Profesjonalne Centrum Finansowe Sfinks

Aleksandrów Kujawski

Opinie o Profesjonalne Centrum Finansowe Sfinks

Doradca 2008-12-11 15:33:26
Pracuje dla tej firmy od 2 miesiecy i powiem ci ze to fakt ze pozyskuje sie klientow na wlasna reke oni daja ulotki i tym podobne rzeczy promocyjne minusem jest ze nie ma podstawy do wynagrodzenia jednak duzym plusem jest bardzo duza prowizja bo az 5% od wartosci kredytu dla doradcy no i dostep do 6 bankow. Powiem tak idzie zarobic jednak trzeba troche zasuwac.
anonim 2009-02-03 11:59:14
serio? widze ten sam wpis na kilku forach.Moze powiesz mi jak skontaktowac sie ze skorupskim po od tygodnia bezskutecznie proboje?
doradca 2009-02-03 14:56:24
Aleksandrów Kujawski tu dopiero bzdury sa popisane. W efekcie takie Centrum Finansowe mieści sie w małej klatce nie wygladajace na firme tylko biuro kredytowe. Strach sie bac takiego pracodawcy
zigi 2016-04-21 10:43:44
nie powinieneś się dziwić @doradca, takie firmy nie potrzebują wystawnej siedzuby. Tu ważni są ludzie którzy pracują. Płaca oczywiście prowizyjna i to jest normalne
Zostaw swoją opinię o Profesjonalne Centrum Finansowe Sfinks - Aleksandrów Kujawski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Profesjonalne Centrum Finansowe Sfinks