max-bud jacek lichy

Bochnia

Opinie o max-bud jacek lichy

andrea 2010-03-16 15:57:36
Rzeczywiście -( usunięte przez administratora )Nie świadczy to dobrze o firmie. Nie zmienia nteż informacji o firmie w internecie. Jest obecnie spółką jawną, a nie cywilną. Po drodze do KRS zgubił ( usunięte przez administratora )
RYCARDO 2010-08-28 16:45:34
Jestem z tobą Ja mam bardzo dużo wiadomości na ten temat .
( usunięte przez administratora )
Sławek 2011-12-01 05:54:15
Witam
Pracowałem u( usunięte przez administratora ) wszystko mi wypłacił Panowie jak on wam coś zalega to są sądy pracy a nie oczerniacie go na necie sami nie podajecie swoich nazwisk bo się boicie a jego wypisujecie.
Ja myśle ze popsuliście roboty lub nawet nie wykonaliście a teraz chcecie coś co wam się nie nalezy
anonim 2011-12-01 12:54:47
Sławek zgadzam się z Tobą w całości jak gość komuś jest winny kasę to od tego są sądy
Pozatym anonim jest juz tu na forum zachowuje się niewłasciwie sam koleś podaje szefa imie i nazwisko a swojego boi się podać widać ewidentnie jego złe zachowanie
moim skromnym zdaniem anonim ma coś do ukrycia i nie pisze do końca tu prawdy
Ania 2011-12-25 13:19:40
no i widać jakich ( usunięte przez administratora )wystarczy poczytać przez chwilę forum i jak się wypowiadają ,większość to i tak za duze zarobki mieli do tego co robili-potrafili fałszować podpisy inspektora by ( usunięte przez administratora ) że roboty oddali ,powolutku wszystko wychodzi ,szkoda tylko że ( usunięte przez administratora )bo firma była dobra i zarobki dośc wysokie
Młody gnojek 2011-12-25 14:44:56
Ja go nie chwale ani nie narzekam na niego, ale pisze na poziomie tego mi nie można zarzucic. Pracowałem tam jako młody chłopak i brakowało tam takiego twardego szefa co przyjedzie na budowe ustawi gości pokaże kto tu rządzi( usunięte przez administratora )Tak pracowało 500 ludzi no to chyba dało sie ustawic firme zostawic tych lepszych. Konkternymi ludzmi nie da sie przebierac bo ich jest mało. Ja sie osobiście xchciałem nauczyc czegoś ale nie było za bardzo od kogo.
polo 2012-01-09 10:02:52
Czy ty Niko masz w tym interes by bronic( usunięte przez administratora )?
Czekam na szczerą odpowiedz
grigor 2012-01-09 16:50:56
Weż ty sie odarnij lepiej, pana tadeusza chcesz recytowac to jedz na konkurs wierszy, albo Ci sie strony pomyliły. Czlowieku nikomu sie nie chce tych głupot czytac ani tym bardziej sie zastanawiac nad sensem. miejsce tylko zajmujesz a czas ludziom.

:)Nika:) 2012-01-10 19:01:28
Popieram Gregora:)-Właśnie tak napisałam ostatnio o tym tekście:). Poza tym odpowiedź do Pola:)-nie umiesz czytać?Już to pisałam:) wcześniej no ale skoro masz:)klapki na oczach:)-napisze jeszcze raz:) ,choć z drugiej:) strony nie powinno to cię obchodzić i w sumie nikt o to nie pytał:), tylko ty i wychodzi na to,że znalazł się kolejny:)wścibski :).Sprawy materialne oraz tym bardziej jakiekolwiek korzyści dla mnie nigdy nie należały:)do rzeczy ważnych dla mnie:)pod żadnym pozorem i kogokolwiek i cokolwiek:), tym bardziej, że mam rodzinę i jestem ambitną osobą i sama jak tylko mam w życiu taką możliwość i dokładam się do budżetu domowego:).Poza tym:) jeśli chodzi o pracę i jakiekolwiek załatwiania spraw:)-to nie popieram,żeby\"robiono\"to przez znajomości a tym bardziej\"znajomości pełnych wrażeń\":). Czy jeszcze jakieś pytania:)? Jak widzisz:)-jestem szczerą osobą i poza tym chyba raczej by mnie tu nie było:)gdybym była\"inną\"osobą niż jestem. Wiesz o tym, że( usunięte przez administratora )i dlatego go bronię:)a to nie jest żaden interes:).:)
polo 2012-01-17 16:06:42
Raczej sie juz nie podniesie coś już wiem
Nikuś:).. 2012-03-05 00:06:51
Super:)-Cieszę:)się z Ciszy:)-wreszcie:).Jednak:)dotrzymała:)słowa:)-no i dobrze:).Ja:)jak widać:)też nie piszę jak nie ma takiej potrzeby:).Nika:DD
Nika.. 2012-03-20 21:28:37
Jest:)prawie:)całkiem:)dobrze:)..
mysz 2012-05-20 23:49:24
A skąd ty to wiesz?
NIKA:DDD 2012-05-22 00:37:25
WIEM:DDD
mysz 2012-05-22 10:47:26
Heja, jak cos wiesz to daj znac na [usunięte przez moderatora]
Bede wdzieczny.
mysz 2012-05-22 22:58:23
chciałem tylko się o coś zapytać, no a wiesz tu wszyscy czytają, jakbyś zmieniła zdanie to czekam
NIKA:) 2012-06-02 00:59:59
NIESTETY:)MYSZKO:)-NIE DOSTANIESZ:)MOJEGO E-MAIL:).BO JEST POUFNY:)-MAJĄ GO ZNAJOMI A NIE NIEZNAJOMI:).POZDRAWIAM:).:D
Roxi 2012-08-09 14:57:59
Masażystka myśli,że puszczanie tekstów pod jakąkolwiek osobę jest przez tą odbiorcę odebrane po jej myśli a tu się myli:),nietaktowne gdziekolwiek to jest i nie jest miłe gadanie o kimś gdziekolwiek,nawet pod ukrytymi synominami i jeśli poetka myśli,że jest poetką, to jest w błędzie.Nikt nie urodził się poetą no i nikt nim nie będzie,zawsze zdarzą się komuś niedociągnięcia a co będzie w tym dalej czas pokaże:)-to czyli będziemy w stanie utrzymać swoje myślenie w odpowiednim rozmiarze pani\\\\\\\"Anonimko". Pozdrawiam serdecznie:)..Roksana
krszychu 2015-01-17 15:40:33
jakie warunki roboty są w max-budzie u pana jacka co? czy są wszystkie środki ochrony pracownika zapewnione przez firmą czy każdy pracownik ma mnieć własne? i ile płacą miesięcznie i czy jest jakaś super kaska za nadgodziny? uff, sporo pytań ale już na kilka miejsc i robot się naciąłem dlatego teraz chce wszystko ogarnac, mam nadzieje ze rozumiecie
Fromborkowy 2015-03-29 03:51:27
sporo pytań i chyba nikomu nie chce się na nie wszystkie odpowiadać :) Jeżeli chodzi o środki ochrony to te podstawowe firma na pewno zapewnia. Taki też jest obowiązek firmy. Jeżeli jednak to co oferuje firma nie wystarcza Ci no to oczywiście możesz sam coś przynieść. Zbliża się sezon, max-bud nie szuka w związku tym nowych pracowników na okres wakacji ?
Maxsyf 2016-04-21 11:13:16
Firma jak nazwisko właściciela, powiem tylko z własnego doświadczenia z tą firmą, z daleka od niej lub bardzo uważać co podpisujesz!!!
andzi 2016-05-10 23:05:35
a ka pomocnika brukarza też kobieta może się dostać?
Zostaw swoją opinię o max-bud jacek lichy - Bochnia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie max-bud jacek lichy