BSK RETURN sa

Wrocław

Opinie o BSK RETURN sa

Pracownik 2010-02-06 11:57
Firma stała się niewypłacalną opóźnia się z wypłatami dla pracowników
rabben 2016-04-03 13:14
Trzeba być cierpliwym, jeśli ktoś czekał to się doczekał bo znowu pojawiły się oferty pracy, nawet na stanowiska handlowe @Kamil, tutaj masz podstawę plus premię od sprzedaży.
Belarabi 2017-05-25 09:21
Czytając wszystkie komentarze mogę z ręką na sercu potwierdzić panującą niedole kierowców którzy pracują na sprzęcie całkowicie nadającym się na złom.Nie wspomnę o pracownikach na placu którzy nie maja autentycznie NIE MAJĄ !!!!!!! żadnych praw jak i udogodnień związanego z wykonywanymi obowiązkami ( np rękawice, odpowiedni ubiór, narzędzia. Brak płacy za nadgodziny to normalne w tej firmie :) I nikt nie podziękuję za prace włożoną w nadgodzinach :) po co Ci rodzina ważne żeby produkcja szła zgodnie z ustaleniami "Dyrektora". Wyzysk to dewiza firmy BSK Return i dzięki niej jeszcze istnieje na rynku.
Do osób które pracują i chcą podjąć prace:
"Brawo !!! Otwórzcie oczy BSK Return to nie jedyny pracodawca. Nie daj się. Siły i wytrwałości !!! ;) Uśmiechnij się ;) Powodzenia :)"
Zostaw swoją opinię o BSK RETURN sa - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BSK RETURN sa