Dektra sp. z o.o

Toruń

Opinie o Dektra sp. z o.o

big 2010-02-11 18:12:49
Witam! Widziałam ich nowe ogłoszenie na stanowisko pracownika biurowego. Wymagania są bardzo niskie, za to najważniejszą informacją jest dołączenie fotki do aplikacji:)))
JJ 2010-02-15 10:25:59
Ja zwróciłem z kolei uwagę na ilość zgłoszeń wysłanych w odpowiedzi na owe ogłoszenie - blisko 2000 duszyczek, które szukają pracy. Wymagania rzeczywiście niskie, ale z taką liczbą aplikacji ich przeglądanie i ocenianie będzie zapewne wyglądało na zasadzie: połowę wyrzucamy, a z reszty losujemy z pomocą( usunięte przez administratora )
giulia 08 2010-02-15 19:24:20
naprawdę aż tak tam źle? przyznam, że przesłałam tam swoją aplikację i zostałam zaproszona na rozmowę. Odnośnie wymagań... cóż faktycznie nie zbyt duże... Jestem po administracji, znam biegle hiszpański i angielski, podstawy niemieckiego, ale chętnie zmieniłabym obecną pracę, dlatego ucieszyło mnie to zaproszenie na rozmowę. Teraz zaczynam się wahac czy wogóle iśc... Możecie napisac coś więcej. Z góry dziękuję
mag 2010-02-16 23:24:10
idz! sprobuj! nic nie tracisz, a rozmowa i tak do niczego nie zobowiazuje:)
nikola 2014-01-22 21:27:37
A jak warunki pracy handlowcow?
Zanussi 2014-02-19 16:49:22
Wielka ściema z tych ogłoszeń co chwile wstawiają nowe i tak przynajmniej od 1,5 roku ja byłam na takim spotkaniu - moim zdaniem wyciągają z niedoszłych przyszłych pracowników informacje które ich interesują i to wszystko...
tymek 2014-10-09 15:23:04
no niestety większość handlowców nie ma doświadczenia i dostatecznej wiedzy teoretycznej żeby pracować na takim stanowisku.. ponadto zastanawiam się dlaczego pracodawcy nie robią, albo robią rzadko bardzo szkolenia z wiedzy teoretycznej, żeby taki handlowiec miał pojęcie o podstawach, bo umiejętności to nie wszystko.
typo1 2014-10-20 10:13:44
ileż tu fachowców znających politykę firmę i atmosferę w niej panującą! nie trudno domyślić się, że wszyscy jestescie po prostu sfrustrowani tym, że nie posiadaliście ani wiedzy ani kompetencji by zostać zatrudnionymi w dektrze. żenujące...
wwwww 2015-07-29 11:45:08
szukam pracy jako produkt manager specjalista ds. produktu ;czy szukają jeszcze na takie stanowiska
różqa 2016-05-08 14:13:40
@Norbi z tego co widze to nei szukali już od dawna, wiec raczej szukaj w innej firmie. Tu wynika z tego jest dośc dobrqa stabiloność zatrudnienia i nie wygląda żeby kogoś szukali. A dwa lata temu potrzebowali nie magazyniera, ale przedstawiciela handlowego
Zostaw swoją opinię o Dektra sp. z o.o - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dektra sp. z o.o