SATLAN Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o SATLAN Sp. z o.o.

admin 2015-07-05 03:24:38
Znacie firmę SATLAN Sp. z o.o. od podszewki? Wiecie jak wygląda praca i czy da się dogadać z szefem? Podziel się z nami Twoją opinią, pomóż poznać prawdę o firmie.
anonim 2015-08-04 23:57:13
cześć

Satlan z Wrocławia znam. Prezes wszystko Ci obieca co chcesz usłyszeć zanim zaczniesz tam pracować, a później się będzie z tego wycofywał. Zresztą podobne podejście jest do kontrahentów. Firma kombinuje jak może żeby płacić mniej.
Są też plusy, ale niesmak po tym jak próbują Cię wy#$% jednak przeważa. Pytanie też o jaki dział chodzi i czy masz doświadczenie w branży?
Ogólnie firma dziwna - taka mieszanina standardów z korporacji i nawyków małego prywaciarza. W paru miejscach ludzie prezesa próbujący realizować jego politykę/wizje rzeczywistości, przez co jest mocno pod górkę.
demon 2016-04-27 19:11:46
@kiu stanowisko referenta już dawno jest obsadzone :) Teraz poszukują developera - tutaj trzeba znać język angielski i jest podobno umowa o pracę. Na stanowisko szukają do Wrocławia. ktos chętny ???
Zostaw swoją opinię o SATLAN Sp. z o.o. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SATLAN Sp. z o.o.