Opinie o TAN VIET INTERNATIONALS.A. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie TAN VIET INTERNATIONALS.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TAN VIET INTERNATIONALS.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TAN VIET INTERNATIONALS.A. w Toruń

Filip

Jeszcze w ubiegłym roku można było liczyć na wasze opinie a co stało teraz, że przestaliście być aktywni na forum?

XOXO Nowy wpis
@Filip

Wszystkie bieżące opinie są na drugim koncie/profilu spółki na gowork:)

XOXO * Nowy wpis

Po zdystansowaniu się do sytuacji i po zatrudnieniu w innej firmie mogę ze spokojem wyrazić swoje zdanie. Niestety trudno nie zgodzić się na prawdę z każdą negatywną opinią jaką można tu czy gdzie indziej przeczytać... smutne jest to, że zarząd (czyt. Pani H.) kompletnie nic a nic sobie nie robi z tak negatywnej opinii jaka panuje w „internecie” i wśród ludzi z okolic a także wspominając rozmowy rekrutacyjne to również wśród innych firm z Trójmiasta - po prostu zero reakcji wyrzutów sumienia czy przemyślenia i poprawy , i w sumie nie wiem czy to z braku wiedzy o tym ( w co szczerze wątpię), czy po prostu z tak wysokiego mniemania o sobie i ignorancji. Również uważam jak już ktoś wcześniej się tu wypowiedział, że decyzje które podejmuje ta osoba są pozbawione jakiejkolwiek logiki i sensu, myślę, że brakuje tu również odpowiednich kompetencji, poziomu, kultury i profesjonalizmu. W mojej ocenie totalny nieprofesjonalizm Pani z zarządu pod katem faworyzowania pewnych ludzi, w podobny, sposób ustalania wynagrodzeń i stanowisk. Mam tylko nadzieję, że nadejdzie taki czas, w którym właściciel otworzy szeroko oczy i weźmie się za powstały bałagan w końcu chodzi tu również o jego dobre imię. Minusy: podział pensji 70/30% premii, godziny 8-16.30 ponieważ trzeba odpracować przymusową 30-sto minutową przerwę, brak elastyczności , brak jakichkolwiek szkoleń (pracując przez kilka lat dosłownie ZERO szkoleń) dodam również, że kierownik niekompetentny a przede wszystkim nieogarnięty i niezbyt wykwalifikowany do zajmowanego przez siebie stanowiska; zakup dostępu do potrzebnych stron czy materiałów dydaktycznych był wielkim problemem; większe zainteresowanie ubiorem pracownika niż jego rozwojem i zaspokojeniem potrzeb zawodowych; przeogromna rotacja spowodowana wszystkim o czym ludzie już tu napisali; brak szacunku ze strony jednej Pani i kilku innych osób; pensje na baaaardzo niskim poziomie do tego często obcinane bez rozmowy, uprzedzenia i argumentacji; brak normalnej rozmowy w sytuacjach tego wymagających; brak systemu motywującego- metoda kija nie marchewki; brak wdrożenia nowych pracowników spowodowany min. barkiem kompetencji osób na wyższych stanowiskach lub zwalnianiem osób z dnia na dzień albo odejściem ludzi, którzy przejrzeli na oczy; brak możliwości rozwoju; ogólnie jak tu już napisano firma zatrzymała się 10-20 lat temu i najwyraźniej nie zamierza iść z biegem czasu; ludzie dosłownie przeładowani obowiązkami często mając na sobie więcej niż jednego stanowisko; mega napięta atmosfera (usunięte przez administratora) wymaganie od pracownika dyspozycyjności po godzinach pracy, na urlopie czy L4; problem z pracą na home office; zamiast zajmować się prawdziwym problemem roztrząsane są jakieś mało istotne sprawy aby tylko kogoś ukarać a nie rozwiązać problem; wymagania z kosmosu a brak nawet profesjonalnego dobrze działającego sprzętu – cytując byłego pracownika „ gorzej jak u kasjera- tylko kalkulator i wyobraźnia” ; brak organizacji zadań; na rozmowie i okresie próbnym obiecanki-cacanki i cacy cacy a następnie kubeł zimnej wody na głowę i spotkanie ze ścianą pod każdym względem; itp., itd. . Plusy: poznałam też trochę fajnych , pozytywnych, kulturalnych i inteligentnych ludzi którzy w znacznej części już zakończyli swoją pracę dla tej firmy ;) Podsumowując zbyt wysokie mniemanie o sobie, brak skupiania się nad negatywami, nie pisane motto: na Twoje miejsce jest 10-ciu chętnych- co mija się daleko z prawdą oraz stwierdzenie pewnej Pani przecież on/ona nic nie robi, brak szacunku do kapitału ludzkiego, słabe wynagrodzenia no chyba, że jest się delikatnie mówiąc „ulubieńcem” takiej jednej ;)

Jan Nowy wpis
@XOXO *

Z tą przerwą to się z tobą nie zgodzę, bo to norma w wielu firmach. Trzeba ja odpracować, a te pół godziny cię nie zbawi. Chociaż w spokoju zjesz śniadanie, czy obiad. Jest w firmie stołówka lub pokój socjalny żeby chwile odpocząć?

Serio ? Nowy wpis
@Jan

Serio nie zbawi Cię pół godziny ? Mnie zbawi każde 5 min, byleby szybciej być w domu. To jest poroniony pomysł, żeby przerwę odpracowywać. Gdzie jest taka ustawa ?

Olgierd

@MariaN a czemu coraz mniej ludzi?

Gogo
@Olgierd

Bo zostają tylko najlepsi,

Brik

Hej, jak jest w marketingu? Ciągle są ogłoszenia do tego działu. Czy tak się rozwija? Czy warto aplikować, jakie są zarobki? Wielkie dzięki za info

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie TAN VIET INTERNATIONALS.A.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Edyta

Weszłam na forum, żeby poczytać opinię o tym, jak się pracuje w Tan Viet i trochę szkoda, że tak mało tu wpisów. Powiedzcie, czy w tej firmie istnieje możliwość pracy zdalnej?

MariaN
@Edyta

Ludzi coraz mniej to i wpisów coraz mniej.

Nicki
@Edyta

Nie ma szans na pracę zdalna, są dwa fora firmy na gwork

Ph

Hej, słuchajcie pytanie jaka jest kasa na umowie na stanowisku ph i jakie auta mają przedstawiciele w firmie?

ieriorehgfdnv fdhvid
@Ph

PH - podstawa to najniższa krajowa, do wykonania masz 2 lub 3 zadania plus plan miesięczny. Samochód to Kia Picanto Van

Ja.on

Jeśli ktoś chce zmienić pracę na tan viet to jest najgorszy wybór!! Zwolnienia bezpodstawne, brak jakiegokolwiek wdrożenia do pracy!! Zero wsparcia od pracowników a tym bardziej od przelozonych. Tragedia!! Zła opinia wśród potencjalnych kontrahentów.. szkoda czasu

Czy pracownicy w TAN VIET INTERNATIONALS.A. dogadują się między sobą?

MariaN

Tak, dogadają, na Whats Appie ????????????

smile

O, chyba atmosfera i praca się w 2019 poprawiły, bo cicho☺️

Robert

Firma szuka PH na Wrocław, czy warto aplikować. Po opiniach widać że atmosfera słaba ale to chyba na magazynie .Jak się pracuje jako PH. Na dolnym śląsku dosyć często zmieniają przedstawicieli słaba kasa czy mają takie wysokie wymagania.

nanek
@Robert

pracować trzeba, kasa w miarę ok płacone na czas ale niestety trzeba pojeździć i sprzedać. aplikuj po rozmowie będziesz mądrzejszy.

Mariusz
@nanek

Mógłbyś bliżej określić, na jakie wynagrodzenie może liczyć nowo przyjęty przedstawiciel handlowy do firmy TAN VIET INTERNATIONAL? Czy, aby móc w ogóle ubiegać się o pracę na tym stanowisku, należy mieć doświadczenie zawodowe jako przedstawiciel? Czy może osoby bez doświadczenia również mogą spróbować swoich sił? Zachęcam, abyś napisał, co wiesz na ten temat.

Bartez

Nikt nie musi być z konkurencji żeby widzieć i słyszeć co się dzieje. Ale jak ktoś chce iść tu do pracy jako PH to podobno na śląsku jest jakaś dziewczyna do zwolnienia więc etat się zwolni. A swoją drogą mega firma zwalniać w grudniu.

Były M

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: W firmie ogromna rotacja i brak świadomości rynku i kultury pracy. Cała księgowość zwolniona z dnia na dzień w sposób urągający 21wiekowi. Inni szukają pracy lub już uciekli. Ogólnie firma jest na totalnej równi pochyłej. Bardzo niskie lub niskie zarobki, cięcia tam gdzie nie powinno ich być, zła organizacja pracy w wielu działach - z tych co jeszcze istnieją. Rozwojowo w tyle o lata świetlne od innych, mentalnie jak w latach 90 u Janusza. Często wymagania całkowicie nieadekwatne do stanowisk lub nie mające z nimi nic wspólnego. Wyposażenie pracy, systemy to jakieś starocie. Część osób fajna, inni jakby z dekady chłopa pańszczyźnianego. Atmosfera słaba. Pan Pezes oderwany od realiów. Po 1 dniu widać wszystko. Omijajcie szerokim łukiem. Przykro bylo na to patrzeć. PS. panie na magazynie są miłe.

Mariusz
@Były M

Mógłbyś sprecyzować, czym spowodowana jest tak duża rotacja w firmie TAN VIET INTERNATIONAL? Ma to związek z wysokimi wymaganiami stawianymi przez szefostwo firmy, czy może głównym powodem są warunki płacowe, które oferuje pracodawca? Znasz może osoby, które pracują tam dłuższy okres? Opisz proszę, jak to wygląda.

Luk

Jak widzę jak pH i koordynator z podlaskiego robią scieme w pracy to nie narzekajcie ze macie złe !! Idzie do koncernu pracować to się nauczycie

Zuza
@Luk

Ciekawe skąd masz taką szczegółową wiedzę, może jesteś z konkurencji i celowo tak piszesz?

Marcia

Można jakieś opinie na temat firmy TAN-VIET ??? Bo właśnie czytałam ogłoszenia na stronie ze potrzebuja do pracy.Metkowanie towaru 13.70 brutto a czytając opinie na innej stronie o tej firmie to normalnie porażka jakas !!! Aż chwilami czytając komentarze to aż strach tam pójść . Czy to możliwe ze tak traktują ludzi ???????

Dorota
@Marcia

kto tak pisał- ja wiem ile zarobiłam na wakacji- 15 zł/godz. na rękę następne wakacje też będę pracowała - fajna praca i fajna pani M.

Przemek

Igor "dobra opinia " zejdź na ziemię niby gdzie Pilnuj stołka wazelino

Kinga

Kto Ci takich głupot naopowiadał chyba że sam tam pracujesz i wmawiasz sobie

Evelyna

Firma ma się coraz gorzej, ludzie uciekają masowo a oni zamiast wyciągać z tego wnioski udają że nic się nie dzieje. W sumie to czego oczekiwać po tej firmie skoro rządzi nią przedszkolanka i tramwajarz. Jak tak dalej pójdzie to wigilia pracownicza będzie dla zarządu i wybranych bo innych ludzi już nie będzie.

@Evelyna

W tej firmie jest (usunięte przez administratora) bo inaczej tego nazwać nie można. Trzeba znać prędzej odpowiedź niż prezes wietnamczyk zada pytanie. Chore

Alicja

@Ja, @Ciekawy, skąd macie takie informacje? Czy są one potwierdzone? W Internecie nie znalazłam żadnych informacji na ten temat. @magik, a jaką umowę oferuje ten pracodawca? Czy jest szansa na awans w TAN VIET INTERNATIONALS.A.? Firma poszukuje aktualnie pracowników w rejonie Pruszczu Gdańskiego. Gdyby ktoś był zainteresowany pracą w tej lokalizacji, wszystkie potrzebne informacje znajdzie na stronie internetowej: http://www.tan-viet.com.pl/pl/kariera

Ciekawy

Czy to prawda ze zamykaja oddzial w Nidzicy (Mewa)? I zwalniaja wszystkich od lutego br? Wie ktos cos?

@Ciekawy

Podobno

Nikoś

Święta się zbliżają Ciekawe jakie występy nas czekają w firmie na koniec roku !!! Może ktoś w tym roku zrobi konkurs i będzie 500 zł w papieru rzucał i zadawał pytania albo będzie skromnie w sali konferencyjnej krótko zwięźle i na temat. Aj bym zapomniała nie rupcie tej żenady i dajcie nagrody komuś innemu a nie cały czas od lat te same osoby aż nie miło... no wiem ze się obraża pewne osoby ale trudno nie dzieci w końcu żeby sie obrażać... Lizusą i kablą mowimy STOP no na dziś to tyle Pozdro

magik
@Nikoś

dużo pracy ale OK. nie narzekam, na czas płacą i 8 godz. pracy soboty, niedziele, święta wolne, wynagrodzenie też dobre.

Aneta

Witam Czy ktoś może powiedzieć jakie są warunki pracy PH w firmie, warto aplikować. Jest oferta na Opole

Zostaw merytoryczną opinię o TAN VIET INTERNATIONALS.A. - Toruń

• Jak się pracuje w TAN VIET INTERNATIONALS.A.?

Zobacz opinie na temat firmy TAN VIET INTERNATIONALS.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

TAN VIET INTERNATIONALS.A.
2.2/5 Na podstawie 27 ocen.

TAN VIET INTERNATIONALS.A.