Royal Collection

Bydgoszcz

Opinie o Royal Collection

RC 2009-02-19 22:37:28
[usunięte przez moderatora], zabierają wyrobione premie, darmowe nadgodziny, ciągłe straszenie, zwolnienia, duuuża rotacja, [usunięte przez moderatora], zdecydowanie nie polecam!!! zapraszam do odwiedzenia forum:
[usunięte przez moderatora]
helga 2009-09-10 16:23:45
Zgadzam się z przedmówcą - ciągłe zastraszanie.Donoscielka [usunięte przez moderatora](góra)-mam nadzieję,że już nie pracuje.Strasznie nie miła atmosfera.Podkradanie sobie klientów wśród pracowników.Zepsuta klimatyzacja.Odradzam-lepiej pracować w rybnym niż w RC BYDGOSZCZ!
L 2009-09-17 16:37:43
Wystarczy zobaczyć,w ogłoszeniach o pracę,że ciągle szukają tam pracowników,bo nikt tam nie wytrzymuje i nie chce pracować.Lub konfliktowa duża(kier) Gocha po kłótni z pracownikiem zwalnia go.,,Miła atmosfera,, tak napisali w ogłoszeniu -hi hi.
angel 2009-09-26 20:54:41
jak wygladaja zarobki w RC w Bydgooszczy,czy atmosfera i personel są aż tak fatalne?
anonim 2010-03-19 13:41:28
1100 na rękę z wielką łaską
uyuy 2010-05-01 11:13:00
smiech na sali 1 100 w takim salonie ,szanowni pracodawcy którzy płacą tak jak Royal-spróbujcie wyżyc za tyle ,zobaczymy na ile Wam starczy,,,,tak,tak tylko na rachunki-dziwne co?
yuyu 2010-05-01 11:15:13
zapomnialam dodac ze pracowalam w innym salonie i placili tyle samo.w kiosku lepiej zarabiaja!!!!!!!!!!!!!!!!!!
anonim 2011-02-21 11:20:28
A ja dostalam propzycje pracy jako kasjerka w R.C w Drukarni czy moge prosic o jakies informacje warto isc? Oni tam ciągle pracownikow szukają czy cos jest nie tak bo chyba dziwne to trochę. Pozdrawiam
zzzzz 2011-02-25 11:49:45
otrzymałem propozycję podjęcia pracy w RC, proszę o radę nie wiem jaką decyzję mam podjąć - dziekuję
Gigala 2014-02-26 22:27:11
Niestety w mniejszych miastach sklepy odzieżowe płacą gorsze pieniądze. Pracowałam w Warszawie i zarobki były o te 100-200 zł większe...
poork 2014-03-10 23:24:05
Nie przesadzajmy, Bydgoszcz wcale nie jest jakims mniejszym miastem, to nie rozumiem czemu royal collection miałoby płacić mniej.
zuza 2014-03-15 14:22:31
jak porównasz sobie koszty życia chociażby w Warszawie i w Bydgoszczy to wtedy może sam odpowiesz sobie na to pytanie
wika 2014-05-27 18:46:07
stawki w miastach czasem się różnią, w Bydgoszczy są niewiele mniejsze moim zdaniem, ale jak ktoś ma dokładne rozeznanie, to niech pisze
wiola 2014-05-31 19:33:43
Wcale koszty życia tak bardzo sie nie różnią, co najwyżej ceny mieszkan moga byc wyższe w Warszawie.
cholo 2014-08-26 21:34:31
nie polecam
teoretycznie wszystko ładnie pieknie na początku ale potem sie okazuje że limity miesięczne tygodniowe dzienne, srednia paragonowa wcisknie skarpetek itp, co godzine maglowanie "a czemu tak mało, jesteś bezuzyteczna, itp" Walka o klienta, wyrywanie sobie, podstępy itp itd, Rytka jest szurnięta, gra dame i profesjonalistke a( usunięte przez administratora ) się zna i za jej błędy obrywają pracownicy, Paulina Kopeć z gal moku - ( usunięte przez administratora ) zielonego pojęcia o rozliczeniach kas, marchendisingu, zero pojęcia o czymkolwiek ale stoi za nią A.Wójcik więc jest nie do ruszenia. Mało jest porządnych osób na odpowiednich stanowiskach....
Pion 2015-01-26 16:13:39
no nie ja tu niektórych nie rozumiem, piszą że trzeba wypracowywać limity,to z czego ma zapłaćić wam pracodawca skoro Ty nie zarobisz? teraz liczy się wydajny pracownik i niestety za siedzenie i myslenie o niebieskich migdałach nikt nie płaci. Mnie uczyli na szkoleniach, że trzeba zarobić i na siebie i na pracodawcę!!
yoyo 2015-03-30 22:19:49
Royal Collection to sieć handlu i lider rynku odzieżowego w Polsce. Mają w swoim asortymencie odzież i damską i męską i powiem wam że moim zdaniem kolekcje które sprzedają należą do tych bardziej eleganckich. A taka odzież ma popyt w obecnych czasach, więc pewnie nie będzie problemu zarobić na siebie i pracodawce o czym pisze pion
jmx 2016-05-18 21:42:29
ehe, z tego co wiem to każdy pracownik przychodząc do firmy dostaje taką samą podstawę. Dopiero potem można myśleć o zmianie podstawy ewentualnie jakimś wyrównaniu jeżeli jeszcze wykonujesz dodatkowe obowiązki. Metod jest wiele, warto jednak dbać o zdrowie
Zostaw swoją opinię o Royal Collection - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Royal Collection