Opinie o SPIN w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie SPIN. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w SPIN na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SPIN w Szczecin

Ty wiesz

Pracownicy na produkcji oraz kilka osób w biurze bardzo w porządku miła, koleżeńska. Natomiast jeden z szefów odklejony od rzeczywistości, perfidne wykorzystuje pracowników, np. dzień badań lekarskich to normalnie dzień pracujący, monterzy praca do oporu aż skończą o czym dowiadują się rano, Nikogo nie interesuje, że masz może inne zobowiązania... kompletny brak jakości na montażach, za takie pieniądze które idzie płacić klientom za produkty z sowita marża powinna iść jakość montażu zwłaszcza od firmy 30 letniej na rynku..tej niestety brak! totalny brak przeszkolenia na stanowisku pracy oraz zainteresowania się nowym pracownikiem i jego wdrożeniem w produkty w montaż itp. nauka na żywca... przez co jest ciągła rotacja.. zlecenia montażowe rozgrzebane i niekończone.. warunki finansowe z ogłoszenia to fikcja.. rodzinna atmosfera... zapomnij jest kilka fajnych osób, ale nie wiem co jeszcze tam robią ... opinia na mieście jest coraz gorsza... nie polecam

nick
@Gabriela

Nikt niczego nie pokazuje, siadasz i masz robić nie ważne jest to czy znasz produkt czy nie. Masz robić i tyle, jak masz wiedze na ten temat to super, jak nie to musisz sam znaleźć rozwiązanie. W firmie ciągle fuckupy z montażami i realizacjami, nie ma tygodnia bez problemów. Spoko, szef z dużą wiedzą ale nie licz na pomoc, ma swoje "rzeczy" a wytłumaczenia też nie dostaniesz dlaczego tak a nie inaczej. To że byli pracownicy po kilka dni w firmie o czymś świadczy...

Samanta Nowy wpis

Czy w biurze w ogóle możliwe byłyby nadgodziny? nie ma o nich wzmianki w opisie na stronie, lecz wskazują przy tym, że należy być gotowym do pracy przez 5 dni w tygodniu. Z danych kontaktowych wynika, że w dni robocze jest otwarte od 7:30 – 15:30. Zawsze kończysz równo z zegarkiem?

marsbet Nowy wpis

Ostrzegam wszystkich którzy mają zamiar zakupić produkt tej firmy bo będą się borykać z dotrzymaniem terminu a jak już przyjadą zamontować markizę jak w moim przypadku to będzie to bez mojej pomocy nie wykonalne,ekipa jest bez przygotowania.Gdy zgłosisz reklamację to każą ci zapłacić za przyjazd gościa który sprawdzi czy wina leży po ich stronie czy może po mojej.Markiza ma zamontowany czujnik wiatru a oni twierdzą że trzeba składać markizę przed spodziewanym podmuchem.Ostrzegam wszystkich którzy chcą zakupić w tej firmie co kolwiek,wystarczy poczytać opinie pracowników.Pocztarek

Ktoś widzę ze teraz zwątpił w udostępnione narzędzia do pracy więc mam pytanie w kontekście pracy jako inżynier wsparcia działu technicznego. W tej aktualnej ofercie jest napisane, że wymaga się od kandydata prawa jazdy kat B. ale czy auto przy tym jest udostępniane? nie widzę wzmianki o służbówce

olek Nowy wpis

auto nie jest udostępnione cały czas... szczerze nie polecam.. szkoda nerwów

@olek

Cały czas nie, zwłaszcza gdy masz pracę w biurze, tak? a co z terenem, czy zawsze gdy musisz jechać to masz czym? Pewnie auta nie są przypisane nawet do inżynierów

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w SPIN?

Fran

Takie jakie sobie przyniesiesz albo co zostało po poprzednich pracownikach. Montażyści też wyposażeni ze ho ho i porządek z tym wszystkim - masakra.

Brałeś udział w rekrutacji do SPIN. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?

Hej, pracował ktoś może jako pracownik biurowy w firmie? Jest taka oferta teraz na ich stronie, głównym warunkiem jest znajomość j. niemieckiego. Jak wygląda rekrutacja, mam się spodziewać testów czy raczej luźnej rozmowy? I ile może wynosić to atrakcyjne wynagrodzenie, o którym tam wspominają?

Była

Atrakcyjne wynagrodzenie to tylko zachęcające słowa do rekrutacji na to stanowisko w tej firmie. Prawda jest taka że większość osób to starzy wyjadacze którzy trzymają tą firmę w ryzach, ale też zabierają największe zlecenia i procent wpada właśnie im. Spodziewałabym się rozmowy kogoś z działu niemieckiego by ewentualnie sprawdzić kompetencje.

Kiedyś

Atrakcyjne wynagrodzenie to tylko zachęcający slogan u tego pracodawcy. Prawda jest taka, że kilka osób trzyma tą firmę w ryzach ale i zarabiają najwięcej na procencie.

Ty wiesz

Gabriela
@Ty wiesz

Mnie to zainteresowało to szkolenie nowej osoby, a szczególnie, to jak taka osoba jest sadzana 'na żywca' to podgląda innych pracowników? I na tej podstawie pracuje? Czy ktoś obok pokazuje i to jest taka szybka nauka? Jak realnie, praktycznie wygląda?

Praworządny
@Ty wiesz

w Art. 211 Kodeksu pracy jasno określa, że okresowe i kontrolne badania lekarskie przeprowadza się w miarę możliwości w godzinach pracy. Nie przysługuje na nie dzień wolny! Po wykonaniu badań, pracownik powinien wrócić do pracy.

Praworządny

W sytuacji, gdy badanie wstępne odbywa osoba ubiegająca się o zatrudnienie – czasu badania nie wlicza się do czasu pracy. Między kandydatem do pracy a przyszłym pracodawcą nie ma jeszcze żadnej więzi prawnej, a więc nie można w ogóle posługiwać się pojęciem czasu pracy.

Emila
@Praworządny

Ale jak rozumiem firma płaci za takie badanie? Czy przyszły pracownik sam musi znaleźć miejsce i za to zapłacić? Albo może po podpisaniu umowy firma oddaje koszta za wykonanie takiego badania lekarskiego?

nick
@Gabriela

Paluch

Nie polecam, brak jakichkolwiek szkoleń i wdrożenia w obowiązki a nawet niezbędnego sprzętu do pracy.

Lucy
@Paluch

To jak wygląda moment, jak przychodzi nowa osoba? Jest sadzana na posadę i tyle, ma pracować, nikt niczego nie pokazuje i nie objaśnia? Może ma podpatrywać innych starszych pracowników?

Romek

Niepoważne i nieprofesjonalne podejście szefa już na rozmowie o pracę. W takiej sytuacji wymagany jest obustronny szacunek, a nie sprawdzanie powiadomień na telefonie czy to zegarku i że czas się kończy, to pokazuje jaki jest szacunek i nastawienie.

Julia
@Romek

Ważne słowa. A ile w sumie ta rozmowa trwała czasowo? I czy poza szefem była tam na rozmowie tez jakaś osoba z hr czy z kadr??

Romek
@Julia

jakieś 20-25 minut rozmowy, umawiane tak że na wyjściu już czeka kolejna osoba. Brak innych osób ma rozmowie.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w SPIN?

Anastasiia

Pracuję w firmie od pół roku. Jestem zadowolona z zespołu, jest przyjazny i zawsze gotowy do wsparcia nowego pracownika, otwarty na pomoc. Kierownictwo jest lojalne i bardzo uprzejme w stosunku do swoich pracowników, przestrzega wszelkich przepisów. Polecam firmę!

Łucja

co tak tu cicho od jakiegoś czasu? pytam, bo chcę się wstępnie zorientować na temat pracy jako inżynier do działo technicznego, bo kiedyś szukali. da ktoś znać jak się pracuje w praktyce na tym stanowisku? ostatecznie jaka kasa tu wychodzi i sam zakres obowiązków już podczas samej pracy?

Krzysiu
@Łucja

Tak jest dobrze w tym spinie że Połowy samej produkcji doświadczonych pracowników już nie ma odeszli albo położyli papier ale próbuj życzę ci szczęścia i duuuużo pieniędzy ????

Robert Bobko
@Łucja

Jeśli jest Pani zainteresowana podjęciem pracy w naszej firmie, proszę o przesłanie CV na adres sekretariat@spin.szczecin.pl z dopiskiem inżynier do działu technicznego. Po wstępnej weryfikacji, następuje zaproszenie na rozmowę w siedzibie naszej firmy w Kurowie, gdzie będzie się mogła Pani dowiedzieć o zakresie obowiązków oraz warunkach wynagrodzenia. Pozdrawiam i zachęcam do złożenia CV

Julia
@Krzysiu

Ale to jak tyle osób odeszło, to znaczy że jest duży nabór? Są nowe przyjęcia? Czy zostały wakaty nieobsadzone? Pytam dla taty o posadzie tapicera

Julia z Gowork
@Julia

Tylko tapicerzy odchodzą:(

Maria
@Julia z Gowork

Dlaczego tapicerzy odchodzą? Mają jakieś niesprzyjające warunki pracy czy chodzi o coś innego?

Szolon
@Maria

Tapicerzy odchodzą ponieważ szukają nowych spinek. Starzy tapicerzy nie narzekają ..... choć wciąż muszą uczyć nowych.

Doświadczony

Nie ma żadnych szkoleń, ile byś nie zrobił to i tak będzie za mało, tragiczny dojazd do firmy, ekipa na produkcji dobra, jest taki jeden co nic nie musi a i tak przychodzi i jest najlepszy i wszystko umie ????????????

Zofia
@Doświadczony

Słabo, że nie ma szkoleń, no bo to rozwija pracownika. No i jak nie doceniają pracownika mimo jego starań, to też niedobrze świadczy. Nadal tam pracujesz?

JA
@Zofia

Nikt tu nie przychodzi z 20 letnim doświadczeniem, każdy uczy się co ma robić i jak pracować na swoim stanowisku, nikt nie przychodzi pierwszego dnia do pracy, łapie za narzędzia i od razu pracuje. Uczenie=szkolenie

Kruk

Potwierdzam po pseudo "szkoleniu" nie dają umowy o pracę. Unikać jak ognia. Nie ma tam szkolenia jest "praca" za którą nie zapłacą! Nic dziwnego że "szkoleni" pracownicy rzekomo uciekają z tej firmy. Jeżeli chodzi o pracujących tam pracowników to nie chcieli powiedzieć ile osób tam było na szkoleniu w ciągu 3 miesięcy a na 100% jestem pewien że byli inni przede mną. Jedyny autobus jaki tam dojeżdża to 70. Autobusy tej linii kursują bardzo słabo. Zanim praca się rozpocznie mija 1 godzina 10 minut trzeba czekać + czekanie na powrotny autobus z 34 minuty na powrót + dojazd do centrum z +30 minut + dojazd do pracy +30 minut. Jeżeli chodzi pracowników tam pracujących są bardzo mili. Dla ukraińców: ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ! После обучения здесь не устроишься. Работай на неудачника.

@Kruk

Dobra przesadziłem pracodawca płaci warto spróbować tam pracować.

JA
@Kruk

Aplikując do nas musiałeś wiedzieć gdzie jesteśmy i jak dojechać, więc nie wiem skąd wzburzenie że autobus za wolno jedzie, że długo i pewnie że przystanek nie zadaszony. Mapy google pokazują pewnie firmy bliżej twojego miejsca zamieszkania.

Ile jest zmian w SPIN?

Zmiana jest jedna, pracujemy od 7:30-15:30

olo

hehehhe bardziej śmiesznej firmy dawno nie widziałem , hhhhhh :)) tego " pięknego bruneta - SZEFA " życie nauczy wcześniej czy później szacunku do ludzi - brak mi słów - SZEROKIM ŁUKIEM

Jakie są mocne strony pracodawcy SPIN?

uczciwość

dawnotemu

(usunięte przez administratora) kaza ponosic odpowiedzialnosc za cos co nie jest wina pracownika a np wypadkiem losowym- nie dalbym im do zarzadzania akwarium z rybkami a co dopiero ludzi

aplikant

@Szeryf A czy wiąże się to z dobrą płacą? Jak wyglądają widełki wynagrodzenia?

Jak się pracuje z ludźmi z SPIN?

Szeryf

Ludzie w firmie wspaniali, gorzej z szefostwem :-) ciągle czegoś chcą .......

...

Tragedia

Zostaw merytoryczną opinię o SPIN - Szczecin

• Jak się pracuje w SPIN?

Zobacz opinie na temat firmy SPIN tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SPIN?

SPIN