Opinie o Eltel Networks Energetyka SA w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Eltel Networks Energetyka SA. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Eltel Networks Energetyka SA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eltel Networks Energetyka SA w Olsztyn

Czy w firmie Eltel Networks Energetyka SA pracownicy na wszystkich stanowiskach otrzymują umowę o pracę?

Pracwonik_HR
@Człowiek

To zależy każdorazowo od managera działu, w którym taki staż się odbywa. Dobrą praktyką jest przekazanie informacji zwrotnej i do tego zachęcamy. Na wniosek stażysty wystawiamy opinię o odbytym stażu.

Julka Nowy wpis

Witam. Partner jest zainteresowany pracą jako elektromonter. Na stronie widoczna jest oferta. Chcielibyśmy jednak się zorientować w tym czy zatrudnienie na umowę o pracę na czas nieokreślony jest w ogóle możliwe? W zeszłym roku gdy ktoś o to spytał pojawiła się jedynie odpowiedź, że najpierw jest próbny i potem ta na określony, a co z tą na stałe?

Krakowiak Nowy wpis

Tragedia

Jak teraz wygląda sytuacja w biurze? zastanowił mnie ten ostatni opis. Co teraz się w im wykonuje, jaki jest zakres zadań?? dodatkowo interesuje mnie ta wspomniana luźna atmosfera… mimo wszystko ludzie miedzy sobą jakoś się dogadują? Chodzi mi na przykład już po pracy? są integracje?

Firma chętnie przyjmuje stażystów, ostatnio szukali osoby do księgowości. Może ktoś odbywał tu swój staż i napisze kilka zdań jak było? Jak pracownicy podchodzą do takiej nowej osoby? Są pomocni? Zaproponowali komuś potem stanowisko? Można ze stażu sporo się nauczyć, czy ma się swojego opiekuna/mentora? Jak coś nie pytań tylko o księgowość :) dział mnie interesuje ale poczytam chętnie wszystkich opinii

JA Nowy wpis

Nie polecam!! w księgowości luźna atmosfera każdy pilnuje swojego stołka. Jest (usunięte przez administratora) głównej księgowej który ma przywileje w nic nie robieniu i każdy mu się za tą osobę robić.

Serwisant

Rekrutacja polegała na tym czy jestem dyspozycyjny 7 dni w tygodniu najlepiej po 12 godzin bo jakieś dyżury jeszcze są .Płaca 1800 brutto ( prawie się popłakałem ze śmiechu )

Jestem informatykiem z wykształcenia i znam się na tym . Jednak podczas rozmowy z kierownikiem miałem wrażenie , że on nie bardzo zna się na swojej pracy .Myślę , że piekarz (bez urazy )też się nadaje do tej pracy . Grunt to jak najkrócej być w domu .

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Czy w Eltel Networks Energetyka SA możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku elektromonter?

Pracownik_HR

Praktyką w firmie jest umowa na okres próbny a potem umowa na czas określony.

Pracownik_HR

Dzień dobry, W naszej firmie pracownicy zatrudniani są na podstawie umowy o pracę. W przypadku stażystów, mogą to być inne rodzaje umów.

Bianka
@Pracownik_HR

Czyli zlecenie wchodzi w grę? :) Jak rozliczane są staże? Jest jakiś minimalny pułap godzin do wyrobienia w miesiącu? Ile taki staż trwa?

@Bianka

Dzień dobry, Tak, na stażu obowiązuje umowa zlecenie. Minimalny okres trwania stażu to 2 miesiące. Staż traktowany jest jak pełny etat, chyba, że są jakieś przeszkody uniemożliwiające odbywanie stażu w takim trybie. Przyjęcie na staż jest uzależnione od aktualnego zapotrzebowania w danym dziale firmy.

@Pracownik_HR

Ok, a co po stażu? Jest opcja zatrudnienia stażysty normalnego na pełen etat i na UoP? I czy sam staż jest w elastycznych godzinach i można dopasować go do planu na studiach?

Pracownik_HR

Oczywiście, że jest taka możliwość zatrudnienia na umowę o pracę pod warunkiem, że nadal istnieje zapotrzebowanie na danym stanowisku. Kwesta odbywania stażu i ilości godzin jest ustalana indywidualnie w zależności od zapotrzebowania i stanowiska własnie. Zapraszam do zadawania pytań bezpośrednio na adres mailowy eltel_praca@eltelnetworks.com

Człowiek
@Pracownik_HR

A jak wygląda podsumowanie stażu? Jest tu jakas rozmowa z przełożonymi o tym, jak staż wyglądał, co pracownik robił dobrze, jakie postępy zrobił? Jest po stażach rozbudowany feedback, nawet jak nie ma oferty pracy już etatowej dla takiej osoby?

Pracwonik_HR
@Człowiek

Wojtek

pracowalem kilkanascie lat, jak KTos chce pracowac w firmie w ktorej kazdy ma czas i narzeka, nikomu sie robic nie chce to wlasnie tam polecam

Yhyy
@Wojtek

Aha...A Tobie akurat się chciało i się zwolniłeś lub Ciebie zwolnili?

monter

siema, ile zarabia monter obwodów wtórnych na godzinę brutto? mówie o pracy za granicą - niemcy, szwecja

@monter

Dzień dobry, Na ten moment nie prowadzimy prac w zakresie stacyjnym we wspomnianych krajach.

Małgorzata
@Pracownik HR

Witam, czy wobec tego można uzyskać informacje kiedy w najbliższym czasie będzie można się spodziewać wyjazdu na Szwecję? ponawiam przy tym pytanie o zarobki ponieważ mąż musi się zdecydować

@Małgorzata

Witam, Nie zatrudniamy pracowników na wybrane projekty zagraniczne lecz spośród zatrudnionej kadry, mając na uwadze kwalifikacje i doświadczenie pracowników typujemy kandydatów do projektów zagranicznych. Zatrudnienie jest uzależnione od doświadczenia pracownika i jego umiejętności. Zapraszam do aplikowania na interesująca Państwa ofertę pracy.

Małgorzata
@Pracownik HR

Dziękuję. To wspomniane doświadczenie jest uwzględniane pod kątem czasu pracy w firmie? Po jakim czasie od zatrudnienia można być wziętym pod uwagę?

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Eltel Networks Energetyka SA?

Pracownik HR

Wszystko zależy od tego, na jakie stanowisko się aplikuje. Rozmowy prowadzimy na kilku etapach. Ocena umiejętności kandydata weryfikowana jest na rozmowie na podstawie CV oraz doświadczenia.

Jakie są warunki zatrudnienia w Eltel Networks Energetyka SA?

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z działem HR albo do rozmowy na czacie z konsultantem na stronie https://www.eltelnetworks.pl/kariera/

Jak wygląda rozmowa w Eltel Networks Energetyka SA na stanowisko Kierowca? Z iloma osobami się rozmawia? 30 stycznia pojawiło się ogłoszenie.

Proces rekrutacji odbywa się zwykle w 3 etapach. Wszystkie niezbędne informacje są opisane w zakładce kariera na naszej stronie internetowej https://www.eltelnetworks.pl/kariera/proces-rekrutacji. Zapraszamy do aplikowania i składania CV.

Halina
@Pracodawca

O matko to ile to łącznie trwa w praktyce? Nie można tutaj napisać ludzie kasy potrzebują nikt nie będzie czekał sto lat aż dostanie umowę

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Eltel Networks Energetyka S.A.?

Pracownik ELTEL

Atmosfera w całej firmie jest beznadziejna. Ludzie sami odchodzą gdy tylko nadąży się okazja. Odchodzą kluczowi ludzie którzy przepracowali w tej firmie pół życia, z ogromną wiedzą, a obecnie nie dostrzegają dalszego sensu pracy pod enigmatycznym zarządem. Ciągłe, nie uzasadnione zwolnienia a potem paniczne poszukiwania ludzi z uprawnieniami. Brak możliwości rozwoju osobistego. ciągłe zmiany regulaminu wynagrodzeń po których tylko zarabia się mniej. (usunięte przez administratora)

@Pracownik ELTEL

Drogi Pracowniku ELTEL, Dziękujemy za Twój wpis i podzielenie się z nami swoją opinią. Wiemy, że atmosfera w miejscu pracy jest niezwykle ważna, dlatego zależy nam na tym, aby również za pomocy opinii budować dobry klimat w organizacji. Chcemy, aby każdy pracownik był zadowolony ze swojego miejsca i warunków pracy. Jako Pracodawca dokładamy wielu starań, aby utrzymywać dobry wizerunek wśród swoich obecnych i przyszłych pracowników. Oprócz standardowego wynagrodzenia oferujemy pracownikom system benefitów w postaci różnego dofinansowania np. nauki języków obcych, kartę Multisport, dofinansowania do urlopu pracownika i dzieci, świadczenia świąteczne, paczki dla dzieci itp. Organizujemy ponadto różne programy, gdzie nagradzamy pracowników za zgłaszanie wartościowych pomysłów. Prowadzimy również program rekomendacji kandydatów do pracy w Eltel Networks Energetyka S.A. Każde polecenie jest dla nas bardzo cenne, za co serdecznie dziękujemy.

Monter
@Eltel Networks Energetyka SA

Wszystkie te benefity można o kant stołu potłuc. Dofinansowania są na ŻENUJĄCYM poziomie. Ponadto ostatnia akcja, dajemy podwyżkę pensji ale obetniemy premię. BHP bardziej na papierze niż w życiu. Szkolenia, a tak zdarzają się jak przypadkiem się dowiesz. Między innymi dlatego pracownicy mają coraz bardziej krytyczne zdanie na temat firmy z którą są związani od lat.

Lopez
@Eltel Networks Energetyka SA

Coooo????????????Nie kompromituj sie eltel juz dawno tam jest kaszana.Nie polecam tej firmy.Monterzy spanie w barakach.O bhp nie wspomne jak kazaki chodzic po oblodzonym slupie plus nie bylo wylaczenia a ci karza wlazic na slupy.Powinniscie placic odszkodowania za narazenie ludzi????????

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Eltel Networks Energetyka SA?

Witam, W związku z tym, że jest to bardzo ogólne pytanie, trudno udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko zależy od rodzaju stanowiska i miejsca pracy tj. czy jest to praca na budowie, czy np. praca w biurze. Jako firma zapewniamy niezbędne narzędzia i sprzęt służący do wykonywania pracy w sposób bezpieczny.

Misiek

podobno eltel ma jakieś centrum szkoleniowe, gdzie ono jest tak z ciekawości?

loki
@Misiek

no ma, w Gutkowie z tego co mi wiadomo

@loki

dzięki za odp, faktycznie, nie wiem czemu ale coś mi się rzeszów kojarzył

@Misiek

i to są szkolenia dla pracowników czy również dla osób z zewnątrz?

@Magi

dobre pytanie, dla pracowników na pewno, ale może mogą sobie inne firmy wynająć czy coś.

@Misiek

ciekawa sprawa, może na stronie jest o tym jakieś info

Dio
@Misiek

Tak, jest tak jak mówisz, inne firmy mogą sobie wynająć podłóg swoich szkoleń.

@Dio

chyba nie rozumiem Twojego zdania.. co sobie mogą wynająć? :D

Dio
@Magi

No jak to co, przestrzeń szkoleniową, aby zorganizować szkolenie dla swoich pracowników

@Dio

okej okej, teraz jest dla mnie wszystko jasne, po prostu tamto zdanie było jakoś dziwnie skonstruowane :P

@loki

Eltel Networks Energetyka S.A. posiada zlokalizowany w Gutkowie, nowoczesny poligon szkoleniowy dla monterów pracujących w liniach napowietrznych. Centrum realizuje szkolenia dla własnych pracowników na potrzeby prowadzonych projektów oraz świadczy usługi szkoleniowe firmom zewnętrznym. Głównym celem realizowanych szkoleń jest zapewnienie wysokich standardów bezpieczeństwa pracy.

Aktualność
Szanowni Państwo,
Jest nam niezmiernie miło powitać wszystkich poszukujących informacji o firmie Eltel Networks Energetyka S.A.
Zajmujemy się kompleksową realizacją projektów z zakresu budowy, przebudowy oraz modernizacji sieci elektroenergetycznych przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa. Nieustannie podnosimy poziom świadczonych usług poprzez wdrażanie nowoczesnych metod pracy, innowacyjnych rozwiązań oraz dbanie o rozwój kompetencji naszych Pracowników.
Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić dobry wizerunek firmy zarówno wśród obecnych jak i byłych pracowników. Poprzez wyznawane wartości budujemy nie tylko pozycję naszej firmy na rynku, ale również pracujemy nad tworzeniem  przyjaznego miejsca pracy.
Jesteśmy otwarci na każdą konstruktywną krytykę i wymianę opinii, stąd nasza obecność na serwisie GoWork. Dzięki Państwa głosom, jesteśmy w stanie ulepszać nasze procedury i wyciągać wnioski z podjętych działań. Nie możemy jednak pozostać obojętni wobec komentarzy, które są nieprawdziwe i obraźliwe. Takie wpisy pozostaną bez naszej odpowiedzi albo zostaną usunięte.
Wszelkie niewyjaśnione i problemowe sytuacje prosimy zgłaszać bezpośrednio na maila:  olsztyn@eltelnetworks.com.
Jeśli chciałbyś zostać pracownikiem naszej firmy zapraszamy Cię do kontaktu pod adresem: olsztyn_praca@eltelnetworks.com.

Mam pytanie o wyjazdy zagraniczne. Po pierwsze, gdzie są najczęściej kontrakty, co ile są zjazdy, stawka pewnie różna więc nie pytam o żadne konkrety tylko czy się w ogóle kalkuluje wyjeżdżać czy już lepiej dać sobie spokój i w kraju działać?

@Anonim

Jak dla mnie- wyjeżdżać. Ale nikt za ciebie nie zdecyduje, sam musisz wziąć po uwagę swoje za i przeciw

@Anonim

A zjazdy co 10 dni.

Surimi

w Poznaniu też jest biuro eltela?

pomoc
@Surimi

niestety nie, w Poznaniu nie ma biura. Jest w Olsztynie, Rzeszowie i Toruniu

Surimi
@pomoc

aa okok. Dzięki. No nic, przeprowadzać się specjalnie nie będę

Ile mniej więcej zajmuje wdrożenie się do firmy?

;)
@Monika

zależy od pojętności danej osoby.

?
@Monika

a zależy to przede wszystkim od tego o jakim mówimy stanowisku?

@?

ta Pani chyba nie odpowie, wydaje mi się że to jakiś bot czy coś

Lio
@hm

Co, jak to? po czym tak uznałeś?

@Lio

no bo żadnego podpisu nie ma pod imieniem, a chyba nie ma opcji żeby nie wybrać jakiejś opcji

Lio
@hm

A słuszna obserwacja, wprawne oko masz kolego

@Lio

dzięki, potwierdzone czasem spędzonym na tym portalu

Key

Czy zatrudniają też młodych do przyuczenia?

@Key

Jest oferta stażowa, może to cię zainteresuje. Raczej do pracy szuka się już osób z doswiadczeniem.

@Allo

wolałbym jednak pracę pełnoetatową, ale jeśli mowisz że nie ma innego wyjścia..

@Key

Któżby nie wolał :) Nie biorą tu jednak pierwszych lepszych, tylko specjalistów.

@Allo

no jestem w stanie to zrozumieć chociaż i tak słabo dla mnie :/ ale może warto by było zacząć od takiego stazu

@Key

Z tego co wiem, to całkiem sensownie są one prowadzone i można sporą wiedzę wynieść i jest spora szansa na późniejsze zatrudnienie, więc why not

Jakimo
@Allo

Tak byłem na takim stażu i zostałem później zatrudniony na stałe. Staż to był dobry start bo się wdrożyłem w temat i wszystkiego się nauczyłem i potem mogłem pracować dalej a im też moja praca odpowiadała także polecam jak najbardziej coś takiego, ma to sens w stu procentach

@Jakimo

O, no to mamy potwierdzenie od źródła :)

@Jakimo

ile czasu trwał Twój staż?

Jakimo
@Key

6 miesięcy jakoś, ale potem to tak płynnie przeszło w etat, że nie było jako takiej granicy

@Jakimo

A po tym stażu umiałeś już wszystko czy w międzyczasie pojawiały się jeszcze jakieś szkolenia?

Czy warto podjąć pracę w tej firmie?

Herkules

Jeśli tylko jest jakieś stanowisko które Cię interesuje to czemu nie?

chyba nie chcesz żeby ktoś decydował za Ciebie :D

@Herkules

Chyba nie zrozumiałeś mojego pytania, skoro tak twierdzisz

@Pytania

zrozumiałem jak najbardziej ;p pytasz czy warto, więc skoro pytasz no to chcesz sie wspomóc zdaniem innych :D idź i sprawdź sam będziesz mial odpowiedź, ja tam mam ok i pracuje

@Herkules

Nie lubię skakać w nieznane wody. Nie chcę polegać ślepo na czyjejś opinii, chcę zwyczajnie poznać zdanie innych pracowników, zanim podejmę decyzję.

Zostaw merytoryczną opinię o Eltel Networks Energetyka SA - Olsztyn

• Jak się pracuje w Eltel Networks Energetyka SA?

Zobacz opinie na temat firmy Eltel Networks Energetyka SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eltel Networks Energetyka SA?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eltel Networks Energetyka SA?

Kandydaci do pracy w Eltel Networks Energetyka SA napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eltel Networks Energetyka SA