Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS

zdjęcia autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS

Pracownik firmy - Firma

25.01.2024 03:01

Od jak dawna Państwa firma jest obecna na rynku?

Biuro Turystyki Aktywnej KOMPASikona wywiad

Biuro Turystyki Aktywnej Kompas działa nieprzerwanie w branży od ponad 25 lat, jako uznany i wielokrotnie nagradzany organizator obozów dla dzieci i młodzieży, wycieczek szkolnych oraz eventów firmowych. Mimo że nasze biuro mieści się w Gdańsku, to aktywnie działamy na terenie całego kraju.

Co jest podstawą działalności BTA Kompas?

Biuro Turystyki Aktywnej KOMPASikona wywiad

Idea naszych obozów pozostała niezmienna od 25 lat, a jest nią zapewnienie aktywnego wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Dokładamy wszelkich starań, aby uczestnicy naszych projektów rozwijali swoje pasje, nawiązywali ciekawe znajomości, spędzali czas zgodnie ze swoimi zainteresowaniami – po prostu cieszyli się aktywnym wypoczynkiem. Naszym zadaniem jest tworzyć obozy, które dają uczestnikom właśnie takie możliwości, a jednocześnie zapewnią odpowiedni poziom bezpieczeństwa i fachowej opieki.

Co wyróżnia BTA Kompas na tle konkurencji?

Biuro Turystyki Aktywnej KOMPASikona wywiad

Stworzyliśmy wiele autorskich projektów, takich jak: obozy twórcze Interkamp, obozy Militarne i ASG, Letnie Obozy Przygody, Przystanek Świętego Mikołaja, Mikołaje24, Strefa Twórcza z Dawidem Kwiatkowskim i wiele, wiele innych. Nasza firma zdobyła wiele prestiżowych nagród, w tym Gazele Biznesu 2013, 2014, 2017 i 2020, Diamenty Forbesa 2016, 2017. Jesteśmy też właścicielem obiektów noclegowych w województwie pomorskim -Przystanek Drzewina, i w Górach Stołowych - Szczelinka. Prowadzimy również schroniska górskie: Na Szczelińcu Wielkim i Schronisko Pasterka. Warto zaznaczyć, że jesteśmy współorganizatorem Festiwalu Górskiego w Lądku Zdroju.

Jak wygląda struktura Państwa firmy?

Biuro Turystyki Aktywnej KOMPASikona wywiad

W naszym biurze w Gdańsku, na co dzień pracuje kilkanaście osób w dziale sprzedaży oraz w dziale organizacji. Natomiast zespół naszej kadry stanowią setki wspaniałych ludzi z pasją, pochodzących z całej Polski, a ich “biurem” stają się lasy, góry i jeziora - gdy w czasie naszych wyjazdów dzielą się swoimi umiejętnościami z najmłodszymi podopiecznymi. Nasza kadra jest tak różnorodna, jak oferta naszych obozów: tworzą ją kierownicy wypoczynku, wychowawcy-instruktorzy, animatorzy, a także fotografowie oraz służby medyczne.

Jak przebiega rekrutacja w Państwa firmie? Gdzie można znaleźć informacje o aktualnych ofertach współpracy z Państwa biurem?

Biuro Turystyki Aktywnej KOMPASikona wywiad

Rekrutację do naszej kadry prowadzą osoby odpowiedzialne w naszym biurze za obszar HR. Bardzo często jednak nowe osoby trafiają do nas z polecenia członków stałej kadry, lub są to byli uczestnicy naszych obozów chcący przedłużyć swoją przygodę z nami. Wszystkie niezbędne informacje dotyczące rekrutacji, wraz z aktualnymi ofertami pracy, znajdują się na naszej stronie w zakładce kariera: https://www.kompas.pl/o-nas/kariera.

Jakie są etapy rekrutacji?

Biuro Turystyki Aktywnej KOMPASikona wywiad

Oto krótka instrukcja dla tych, którzy są zainteresowani współpracą z nami. Jeśli chcesz dołączyć do zespołu BTA Kompas, zacznij od przygotowania swojego CV. Zawrzyj w nim informacje na temat: swojego wykształcenia – szkoły, uczelnie, kursy (ukończone i te w trakcie realizacji, doświadczenia w pracy z dziećmi i młodzieżą, doświadczenia związanego ze sztuką, sportem, animacją, fantastyką i wszystkim, co może być przydatne na obozach. Nie zapomnij o wyszczególnieniu swoich pasji i zainteresowań. Prześlij gotowe CV do nas na adres praca@kompas.pl. Będzie wspaniale, jeśli dołączysz do niego list motywujący, opisujący dlaczego chciałbyś z nami pracować i czego oczekujesz w tej współpracy. W kolejnym kroku wypełnij ankietę rekrutacyjną dostępną na naszej stronie, wybierz termin rozmowy, spotkaj się z nami - na żywo lub online - i opowiedz o sobie. Jeśli zdecydujemy się na współpracę, przyjedź na szkolenie kadry, a potem rusz do akcji jako jeden z nas!

Kim są Państwa pracownicy?

Biuro Turystyki Aktywnej KOMPASikona wywiad

Charakteryzuje ich ogromna kreatywność, zaangażowanie i pomysłowość. Lubią aktywnie spędzać czas i mają swoje pasje, którymi chętnie się dzielą – dzięki temu na naszych obozach nie ma nudy. Kadra BTA Kompas to ludzie nieustannie dbający także o własny rozwój. Podnoszą kwalifikacje, rozwijają pasje, dążą do bycia najlepszymi w swojej dziedzinie. Zatrudniamy pedagogów, artystów, sportowców, survivalowców, żeglarzy, wspinaczy, animatorów, lektorów – wszystkich tych, dzięki którym nasze obozy są urozmaicone, kreatywne i spełniają oczekiwania dzieci i młodzieży.

W jaki sposób dbacie Państwo o rozwój pracowników?

Biuro Turystyki Aktywnej KOMPASikona wywiad

Naszą kadrę systematycznie szkolimy, aby była jeszcze lepiej przygotowana do prowadzenia obozu i sprawowania opieki nad dziećmi. Mamy także wewnętrzny system awansów i nagród, którymi doceniamy naszych najlepszych kadrowiczów.

Jakie plany związane z zatrudnieniem macie Państwo w 2024 roku?

Biuro Turystyki Aktywnej KOMPASikona wywiad

Każdego roku w swoje szeregi przyjmujemy kolejnych kadrowiczów. Prowadzimy rekrutację różnymi kanałami, ale każda z nowo zatrudnionych osób jest przez nas dokładnie sprawdzana. Szczególną wagę przywiązujemy do doświadczenia, podejścia do dzieci i sposobów radzenia sobie z codziennymi obozowymi sytuacjami. Zatrudniamy głównie na stanowiska: wychowawcy- animatora, wychowawcy- instruktora zajęć artystycznych, trenerów zajęć sportowych, lektorów, animatorów.

Edyta

Chciałabym uzupełnić swoją być może zbyt wczesną negatywną opinie. Sprawy zostały szybko wyjaśnione przez Biuro i Panią Kierowniczkę Obozu. To była szybka reakcje i szybkie rozwiązanie problemu. Syn wrócił z obozu bardzo zadowolony, jest duża szansa, że skorzystamy ponownie z oferty. Chciałabym zwrócić uwagę, że był bardzo dobry kontakt z Panią Kierownik obozu, co pozwoliło szybko wyjaśnić jakieś kwestie, czy też obawy. Bardzo fajnym pomysłem były opinie o uczestniku obozu przekazane rodzicom. Bardzo dobra organizacja przy powrocie, autokar był na czas. Syn był zadowolony z dodatkowych wycieczek fakultatywnych. Dziękujemy i polecam obozy.

Iwona

Dzień dobry. Chciałabym jeszcze raz podziękować kadrze i organizatorom za wspaniały obóz w Podlesicach -Letnia Szkoła Survivalu 10-21.07.2021. Syn wrócił bardzo zadowolony/ był to jego 14 obóz/. Świetnia organizacja, dużo ciekawych i atrakcyjnych aktywności/ rozpalanie ogniska za pomocą krzesiwa, budowanie szałasów, wspinaczka, eksplorowanie pobliskich jaskiń, paintball , kłady itd/. Instruktorzy w ciekawy sposób przekazywali wiedzę na temat technik przetrwania w różnych sytuacjach. Bardzo dziękujemy Panu Dominikowi / wychowawcy / za opiekę i zaangażowanie. Z niecierpliwością czekamy na następny obóz, który dla nas rozpoczyna się 3 sierpnia. Pozdrawiamy rodzice i Antek

Kulio

Witam. Pelny profesjonalizm,zaangazowanie,doświadczenie. W 100 % polecam obozy organizowane przez ta firmę. Pozdrawiam.

Werka

Cześć, trafiłam tu przypadkiem z racji ogłoszonej ponownie na sezon letni rekrutacji kadry do Kompasu. Widzę same negatywne opinie i zastanawia mnie czy na prawdę mają one zawsze pełne podstawy? Pracuje dla tej firmy już 5 lat jako wychowawca, instruktor oraz od tego sezonu jako kierownik. Sama zdecydowałam się na tą firmę ponieważ jeździłam na ich obozy jako dziecko i byłam zakochana w pasji jaka była mi przekazywana. I wiecie co? Teraz sama przekazuje ją uczestnikom wspólnie z innymi kadrowiczami. - młoda kadra? Owszem ponieważ w takiej branży nie każdy pracuje całe życie. I to normalne ze pojawiają się rotacje. Podczas rekrutacji i szkolenia (za darmo co jest plusem akurat) nie można wywnioskować na 100% czy ktoś będzie idealny. Nie ma idealnego kadrowicza bo każdy się cały czas uczy, poznaje nowe osobowości dzieci. Nie ma jednego podręcznika. Trzeba tu dużego zaangażowania i pracy samodzielnej by móc wytworzyć z dziećmi taką więź by te wakacje minęły cudownie. Zawsze na turnusie jest połączenie nowej i starej kadry. - pensja? Jeśli ktoś jedzie pierwszy raz bez doświadczenia i mimo pięknego CV nie będzie mu sypane miliony monet. Ktoś z Was chociaż próbował badać rynek konkurencji? Bo zachęcam. Owszem jeśli ktoś uważa po pierwszym sezonie ze zasługuje na więcej, ma dodatkowe papiery instruktorskie i doświadczenie to WYSTARCZY POROZMAWIAĆ. W tej pracy dialog to podstawa wiec jaki problem jest kontaktu z biurem? Jeśli dalej komuś nie pasuje to niech idzie do konkurencji i tyle, tu nie podpisuje umowy wieczystej. - kontakt z biurem jest 7 dni w tygodniu a na każdym obozie działa tak zwany telefon alarmowy który odbierają pomocnicy i doradzcy z biura 24 godz na dobę - praca bywa ciężka i bardzo długa ale nie wyobrażam sobie by płaczącym dzieciom o godz 3 w nocy po np złym śnie nie otworzyć drzwi lub powiedzieć że teraz odpoczywam i nie jestem w pracy. Jesteśmy w trakcie koloni zastepczymi rodzicami i opiekunami. Te dzieci dają nam swoje zaufanie wiec musimy je budować i o nie dbać. - atmosfera? Nigdy nie wiesz czy 5, 10 czy 15 osób z kadry a nawet ta jedna Ci podpasuje. Tyle charakterów ile ludzi. Nawet jeśli z jakąś osobą nie łapiesz kontaktu to nie musisz z się z nią przyjaźnić ale pracujemy tak by nie odbiło się to na żadnym dziecku. - zła kadra? Po każdym sezonie jeśli ktoś się nie sprawdzi to wierzcie mi, już nie jeździ z tym biurem. Za duże doświadczenie i za dużo zaufanych klientów by trzymać ludzi nieodpowiednich do tej pracy, dlatego rekrutacja i pozyskanie nowych, świeżych i kreatywnych osób bywa tak trudna. Każda negatywna z góry opinia powoduje niechęć. Próbujecie kogoś ostrzec? Ok jasne ale zastanówcie się czy są pełne podstawy. Po jednym turnusie ocenianie całej firmy jest nonsensem. Ja miałam te lepsze i te gorsze turnusy. Ale zawsze, zawsze wiedziałam ze nie jestem sama! Różnice w pensjach są zawsze! Moi drodzy ROZMOWA. Zadzwońcie i pogadajcie z biurem. Spróbujcie przyjść na rekrutacje i wyrobić własne opinie. Ja pracuje 5 lat i ani razu nie miałam w planach przejścia gdzie indziej. To nie obozy gdzie siedzimy na plazy, jemy frytki na mieście i odbijamy piłkę każdego dnia. Tu cena obozu jest jak najbardziej adekwatna do atrakcji, poziomu, ilości zajęć i tego co wyciągają z obozu dzieci!!! Każdy się uczy, my, nowa i stara kadra, kierownicy, biuro i dzieci i każdy wyciąga wnioski. Panie Henryku życzę powodzenia w kontakcie z biurem i uzyskania jasnych odpwiedzi ale tu nie musi Pan tworzyć swojego serialu. Jeśli znajdzie się osoba chętna do kontaktu i poznania tej pozytywnej opinii, mnie jako „kompas dziecko” a teraz jako kadrowicza fullsezonowego to zapraszam do kontaktu ;) Obojetnie gdzie traficie życzę miłych przyszłych wakacji, a Kompas polecam ;)

LQ Nowy wpis

Czytałem że zatrudniają tu tylko na zlecenie ale dają możliwość całorocznej współpracy nie tylko na obozach letnich i zimowych, ale również wycieczkach szkolnych, imprezach integracyjnych oraz eventach sezonowych. Przynajmniej tak to opisują na swojej stronie. Tu w komentarzach widziałem że były problemy z wypłatami. Nadal tak sytuacja czy coś się wyjaśniło w tej sprawie i ludzie dostali zaległą kasę?

Wanda

Z ilu miesięcy Ci nie wypłacili? Jak dużo? I dlaczego? :-(

Stary Animator
@Wanda

Ludzie, to nie jest firma-krzak. Istniejąc tyle lat na rynku firma nie pozwala sobie na takie akcje, że komuś nie wypłaca wynagrodzenia za kilka miesięcy. Nie dajcie się nabierać na te fake newsy. Konkurencja nie śpi, w turystyce każdy walczy o przetrwanie i to normalne, że raz na jakiś czas internetowe trole będą wrzucać takie "rewelacje", że zrobić burz

@Stary Animator

Chyba już odpuścili po tej opinii Twojej. Ale skoro tak to możesz coś więcej opowiedzieć o biurze?

Henryk Nowy wpis
@Stary Animator

I po co bronisz przegranej sprawy?Przecież te skargi to tylko ułamek żalu do tej kiedyś naprawdę szacownej i odpowiedzialnej firmy-dopóki nie odeszło wielu wspaniałych pracowników bo ,jak sądzę ,właściciel i jego kierownik biura uznali-zysk ponad wszystko!i tak wszystko się wali ,co prawda mają dobrych prawników i tylko dlatego wygrywają.Zal mi tych prawników sprzedających swoje umiejętności w obronie takich ludzi.

Agata Nowy wpis

no ale ty pracowałeś tu? jako wychowawca czy ktoś inny?

Straumatyzowana uczestniczka

Obóz był w skrócie beznadziejny. Kadra (nie wszyscy ale 90%) była spięta i nerwowa. Zero odpoczynku. „Fotorelacja” która wszystkich wkurzała i była ustawiona. Brak jakiegokolwiek sprzętu fotograficznego (jedyne co było to aparaty które sami wzięliśmy z domów). Pani wychowawczyni od fotografii jedyna fajna i energiczna. Jednakże zajęcia nie były za fajne ale nie z jej winy tylko osoby która wymyśliła ten cały program. Gdyby nie ten bezsensowny program z góry narzucony to Pani mogłaby moim zdaniem wymyśleć o wiele fajniejsze i ciekawsze zajęcia. W hotelu czułam się nie tylko ja ale i moje koleżanki jak w więzieniu. Kadra nie pukała do pokojów tylko wpierdzielała się bez pukania co 15 min po ciszy nocnej żeby nas sprawdzić czy leżymy w łóżkach. Zmuszali nas do 90% rzeczy jakie tam robiliśmy. Żadnej wyrozumiałości. Okropnie było i absolutnie nie polecam. Do nas zwracali się jak do 10 latków a większość miała po 15-19 lat. Jakiś żart. Masakra. W dodatku strasznie drogi. Traktują młodzież przedmiotowo i zachowują się jakby byli tu za karę.

Zdruzgotana
@Straumatyzowana uczestniczka

W szczególności chciałabym wspomnieć o Pani Gabrysi, Pani Basi i Panu Mikołajowi od campu musicalowego, którzy nie mieli za grosz szacunku wobec (usunięte przez administratora).

@Zdruzgotana

Ale zgłaszałaś już wcześniej to?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?

wychowawca

czy mogę prosić o kontakt na mail julkaglowacka854@gmail.com

Człowiek

Swoją postawą zupełnie zniechęciła mnie kierowniczka. Nie polecam nikomu, nie dają spać w nocy tylko robią odprawy kadry, na których omawiane były "problemy" zupełnie wyolbrzymione. Brak snu, jedzenie fatalne, nie szanuje się przerw i każe się robić coś podczas nich, dostałem opierdziel za to, że rozmawiałem przez telefon z rodzicem przez kilkanaście minut, bo jakieś dzieci biegają po korytarzu i nawet był pomysł, żeby były zmiany na korytarzu, ktoś ma tam być podczas przerwy. Oczywiście totalna inwigilacja dzieci zadziałała odwrotnie niż miała i dzieci czuły się obserwowane i kontrolowane, a to wszystko za sprawą młodej niedoświadczonej kierowniczki.

Następna

Czy byłaby szansa na kontakt telefoniczny z Panią/Panem?

@Następna

Obawiam się tylko, że po dwóch latach to może tutaj nie zajrzeć? Ciekawe czy odbiera powiadomienia o wrzucanych tu opiniach? Szykuje się coś większego, że taki kontakt jest poszukiwany?

Nic się nie zmieniło

@Anonim

Nie no w 13 lat to chociaż stawki ruszyły pewnie. Teraz w końcu jakie są?

Iwona

Edyta

Szkoda, że wcześniej nie przeczytałam negatywnych komentarzy o tm Biurze. Niestety skorzystałam z oferty obozowej i mój syn ośmioletni syn jest obecnie na obozie Piłkarsko-Przygodowym w Podlesicach w Zajeździe Jurajskim. To jego trzeci i najgorszy (usunięte przez administratora) Z Innych, w tym z obozu organizowanego przez Music and More był zachwycony. Tutaj pierwsze problemy pojawiły się na zbiórce, zła organizacja, autokar odjechał z 15 minutowym opóźnieniem, nie dostaliśmy żadnej informacji, mało kadry, chaos i ogólna niewiedza. Syn do mnie dzwonił czy ma już wysiadać, autokar zatrzymywał się po drodze, ale dzieci nie widziały i nie dostawały informacji kiedy mają wysiąść, czy na którą godzin dotrą. Syn pojechał z dobrym kolegą i pomimo, że przed obozem została złożona prośba aby chłopcy byli razem w pokoju jeszcze 2 dni przed obozem upewniałam się, o zostali rozdzieleni. Syn trafił do pokoju z młodszymi chłopcami, którzy płaczą za Mamą. Zadzwoniłam do kierowniczki obozu w dniu wczorajszym z prośbą aby umieść razem chłopców, nie dostałam informacji czy to nastąpi. Nie mam żadnej informacji do południa dnia następnego. ZDECYDOWANIE ODRADZAM KORZYSTANIE Z OBOZÓW KOMPASU. Jesteśmy bardzo zawiedzeni.

Czym Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS zachęcają? Jakie mają dodatki?

Zgozkniały

O jakie dodatki pytasz?Dlaczego nie przeczytasz wcześniejszych opinii i dasz dyla od tego biura??Kiedys to była ,fajna rzetelna firma ale gdy odeszło wielu świetnych odpowiedzialnych pracowni8ków-została ekipa wzajemnej adoracji-kadra kolonijna to teraz dla nich ludzie których zwalniają bez przyczyny,nie szanują wykorzystują.wiem to dobrze-sam tego doznałem.Szukaj innego biura a jest ich kilka tysięcy w Polsce.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS?

Wychowawca

Nie zapłacili za ostatni miesiąc, właściciel bardzo wulgarny i nieprzyjemny, liczy się dla niego tylko kasa :(((

@Wychowawca

Ostatnie czasy nie należą do najłatwiejszych... A czy pracodawca dał może pracownikom jakąś informację, kiedy mogą spodziewać się wypłaty należności i czym to opóźnienie jest spowodowane?

Były

Te metody to próba obejścia płacenia podatków-zresztą,to nie tylko to charakteryzuje to biuro.Zero szacunku do kadry,rozwiązywanie umów wbrew prawu,kierowanie się "sympatiami",nie docenianie pracowitych,odpowiedzialnych.Poszukaj innego biura np Music&more,Sobeckitravel i inne.najpierw czytaj opinie potem się angażuj!

@Wychowawca

Ot i masz,najpierw czytaj opinie poprzednich pracowników potem ryzykuj.I już wiesz co to za biuro.Gdybyśzobaczył/a jak tam stała kadra się zmienia to zrozumiesz co to za biuro.Z daleka od nich

Rozczarowany

Widzę,że Henryk pojawia się,pisze,ostrzega a nikt się tym nie zainteresuje ani przejmuje.Pewnie to jakis rozżalony facet.A czy ktoś spytał go,czy to prawda?czy warto ryzykować w tym biurze pracę?,itd.Te negatywne opinie pewnie nie biorą się z niczego.Sądzę,ze każdy nastepny rodzic albo kadrowicz mysli sobie-ze mną tak nie będzie,a potem zostaje tylko zal do siebie za naiwność albo co gorszego.Idzie zima,firmy szukaja klientów/obiecują złote góry/-wybierajcie naprawdę rozwaznie organizatora z ktorym chcecie wysłac swoje dzieci.Pytajcie starej ,doswiadczonej kadry.,np tych z bazy instruktorów.

G.
@Rozczarowany

W 100% mogę potwierdzić to co Henryk pisze. Sama byłam ofiarą tego co się dzieje w kompasie. Ja młoda zaczynająca pracę za pierwszy turnus za friko pojechałam żeby mnie sprawdzili, ale za 2 już miałam dostać ta kwotę jaką mam w umowie, ale na 2 dni przed zakończeniem 1 turnusu oznajmili mi że muszą obniżyć stawkę bo zatailam swoje problemy zdrowotne, a to nie prawda bo juz przy samym podpisywaniu umowy im powiedziałam, żeby było świadomi.. . no ludzie... z szacunkiem, ale dla mnie to co się tam dzieje to śmiech... gdyby nie moja determinacja to bym nie dostała tej kwoty która mi się należała.

Wychowawca

Z przykrością obserwuję to, w jakim kierunku zmierza biuro Kompas względem swoich pracowników, gdyż kiedy zaczynałam z nimi współpracę pare lat temu, atmosfera była supełnie inna. Nie chcę oceniać wewnętrzych aferek, jednak to na co muszę zwrócić uwagę, to stawki dla wychowawców. 800zl brutto za tygodniowy turnus na zimowisku (winterkamp 2020). Drodzy rodzice - zastanówcie się, czy chcecie wysyłać dziecko na (usunięte przez administratora) z wychowawcą, który zarabia mniej niż 100zł na rękę za dzień (i noc) pracy. Takie stawki powinny być zabronione i jeśli kokoś dziwi kadra śwież po skończeniu 18 lat i stała rotacja - może to jest właśnie odpowiedź.

Zawiedziona

Dzień Dobry, Nie mam w zwyczaju pisać negatywnych opinii, jednak dawno nie zawiodłam się tak jak na obozie z tego biura. Pomijając nieodpowiedzialność kadry, która w czasach pandemii ani razu nie sprawdziła nam temperatury, (usunięte przez administratora) był bardzo słabo zorganizowany, zajęcia prowadzone na "odczep się", ponad 1/3 punktów programu nie została zrealizowana z powodu materiałów, które nie doszły(a za które płaciliśmy) oraz niekompetentni wychowawcy, którzy bagatelizują problemy uczestników. Dodatkowo małe porcje na obiadach i lokalny sklep hotelowy z wygórowanymi cenami nie polepszają całej sytuacji. Odradzam korzystanie z usług tego biura, gdyż widać, że jest tam dużo miejsca na "bylejakość"

Kulio

oliwiakvk

Polecam wszystkim (usunięte przez administratora), gdyż spędziłam na nim dobrze i aktywnie czas. Zawarłam nowe przyjaznie, atmosfera cudowna, przemiła kadra i oczywiście najcudowniejszy idol, który daje wszystkim wiele szczęścia swoją obecnością.

Zadowolony_kierownik

Z BTA Kompas współpracuje od 8 lat początkowo jako instruktor-wychowawca a od 5 lat jako kierownik obozów. Uważam, ze jest to biuro z bardzo profesjonalnym podejściem do organizowania obozów. Pod względem kontaktu z kadrą w trakcie sezonu a nawet poza zawsze możemy liczyć na osoby pracujące w biurze, które wspomaga nas w sytuacjach problemowych. Kadra, która jeździ z dziećmi to nie tylko wychowawcy ale doświadczeni instruktorzy i ludzie, którzy zarażają dzieci swoimi pasjami. Mam porównanie ponieważ pracowałam również w innych firmach i w żadnej nie miałam takich warunków pracy jak w BTA Kompas. Świadczy tez o tym fakt setek dzieciaków, które w kolejnym roku wracają na obozy organizowane przez Kompas. W 100% polecam !!!

Bronisław
@Zadowolony_kierownik

Twoje zadowolenie z pracy widać w komentarzu. Czy podczas sezonu wyjeżdżasz na wszystkie turnusy z dziećmi i masz zatrudnienie przez dłuższy czas? Liczę, że dodasz takie informacje.

Werka

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS - Gdańsk

• Jak się pracuje w Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS?

Zobacz opinie na temat firmy Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS?

Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS