.. hmm.. Wy jesteście przedstawicielami HANDLOWYMI czy tragarzami? To głównie umiejętności sprzedażowe decydują kto się nadaje, a kto nie, a nie postura, chociaz siła w rękach może tę pracę ułatwić. (usunięte przez administratora)

Eryk
@CC

Rzeczywiście 6 kobiet... wow! A Was ilu jest? Strzelam - 300? To masz racje, kobieta wprowadzila wszystkich w blad... pomylila sie o cale 6 osob...

Pamiętaj że ,, poszlem” myśli wolniej i łatwiej się takim kieruje, niż ogarniętą babkom. Zawsze to w przyszłości konkurencja dla kierownika. Pozd

Jola

A to więcej niż pewne! (usunięte przez administratora)

Parytet
@Jola

Jak słyszę wypowiedzi w tej kwestii, to na wymioty mnie bierze a szczególnie, kiedy wypowiadają się Ci, którzy mają najwięcej do powiedzenia ale najmniej wiedzy w tym zakresie. Jak ja pracowałem w CC, to większość z Was pewnie, wchodziła pod stołek na stojąco a teraz wypowiadajà się o priorytetach w FC czy IC. Praca na tym stanowisku w FC jest ciężką fizycznie i to nie jest to samo stanowisko co BD kawy, Chipsów czy kosmetyków. Nawet wspaniałe koleżanki z HR tego nie rozumieją. Osoby z biura płci pięknej, które brały udział w MIT, przed południem już były umęczone ustawianiem tylko butelek czy to w lodówce czy na display. Jak miały długie paznokcie, to na koniec dnia już ich nie miały, oczywiście piszę o tych co chciały pracować a nie tylko być i skorzystać z ciuchów. BD z IC dość często też nie dają rady i na koniec dnia w domu ryczą i to jest fakt. Reasumując, nie wypowiadajcie się w kwestiach o których nie macie zielonego pojęcia, bo to jest żenujące.

Tom136
@Parytet

Hmm.. jak to czytam to nie mogę się nadziwić... czy Ty na pewno pracowałeś w firmie Coca Cola? Bo to co piszesz wygląda bardziej na pracę w kamieniołomach... aż ja sam chłop słusznej postury zastanawiam się czy nie odejść, po tym co napisałeś... Rzeczywiście drogie Panie, praca nie należy do najlżejszych... czasami przy budowie ekspozycji trzeba się nadźwigać, ale sądzę, że dzięki takim komentarzom jak ten wyżej, zasługujecie żeby udowodnić takiemu Panu, że dajecie radę. Łamcie stereotypy! Nie dajcie się kobitki :)

Lady in black
@Lady in red

Akurat jedna kobieta pracuje. Pozdrawiam :)

Lady in red
@Lady in black

To powiedz moja droga jak sie tam dostac? Po znajomosci czy po prostu udalo sie przez standardowa rekrutacje? Bede wdzieczna za wskazowki ;)

@Lady in red

Interkadra lub znajomości. W cc liczą się tylko znajomości

Robbi
@Kraków

Nie zgadzam się. Moja znajoma nie miała żadnych znajomości, a pomimo tego dostała się.

Kamil
@Kraków

Dokładnie! I to bez znaczenia na płeć! Jedyna słuszna droga!

Enzo
@Robbi

Pewnie miala ladne "oczy"

Prawo pracy
@Lady in red

Warto zacząć od tego, że w przypadku pracy fizycznej (a chyba każdy PH w CCH nie ma żadnych wątpliwości, że mówimy o tego typu pracy), to właśnie prawo pracy ogranicza (dyskryminuje?) kobiety znaczenie zmniejszając maksymalne obciążenie, któremu może się jednorazowo poddać. Kobiety chyba same o tym wiedzą, bo na każde 10 nadesłanych przez mężczyzn CV przypada 1 CV kobiety. Wolność prowadzenia działalności gospodarczej pozwala pracodawcy zatrudnić jego zdaniem najlepszego możliwego kandydata i trzeba tą wolność szanować.

Kapitan
@Prawo pracy

Trzeba mieć talent ukryty .

Kltr

Tak było i jest

Ola
@Kapitan

Tak

Louisa

A co z kobietami ktore zasuwaja w dyskontach i innych marketach? Jest ich zdecydowanie wiecej niz mezczyzn i codziennie przerzucaja setki kilogramow jezeli nie tony produktow? I co daja rade? Dla mnie to nie jest argument ze kobiety nie daja rady! Gdyby tak bylo po wejsciu do chociazby biedronki powinnismy spotykac samych panow, a mezczyzn jest tam jak na lekarstwo.

Kasjo
@Kltr

Do czasu.. sam pracuje w firmie w ktorej do niedawna kobiety stanowily niewielki procent calej kadry. Na stanowiskach kierowniczych dominowali mezczyzni. Potem pojawily sie komentarze odnosnie dyskryminacji pan i co zobili zarzadzajacy? Wywalil czesc panow, utworzyli nowe stanowiska i teraz stosunek pan do panow wynosi 40 do 60. Dodam ze pracuje w korpo a nie malej firemce. Takie molosy boja sie jak ognia chociazby posadzenia o rasizm czy seksizm, bo spoleczenstwo jest na to bardzo wyczulone, a jak machina bojkotujaca danego producenta ruszy to trudno to zatrzymac, potem przedsiebiorca zostaje z "latka" a to wiaze sie z ogromnymi stratami finansowymi, a zwlaszcza teraz oni nie moga sobie na to pozwolic..

Teraz Polska
@Eryk

Czy coś się zmieniło odnośnie dyskryminacji tutaj ? Czy po staremu .

Obcykany
@Teraz Polska

Po staremu, nie ma dyskryminacji.

Wesoły

Śmiesznie macie w tej waszej Coca coli...

Nawojka
@Wesoły

Fajnie to by było gdyby ludzie byli ludźmi ale to za dużo widocznie.

BD CC holigans

Uwaga na kierowników(usunięte przez administratora) sprzedaży. Tylko tyle powiem . Uważajcie poprostu na nich .

Uważamy
@BD CC holigans

Uważamy, że fajne chłopaki tam w tych staniątkach, dają radę, spoko ziomki

IppIpp
@Uważamy

Widać właśnie jak dają radę . Za chwilę zostaną im tylko Lewiatan Małopolska bo z kolejnych sieci ich wyrzucają w Krakowie. Poprostu dają radę po całości . He he W Sparach też już powoli aut . Po kocych i zaraz z Lewiatan Małopolska też będzie aut .he he

Trole są wśród nas
@IppIpp

Jak byś pracował w tym regionie to byś wiedział co się dzieje. Żyjesz kocem to stara historia a nie zauważyłeś że wracamy do kilku suchych sieci. W tamtym roku dodana została kolejna trasa i każdy ma co robić. Zajmij się swoją pracą bo widać że nie jesteś w temacie. Region z najwyższym wzrostem udziałów rynkowych. Odleciałeś kolego już dawno od rzeczywistości

KLI limanowa
@Trole są wśród nas

A ja słyszałam , że z podsieci Lewiatan Małopolska chłopaki rady nie dały i ich wyrzucają i podpisują umowę z innym dostawcą i rozmowy już trwają a chłopaki w samozadowoleniu żyją . Blahahaha

Nie kumam

Czy to jest profil Interkadry czy CocaColi? Bo czytam i nie kumam. BD jest w FC chyba w całej Polsce prawie trzystu, a externali na zastępstwa z Interkadry bodajże trzydziestu… czyli 10%. Dostali ostatnio podwyżki i premie, więc też nie kumam o co cho? Jak ktoś ma jakiś problem do Interkadry niech pisze na ich profilu a nie tu, bo oni tego tu nie czytają, i te żale tu niczego nie zmienią, tak trudno to zrozumieć? Interkadra to nie hellenik, jak się przez nich zatrudniasz twoja sprawa, nie chcesz, nie musisz, nikt nikogo nie zmusza, mogłeś aplikować bezpośrednio do CCHBC

@Nie kumam

Tak jest, dobrze piszesz. Co tu rozumieć? Podpisują umowy i nie wiedza z kim i za co? Mamy mnóstwo osób które zaczynały przez agencje ale zajmowały się pracą i dziś pracują bezpośrednio. Malkontenci będą pisać jacy to pokrzywdzeni…

BDPH

Kolego BD mówiłeś , że lepiej na poczcie . Faktycznie zatrudniłem się i lepiej w interkadra zarabiałem 2 tys. za zakres obowiązków jak na czterech etatach . Na poczcie zarabiam 3 tys i tylko liżę znaczki a nie (usunięte przez administratora) STLa tak jak Ty . Dziękuję do widzenia.

No nareszcie
@BDPH

Żegnamy ozięble, jednego mniej, wreszcie dotarło - poczta Polska miejscem pracy dla najlepszych, powodzenia! Tylko przynieś mi moje paczki na czas, a nie tylko cyk i awizo XD

Śląskie
@No nareszcie

Skoro liże znaczki to znaczy że pracuje w okienku a nie noszę listy do skrzynki. Ty potrafisz logicznie myśleć chyba nie bardzo. Widać jakich mózgów zatrudniają do tej firmy. Porażka .

Anymoys

(usunięte przez administratora)Jak nie znasz nikogo to jak Cię już zatrudnią oczywiście przez agencję to na rejon który jest zaopuszczony(usunięte przez administratora)

@Anymoys

Standardowa linia tłumaczenia osób które sobie z niczym nie radzą i wszystkie swoje nieszczęścia tłumaczą w ten sposób. Takim osobą wydaje się że inni to tak na talerzu wszystko dostali. Proszę nie użalają się nad sobą tylko weź się do pracy!

Antek
@BD

Standardowe tłumaczenie osób którym wydaje się , że są najlepsi w tym co robią a tak nie jest. Trzymają się jednego i modlą się żeby im nie zmienili daczy . Zamiast się mądrzyć to pokaż co potrafisz i pomóż tam gdzie jest gorzej no ale NIE bo by wyszło że jednak nie jesteś taki dobry w tym co robisz .

Proste
@Anymoys

No to trzeba było poznać się z kimś kto by cię polecił proste…

Czarna woda

Tu nie ma handlowców tu są tylko zbieracze zamówień :najniższa kasta kopana po pysku nawet przez tumanów-kierowców donosicieli.A wynagrodzenie jest odwrotnie proporcjonalne do wkładu pracy.Poczekaj chwilę zaraz będzie wysyp ogłoszeń.

Nie mogę się doczekać
@Czarna woda

Nie mogę się doczekać na ten wysyp ogłoszeń, no to ludki z Interkadry się bardzo ucieszą bo będzie dla nich szansa wskoczyć na stall etat ;)

Czarna woda

Jak tam zbieracze zamówień ?

Jack

Drodzy kandydaci. Dziś pojawiła się ponownie oferta pracy przez agencję Interkadra na rejon Kraków na portalu OLX. Darujcie sobie tą pracę . Wszystko co tu zostało napisane to prawda. (usunięte przez administratora)

Niepołomice

Sam się zatrudnij w agencji i zostań nierobem . Kto Ci broni ? A nie wykorzystuj ludzi którzy mają robić na Ciebie . Czyli kto tu jest nierobem ? Widać że myślisz typowo jak drobny (usunięte przez administratora) . To jest prawda co napisałem . Poraz kolejny praktycznie co miesiąc jest na OLX oferta przez Interkadra i znowu się pojawiła poraz kolejny . Żal mi tych ludzi których manipulują te nieroby ze Staniątek co zwią się STLe Pany takie . Może dzięki temu nikogo już nie wykorzystają .

Krzysztof

(usunięte przez administratora)Ty masz normalnie umowę przez Coca-cola no właśnie i kto tu jest nierobem. Ciekawe czy byś poszedł do agencji robi. Oczywiście Ty nie bo jesteś takim cudownym pracownikiem z takimi kwalifikacjami że mógłbyś wykładać na Uniwersytecie jako profesor od handlu . (usunięte przez administratora)

Chłopie
@Niepołomice

jak chcesz coś wyciągnąć z tej firmy, to idź do sądu albo zgłoś to w państwowej inspekcji pracy, tu niczego nie wskórasz, bo tu nikt z biura interkadry tego nie czyta, a poza tym w jaki sposób oni mieliby się z tobą skontaktować, żeby wypłacić ci twoje premie? A poza tym z o jakich ty zaległych premiach mówisz, jak nowy system bonusowy został uruchomiony dopiero teraz o stycznia? A do pracy i tak zawsze się ktoś znajdzie bo to wielka CocaCola, więc jesteś typowym internetowym trollem i hejtem chcesz anonimowo dać tu upust swojej frustracji(usunięte przez administratora)

money

ktos cos wie o podwyzkach finansow ? bo podwyzka obowiazkow jest co rusz , czy znow przyjdzie nam czekac do polowy roku , a przez ten okres okruszki z wysokimi planami

@money

Człowieku, zapytaj swojego managera a nie tu się pytasz? Czy to forum jest odpowiednie? Nie wiesz jak zapytać, wszyscy tu są mądrzy na tym forum. O auta też zapytajcie swojego managera.

BD

Wiem z pewnego źródła , że będziemy jeździć Renault Zoe .

@BD

Masz złe informacje kolego. Auta będą naprawdę fajne

Yesi

Jakie? I kiedy?

Fabia

Taaaaaa. Za rok czy za dwa?

Kitku

A jak oceniacie warunki pracy na stanowiskach asystenckich? :)

Agnieszka
@Kitku

Praca okey , ale ciężko się dostać .

WE3654W

Ostrzegam wszystkich przed pracą w tej firmie przez agencję. Nie dajcie się wykorzystać(usunięte przez administratora). Nie polecam .

Zostaw merytoryczną opinię o Coca-Cola HBC - Warszawa

• Jak się pracuje w Coca-Cola HBC?

Zobacz opinie na temat firmy Coca-Cola HBC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 302.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Coca-Cola HBC?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 233, z czego 7 to opinie pozytywne, 156 to opinie negatywne, a 70 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Coca-Cola HBC?

Kandydaci do pracy w Coca-Cola HBC napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Coca-Cola HBC