RIMEX AUTO SJ JOLANTA JUNIEWICZKRZYSZTOF JUNIEWICZ

Toruń

Opinie o RIMEX AUTO SJ JOLANTA JUNIEWICZKRZYSZTOF JUNIEWICZ

były 2015-03-12 23:32:13
Witam
Ostrzegam przed firmą Rimex Auto coś strasznego. Właściciel jest tak skąpy że strach. Oszczędza na wszystkim. Nie jest wy......ny. Ludzie z tej firmy uciekają.
obecny 2015-05-07 11:57:43
Potwierdzam słowa byłego. Jestem obecnym, ale szukam nowej pracy, żeby tylko stamtąd uciec. Właściciel nie płaci za soboty, ale można za soboty dzień wolny odebrać. Nie wszystko co jest z nim uzgodnione wypłaca. Szkolenia to osobny temat. Niby są obowiązkowe, ale szefostwo robi wszystko, żeby na nie nie jeździć. Proponują, żeby iść do lekarza i załatwić sobie lewe zwolnienie, żeby tylko nie jechać na szkolenie. Żadnych świadczeń poza płacowych typu bony, paczki- na to nie ma co liczyć. Pieniądze z podstawy są niższe niż w Biedronce lub Lidlu na kasie. NIE POLECAM. Jak tylko znajdę jakąś lepszą ofertę to uciekam.
J.K 2015-07-20 20:59:59
Przyłączam się do poprzednich opinii. Na szczęście mam już inna pracę, jak najdalej od tej firmy. Pracownicy są ok ale właściciele to jakaś porażka.
Płace marne, najniższe jak się da na umowie. Ludzie tam pracują pod wielką presją liczą się tylko wyniki; boją się wyrazić własne opinie, większość z nich jak tylko coś znajdzie to ucieka. W firmie dzieje się coś niedobrego ponieważ zwalniają ludzi.
kolejny były 2015-07-31 10:10:06
Zgadzam się z opiniami powyżej. Miałem nieprzyjemność pracy u tych ludzików. Atmosfera w pracy jest straszna. Ciągłe dąsy szefostwa bez podania przyczyny i konkretnego powodu, soboty darmowe, ale można sobie dzień wolny za nie odebrać. Podstawa wynosi ok. 1500 zł, a reszta jak to ładnie szef opisuje w prowizjach, które wynoszą ok 100 zł brutto, ale w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej obiecywane są złote góry i nielimitowany poziom zarobków. Jeśli chodzi o marketing to jest nawet dział marketingu, ale obecnie przebywa na urlopie wychowawczym, a tak poważnie zero wsparcia marketingowego ze strony szefostwa co przekłada się na słabą sprzedaż, a co za tym idzie prowizje wielkości ziarnka grochu. Nie liczcie też na rozwój. Mimo, że w PSA jest obowiązek szkolenia pracowników szefostwo sugeruje udanie się do lekarza po L4, żeby nie trzeba było jechać na szkolenie, ale musisz być w tym w dniu w pracy, czyli dymasz za free. Jedyne co jest fajne to ekipa ludzi, którzy tam pracują. Są zgrani i naprawdę w większości pomocni. Nie można też liczyć na żadne bonusy socjalne typu bony, paczki świąteczne, etc. Coś złego musi się tam dziać, ponieważ pozwalniali ostatnio kilku ludzi. Z byłych pracowników większość sama uciekła, nie odeszła. Większość z obecnych pewnie szuka gdzie i kiedy może stamtąd uciec. Moje wrażenie jako byłego pracownika jest bardzo negatywne. NIE POLECAM pracy w firmie Rimex-Auto!!!
klient 2015-10-20 20:56:55
Co ma traktowanie klientów do warunków pracy?
Komuś się chyba pomyliły portale internetowe. Tu opisuje się pracodawców przez pracowników.
Ten wpis to raczej sam pracodawca napisał ponieważ jak widzę wcześniejsze wpisy są niezbyt życzliwe dla pracodawcy.
Ludzi można owinąć wokół palca przez jakiś czas ale później odwzajemnia to z podwójna siłą.
A tak poza wszystkim byłem ostatnio w wyżej wymienianej firmie w serwisie i przy okazji na salonie i niestety czuć tam jakby wisiało coś w powietrzu. Ale to tylko moje odczucie pomimo że pracownicy widać że się starają.Chyba pracują w stresie.
iknik 2016-04-20 22:47:12
no nawet te opinie ze strony klienta są często najcenniejsze, tzw. feedback ;)
Zostaw swoją opinię o RIMEX AUTO SJ JOLANTA JUNIEWICZKRZYSZTOF JUNIEWICZ - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RIMEX AUTO SJ JOLANTA JUNIEWICZKRZYSZTOF JUNIEWICZ