Opinie o VRATISLAVIA CARS SP. Z O.O. w

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy VRATISLAVIA CARS SP. Z O.O.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w VRATISLAVIA CARS SP. Z O.O. o rekrutacji.

Branże: Opony i felgi - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VRATISLAVIA CARS SP. Z O.O. w

Kwiatuszek

kukuryku - 2012-09-02 21:52:58 jakoś nikt tu już o firmie nie pisze... Co się stało z VC? Istnieje jeszcze? Co z autami? Co z Kierowcami? Wypłacili komuś kasę? Pozdrawiam, KurczaczekA do Ciebie kukuryku/kurczaczku no widzisz tyle zostało z tej dynamicznie rozwijającej się firmy Nic...zero...i minusy....same minusy....;/

Tofii

Prezes , który zwala odpowiedzialność materialną na kobiety. To widać niezle sprzedawać i jednocześnie robić za ochronę . Faktycznie kobiety mają tyle siły że z każdym mega wielkim chłopem na salonie sobie poradzą . Nawet i z takim co kradnie garnitury. Pan Prezes chyba nie do końca przemyślał tą swoją odpowiedzialność materialną, zwalając ją na barki kobiet...

Kwiatuszek

W żab@ka@@ch jak są kłopoty finasowe to najczęściej szukają rozwiązania w bankach w postaci kredytów konsolidacyjnych . Najczęściej kredyty zaciągają na wypłaty pracowników, podatki,i też zusy. No i tak interesy są prowadzone. Często słychać wśród znajomych -pracowników- że są oskarżani o kradzieże zazwyczaj papierosów i takie tam duperele...Nie wiedzą jak mają wytłumaczyć że nie mają na wypłaty i zaczynają robić to samo co w tej nie istniejącej już firmie. Problem polega na tym , że nie chcą mówić prawdę pracownikom i wolą ich kłamać i jeszcze beszczelnie śmiać się prosto w twarz! Tak też było w tej firmie i może właściciele takich biznesów zaczną wreszcie myśleć i nauczą się szanować ludzi. Mówienie prawdy nie boli! wręcz przeciwnie przynosi rezultaty w postaci zrozumienia.

olo

Raczej nie a co chcesz pracować w vratislavi?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie VRATISLAVIA CARS SP. Z O.O.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Leszno
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
1wdsfd

Czy ta firma prowadzi teraz jakąś rekrutację?

Kwiatuszek

Nic się nie będzie działo , jest nawet takie ciekawe zdanko ....Może i jestem dziad ale honorowy panie (usunięte przez administratora). Zresztą komu chciałoby się nawet podjechać na tego (usunięte przez administratora). Co do firmy faktycznie na fb widnieją numery firmy Vc, tylko tyle że są to numery prywatnych osób..albo kieru nek na royal.

klient

Podany link tej firmy na fb kieruje na Royal Taxi czy to Vratislavia Cars? tyle że z nową nazwą firmy?

Kwiatuszek

Słuchajcie nie ważne czy mercedes czy inne firmy to akurat mało istotne .. , grunt żeby w firmach pracowników nie traktowali jak swoich niewolników bo to jest najgorsze a tak niestety coraz częściej się zdaża.Ludzi mają za nic. I myślą że jak napiszą dynamicznie rozwijająca się firma.. to jest już cool:) a prawda jest taka że im większe mają wymagania co do pracowników tym większe problemy ma firma. Częste obwinianie ludzi za ich prace nie powoduje zdrowych relacji , wręcz przeciwnie doprowadza do załamania się firmy jak i kontaktu z przełożonymi. Powód jest jeden! brak szacunku , brak zaufania działa w obie strony z czego wynikiem są zwykle negatywne opinie na temat firm.

Kwiatuszek

Zgadzam się z powyższą opinią , też tak uważam.

ciekaw jestem czy komuś udało się odzyskać kasę którą był winien

Kwiatuszek

W odpowiedzi podaje punkty : 1)VC nie ma. 2) Istnieje co najwyżej w pamięci osób , którzy tam kiedyś pracowali. 3)Auta... masa lepszych i bardziej komfortowych, wygodniejszych w salonach. 4)Kierowcy jedni w innych korporacjach , drudzy w innych firmach a inni na urlopie. 5)Pięniądze to już sprawa indywidualna - możliwa rzecz jasna do roztrzygnięcia na drodze sądowej w przypadku zaistniałych komplikacji w tejże firmie.

kurczaczek

Kwiatuszek - 2012-09-03 22:30:02 Nie piszą bo nie ma o czym.możesz rozwinąć...?

Kwiatuszek

Nie piszą bo nie ma o czym.

kukuryku

Kwiatuszek

Rambo-Bambo trzymam kciuki! kto wie może faktycznie Ci się Uda:)

do Rambo

Jak Tobie uda się odzyskać wynagrodzenia to będzie autentycznie mega wielki cud.

Rambo-Bambo

Kwiatuszek - 2012-04-22 16:28:30 Kiedy zdzwoniłam do Investu zapytać się o wynagrodzenia usłyszałam od Pana Janca, (który się tak przedstawia) że mogę przyjechać do firmy na kawę. Proszę nie zrozumieć mnie zle ale nie mam ochoty na kawę. Nie mam zamiaru być po raz kolejny w siniakach i przez parę dni nie wstawać z łóżka. Już to przechodziłam i dziękuje serdecznie za takie wypłacanie wynagrodzeń ! Pozdrawiam te całe dynaznimy panujące w takich firmach. ja do nich pójdę na tę kawę i sprawę od ręki załatwię, choć potem dentysta może na chłopcach nieco zarobić, tylko mi adres podajcie gdzie ta darmowa kawa haha

Kwiatuszek

adamn8 - 2011-07-07 15:22:56 proszę wszystkich oszukanych w Stalbudzie i VC o zgłaszanie się (usunięte przez administratora) Rozpoczynam procedurę karna i cywilna przeciwko prezesom. czekam na odzew. Wasze szanse na odzyskanie należności są bardzo duże, znam juz majątek prezesów.Widać faktycznie jak szanse na odzyskanie należnośći są bardzo duże... znam już majątek prezesów..To może Panie(usunięte przez administratora) powiesz co z resztą ludzi? Czemu w dalszym ciągu nikt nie dostał wynagrodzeń? Dlaczego Prezes olał ludzi i nawet nie zrobił zebrania ..(usunięte przez administratora)

Kwiatuszek

Kiedy zdzwoniłam do Investu zapytać się o wynagrodzenia usłyszałam od Pana(usunięte przez administratora) (który się tak przedstawia) że mogę przyjechać do firmy na kawę. Proszę nie zrozumieć mnie zle ale nie mam ochoty na kawę. Nie mam zamiaru być po raz kolejny w siniakach i przez parę dni nie wstawać z łóżka. Już to przechodziłam i dziękuje serdecznie za takie wypłacanie wynagrodzeń ! Pozdrawiam te całe dynaznimy panujące w takich firmach.

Elka

Tak to jest nie do pojęcia ..... nawet brak słów. Dlaczego coś takiego sie dzieje? dlaczego ludzie w związkach stawiają na "jakoś" a nie na "jakość"? Czy nie prościej byłoby porozmawiać z parnerką, wprowadzić coś nowego, wypracować to wspólnie? A jeśli takie zabawy na boku są dla nich ekscytacją to powinno być to kwalifikowane jako choroba psychiczna.

Zostaw merytoryczną opinię o VRATISLAVIA CARS SP. Z O.O.

VRATISLAVIA CARS SP. Z O.O.