Wymiar Glass Sp. z o.o.

Nieczajna

Opinie o Wymiar Glass Sp. z o.o.

ALVIN 2010-02-05 19:56:42
JAK NAJDALEJ OD TEJ FIRMY .PREZESI TYLKO OBIECUJA I NA TYM SIE KONCZY .LUDZIE W DELEGACJACH NIE MAJA PŁACONYCH DELEGACJI A NIE WSPOMNE O WYPŁATACH PŁACA JAK CHCA .TYLKO KRECA WAŁKI BO TO IM WYCHODZI NAJLEPIEJ ,I ODRADZAM WSPOŁPRACY Z TA FIRMA WSZYSTKIM JAK JESZCZE BEDZIE ISTNIAŁA
ALVIN 2010-02-05 20:29:26
Dodam tylko ze zgadzam sie marianem ze to jest juz koniec. Niby prezesi tylko kreca wałki bo to im wychodzi najlepiej i rowniez odradzam wyspolprace z nimi .Nawet niepotrfia terminowo wyplacic wypłat i tak samo jest z dietami na delegacjach.A gdzie tu wykonac terminowo jakoms robote jak wciaz czegs brakuje albo niema!!!!!!!!!!!!!!!!
ALVIN 2010-02-05 20:32:55
Były współpracownik 2010-03-09 17:33:12
Firma dno, brak środków na bierzącą działalność, brak perspektyw, ludzie pracują bo muszą, ale idzie lato więc już niedługo, po zakończeniu budowy dziękuję im się wypowiedzeniami, odradzam pracę w tej firmie, ewentualnym kooperantom i dostawcą także radzę się dobrze ubezpieczyć.
karos 2016-04-19 21:43:37
ale w czym miała się zmienić? kiedyś faktycznie może nie było zbyt ciekawie, jednak było stabilnie i ta stabilność nadal występuje, branża zawsze będzie miała co robić, a z tego co wiem to nawet były teraz tam jakieś nowe zatrudnienia więc radzą sobie ;)
Zostaw swoją opinię o Wymiar Glass Sp. z o.o. - Nieczajna
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wymiar Glass Sp. z o.o.