stekop wałcz

Wałcz

Opinie o stekop wałcz

olaf 2010-02-06 14:51:52
zgadzam sie z tym co napisal doc,a ten palant co pisze o anonimowosci niech sam sie podpisze
anonim 2010-03-09 21:43:16
Witam serdecznie - chciałbym sie odnieść do opini kolegi który ma wielki żal że już z nami nie pracuje - snajper dobrze napisał przejrzyj się w lustrze kolego....z Jas...... wszyscy wiedzą że to ty piszesz te głupoty , trudno jak nie chciało sie uczyć na kursie i brak cywilnej odwagi złozyć dokumenty w WPA na egzamin to sie nie ma pracy i wtedy trzeba mieć żal do siebie.A propo dyrektora normalny chłop mozna sie dogadać goni na kursy bo mu zależy na licencjonowanych ludziach a nie na dozorcach spod budki z piwem.Jak sie ma licencje to sie ma pracę i zarabia sie całkiem normalnie.Ja też sie podpiszę pseudo tak jak snajper - ,,kapitan ,, nie jestem byłym wojskowym
anonim 2010-03-11 08:21:59
haha obiecanki cacanki o pracy w tej smiesznej firmie,tylko na kurs sie zapisz a oni cie wyprostuja na kase,chcesz pracowac musisz miec licencje?nic z tych rzeczy polowa ludzi tam pracujacych nie ma uprawnien tylko sa przyjmowani po znajomosci
pracownik stekopu 2010-10-14 23:17:25
A ja wam coś panowie powiem jako licencjonwany pracownikStekopu w Wałczu zarabiam godnie i wcale nie poznajomościach .Dyrektor obejrzał moje papiery zadał kilka pytań i zaproponował jak nawarunki Wałcza godną stawkę .A ja ją przyjąłem ,z tego co widzę to prawda że goni ludzi do robienia licencji nawet sam szkoli z technik interwencyjnych przy swoim wieku to naprawdę szacun , widziałem ćwiczyłem nie jeden młody mu do pięt niedorasta.Jeżeli ktośnie ma licencji to nie maco szukać w ochronie pozostaje tylko płakać na forum , powodzenia ........
Marek
pracownik 2012-04-22 13:34:50
Firma stekop to jedno wielkie dziadostwo, (usunięte przez administratora) przyjmują byle kogo z byle jakim doświadczeniem, bez uprawnień oraz bez jakiegokolwiek szkolenia, nawet bhp. Nie dość, że trzeba pracować dwa miesiące aby dostać wypłatę to i z tym są problemy aby wypłacili. (usunięte przez administratora) narażają pracowników na stratę zdrowia i życia. Nie warto tam pracować i nie warto narażać zdrowia za 6 zł na godzinę. Przecież to śmieszne co oni proponują. I w dodatku każą stać w mrozach i deszczach na dworze bez jakiegokolwiek zaopatrzenia i posiłku. Jest to niedopuszczalne co oni robią i w końcu powinien koś się tym zająć i zabrać im koncesję. Ale wiecie jak to jest, rączka rączkę myje itd. Ale na szczęście są jeszcze ludzie którzy mają perspektywy w życiu i ambicję i chcą pracować w porządnych firmach a nie takich dziadowskich \"łochronach\" jakim jest stekop. Odradzam pracy w firmie stekop.
Pająk 2016-04-18 20:37:02
Witam wszystkich!
Stekop omija ZUS! Będzie płacił co drugi miesiąc, już znaleźli luki prawne. W jednym miesiącu dwie wypłaty, poza tym ZUS płacony z opóźnieniem o cały miesiąc. Same oszustwa, szantaże i praca pod presją za marną stawkę. Umowy ,a do umów dodatkowe aneksy...to jest chore..Pracownik traktowany jest jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zero szacunku, zrozumienia, a jak chcesz wolne bo tego wymaga sytuacja to szantaż, ze w ogóle nie będziesz pracować...Kary typu zabierania służb....a pan dyrektor i pan koordynator A.N. to bardziej tyran , brak ludzkich odruchów, empatii, zrozumienia. Człowieka traktuje przedmiotowo... Najlepiej stul pysk i do roboty. Nie liczy się człowiek tylko sztuka na służbę.
adam 2016-04-24 12:00:16
spotkałem ofertę pracy dla koordynatora Działu Usług Porządkowych, oferują wynagrodzenia: podstawa + premia uzależniona od wyników, nic nie ma o umowie o pracę, @Pająk nie za dobrze oceniasz tą firmę, masz umowę o pracę? Można liczyć na zatrudnienie w oparciu o stałą umowę??
Zostaw swoją opinię o stekop wałcz - Wałcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie stekop wałcz