Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS

Kalita 2009-10-28 12:02:26
Jedna wielka żenada!
Nie polecam!
ela 2012-06-11 09:33:51
dokładnie i od 2009 nic się nie zmieniło, (usunięte przez administratora) pracownika, zrzucanie winy za niedociągnięcia biura, marna płaca, pracownika traktują jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] (za przeproszeniem), dodatkowo praca na okropnym sprzęcie, który chyba pamięta czasy moich dziadków, za to prezesostwo jeździ super furkami i na szkoleniach kadry mocno pokazuje jakim pionkiem jesteś w tej firmie i czyje brudy musisz sprzątać - nie polecam!
Gracz 2012-07-25 14:03:47
Widzę że ostatni post chyba wkleił konkurencja. Jest Żenujący. Wydaje mi się że takie biuro powinno i ma liczne kontrolę. Z moich opinii rzetelnie wykonujący swoją pracę organizator młodzieżówki. Gdyby faktycznie mieli tak słaby sprzęt, tak kiepsko płacili to powiedz, chyba nie mieliby na te "wypaśne furki"? Trochę logiki i konstruktywnych wypowiedzi.
ela 2012-08-03 12:55:09
o przepraszam Cię bardzo, nie należę do żadnej konkurencji, a to jest portal, na którym pracownicy mogą wyrażać swoje zdanie o firmach, ja swoje wyraziłam, to że nie jest Ci ono na rękę, to już problem jak domniemam Wasz-Kompasu, że sobie z konkurencją nie radzicie. Co do samej logiki, to chyba zabrakło jej u Ciebie w rozumowaniu, bo właśnie nie mają kasy na nowy sprzęt dla dzieci na obozach, bo inwestują w blichtr szefostwa, więc żenująca to jest Twoja postawa, która przyszła się tu wyżywać na negatywnych opiniach innych użytkowników, które nie są Ci na rękę, a zdania o tej firmie, nawet jak mnie postraszysz, nie zmienię, bo wiem co widziałam i nie jestem w tych odczuciach jedyna skoro biuro na 10 ocen ma tylko 1 gwiazdkę, to rzeczywiście jak piszesz, muszą byś straaasznie rzetelni.
anonim 2013-01-10 10:08:35
uwaga! kompas znowu na grouponie, tylko teraz pod hotsnow, chyba żeby klienci nie skumali, ze biuro znowu na zakupach grupowych lata

kaśka 2014-03-10 10:06:33
Hej, a wiecie jak to teraz wygląda? Bo chodzą ich ogłoszenia z zatrudnieniem na obozy Interkamp, ale znajomy, który u nich pracował mi odradził, bo ponoć dużą rotacje maja pracowników w biurze i nie za dobrze ich traktują, a ktoś wie jak jest na obozach? czy to jest tak, że się zgłosisz, przejdziesz rekrutacje, poświecisz czas a potem przed obozem Ci podziękują? Dziękuję za pomoc
lkjn 2016-05-13 23:17:59
@maciek wydaje się że Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS nadal działa - w listopadzie 2015 roku poszukiwali jeszcze pracownika biura - koordynatora działań do Wrocławia. Więc wszystko wskazuje na to że jest tak jak być powinno. A nie szukają ludzi bo pewnie mają komplet
Zostaw swoją opinię o Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS