Opinie o Royal Collection w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Royal Collection. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Royal Collection na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Royal Collection w Bydgoszcz

Magda Nowy wpis

A u was na początku pracuje się na zleceniowce ?

Zdegustowana Nowy wpis

Masakra... właśnie byłam w tym sklepie chcąc kupić spodnie w większym rozmiarze. Pani łaskawie znalazła jedne spodnie z góry mówiąc, ze nic w tym rozmiarze nie znajdę. Stała i nie robiła nic z mina, ze w ogóle śmie ja o coś poprosić. Sama znalazłam kilka par spodni. Pani nawet nie umiała znaleźć, gdzie ubrania z danej firmy leżą. Żenada. Nie polecam

Anna Nowy wpis
@Zdegustowana

Zapewne to była osoba zatrudniona na czas urlopów. Od takich nie można wiele się spodziewać. Znam standardy i wysoką jakość obsługi w RC już od 10 lat w Bydgoszczy. Pozdrawiam serdecznie.

jmx

ehe, z tego co wiem to każdy pracownik przychodząc do firmy dostaje taką samą podstawę. Dopiero potem można myśleć o zmianie podstawy ewentualnie jakimś wyrównaniu jeżeli jeszcze wykonujesz dodatkowe obowiązki. Metod jest wiele, warto jednak dbać o zdrowie

Toby Nowy wpis
@jmx

Tu się mylisz. Każdy ma inaczej albo gorzej ma stary pracownik niż nowy co przychodzi. Ja mial3m 3200brutto a stare pracownice miały 2800. Zero szacunku dla pracownika i tylko CYFRY CYFRY CYFRY

Cezary

Czy dobra jest przyczyną tej ciszy?

Czy po rozmowie w Royal Collection rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Bydgoszcz

Pracowałem tam rok, nigdy więcej, Panie Rosa poproszę moje 1000zł za nadgodziny które wyrobiłem, Pion i YOYO widzę mocno są związani z Andrzeja kieszenią tak bronią jego honoru. Firma gra tylko dla siebie, szary pracownik jest niczym. Dodam tylko historyjkę jak to Andrzej Rosa podczas wizyty w Warszawskim RC Klif był wzburzony bo podczas kiedy on spędzał 2 gdz. na wybieraniu sobie ciuchów w VIP roomie wraz ze świtą przydupasów(min. z Magdą-niska blondynka) ja odważyłem się pójść na przerwę obiadową która nomen omen należy mi się w ciągu 11 gdz. jak psu buda. Ależ była piękna awantura wtedy:-) Pozdrawiam RC i Andrzeja mam nadzieje że dotkliwie cię uszczypnąłem składając skargę do Inspekcji Pracy w rewanżu za niezapłacone nadgodziny. Odradzam stanowczo.

yoyo

Royal Collection to sieć handlu i lider rynku odzieżowego w Polsce. Mają w swoim asortymencie odzież i damską i męską i powiem wam że moim zdaniem kolekcje które sprzedają należą do tych bardziej eleganckich. A taka odzież ma popyt w obecnych czasach, więc pewnie nie będzie problemu zarobić na siebie i pracodawce o czym pisze pion

Pion

no nie ja tu niektórych nie rozumiem, piszą że trzeba wypracowywać limity,to z czego ma zapłaćić wam pracodawca skoro Ty nie zarobisz? teraz liczy się wydajny pracownik i niestety za siedzenie i myslenie o niebieskich migdałach nikt nie płaci. Mnie uczyli na szkoleniach, że trzeba zarobić i na siebie i na pracodawcę!!

cholo

nie polecam teoretycznie wszystko ładnie pieknie na początku ale potem sie okazuje że limity miesięczne tygodniowe dzienne, srednia paragonowa wcisknie skarpetek itp, co godzine maglowanie "a czemu tak mało, jesteś bezuzyteczna, itp" Walka o klienta, wyrywanie sobie, podstępy itp itd, Rytka jest szurnięta, gra dame i profesjonalistke a(usunięte przez administratora) się zna i za jej błędy obrywają pracownicy, Paulina Kopeć z gal moku - (usunięte przez administratora) zielonego pojęcia o rozliczeniach kas, marchendisingu, zero pojęcia o czymkolwiek ale stoi za nią A.Wójcik więc jest nie do ruszenia. Mało jest porządnych osób na odpowiednich stanowiskach....

wiola

Wcale koszty życia tak bardzo sie nie różnią, co najwyżej ceny mieszkan moga byc wyższe w Warszawie.

wika

stawki w miastach czasem się różnią, w Bydgoszczy są niewiele mniejsze moim zdaniem, ale jak ktoś ma dokładne rozeznanie, to niech pisze

zuza

jak porównasz sobie koszty życia chociażby w Warszawie i w Bydgoszczy to wtedy może sam odpowiesz sobie na to pytanie

poork

Nie przesadzajmy, Bydgoszcz wcale nie jest jakims mniejszym miastem, to nie rozumiem czemu royal collection miałoby płacić mniej.

Gigala

Niestety w mniejszych miastach sklepy odzieżowe płacą gorsze pieniądze. Pracowałam w Warszawie i zarobki były o te 100-200 zł większe...

zzzzz

otrzymałem propozycję podjęcia pracy w RC, proszę o radę nie wiem jaką decyzję mam podjąć - dziekuję

A ja dostalam propzycje pracy jako kasjerka w R.C w Drukarni czy moge prosic o jakies informacje warto isc? Oni tam ciągle pracownikow szukają czy cos jest nie tak bo chyba dziwne to trochę. Pozdrawiam

yuyu

zapomnialam dodac ze pracowalam w innym salonie i placili tyle samo.w kiosku lepiej zarabiaja!!!!!!!!!!!!!!!!!!

uyuy

smiech na sali 1 100 w takim salonie ,szanowni pracodawcy którzy płacą tak jak Royal-spróbujcie wyżyc za tyle ,zobaczymy na ile Wam starczy,,,,tak,tak tylko na rachunki-dziwne co?

1100 na rękę z wielką łaską

angel

jak wygladaja zarobki w RC w Bydgooszczy,czy atmosfera i personel są aż tak fatalne?

L

Wystarczy zobaczyć,w ogłoszeniach o pracę,że ciągle szukają tam pracowników,bo nikt tam nie wytrzymuje i nie chce pracować.Lub konfliktowa duża(kier) Gocha po kłótni z pracownikiem zwalnia go.,,Miła atmosfera,, tak napisali w ogłoszeniu -hi hi.

Zostaw merytoryczną opinię o Royal Collection - Bydgoszcz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042