Ramirent

Opinie o Ramirent

ania 2010-03-12 21:30:48
a Tobie płacą delegacje, bo jesteś górna półka :) - skąd wiesz, że mu płacą? może nie płacą... tylko on zna prawdę i oni :)
anonim 2010-03-18 16:57:15
Nie wiem jak w innych miastach ale w Warszawie w Ramirencie nie jest zle
on 2010-03-18 22:43:04
Jak to nie wiesz jak jest w innych miastach? Przecież wiesz, że u Was tez jest rotacja. Może za krótko pracujesz i nie wiesz. Wejdź na Ramirent Szczecin - tam sie więcej osób wypowiada jak jest w całej firmie.
kilkuletni pracownik Ramirentu 2010-04-08 23:25:30
Rotacja jak rotacja ale firma schodzi na psy nie wspomne o kierownikach którzy mają przerost formy nad treścią i są generalnie od wykonywania bezwzględnie poleceń dyrektorów...Reforma finansowa schodzi do poziomu hipermaketu Tesco a obietnice są nierealne i generalnie robienie ludzi w jajo...nie tylko pracowników ale i klientów totalna olewka....Ludzie gdzie jest Ramirent z poprzednich lat i jego dbałość o pracownika i klienta?????Podobno nazywa się organizacja...hmmm ciekawe jaką i od czego??
kilkuletni pracownik Ramirentu 2010-04-08 23:29:34
Witam anonimie w którym Ty Ramirencie pracujesz że jest ci tak dobrze???Sory ale pod ziemią?? No chyba że w Scallfolding macie tam inne prawa a obiecanki były że wszystko będzie identyczne...kolejny dowód na robienie ludzi w jajo...
ellub1222 2010-04-11 11:33:49
Niestety zgadzam się w 100% jeśli chodzi o "rusztowaniowców". Obawiam się, że nigdzie nie ma tylu zakłamanych popaprańców szczególnie w regionie centrum! O zarządzających już nie wspomnę, bo szkoda słów...:(
account 2010-04-12 08:49:14
Pod tymi telefonami można anonimowo opowiedzieć o pracy, osobach, problemach i innych sytuacjach niekorzystnych dla Ramirentu. Z pewnością informacje te trafią do odpowiednich osób zarządzających(nie w Polsce) : telefon 22 511 00 48 telefon 22 511 01 58
anonim 2011-08-30 22:12:00
Jest sporo racji niestety w wypowiedziach byłych i obecnych pracowników tej firmy-dominuje kolesiostwo dziwne układy z kierownictwem ,brak jakiegokolwiek poszanowania pracownika =szczególnie takiego który nie chce bądż nie potrafi utożsamiać się z tą kliką ,ja na szczęście wkrótce opuszczę szeregi tej jakże wychwalanej przez niektórych firmy i poszukam pracy tam gdzie człowieka cenią za jego umiętności a nie za \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" umiętność\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"włażenia po palcu wiecie gdzie ,kierownictwu celem uzyskania choćby najmniejszej korzyści-żenujące.
cc 2011-09-06 23:27:54
Dziewczyno droga tak juz jest w tych duzych firmach. Na początku jest podział stołków czyli obsada. Potem się trzeba ustawić, żeby się nie narobić, a zarobić. Marketing dba, aby odchodzenie ludzi z różnych przyczyn nazywało się dynamicznym rozwojem. Plecaki zawsze były w tej firmie i nadal będą. Rynek zna prawdę, klienci, ty, ja, konkurencje - a firma jakoś istnieje, bo urosła w dużym stopniu dzięki normalnym - którzy w większości...już w niej nie pracują :):):).
Byly pracownik 2012-01-02 16:38:15
Uklady,uklady,ludzie po podstawowkach na kierowniczych stanowiskach,premie,samochody.Zenujace.Powod dla ktorego odszedlem Pan [usunięte przez administratora] z Ramirent Warszawa.
Pozdrawiam pracownikow (fizycznych)
paintbull 2012-01-03 10:28:16
Co Ty? Przecież większość robi sobie studia w trakcie, bo wymagają - te decyzyjne miotły i tak zmieniające się średnio co 3 lata mają za nic człowieka, według nich musi mieć wykształcenie :) nie ważne jakie aby wyższe :). Parodia nie? W firmie budowlanej, gdzie właśnie fach, doświadczenie powinno być kluczowe - liczy się wyższe, a wiadomo kto i kiedy i po jakim czasie sam je robił :). Całą tą śmietankę bym wywalił na bruk i zatrudnił nowy zarząd, ale co zrobisz - jak góra ze Skandynawii nic nie robi to my też poza tym forum nic nie zrobimy.
ramo 2012-03-12 22:41:19
w ramirencie teraz nie ciekawie, zwolnienia i jeszcze raz zwolnenienia
ramoII 2012-03-13 13:04:06
Nigdy ciekawie nie bylo dla ludzi majacych kluczowe znaczenie w terenie :) pamiętam gościa, który był najlepszy w Polsce w konkursach, awansowali go na kierownika, bo akurat był potrzebny, po kilku miesiącach odszedł, bo miał dość. Tak kariera dla tych bez pleców.
Okolice Warszawy 2012-04-04 16:54:40
Totalna porazka, brak higieny w stołówce, myszy biegajace po stołach, toaleta z której brzydziłem sie korzystac. Nie przestrzegano tam ustawy o przeciwdziałaniu paleniu w zakładach pracy. Sam kierownik zatruwał wokół wszystkich, łaził z faja w zębach jak c [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] . Warunki do pracy kiepskie, brak imadła pezy stanowisku mechanik, stołu, praski, wszystko młotem sie tam robi. Nikomu nie polecam tam pracy, strata czasu.
HOOKER 2012-04-16 12:49:23
Jeszcze rok i zamiast 8 dyrektorów zostanie dwóch, trzech, a piony zostaną zlikwidowane, tak się stanie. Możesz być nawet przo [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ikiem pracy :) a i tak cie nie ominie cięcie. Układy zadziałają i zostaną wybrańcy.
ff 2014-07-07 17:57:42
poniżej 2500
patrycjusz 2015-01-09 20:58:04
Może ktoś uzupełnić te widełki płacowe w Ramirent, bo jednak płace poniżej 2500, to zbyt ogólny przedział, nie wiadomo, czy chodzi o 2400, czy o 1300 na rękę. Jest to subtelna różnica, bo jednak ja bym nie chciał pracowac za minimalną krajowa, mój wymóg to 2 z przodu. Do osiągnięcia jest to bez problemu, czy jednak to np. pensja z premią?
Indianin 2015-03-11 23:37:28
Weźcie tylko pod uwagę, że zajmując się wynajmem sprzętu budowlanego trzeba liczyć się z pewną nieprzewidywalnością tematu. Może tak być, że nagle wszyscy będą potrzebowali wypożyczyć, a może tak być, że przez pół roku sprzęt będzie nieużywany i wtedy w Warszawie generowane są straty. Podejrzewam, że wynagrodzenie na kolana nie powala..
wiktoryy 2015-03-31 13:58:18
@indianin tak naprawdę to w każdej branży trzeba się z tym liczyć- albo jest popyt albo go nie ma.. a wynagrodzenie- myślę że jest stała podstawa bo tylko za % za wypożyczenie, nikt by raczej nie pracował. Widziałem że jest oferta która akurat dotyczy Łodzi- na kierownika oddziału, wiecie co gwarantują na tym stanowisku
adam 2015-05-19 21:17:31
Ogólnie firma jest ok. Zatrudnia na podstawie umowy o pracę, nie ma nic pod stołem. Prawo pracy jest przestrzegane. Pensja wpływa co miesiąc przed dziesiątym.Co do wysokości zarobków to się nie wypowiadał bo to zależy od stanowiska. Wewnątrz organizacyjnie jest spory bałagan ale idzie wytrzymać, wszystko zależy kto jest twoim szefem. Jest sporo nepotyzmu ale gdzie nie ma.
erf 2016-05-15 18:46:50
hej hej no widze ze pojawily sie nowe oferty pracy na przyjlad na stanowisko doradcy handlowego w Lublinie wymagane jest miedzy innymi tutaj wykształcenie min. średnie, doświadczenie w sprzedaży i znajomość branży budowlanej będzie dodatkowym atutem.
Zostaw swoją opinię o Ramirent - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ramirent