Copernicus Nieruchomości

Toruń

Opinie o Copernicus Nieruchomości

Ola 2015-01-19 15:41
Nie pracowałam tam, ale kupowałam z nimi mieszkanie. Wszystko poszło sprawie, dordca załatwil mi tez kredyt bardzo szybko. Wiem za co zapłacilam, jestem bardzo zadowolona. Polecam
adam 2016-04-15 11:37
NIE POLECAM TRZYMAĆ SIĘ Z DALEKA - bynajmniej w Bydgoszczy. Niestety ta firma stosuje nieuczciwe praktyki. Podaje własny przykład. Wystawiłem ofertę prywatną z adnotacją, że nie życzę sobie kontaktu pośredników i handlarzy. Dzwoni pan z biura COPERNICUS Bydgoszcz i mówi, że ma klientów na moje mieszkanie i chce się dzisiaj spotkać. Dzwonię dopytać czy na pewno będzie z klientami - twierdzi, że tak. O umówionej godzinie przyjeżdża pani. Otwieram drzwi, na moje pytanie gdzie są klienci, odpowiada: A mieli jacyś być?! Kilka tygodni wcześniej ta sama pani jak się okazało z jakimś mężczyzną byli w tym samym mieszkaniu należącym do mojej mamy(mnie wtedy nie było) jako klienci "prywatni" którzy umieścili karteczkę na klatce, że kupią mieszkanie w tym bloku. Podsumowując: Najpierw podszywają się pod klienta prywatnego żeby znaleźć okazję, a są zwykłymi handlarzami, następnie już jako biuro nieruchomości oszukują ludzi oferując spotkania z klientami którzy nie istnieją, gdzie chodzi tylko o przyjęcie nieruchomości do oferty i podpisanie umowy o współpracy z biurem lub znów zaproponowanie kupna po zaniżonej wartości. Tacy ludzie psują niestety renomę pozostałym biurom nieruchomości które ciężko i uczciwie pracują na swoje dobre imię. NIE POLECAM TRZYMAĆ SIĘ Z DALEKA
Asia 2016-11-18 13:18
Nie wiem jak w Toruniu, ale w Bydgoszczy NIE POLECAM! Pani która miała przyjechać do mnie zrobic zdjęcia mieszkania powiedziała, że jak mam psy to ona nie przyjedzie bo na pewno u mnie śmierdzi. Jesli dobrze pamietam to na imie Beata nazwiska nie znam. Chamska, nieuprzejma i mam nadzieje ze dlugo nie popracuje w tej branzy!!!
ODRADZAM!!
Kupująca 2016-12-05 08:27
Zdecydowanie nie polecam! Na swoje nieszczęście kupowałam z tym biurem mieszkanie (oferta na wyłączność). Pan Krzysztof, który nas obsługiwał,był absolutnie nieprofsjonalny. Do tej pory zastanawiam się za co to biuro bierze tak wielkie pieniądze. Pośrednik nie potrafił odpowiedzieć konkretnie z jakiego materiału wybudowany jest blok (sama musiałam dowiadywać się tego ze spółdzielni mieszkaniowej), a ważne dokumenty (akt małżeństwa) przesyłał w zwykłej kopercie, co zakończyło się ich zniszczeniem. Takich wpadek było znacznie więcej. Dodatkowo biuro UDAJE, ŻE NEGOCJUJE. Po bezpośrednim kontakcie ze sprzedającą wiem, że zgłosiła mieszkanie do biura za cenę x, po czym biuro wystawiło je na sprzedaż za cenę x+9000. Po "negocjacjach" udało im się zbić cenę do ceny wyjściowej x. Żałosne!
Dodatkowo dopiero po zakupie mieszkania mogliśmy zobaczyć przynależną do niego piwnicę, bo pośrednik nie postarał się wcześniej dowiedzieć która piwnica jest nasza.
zbulwersowana 2016-12-17 19:20
Pracownik Copernicus Nieruchomości Krzysztof Kicerman wystawił moje mieszkanie na sprzedaż bez mojej wiedzy i zgody. Ogłoszenia pojawiły się w różnych miejscach i zawierały nieprawdziwe dane, nie zgadzał się metraż, wyposażenie, cena. Nie muszę chyba dodawać, że Pan Kicerman oferował klientom lokal, którego nie widział na oczy. Wykorzystał zdjęcia mieszkania bez zgody ich autorów, naruszając prawo autorskie, co więcej, po interwencji, nie widział żadnego problemu. Nie zdobył się nawet na słowo przepraszam. Omijać z daleka CN i unikać wszelkich kontaktów z panem Krzysztofem Kicermanem.
Kradzież ogłoszeń szkodzi i właścicielom, i rzetelnym pośrednikom.
Daria 2016-12-18 23:52
Pan Krzysztof tam "bryluje" niekompetencją i olewaniem klientów. Poza tym nikt w tym biurze nie ma licencji, przecież dziś wszystko można sprawdzić w Internecie. żałosne!
Torun 2016-12-19 21:21
Pani Dario, polecam najpierw konkretnie się zorientować co do obecnej sytuacji panującej na rynku obrotu nieruchomościami i posiadania przez kogokolwiek licencji, a następnie dopiero się wypowiadać... Tak to jest jak ktoś o czymś słyszał i powtarza to, a w rzeczywistości nie ma o tym w ogóle pojęcia.
Zostaw swoją opinię o Copernicus Nieruchomości - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Copernicus Nieruchomości