Opinie o VRATISLAVIA CARS SP. Z O.O. w

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy VRATISLAVIA CARS SP. Z O.O.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w VRATISLAVIA CARS SP. Z O.O. o rekrutacji.

Branże: Opony i felgi - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VRATISLAVIA CARS SP. Z O.O. w

Weronika Nowy wpis

Oczywiście zostało zgloszone i to nie raz problem w tym że jest brak odzewu. .. Ile lat trzeba czekać?

Edyta Nowy wpis

@Weronika ja nie usuwam wpisów. Jeżeli chcesz usunąć swoje wpisy to zgłoś taką prośbę do administratora forum na adres: admin@gowork.pl. A skoro nie chcesz patrzeć to może wystarczy nie wchodzić na wątek firmy VRATISLAVIA CARS SP. Z O.O. i nie usuwać wpisów?

Weronika Nowy wpis

Nie napisałam bo nie widzę powodu żeby aż tak tu się rozpisywać. Są moje i też innych wypowiedzi. Jeśli nie możesz usunąć wszystkiego to przynajmniej usuń moje.. Przez tą firmę przeszłam załamanie nerwowe i uwierz mi nie chce na to patrzeć. Proszę o usunięcie wszystkich moich wypowiedzi.

Edyta Nowy wpis

@Weronika ja tylko chce się upewnić, bo KRS ma inne informacje. Nie napisałam, że kłamiesz. I nie rozumiem czemu chcesz usunąć wątek, w którym bardzo często się udzielasz. Po co to proponujesz? Ja nie neguje tego, że ktoś nie dostał wynagrodzenia. Chce, żeby były tylko potwierdzone wpisy na forum, które nie wprowadzają zamętu. Dlatego skoro informacje masz od komornika, to czemu w pierwszej swojej wypowiedzi na ten temat tego nie napisałaś?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie VRATISLAVIA CARS SP. Z O.O.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Edyta

@Weronika no to skoro znasz regulamin i wiesz czemu Twoje wpisy zostały na forum to czemu zadajesz pytanie jakbyś nie znała zasad panujących na forum? Czemu uważasz, że firma nie istnieje? Według KRS nadal istnieje: https://ems.ms.gov.pl/krs/danepodmiotu Skąd informacje o upadłości? Takie stwierdzenia zawsze trzeba argumentować.

Edyta

@Weronika widać wszystko, czego nie zabrania regulamin forum. Proszę zapoznaj się z regulaminem: http://www.gowork.pl/regulamin a będziesz wiedziała, dlaczego administrator usunął poprzednie wpisy.

dfgbnm

@kasia a jestes pewna ze oni tutaj tez kobiety do rpacy zatrudniaja? bo w sumie nie widzialem dawno foert

Weronika

Nie ma ograniczeń. Podziwiam każdą kobietę pracująca w tym .... Wiadomo ....

Weronika

No nie wiem po sprawdzaniu bluzy i koszulek.. w jakim stanie wyglądają można śmiało stwierdzić że firma szuka wszędzie byle tylko potrącić z wynagrodzenia. Jeszcze trochę i z lupą będą chodzić:)

Weronika

Tak chce powiedzieć że pieniądze są tyle po terminie. Kolejna odp asortyment i ludzie.

Weronika

Napisane jest miesiącami bo u każdego różnie to wygląda.Czyli dwa miesiące ,trzy .

Weronika

Ponieważ 99 % firm w jakich pracowałam nie wypłacali to również odradzam firme roban . Jako jedyna odeszłam 1,5 roku temu i to w odpowiednim momencie. Obecnie dziewczyny jeszcze za listopad nie dostały a mamy koniec stycznia. Robiłam od 8:30 do 24 z jedną mała przerwą:) odradzam !

Weronika

Antoniusz taxi juz nie ma. Nie pisze bzdur w przeciwienstwie do innych. Nie ma zadnych przyjec. Pan Dawid nie zajmuje sie juz taxi. Moim zdaniem bardzo dobrze. Bo ma teraz spokoj i pewnie relaks jak i wiekszosc pracownikow.Jest zdecydowanie lepiej. Nie ma juz tych nerwow. Szkoda Pana Dawida ze tyle mial na glowie.

do Antoniusza

Juz od znajomych wiem ze jedna z firm Wroclawskich nie wyplaca wynagrodzen i co robi z tym inspekcja? Nic! A dziewczyny sa nadal przyjmowane bo brak pracownikow podpowiem ze to sklepy z odzieza uzywan. Mija 3 miesiac a moje kolezanki sa bez grosza.

Weronika

Hmn... praca 3 minuty dziennie plus do tego darmowe posilki-:) wynagrodzenie 4000zl. Za darmo areobik ,plywanie i taniec. Kazdego dnia pyszna latte-:-) praca marzen -:)

Weronika

No jak jestes w innym panstwie to jak sie starasz dostac do pracy??? -:) sprawdz w krsie jak to teraz wyglada. Pewnie u Ciebie jest teraz dzien to nie idziesz teraz spac. Dobranoc

Weronika

Co 1 iles ???? Mamy 23:24 ??? I to jest 31.08.2015...cos godzina nie ta w ponizszym poscie

Weronika

A ja sie zastanawiam po co piszesz Romek takie bzdety?

wesoły prezesik

... tylko na sztywnym maszcie haha

Też Kwiatuszek

Proszę Kwiatuszku odezwij sie , mam do Ciebie kilka pytań odnośnie Prezesów. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o VRATISLAVIA CARS SP. Z O.O.

VRATISLAVIA CARS SP. Z O.O.