Opinie o VRATISLAVIA CARS SP. Z O.O. w

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy VRATISLAVIA CARS SP. Z O.O.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w VRATISLAVIA CARS SP. Z O.O. o rekrutacji.

Branże: Opony i felgi - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VRATISLAVIA CARS SP. Z O.O. w

x2xd

Z [usunięte przez moderatora]Prezes się naśmiewał , mówił o nim że to osioł i głośno na centrali mówił I..[usunięte przez moderatora]...Twierdził że [usunięte przez moderatora]zabrał wynagrodzenia z firmy i dlatego dla nas nie ma.Z[usunięte przez moderatora]zrobili złodzieja busa a z dziewczyn tumanice i kobiety lekkich oby.... o każdym mieli wspaniałe zdanie to jakie mogą mieć o[usunięte przez moderatora] ? sami pewnie wiecie..

Kwiatuszek

[usunięte przez moderatora]tam pracuje bo też ma swoją własną firmę [usunięte przez moderatora] bez niego sobie sam nie poradzi - logiczne że musi mieć kogoś. Zapewne weszli w układy. Już nie jeden z nim wchodził w układy i jak widać dobrze nie było. Co zresztą świadczy o tym że w marcu ubiegłego roku mówili o myjni samochodowej niby naszej prywatnej przy firmie jaka to miała być- a nie było. Zresztą same kłamstwa i nic więcej taka prawda.

janiec ireneusz

to jest były pracownik ze stalbud kostomłoty. dziwny facet nie rozumiem go po co tam robi jak go zrobił na kasę,widocznie lubi pracowć dla idei dla mnie to [usunięte przez moderatora]nie facet

Kwiatuszek

Jeśli będzie ustalony stosunek pracy, to jednym z jego podstawowych elementów jest wynagrodzenie. Jeśli są świadkowie i grafiki pracy to da się ustalić liczbę przepracowanych godzin. Sumując jedno z drugim wychodzi zobowiązanie pracodawcy wobec pracownika.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie VRATISLAVIA CARS SP. Z O.O.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
xxx

Ludzie nie dajcie sie zbierzcie sie i walczcie o swoje inaczej pokazecie ze jest w porzadku tych co wykorzystuja swoich pracowników i nie płaca trzeba karac niestety takich ludzi jest coraz wiecej nie można im pokazać ze sie poddajecie .Walczcie oni sie dorabiaja na waszym nieszczęsciu.

Kwiatuszek

Oby ich w tej VratislaviInvest dopadła masakryczna korozja za wszystkich wyśmianych i zrobionych w jajo pracowników! a więc korozja w wyniku działania kwasu węglowego jade dalej korozja w wyniku zmian elektrochemicznych i jeszcze pozwolę sobie wspomnieć o korozji w wyniku zmian czysto chemicznych . Jak wiemy najwięcej zniszczeń powoduje korozja atomosferyczna czego życzę z całego serca !

Bob

W firmie VratislaviaInvest na stronie internetowej zle podali że jest Pan [usunięte przez moderatora] , tego pana już od dwana tam nie ma a na stronce to jedna wielką ściema . Pod numerem 604 ..kryje się[usunięte przez moderatora] przynajmniej tak facet się przedstawia.

XXX

Mnie osobiście trochę dziwi że Panowie zrobili wigilię w hotelu Qubus czy nie lepiej było zrobić ją w firmie ? Zamiast wydawać tyle pieniedzy ..gdzie ludzie nie dostawali wynagrodzeń...dziwne - nazwę to tak Zastaw się a pokaż. Jakby każdy coś w domu przygotował to spokojnie starczyło by na wynagrodzenia dla każdego.Wiecie co sama byłam świadkiem jak [usunięte przez moderatora] kupił kwiatuszkowi szampana i czekoladki na imieniny .Dziewczyna tyle razy pytała o swoje wynagrodzenia , a ten jeleń nawet nie pomyślał przez chwilę że tym prezentem tak naprawdę zrobił jej przykrość . Pokazał że ma Ją gdzieś i że na kolacje może sobie zjesć czekoladki. Potem bardzo długo ale to bradzo długo wkręcali ludzi, przyjmowali do firmy kolejne dziewczyny i każdej nie wypłacali no może za wyjątkiem kilku , które dostały wynagrodzenia ale wiecie co to nie był Kwiatuszek a przecież tak Ją kochał . Bo z nią się spotykał zaraz po jej odejściu z firmy , jej mówił zupełnie co innego -okłamywał dziewczynę prosto w oczy, Zapraszał ją na spacery , chodzili po rynku , po parku ulicami miasta a facet ani słowem Jej nie powiedział że mieszka z kobietą tylko tyle że jest sam, a teraz ten cały biznesmen ma swoją firmę VratislavieInvest we Wrocławiu i ma gdzieś wszystkich pracowników.

Kwiatuszek

Dostałam propozycję zagrania w filmie, mało tego mogę poruszyć dowolny temat taki jaki uważam za stosowny . Dopasują się do mnie , wystarczy godzina dzień i już . Jeśli chcecie dajcie znać i będzie kręcone. Wcisne was wszystkich a sprawa automatycznie zostanie nagłośniona . Więcej na fb -[usunięte przez moderatora]filmowiec.

Kwiatuszek

Wiem że ma wykończony bo to też wyłapałam i inne sprawy też złapałam . Teraz planuje mu wjechać z policją do jego firmy. Co do [usunięte przez moderatora]numeru tel nie ma-więc nie idzie się dodzwonić... , A w żernikach ja też mam mieszkanie to mu dam pyszne ciasto takie czekoladowe prosto w twarz! Rozmawiałam z Panem [usunięte przez moderatora]i sam powiedział że nie dostają w Invest na czas wynagrodzeń. Co do mieszkania to ja o tym już dużo wcześniej wiedziałam za to co do firmy niezle mnie okłamywał zwłaszcza z Panią [usunięte przez moderatora]...wszystko ładnie wychodzi w praniu.Ozywiście facet ignoruje mnie , udaje że mnie nie zna i nie wie czemu miałby mi wypłacić ...Ja tumaczyć mu nie będe ale może czas żeby zaczął korzystać z agencji może niech uzbiera na jakieś laski zamiast brać się za byłe pracownice , które zostawia bez grosza! [usunięte przez moderatora]

byly pracownik stalbud kostomloty

wszyscy zostal[usunięte przez moderatora]przez niego. Pracownicy nie dostawali wynagrodzeń przez 6 miesiecy jak również we vratislawi cars.NIC Z TEGO SOBIE NIE ROBI . Jedynym rozsądnym chyba wyjściem jest po prostu zgłosić to do telewizji i sprawę nagłośnić .Zebrać ludzi z wyrokami sądu i dać mu po (usunięte przez administratora) ie .Jego nazwisko żeby usłyszeli w telewizji inni ludzie żeby nie zostali nabici w butelkę tak jak my. MA WYKOŃCZONY DOM W ŻERNIKACH WROCŁAWSKICH ZA NASZE WYNAGRODZENIA. TAK SIĘ BAWI [usunięte przez moderatora]

Kwiatuszek

hanio - 2012-01-17 11:34:36 A więc oni upadli czy się rozwiązali? Nie wiem, o jakich czynnościach terenowych:0? mówisz. JA mam nakaz sądowy na MOJE nazwisko na kwotę, jaką mi \\\"panowie\\\"są winni. Nie wiem, kto to jest p[usunięte przez moderatora] i gdzie jest podany jego adres. Wybrany przeze mnie komornik jest z listy sądu i jest to pierwsze lepsze nazwisko, bo nie znam żadnego komornika w Polsce. Chodziło mi o wyjaśnienie ich sytuacji prawnej na wypadek, gdyby zawiodły metody komornika. Nie mam ochoty mścić się ani stosować jakichkolwiek metod-formalnych czy zabronionych-w celu odzyskania pieniędzy. Zachowuję zdrowy dystans, bo jakiekolwiek inne nastawienie brudzi ręce w kontakcie z takim...ludzkim odpadem. Nie dlatego przebyłam formalną, niekrótką drogę pozwu, że mam najmniejszą ochotę na jakikolwiek kontakt z tymi \\\"panami\\\". Wiem, co myśleć o nich i mam nadzieję, że oni to wiedzą:), a jakieś monologi na forum, aby przeczytali opinie o sobie, uważam za poniżające, ale co kto lubi. Moim zdaniem ponadto to są ludzie, których w najmniejszym stopniu nie interesują ludzkie opinie-zwłaszcza hmm niższego z nich:D-bo wchodząc na to forum musieliby od razu zmienić samoocenę:)Hanio monologi na forum, uważasz za poniżające okey ale ciekawe co powiesz o kręconym filmie? Czy w kinie na foteliku również powiesz że ci ludzie , w najmniejszym stopniu nie interesują ludzkie opinie i poruszony temat?zwłaszcza hmn niższego z nich...? Miłego oglądania Zapraszam do obejrzenia Pozdrawiam ten niższy z nich :) a raczej ta niższa z nich :)

Zabawne w Sunset zmienili nazwę i ludzie też nie mogą nic zrobić. Myślą o nagłośnieniu sprawy u Pani Jaworowicz. Myślę że i tu też się przyda nagłośnienie.

To nie jest jego numer gg.[usunięte przez moderatora]przez niego jest strasznie dużo ludzi. Aż dziw bierze że faceta jeszcze nie zamkneli za kratkami. Szok że on nie wstydzi się prowadzić firmy. Być może i kiedyś on zostanie oszukany to wtedy zrozumie ile ludzi przez niego popadało w cieżką sytuacje materialną.

Kwiatuszek

Podaliście na tablicy.pl ogłoszenie informacyjne dla ludzi w dniu 14.02.2012 o godz22;24 o dość sporej liczbie wyświetleń -Czy numer gg, który jest tam podany to[usunięte przez moderatora]?

Kwiatuszek

Rozumiem , zapewne zakończy się na wejściu na prywatny majątek. Dobrze że we właściwym czasie został Prezesem [usunięte przez moderatora]. Co więcej jestem zaskoczona iż tak mało osób mających sporo do powiedzenia tak mało się udziela na forum. Zatem jeszcze raz życzę Powodzenia, wszystkim tym co pracowali za te kocie grosze bądz ich wcale.

a

Nie \\\"udało\\\" mi się, a po prostu mi zapłacono w czasie pracy, a na resztę komornik otrzymał nakaz zapłaty, czyli czekam.

Speed Dating

Wtorek-17-20 Pasaż Grunwaldzki

Kwiatuszek

Czy komuś z Was udało się dostać wynagrodzenia za czas pracy w tej firmie? Czy poszło w zapomnienie?

Kwiatuszek

Bo wygodniej jest się bawić w całej piaskownicy,zabawkami wszystkich dzieci niż na uboczu z jedną foremką.:)

Zostaw merytoryczną opinię o VRATISLAVIA CARS SP. Z O.O.

VRATISLAVIA CARS SP. Z O.O.