4metal

Łódź

Opinie o 4metal

zadowolony 2010-02-05 02:16:06
a ja polecam - jesli ktos wywiazuje sie ze swoich obowiązków, to wszystko jest na plus, jak ktos jest do kitu to szuka dziury w całym byle tylko nie przyznac się do swojej nieudolności..
Mir 2010-02-12 12:32:27
tak to prawda, wypowiedzenia dostaj Ci co zglaszja sie jako handlowcy a nimi nie sa. ja zostalem zatrudniony i pracuje juz od jakiegos czasu i niedostalem wypowiedzenia, bo realizuje swoje obowiazki. osobiscie polecem ;-)
P.S
Stabilan praca to nieznaczy bezwarunkowa praca.
byly 2011-09-12 15:54:45
Jakos we wczesniejszych firmach realizowalam swoje plany ktore byly bardziej niz hardkorowe, a tutaj lipa. wszystko zalezy od klienta z jakim mamy do czynienia. akurat branza trudna. I szef mnie rozwalał. Na poczatku jak mnie przyjeto sprawial wrazenie jak by nie obchodzilo go tak bardzo ze cele sa realizowane prawie na granicy minimum. A pozniej pokazal pazurki( usunięte przez administratora )
czooway 2012-01-19 07:13:19
witam ide na rozmowe kwalifikacyjna do tej firmy napiszcie jakie zarobki tylko tak realnie
anonim 2014-07-12 21:54:43
dlaczego nie pokazujecie wcześniejszych wpisów - a szkoda... ludzie mogliby poczytać nie tylko same pozytywy.
gucio 2014-08-01 23:55:07
a ty userku coś taki mądry, komu tam tacę z kawką podajesz...
Michał S. 2014-12-19 10:09:43
Pracowałem w 4 Metal i miło wspominam ten okres współpracy. Dobry wortal, kreatywny zespół i luźna atmosfera współpracy.
Stan 2016-05-14 12:55:01
Bardzo fajny skup, naprawdę dobre pieniądze mają..
Zostaw swoją opinię o 4metal - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 4metal